Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Watch fullscreen

Atómový vlak (TV upútavka, SK, STV, 31'')

Jack Addams
8 years ago|578 views
Atomový vlak
Atomic Train

Thriller / Akční / Drama
USA, 1999, 122 min

Režie: Dick Lowry, David Jackson
Hrají: Rob Lowe, Kristin Davis, Esai Morales, Mena Suvari, Erik King, Eric Johnson, Blu Mankuma, Chris Ellis, Don S. Davis, Zack Ward, Edward Herrmann

Spoločnosť na likvidáciu nebezpečného odpadu dostane zákazku - prepraviť ruskú atómovú bombu. Vedenie firmy však chce ušetriť náklady, a tak ju naložia do nezabezpečeného nákladného vlaku, pretože nepredpokladajú žiadne problémy.
Horšie však je, že vlaku, naloženému ďalším nebezpečným chemickým a rádioaktívnym odpadom, cestou cez Colorado zlyhajú brzdy, nedá sa ovládať a nekontrolovane sa rúti smerom na Denver. Havária môže mať hrozné následky, najmä ak by sa bomba aktivovala.
John Serger, agent z organizácie zaoberajúcej sa ochranou medzinárodnej prepravy, musí vymyslieť, ako vlak zastaviť a zachrániť mesto pred blížiacou sa katastrofou. Nastúpi do vlaku a spolu so železničiarmi podniká pokusy na zastavenie vlaku. Nič však nepomáha.
Obyvatelia Denveru podliehajú panike a snažia sa mesto čo najrýchlejšie opustiť. Narastajú aj výtržnosti, a tak nezostáva nič iné, ako tvrdé zásahy polície. Pomôže, ak vlak vykoľaja, a tak ho zastavia? A čo keď bomba vybuchne?

súvisí aj s / associated also with:
železnica železnice zeleznica zeleznice
vlak vlaky Train Trains Railway Railroad motorový motorové motorová rušeň rušne lokomotiva železničná železniční doprava stanica trať podval podvaly pražec pražce posun
tovar nákladný nákladné nákladní Freight
železničná časť železniční část Railway Part slovensky Slovak
železničné priecestie priecestia železniční přejezd rampy závory
United States of America USA U.S.A. United States US U.S.