Skip to playerSkip to main content
  • 23 hours ago

Category

📺
TV
Transcript
00:00:12Много се радвам, че се завръщам.
00:00:18Еха, това е мой татица Хари, ето.
00:00:22Ей, съдърке, това ще ми даде много силе, със сигурност.
00:00:28Вече няма да съм сам.
00:00:30Мурунката не ще обтезна, голям такъв притеснен сега за тази игра.
00:00:34Значи аз че кажа, Мурунката е притеснен не толкова за играта, колкото ако евентуално отидеме на съвет.
00:00:40Защото той ще му се наложи да избере между мен и някои от мъжните.
00:00:43Както знаем, са ще е държа на Слънчето и ще направя всичко седесе пласяна.
00:00:49Готови ли сте за битка?
00:00:50Да!
00:00:51Екшън!
00:00:52Цялото им тяло е подложено на изпитание.
00:00:55Всяко мускул, че е потна прежение.
00:00:57Елена, Тоджаров, Мурунов.
00:01:00Заповядайте на тясната града сега.
00:01:03Изглежда така сякаш за момента, няма промяна.
00:01:06Но ви уверявам, че след 5 минути положението ще е съвсем друго.
00:01:11Тоджаров е стъпил с пръсти, а Мурунов и Елена са с центъра на ходилото.
00:01:18Ооо! Ето го, човека!
00:01:21Тоджаров от пада.
00:01:22Хръмпираха ли ръцете ти вече, Мурунов?
00:01:24Аз не ги усещам отдално.
00:01:25Елена, ти как си?
00:01:27Усещаш ли си ръцете?
00:01:28Да.
00:01:30Победителят може да бъде само един.
00:01:32Дигайте единия крак сега!
00:01:36Все по-нестабилен става.
00:01:37Ооо!
00:01:39Край! Битката приключи!
00:01:43Мурунов, те в друг път жена, било ли те?
00:01:45Майне.
00:01:46Елена, ти победи!
00:01:47Можеш да вземеш 50 гроша. Само за теб.
00:01:50Или пък в номинационната битка утре.
00:01:53Какво избираш?
00:01:54Прединство за поляното.
00:01:59Втора поредна седмица, жена взима капитанската битка.
00:02:03Рали и Диму, такива ми викате.
00:02:07Те ми вие се номинирате жените ви.
00:02:09Ще видите в този сезон колко ще ви трябва.
00:02:11В нашия отбор, жените трябваше да бъдат махнати.
00:02:14Не защото са жени, а защото са много слаби.
00:02:18Ама защо говориме за махани дечо?
00:02:20Ами какво да правим?
00:02:21Що?
00:02:23Аз го казах.
00:02:24Ако ти изглед може за номинация, правим да елиминира някакой паният стратегия.
00:02:27Ако искате, може да се махнеме мъжете и да видиме как ще я носите.
00:02:30Добре, айде следващия бърня да го усеем.
00:02:32Двете жени отиват под ръччка, мъжете се запазват.
00:02:35В момента спора стана при нас с караница за това, че нямо добре знае, че Мани има пари.
00:02:39И Мани може да си купи имунитет.
00:02:42Соня даш не се обади.
00:02:44Това ми дойде малкото мач.
00:02:45Аз бях готова да я спасе от елиминации.
00:02:49Ако не си взема имунитет, ще ме номинирате всичко.
00:02:52Аз ще ти номинират.
00:02:53Ами това го говорим от 23-на цена.
00:02:54Мани, естествено, че ще дадам.
00:02:56Вчера те спасявах.
00:02:57Да, но да мога да си купи имунитет за пушилостите.
00:03:00Еб*** и племето.
00:03:20О, Харет.
00:03:22Доброго утра.
00:03:24Доброго утра.
00:03:27Как спа?
00:03:28На новото място.
00:03:34Какво?
00:03:35Радващ се да ме видиш?
00:03:44Красавица.
00:03:50Премести Харет тук, защото искам да е по-близко до мен.
00:03:58Тъй като ще я пазя от поедри хищници, ако има такива.
00:04:04Със сигурност и е по-добра, ако е близо до мен.
00:04:09И тя се чувства по-добра, и аз се чувствам по-добра.
00:04:13Животът на Харет и здравето и в момента са по-голем приоритет за мен, дори и от собственото ми оцеляване.
00:04:21Тъй като аз сам съм решил да влезна в игри на волята, докато тя просто идва да ми помогне.
00:04:32В момента главния ми приоритет е Хариет и оцеляването ми тук и да побеждавам.
00:04:43Песня ми да бера джайки за доброто, да закусваме джайки.
00:04:47Някото джаро беше с това, че едно няма шатене хма.
00:04:51Явно не е била неговата битка, но тоя е лошка смет да казвам, всеки път не върви.
00:04:55Не знам, денолу поне не иска да блесне битката малко, да се мотивира само.
00:05:01Що само по-тънели гемиите, защото вместо да си нахраниш племято, те всички чакат и за днеш нищо.
00:05:07Или поне втори ти станеш?
00:05:10Втори поне да се осрамиш, да не си последнеш, защото...
00:05:14Пак тези, бе, аз се губя.
00:05:1520 минутихиш най-малко.
00:05:17Аз се представих някаква кощница с паржоли, с питки, с всичко.
00:05:22Ма дори само хляп да бе изпечелил, пак ще изждам много по-добре от джанки за закуска всеки ден.
00:05:55Днешният ден ще бъде странен.
00:05:59Подозирам, че има шанс да отидем на елиминации.
00:06:01Подозирам и, че има шанс днеска да го запазим това.
00:06:04Но при всички случаи при нас в племято вече не е същото като от вчера.
00:06:09Тази задружност няма да има, всеки ще гледа малко неудобно от другия.
00:06:14И даже още тази сутрин се случиха някакви неща.
00:06:17Между ние, кога сляхме с Марти, между нас и Стоянта.
00:06:21Двама човека, които няма да ги номинирам от тук до края на формата са Норунов и Соня.
00:06:26Добре, ти в момента ми кажеш, че най-вероятно вие тримата просто си решили да не се номинирвате.
00:06:31Ето, сега ти го обяснявам и се заклявам всичко.
00:06:33Аз никой не съм говорил с това с тях.
00:06:36Помните ли напредният съвет, ако ме слушахте добре, казах, че има двама човека, които няма да номинирам.
00:06:41На мене си съм дал едно обещание, още в парите в адни, че двама човека няма да ги номинирам.
00:06:50Още на първия, спомняте ли си?
00:06:52Това си го бях решил и не исках да го казвам, обаче сега го казвам, за да знаете какво мога
00:06:56да очакват от мен от тук на тъм.
00:06:58Можем да очаквам от тебе, ти да номинираш мене.
00:07:00Да, да, да.
00:07:01Тебе и в него.
00:07:02Значи няма проблем аз да номинирам от тебе, по съсъщност.
00:07:05Точно така.
00:07:06Аз и Марто явно сме агнетата, които ще ходят на чевермето.
00:07:11Моя ход е аз да обърна играта и да направя така, че те да бъдат двама, а ние да бъдем
00:07:16трима.
00:07:22Станах смисълта да не си говоря с тези хора, защото не намирам смисъл повече.
00:07:27Ако си говоря с тях, това означава да бъдат двулична.
00:07:29Няма да го направя дори и в името на играта.
00:07:33Мани, сърдиш не ми са днеска.
00:07:36Ето са сърдя.
00:07:37Искаш не да си говорим.
00:07:39За който са сърдя?
00:07:40Вчера не искаш и.
00:07:44Неска си по-добре.
00:07:47По-добре ли си днеска?
00:07:49Красива си много.
00:07:51Мерсия.
00:07:54Не съм сърдита на никой.
00:07:56Наистина.
00:07:57Но просто взимаме друг ход в играта.
00:08:01Значи ако можеш да си купуваш иммунитет, как ти какс, но ще си го купува и да им ти пука
00:08:05от играта.
00:08:06Мерсия, никой не може да ми кажа да си окупи или не.
00:08:09Особено пък някакъв лица прави на мъжна частта, пък който ходи и шушни на Съония маща Пазел.
00:08:15И които гласват вас двамата от тети за номинации.
00:08:18Това знаете ли ли?
00:08:19Че Съония мамония.
00:08:20До някъде вече го знам.
00:08:21Че Съония мамония да изпасаха още с иммунитета.
00:08:24Да гласувам за Мартина.
00:08:25Това не го знам.
00:08:26Те да гласуват за теб.
00:08:27Тя да гласва се за Мартина.
00:08:28Аз дам моя за Мартина.
00:08:30И за да можете да ви издавната от тети номинации, пък те тримата са спусват.
00:08:32А че те тримата наистина са коалиции.
00:08:34И добро отр.
00:08:35Стане боли разбрахте.
00:08:36Сутринта Стоян, значи какво е така.
00:08:37Значи е така.
00:08:38Значи наистина е така, както съм смислял.
00:08:40Той казва...
00:08:41Кога, че ще пазват Сония?
00:08:43За мен това са задколесни игри.
00:08:44Нека да се пазят тяхно право.
00:08:47А защо тогава Стоян ставай?
00:08:49Аз ще говоря само искрено.
00:08:50Което ме намира да си каже, няма да се...
00:08:52А ти защо си такъв?
00:08:53Моеш ли вече да ми кажеш, защо преди пет дена ти ма гледаш така и не искаш да си говориш
00:08:57с ними?
00:08:57Какво става с цялата работа?
00:08:58Защото, че като се върнах от елиминационната битка, Сония почва да ме стръва против теб.
00:09:01Тя ми каза, че ти си говорил против мен.
00:09:04Как не искаш да се връщам.
00:09:06Какво съм говорил против теб?
00:09:06Как съм била най-слабата?
00:09:09Разбрахме, че Сония е другият герой, който прави някакви сплетни и пъзило се нареди.
00:09:18Какво става с ножка за мах на хромаст?
00:09:20Ами, кой искаш да ти каже, какво каза?
00:09:22Тя изобщо не мързеш, ще ти ни дума ни каза.
00:09:25Сония каза, Сония каза, каквото и ни и всичките.
00:09:28Каза, че е най-правилно.
00:09:31Мани, най-слабо за едно да не си купува имунитет, за да не дърпва пленето назад.
00:09:35Ма не може той да не говори на мен за чести, че ако не си купува имунитет, ще му се
00:09:41издигна в очите.
00:09:42Ма кой е след, се издигам на теб в очите.
00:09:44Аз съм дошла с ама, не съм дошла с него тук в фигурата.
00:09:46А, нали си обаче фигурата?
00:09:48Разбира се.
00:09:48Ай да почнем да еграм тая гляда.
00:09:51Отлично разбирам твоята гледна точка. Отлично я разбирам.
00:09:54И си помислих точно това, че ние сме избрали мото на отбор сила и чест.
00:10:00И то не е специально.
00:10:02Ама никой не е никаква, особено във втората.
00:10:05Ну, просто и на нея и се седи. Това е.
00:10:09Ама, чакай малко.
00:10:10Това според мен са моментите в живота на един човек, когато предсеняваш дали да излезеш достойно от една ситуация.
00:10:22Ето, всега има възможност.
00:10:24или в името на собственото ти его и собственият ти кеф да речем в случая, да задърбиш честта и достойнството.
00:10:37И с огромния риск също така, с огромния риск много хора да те намразат.
00:10:44Да, но тя точно не е.
00:10:48Защото ако се случи така, че някой от нас да си тръгне заради нейна имунитет, тя ще бъде черната овца
00:10:57на племето.
00:10:58Това е 100% ясно.
00:11:03Дайте да поговорим за това, дали можем се спасим.
00:11:05Ако ти случайно си купиш имунитет, значи Ниван Смарт сменна за коление, без да го знаем.
00:11:09Що те да взем някой от тях?
00:11:12Ако тримата го съм за някой, един от тях го вземам.
00:11:14Те ми ще го съм, ще му обкрепиш, ще прави ми ни коалиция.
00:11:17Марто ти за ли се?
00:11:20Аз съм за.
00:11:22Аз съм за, защото трябва да се спасим. Това ще е коалицията на опалченците. Аз ви казвам.
00:11:29Играта утре се вършва. Трябва да се оставим приятели.
00:11:32Аз не мога, аз оставям приятелищ човек, който ми е такова.
00:11:35Отивам на басейн и той ми подкрърля много ясно, че ще ти иш на басейн.
00:11:38Аз соня, отри дена му закача и ме дразни.
00:11:41Обаче аз мълча и тя си мисля, че аз не ги усещам тия неща.
00:11:44Всичко се записва и тук в главата.
00:11:47Ама ти трябва да прочуваш, аз ви казах, че ти допренес най-много.
00:11:50Тя куханта полудя е петегов.
00:11:52Больше нищо няя бърна тук, тъй само не почува ни бара, нищо само не лежи.
00:11:57Ами, вижте сега, няма чувства.
00:11:59Ако бееш на чувства, щеях да избухна и аз ще кажа на соня.
00:12:03Аз ще кажа соня, отиваш в момента на елиминация.
00:12:05Обаче не е на чувства, ние просто това си ги победим, защото те отдавна плетат срещу нас.
00:12:11Най-якото, което те в момента не знаяте...
00:12:12Най-горозното е, че тя се опитен не да плите в мрежа, че аз бях в тая мрежа.
00:12:16Беше, да. Аз отдавна говоря, че коликите е между тебе и соня.
00:12:20Тя обаче още иди се върна къс боец.
00:12:23Обаче не е между мене соня.
00:12:24А те плите плене чипонци и тя ма в кара и мене.
00:12:27А може и тя да ги плите всичките?
00:12:29Аз това си мисля, че тя е раздора.
00:12:30Всичко вече е ясно.
00:12:32Има разкол в племето.
00:12:35Но ние се омяхме точно на време да разберем и вече сме три на три.
00:12:39Хайде да номинираме стоян.
00:12:40Ти да си купиш иммунитета.
00:12:43Добре.
00:12:44Да номинираме тримата стоян, те да ударат по който искат по мене или по Марто.
00:12:48И двамата ще си справим не само срещу стоян, но и срещу още двама.
00:12:52Добре, кажете ми какъв е филма, предположен, че ако не мога да ще купя иммунитет.
00:12:55Пак да номинираме стоян.
00:12:57Ти имаш много по-голям шанс да го победиш на трасето за иламинация,
00:13:00защото накрая ще има нещо като пъзи очи.
00:13:02По-голям шанс от колкото Соня.
00:13:04После ще останат Соня и Мурунов и въпреки капитанския си глас, те са аут.
00:13:07Играта за тях приключва.
00:13:09После ние вече си даваме на теб капитанството.
00:13:12Марто, ти какво мислите?
00:13:14Къде са ми това, добре?
00:13:15Ние даваме на теб капитанството и ние вече държим четири гласа
00:13:18и два гласа отият за Мурунов, два гласа отият за Соня и играто за тях приключва.
00:13:21Вижте колко е лесно.
00:13:22Браво, съгласен ли с това?
00:13:24Щом има коалиция, която ще ни отстрани, аз предлагам ни да отстраним първо дния.
00:13:27Това, което те направиха, ни накараха просто и ни да отвърнем на удара, вече който по-силния ще победи.
00:13:32Ти във коалиция ли си?
00:13:34В коалиция ли си състояние с Соня?
00:13:36Каква коалиция, бе, брат?
00:13:38Обещали ли сте си да се пазите витримата?
00:13:40Аз никой на нищо не съм мога.
00:13:40Ако мани деска или утре купя иммунитет, тя за кого ще го суши?
00:13:45Това ще го решим на съвета.
00:13:46Как се решава на съвета?
00:13:47Аз в последен моментът реших да ли го съм за ня в миналия път.
00:13:52Игра Хончебонче, верваш ли да?
00:13:53Според мен Мурунов сият в тройката, някаква да се лъжим.
00:13:56С тези неща от рода на дайте да ни си говорим сега, за мен са ала бала, защото още тази
00:14:02вечер, ако ние загубим, ще имаме максимум час да мислим, докато те според мен вече са си избрали как да
00:14:07минурат мен или Марто.
00:14:08Аз като дойде в леменият съвет, ще виждат кой ще го сушим.
00:14:11Аз сега не мога отикам, ще го сушим.
00:14:13А пък аз сега ти кажам честно, че ние тримата ще го сушим за един от вас тримата.
00:14:16Добре?
00:14:16Да.
00:14:20Според мене те вече са неспокойни. И тримата са неспокойни, и тримата си мислят, че както до предизъединен час си
00:14:27мисляха, че никой от тях няма да отиде на арената, а сега тримата знаят, че един от тях ще отиде
00:14:32на арената.
00:14:32Бърт!
00:14:34Бърт!
00:14:38Иска трябва да ги сцепим.
00:14:42Иска трябва да ги сцепим.
00:14:42Да, ги сцепим.
00:14:47За днешната битка всички сме много мотивирани, много сме щастливи, че ели вчера ни издейства пред мина, и се надявам,
00:14:54че днес ще отидем и това ще бъде нашето битко.
00:14:57Значи ние днес къд бием, утре пак да бием, нали?
00:15:00Да.
00:15:01Значи сега искам сега да бием, утре да бием, на териториалната да ги бием и така докръс.
00:15:08Добре, добре. Не мисли, че това е много трудно.
00:15:11Ми не.
00:15:12Ма да.
00:15:13И при него го направим 8-9 път са.
00:15:16Да, до там вообще.
00:15:17Е, да не е много, бе.
00:15:18Можем.
00:15:19Можем.
00:15:21Трябем да изя пускам и шото хора...
00:15:24Виждате какви неща стават.
00:15:26Сините ще си откажат.
00:15:27Не, сините не се доведат тук, примерно.
00:15:30В смисъл такова сините заслужават аз за мен.
00:15:33Сините са и възпитани относно нас, имам предвид.
00:15:37Доста, доста по-културни са възпитани.
00:15:39Така че тези заслужават да дойдат тук.
00:15:41От уния Чубани.
00:15:42Да.
00:16:05И същото което исках да ти кажа е, че това супер добре действа на целият отборен дух и на цялото
00:16:11племя.
00:16:12Виждам.
00:16:14Именно това ти казвам.
00:16:15Аз си излизам да се бия, но не знам за който имам да се бия.
00:16:18Скандала започна от това и че аз прях да говоря на Соня.
00:16:24Защото реално разбрах, че Соня ме е манипулирала.
00:16:27Очаквах от тебе не са някаква подкрепа към приятелка.
00:16:29Вие кръщите трима души и се плюете един друг в лицето и аз да се намеса, така ли?
00:16:34Защо да не се намеса? Аз поставя за приятел, всичко ще направя.
00:16:37Ама явно, тук всичко величимерно.
00:16:39Защото аз съм друг човек.
00:16:40Това означава, че аз виждам, че ти можеш да говориш от собствено им, аз не съм ничия адвокат.
00:16:45Тя през цялото време наведи на мълчи, все едно нарежда някой там от пътя.
00:16:50Той ще остане да кажеш правно, тя не си прав, тялко реши, че той ще ми казва, че ще ми
00:16:54падиш, че ще ми се дигляш.
00:16:56Ма чакай момент!
00:16:56Не може ли да кажеш правно, да стои с позиция, да кажеш, чоби човек, тялко реши, някакъв ще го купи.
00:17:01Той не го казва на маста с ножка, бях на всичките.
00:17:03Трудно ли беше?
00:17:04Мам, Мани!
00:17:06Казах, че разбирам гледната точка на Стоян, казах, че разбирам и твоята гледна точка и че ти си пълното си
00:17:13право да го направиш.
00:17:14Габо каза, пред мен това не е казано, от теб.
00:17:17Ма защо да ти казал нещо, което ти знаеш, защо в момента...
00:17:20Защото на мен не извиня се едно, че аз нямам подкрепата на никой на мая спасност си.
00:17:24Аз съм ти дала моята подкрепа, какво искаш повече да ти кажеш?
00:17:28Именно, че не я усетих!
00:17:30Мани, след като е толкова самоуверена и вярва в собствените си способности, дори не мога да си обясня защо има
00:17:37нужда от защита.
00:17:38И в един момент сега знаеш какво излиза.
00:17:41Значи ти си по-склонна да вярваш на думите на Неделчо, отколкото на моите.
00:17:45Но това е пак това е право.
00:17:46Чиво, къде знаеш прото където са думите на Неделчо?
00:17:51Вчера трепереш, че ще номинират.
00:17:54Днеска вече сте с тях първи дружки тримата.
00:17:59Аз ме трепера, значи всеки ще бъде номиниран, когато му дойде времето.
00:18:04Защо да трепера, че ще ме номинират? Да ме е страх от какво?
00:18:08Успя да ме обеди как да направя схемата с иммунитета, за да изпася наистина нейния задник, да ни ходя на
00:18:17елиминации.
00:18:18И аз абсолютно си съгласих с това нещо.
00:18:21А в същото време никво подкрепа е, защо ме така и аз ти обръщам гръб.
00:18:25Не съм по-просто от теб. Даже съм малко по-хитра, да ни кажа доста.
00:18:30Значи всеки има глава на раменете си. Абсолютно.
00:18:33И аз единственото, от което съм изключително изненадана, мислех, че тук сме някакви зрели хора.
00:18:42И всеки може да отиде и да каза, а такива неща, като ти спираш да ми говориш без аз да
00:18:49знам защо.
00:18:51Извинявай, аз не върлям боб.
00:18:53Или Неделчо, който ходи да ти казва аз това съм казала и това не съм казала.
00:18:58Супер, просто кул. Много е кул това.
00:19:01Не очаквах, че Мани е толкова лесно манипулируема.
00:19:05Аз не очаквах, че някой ще отиде при неща и каже така и така.
00:19:09И Мани ще каже да, добре, окей, благодарите, че ми каза Соня е страшна лицемерка.
00:19:16Неделчо, не мога да повярвам, че можеш да ходиш да говориш едни неща от твоята гледна точка и просто съм
00:19:25в пълен шок.
00:19:27Тук се правят някакви интриги, някой говори за гърба на някой и ти очакваш на момента всички да сме некви
00:19:33супер хепи, да излезем и в период.
00:19:37Аз съм хепи, аз излезам хепи.
00:19:39Ама естествено, че ти излизаш хепи, ти създаде интрига, естествено, че излезаш хепи.
00:19:43Що да не излезеш хепи?
00:19:44Щото ли да създава интригата?
00:19:46Окей.
00:19:47Как излезах аз с плюкърка? Костанова.
00:19:50Соня ме обвини за някакво интриганство.
00:19:53На ня просто и обърнах гръб, за сега не смятам да се занимавам с нея.
00:19:57Само секунда, защото малко пак почвам да се дразна.
00:20:01Абе хора, аз за кого си хаба зъмня и малко да ви говоря разни приказки и това къде го има
00:20:06като мото да го пренебрегват.
00:20:08Казах ви, че три аз си казваме всичко, какво искаме нещата да върват, а не ние се отделят.
00:20:12Там и ние се отделят, тук и си ги говорите тайни неща.
00:20:15Сегаме на маста и си застаняваме.
00:20:17Край, приключваме.
00:20:18Айде, ставаме.
00:20:19Крещи, крещи, крещи! Обръща се!
00:20:21Сега толкова, тръпваме!
00:20:22Очакай малко!
00:20:24Крещиш ме и ние можем да крещим!
00:20:32Първият мъж който излезе за това племе приключва. Нещо неясно, столня преслямка мъжете. За мен най-слабото звено е мани.
00:20:39Аз не признавам.
00:20:40Край! Край!
00:20:42Аз те казвам, че съм силна като вас, никога не съм съм натвърляла. Въпросът, че не може да забряваш на
00:20:47никога оттук.
00:20:47Не, че сте достоинството, ако ти е на меня, да се казеш тая слаба съм. Аз съм едната номинирана, другия
00:20:51следващия, който го осудва ти край.
00:20:52Не тук да се доказвам на тебе, братли! Разбираш, аз те трябва да се доказвам!
00:20:58Стоянчо, лемия полицай, решие ни тук да въдворява ред.
00:21:01Да съм казвала, съм най-слабата, да не ще купя иммунитет.
00:21:04Що да ви направя на вас, кепале?
00:21:06Това не го разбирам.
00:21:09Аба ти когато си го купиш другото самите си пак, чао, само ти обясняв!
00:21:12Другото самите си пак, довиждане!
00:21:13Ще ти скажеш другото самите са по-че, само че е много важно как ти излезеш!
00:21:16Не, не, Цани, не си прав!
00:21:17Не сигурно не съм прав!
00:21:18Ама, може да си спечели пак иммунитет, мога да победи, не знам!
00:21:22Айде, ходим и да се приключват тая...
00:21:24Говорим едно и също, и я не бъдам влизо голата това къде трябва да...
00:21:27Всичките си разрушихме тия ценности, които ви говорим!
00:21:30Само и само да продължим една семиса, сме готови чорапите на другия да ги фърнем в огъня!
00:21:35Както се каза, е, това в момента става!
00:21:36И ти се опитай да го десна по най-неметален начин, и вие точно това се бъдате кънатарал!
00:21:40Както каза Маруна, шестицата за другия девятка!
00:21:43Ти днес ка сутринта каза, че ти няма номинираш Соня и няма да номинираш него!
00:21:48Шестицата с другия девятка, когато се опърне главата надолу, аз веде ги гледах така и за мен...
00:21:52Да, не, не си прав!
00:21:53Не, може да стане девятка, защото няма да се опърнем надолу!
00:21:55Не, не, не си прав!
00:21:56Тарто!
00:21:57Тарто говорим както трябва!
00:22:00Аз работя с истинския мъже!
00:22:02И е това, където го пише на Марто.
00:22:03Марто Заватис, след да го видят па хубота, втората номер чест, за сега тук няма!
00:22:07Искам да парирам как цяло настоян тия клишета и глупости, с които се опитва постоянно да ни манипулира за чест
00:22:14и достоинство и сила и чест.
00:22:17Не ми влияят, защото не смятам, че досега по някакъв начин ние сме показали нещо друго от това.
00:22:21Ако искате наистина да ни си говорим, защото само, ако един я говоря, да ни си говоря глупо!
00:22:26Не сме някакви овце, заблудени и прости, които ще се намерят тук един овчар, който ще ни пасе.
00:22:32Ако се е висел, че ще влезе с агънца, защото си е объркал.
00:22:36Според мен сме доста питболи тук в отбора.
00:22:39Сега, пак го казвам днеска.
00:22:41Стоян сутринта каза супер, доблестно и честно, аз няма да номинирам Соня.
00:22:45Директно го казвам.
00:22:45Аз няма да номинирам Соня, няма да номинирам Морунов, Мани си купува иммунитет, или ще номинирам тебе, или ще номинирам
00:22:51Марто.
00:22:51Това е!
00:22:52Аз имам право на 100!
00:22:55Точно така!
00:22:56Аз избирам да номирам те, Соня или Морунов, за да може да излезем един от вас и един от нас.
00:23:02Точка!
00:23:03Защото иначе, когато не отмахнете Мани, оставаме аз и Марто и сме агнета на Чебернеф.
00:23:07Не е ли така?
00:23:09Няма ли доблест и чест в моите решения?
00:23:11Еми, да спрем до тук.
00:23:12Няма никаква интрига и никой не съм говорил зад гърба.
00:23:15Морунов дойде за една секунда и аз му го казах да ви го каже.
00:23:19Не виждам в това племе да има чест.
00:23:22Племе вече няма.
00:23:40ТОРМОН
00:24:09Шампиони, приключенци и бойци! Добре дошли на арената!
00:24:13Слива и час! Време е за приключение! Мачкай!
00:24:19Харесвате ми! Това е духа, който тази арена е свикнала да вижда!
00:24:27Бойци, вече два дни живеете в резиденцията!
00:24:31Незаслужено!
00:24:32Сладък ли е живота в този рай, Соня?
00:24:35Приятно е! Има положителни, има и отрицателни страни, както всяка една ситуация!
00:24:41Отрицателни страни в резиденцията! Я да чуя!
00:24:45Оставя ти прекалено много време за мислене!
00:24:48И за какво мислиш?
00:24:49Мислиме си колко ни е силен духа, дали бихме могли да се справим шестима, защото все пак беше удар, излизането
00:24:57на Стейси, рязко намаляхме, не го очаквахме, такива неща!
00:25:01И в крайна сметка, какъв е извода от всички тези анализи, Соня?
00:25:04Когато сме заедно, всеки един от нас по-отделно като е силен, заедно сме още по-силни!
00:25:10И не винаги, голямата бройка означава по-голяма сила!
00:25:15Ни не утрекаме, да!
00:25:16Сигурно!
00:25:17Мани, и приключенците, и шампионите имат съмнение, че на битката за територия ти си разиграва пълен цирк и победата на
00:25:26бойците е незаслужена!
00:25:30Да обясня само, тази съм с пет операции с доста извадени органи.
00:25:36Следователно, ако някой от вас е уча биология поне малко, моят организъм не произвезда желязо, калции и магнезии.
00:25:43Аз съм около седмица не приемах никакъв магнезии.
00:25:45Дори като спя, ме ми се схващат ставите и кости ми са много зле.
00:25:49Вчера влязах в басейна, точно следващия ден след битката тук, аз на третата минута крампирах, ме изкарах във водата.
00:25:54Бях пак много зле.
00:25:56Няма цирк.
00:25:57Ако това си го мислите, си е ваше право.
00:25:59Но...
00:26:01Аз бях на четири месеца, ми даваха живот да оцелее.
00:26:04Само това ще ви кажа.
00:26:05Как се чувстваш сега, Мани?
00:26:07Не съм в перфектно състояние, но ще играя на Макс.
00:26:10Точно за да не чувам еткия прикъзка, защото това много е болно.
00:26:13Чуеш, че някои ти казват, че се приструваш на квото и да било.
00:26:17Шампиони, приключенци и бойци!
00:26:20Време е за битката за неприкосновеност.
00:26:24Най-атрактивните зрелища в Древен Рим са възстановките на морски битки.
00:26:28Театър, но истински, с истински кораби, с истински гладиатори и съвсем реални жертви.
00:26:36Първото такова събитие е организирано от Юлий Цезар.
00:26:39Специално за него той прави изкуствено езеро,
00:26:43в което маневрират десетки кораби.
00:26:46Хиляди мъже водят смъртоносна битка на палубите.
00:26:51За да я гледат, в столицата Рим се стичат хора от цялата империя.
00:26:59Гладиатори, очаква ви морска битка.
00:27:02Не пестете сили, защото и вие имате своите гладни, зазрелища фенове.
00:27:08Шампиони, приключенци и бойци!
00:27:11Кой ще победи?
00:27:13Ние!
00:27:16Страх ли ви е?
00:27:17Ние!
00:27:19Готови ли сте за битка?
00:27:20Да!
00:27:24Ето и правилата.
00:27:26Трасето е много сложно.
00:27:28Нещо като плуване с препятствия.
00:27:31Първо минавате през тунела и плувате до най-далечния понтон.
00:27:36На него има седем шамандури.
00:27:38Хващате първата и минавате с нея през препятствията,
00:27:41като я плъцгате по въжетота.
00:27:43Преминавате с шамандурата през три понтона.
00:27:47Първият е с тълба.
00:27:49Наследващия се гмуркате,
00:27:51за да прекарате шамандурата през дубката.
00:27:54Оттам минавате и самите вие.
00:27:57Последното препятствие е метален лабиринт.
00:28:03Точно преди брега се изправяте пред великата стена.
00:28:08Четри метра висока, четри метра широка.
00:28:11Свалите ли шамандурата от нея.
00:28:14Минавате през тунела и предавате шафетата.
00:28:17Когато съберете всички шамандури, продължавате напред.
00:28:20В съндъка има 8 турбички, в които са частите от пъзел с букви.
00:28:26Изсипвате плочките и с помощта на ръкохватките ги пренасете през люката.
00:28:31Всеки трябва да пренесе по 5 плочки.
00:28:34Когато пренесете всички плочки, един от племето решава пъзела.
00:28:38Той трябва да отгадне, кои са трите думи и коя е закодираната фраза.
00:28:43И тук идва уловката.
00:28:45Докато той решава загадката.
00:28:48Племето го държи във въздуха с помощта на въжета.
00:28:54Първите, които решат кръстословицата, печелят битката и се спасяват от номинация.
00:29:00Вторите също са в безопасност.
00:29:03Последните отиват на съвет и ще номинират.
00:29:09Шамандурите са седем.
00:29:11Племената сами избират кой няма да плува.
00:29:13Бойци, вие сте само шест.
00:29:16Затова една от жените ще влезе във водата два пъти.
00:29:20През люката трябва да минат всички, като Соня и Мани минават по два пъти.
00:29:27Докато решавят кръстословицата, шампионите и приключенците избират един, който няма да държи въжецата.
00:29:35Елена?
00:29:36Да.
00:29:37Ти спечели капитанската битка и избра предимство за шампионите.
00:29:41Да.
00:29:42А ето и какво е то.
00:29:45Ти няма да минаваш през люката с буквите от пъзела.
00:29:50Така шампионите ще са с един пост пред нина.
00:29:52В штафетата на брега.
00:29:55Племена, имате пет минути да обсъдите вашата стратегия.
00:30:01Кой ще решава пъзела първ?
00:30:03Честно, ти кажам така може, Бессоня ще се справи най-добре.
00:30:06Това е в думи, ама тя ще трябва да минава два пъти.
00:30:10Няма значение, ще го решавам аз.
00:30:12Аз минавам два пъти по търсето и решавам пъзела, да.
00:30:15Сигурна аз?
00:30:17А?
00:30:17Сигурна аз съм.
00:30:19Що?
00:30:19Добре.
00:30:20Що да не обличам?
00:30:21Не, а вещото аз предложих, че според мен сега не ще се справи много бързо.
00:30:25И колки ласи имам?
00:30:27Трябва да е по-леко няма да дързим.
00:30:29Ти?
00:30:30Е, аз съм много бе. Аз съм 67.
00:30:33Кой ще прави път дала?
00:30:35Той тях, ако ни кой те трябва.
00:30:36Аз естествено, че ти ще правиш много дързим.
00:30:37Не, кой няма да дързим?
00:30:39Моят български е пократител.
00:30:40Някой?
00:30:41Български, ни малко.
00:30:42Те пък не трябва да дързим, защото това е фактически човек, който решава трябва да го държим и на люхата,
00:30:47т.е. трябва да е една идея по-лека.
00:30:48Абе, няма да си некоя е лек.
00:30:50Само аз.
00:30:52Добре.
00:30:52Тъй като сме събрани от цял свят, не сме много уверени в, така да кажа, български етни, затова ще сложим
00:31:00нея на пъзъл, като сме сигурни, че тази ще се прави добре.
00:31:04Кой иска тя за решава пъзълъ?
00:31:06Добре.
00:31:07Защото съм най-лекаш и най-лекаш да му държите го.
00:31:09Не ми астини така?
00:31:11Довете да гласуваме?
00:31:12Откажете?
00:31:13Кой искаш да решава пъзъл?
00:31:14За мен е безднащия.
00:31:15Ако искате Соня, ако искате Соня, ако искате Соня.
00:31:17И това може да решава пъзълът.
00:31:20И за това думата съм.
00:31:21Ти?
00:31:22Аз съм най-много за Дечо.
00:31:24Добре, един за Дечо.
00:31:26Аз съм за Соня.
00:31:27Спорътвен Соня.
00:31:28И аз съм Соня.
00:31:29И аз съм Соня.
00:31:30Добре, Соня.
00:31:30Добре, Соня.
00:31:30Държимте.
00:31:32Ами аз ще тъг до първи веки.
00:31:34Аз тая ти искам, ако е възможно.
00:31:35Айде, ни може и по-насък.
00:31:37Моминче, моминче, моминче.
00:31:39Моминче, моминче, моминче.
00:31:42Само че, само че, друго нещо.
00:31:44Тръгнеш ли дори по твоя пост?
00:31:47Въобще нищо не те е интересувал.
00:31:48Тият плутъват, стават, извинявайте много.
00:31:50Супер това, което направено.
00:31:51Виждате, че плаща ме затирават.
00:31:53Просто имат си екип.
00:31:57Позец, позец.
00:31:59Спокоен ли си тая игра с Язи и Меси оттима?
00:32:01Само спокойно ще ни пратите и вкъщи.
00:32:06Шампиони, приключенци, бойци!
00:32:12Готови!
00:32:13Победната!
00:32:17Екшън!
00:32:20Да видим.
00:32:21Страхотно разминаване из-за тримата.
00:32:25Морунов, Ръбухчиев и Борис
00:32:28вече са във водата.
00:32:30Ясно, ясно, ясно!
00:32:32Ясно, Боби!
00:32:34Кой ще стигне първи до последния понтон?
00:32:38Той е само на 70 метра от брега.
00:32:46Първи е Морунов, втори Ръбухчиев.
00:32:49Последен за момента е Борис.
00:32:51Той все пак решава да навакса с пичане.
00:32:57Морунов вече е на кулата.
00:32:59Как ще се справи с прекарването на Шамандурата?
00:33:05Морунов.
00:33:06Морунов.
00:33:06Морунов.
00:33:07Морунов.
00:33:11Доста хитро успява да пекара Борис Шамандурата.
00:33:15И тя вече е извън очертанията на първия понтон.
00:33:23...
00:33:36Има това толкова лесно, да ли се същиш.
00:33:38Ето го, Ира Бухчев.
00:33:39Ще може ли да излезе Кинг Конг, тя успява.
00:33:43Кинг Конг.
00:33:44Гори лабека в Кинг Конг.
00:33:45Щом Кинг Конг излезе от дубката, значи всеки един участник може.
00:33:51Горилата.
00:33:53Горилата.
00:34:02И отново Муранов пръв се справи с дубката в понтона.
00:34:06Браво, браво, браво, браво, браво, браво.
00:34:08Ръбохчиев и Борис нещо се оплетоха.
00:34:11Все пак успява Борис да се справи.
00:34:14И обрат.
00:34:16Борис от трети става втори.
00:34:20Във врата му отдиша обаче Ръбохчиев.
00:34:23Страхотно преминаване за Муранов за момента.
00:34:26Много майсторски се движи по трасето.
00:34:30В момента Борис и Муранов са абсолютно изравнени.
00:34:33Той ще се справи по-добре с великата стена.
00:34:41Много се инвицира Ръбохчиев.
00:34:43Погледнете.
00:34:43Видя, че трябва да наваксва.
00:34:46И тримата са адски силни.
00:34:48Въпросът е да видим кой е най-ловък.
00:34:51Все пак Муранов е пожърникар.
00:34:54Плува в свои води, така да се каже.
00:34:57Четири метра е висока стената.
00:35:01Само да ви кажа, аз няма до бърза.
00:35:03Още така да.
00:35:04Дали?
00:35:04Да.
00:35:05Защото все пак е дълга 50.
00:35:10Давай, Георги! Давай!
00:35:22Все още малка предлина за Борунов.
00:35:25Втори Борис, трети Ръбохчиев.
00:35:26Погледнете колко лобко се справя Мурунов.
00:35:30Стигна ли до края на бъжето?
00:35:32Мурунов е готов.
00:35:35Готово.
00:35:35Мурунов е първи.
00:35:37Браво на рука!
00:35:42Трябва да дигне оборотите Кинг Кон,
00:35:44ако иска да остави някакъв шанс за приключенците.
00:35:50Прямо, Лоби!
00:35:54Погледнете, Борис много добре се справя и то успява.
00:35:56да стигне до края.
00:35:57Сега ще предаде штафетата на Андрей.
00:36:00Няма търпение, Андрей.
00:36:03Точно 16 секунди е пред дината на бойците.
00:36:07Да видим сега как ще се справи Андрей с догонването на Мартин.
00:36:12Ръбовчиев също се подава.
00:36:14Остяло е да стигне и той края.
00:36:17Хайде, Борис!
00:36:17Хайде, Борис!
00:36:21Хайде, Борис!
00:36:22Хайде, Борис!
00:36:25Хайде, Борис!
00:36:26Хайде, Борис!
00:36:27Стратимир изостава за момента.
00:36:28Давай бързо!
00:36:3035 секунди изоставане за приключенците.
00:36:36Андрей почти ступи пред дината.
00:36:38Мартин все пак излиза първи на понтона.
00:36:42Андрей излиза през средата на понтона.
00:36:44И той също е горе.
00:36:45Мартин, не се качва и само го тигни!
00:36:47Тигни го и го, прекарай ме!
00:36:50Браво, Анди!
00:36:52Браво, Анди!
00:36:53Да видим дали Андрей ще успее все пак по-бързо да се справи.
00:36:57Остава само да излезе, да намери път.
00:37:00Все пак Мартин скачва в водата.
00:37:01Мартин май ще е първ.
00:37:05Гледам, че Стратимир също доста хитро се включва в штафета.
00:37:09Той ще се покаже първи наравно са и двамата.
00:37:13Андрей доста лесно ступи 15 секунди пред дината на бойците.
00:37:18Туда се просто ловах бързо.
00:37:19Так, так, так.
00:37:25Ао, Мартин, нещо почва да се бави.
00:37:27Дали в този момент няма обрат?
00:37:30Обрат!
00:37:31Шампионите и Андрей повеждат!
00:37:33Стратимир също се включва в състезанието.
00:37:36Погледайте, колко по-пъргово минава той през дупките.
00:37:39Като лалугери са!
00:37:40Той ми дава удово.
00:37:41Като стигнеш до втория, горилка, стигнеш до втория понтон.
00:37:44Първо удово ли мина?
00:37:45В този момент ми се струда, че червения лалугер става последен.
00:37:48Андрей вече е на третия понтон и тръгва из лабиринта.
00:37:52Стратимир много добре се промъква през дупката.
00:37:56Абсолютно изравни!
00:37:58Стратимир отново връща приключенците в битката.
00:38:02Да видим как ще се справи с великата стена Андрей.
00:38:07Мартин обаче не се дава.
00:38:11Много убедително води за момента Андрей.
00:38:13Страхотта предина успя да събере.
00:38:16Доста хитро води шамандурата.
00:38:21Но погледнете, Стратимир просто няма сили да държи темпо.
00:38:26Айдите ми, давай!
00:38:29Трябва да внимават, защото 4 метра е доста висока стена.
00:38:33А Андрей се провира в този момент отдолу под вода.
00:38:37Вижте колко дълго остана под вода.
00:38:39Дали намери край на бъжето? Оттук виждам, че е успял.
00:38:42Браво, Андрей!
00:38:43Браво! Андрей е готов.
00:38:45Андрей е готов да предаде шафетата на Елизабет.
00:38:49Айдите, джужи, може!
00:38:51Дай, дай! Дай, джужи!
00:38:55Браво, Андрей!
00:39:05Мартин точно в този момент се връща.
00:39:09Елизабет вече е по трасето.
00:39:12Много мъж, кулгомича Елизабет.
00:39:15Мъже, мъже и после изведаш хоп, Елизабет.
00:39:21Мартин вече е готов.
00:39:23Дай, Марто! Дай, дай, дай! През тунела, тунела!
00:39:26Тунела, Марто! Дай!
00:39:30Соня е готова да вземе шафетата от Мартин.
00:39:34Браво!
00:39:36Соня е по петите на Елизабет.
00:39:41Стратимир изгледа също намери правилния път.
00:39:43Остава само да предаде шафетата на Валентин.
00:39:46Айде, давай, Сими!
00:39:51Добър половец е Валентин, но определено ще има да наваксва.
00:39:55Защото Елизабет вече е на кулата.
00:39:59Във момента разликата между Валентин и Елизабет е минута и 30.
00:40:04Доста добре се справя все пак Валентин.
00:40:06Соня също вече е на своята кула.
00:40:10А малкият жълтва лугер безпроблемно се справя с втория понтон.
00:40:23Соня беше големия герой за бойците в битката за територия.
00:40:28Но точно в този момент Валентин успя да навакса цялото изоставане.
00:40:33Имаме, брат, приключенците от Олуса в играта и са втори.
00:40:36А Елизабет е на лабиринта, третия понтон.
00:40:42Браво, джуди! Дай още малко, дай!
00:40:48В това време на стартова позиция се подготвят Габриела, Тоджаров и Мани.
00:40:54Трябва и да ги пръснеш двамата.
00:40:58Колко е трудно на Елизабет.
00:41:00Погледнете, Валентин, колко е целеостремен.
00:41:03Просто се е вкопчил, върви по петите на Елизабет.
00:41:09Валентин успя да стофи минута и 30 за шампионите.
00:41:12И точно в този момент Шамадурата уминава преди тази на Елизабет.
00:41:17Невероятно, Валентин успява да поведе.
00:41:20Соня идва на 4-метровата стена.
00:41:23Давай, Сонче!
00:41:24Да видим кой първи ще предаде шафетата от Валентин или Елизабет.
00:41:28Исай, давай, Тоджаров!
00:41:30Браво на Валентин!
00:41:34Валентин поставя приключенците на първо място.
00:41:37Тоджаров се пуска по трасето.
00:41:38Бувай, Тоджар!
00:41:42Давай, Габи!
00:41:43Габриела стартира!
00:41:47Соня успява да стигне до финалния етап на стената.
00:41:51А в това време Тоджаров вече е на понтона.
00:41:55Страхотно минаване на Тоджаров.
00:41:56Изпитва някакви затруднения, Соня.
00:41:59Не може да намери края.
00:42:00Поеми въздух сега!
00:42:02Сега поеми въздух и гледай!
00:42:03Поеми въздух!
00:42:08Поеми въздух, бей!
00:42:09Под водата!
00:42:14Тук тълбочината, която трябва да преодолее Соня, е по-малко от метър.
00:42:20Поеми въздух и гледай!
00:42:22Най-накрая успя да намери.
00:42:27А Тоджаров вече е на железния лабиринт.
00:42:31Две минути изоставане за бойците.
00:42:34Мани ще трябва да навакса.
00:42:40Днес е решила да пробва безспасителна жилетка.
00:42:44Също не бърза много.
00:42:46Тоджаров вече е готов с железния лабиринт.
00:42:49Дай Тоджаров!
00:42:50И е на път да се изправи срещу великата 4-метрова стена.
00:42:56Габриела също е на железния лабиринт.
00:42:59Много пъргало се изкачва.
00:43:01Давай, Габи, давай, Габи, давай!
00:43:04Тоджаров се е изкачил вече на стената.
00:43:07Габриела също е зад него.
00:43:09Да видим сега дали ще успее умело да използва ръста си Габриела.
00:43:13Плува Мани, но близо до понтоните придържа се.
00:43:17А не може да ви знае!
00:43:19Какво става с Габриела за клещи някакси?
00:43:22Това е добре дошло за Тоджаров, който търси края на въжето.
00:43:33Тоджаров вече е готов, Виктория също е готова, ръкопляскаво.
00:43:38Финални метри за Тоджаров. Вижте, доста се е забърза към края.
00:43:43Страхотна преднина успяха да натрупат приключенците.
00:43:47Погледнете, улюлява се, но въпреки това продължава.
00:43:50Страхотно минаване на Тоджаров.
00:43:52Давай, Мики!
00:43:56Виктория за приключенците.
00:43:59Габриела е на самият край. Прави финални гмуркания.
00:44:04Нещо се закучиха нещата при Габриела, все пак успява страхотно.
00:44:08А Мани вече е на понтона на невероятно пътешествие за Мани.
00:44:13Качвай се вече, качвай се!
00:44:16Браво, Мани!
00:44:17В това време Виктория успява да премине повече от половината от трасето.
00:44:22Давай са!
00:44:24Давай!
00:44:26Браво, Мани!
00:44:27Давай, скачай! Така дърпай са въжето!
00:44:30Дърпай въжето!
00:44:32Давай по въжето, Мани!
00:44:33Дай, дай, дай, Габри! Дай, следно!
00:44:40Браво, Габри!
00:44:43А в този момент Георги Братов е на път. Погледете колко му е трудно още в самото начало. Трябва да
00:44:49се сгъне гиганта.
00:44:50Дай, Братовев, дай!
00:44:52Една минута преднина за Виктория и приключенците. Чуда се дали ще тича или ще плува.
00:44:59Размахва огромните си плавници, братове, и започва да топи преднината.
00:45:05Погледнете я, Мани! Погледнете я, Мани!
00:45:07Мани на плани! Дай, Мани!
00:45:09Дай, Мани!
00:45:11Не се предава истински боец, дали не се заклещи.
00:45:14А Виктория в момента успя да я задмине с една дължина.
00:45:20Погледнете!
00:45:23Братовев вече е на понтона.
00:45:35Братовев свърши с първата част.
00:45:38Първия понтон е зад гърба му.
00:45:39Да видим сега. Тук ще изпитат доста сериозно и трудности гиганта.
00:45:45А, Мани, просто се заклещи!
00:45:48Ари, Мани, изправи се бе, Мани! Изправи се бе!
00:45:52Браво, Мани! Браво!
00:45:56Ари, Мани!
00:45:57А вижте и Мани, ли все пак успях?
00:45:58Аз се бордия, че днес имам напредък.
00:46:00Най-малко бях бе жилетка
00:46:01и не се отдавих жива съм.
00:46:03Погледнете, братовев просто стопи пред дината,
00:46:06която имаше Виктория.
00:46:07Браво! Браво!
00:46:09Ценни секунди губи Семира!
00:46:12Ще има ли си или Семира?
00:46:14Ле-ле-ле-ле-ле-ле-ле!
00:46:16Последна шамандура!
00:46:17Вземат ли тази шамандура?
00:46:20Ги чака люката!
00:46:29Братовев
00:46:30Братовев свърши с първата част.
00:46:32Първия понтон е зад гърба му да видим сега.
00:46:34Тук ще изпита доста сериозни трудности гиганта.
00:46:39А, Мани просто се заклещи!
00:46:43Ари, мани, изправи се бе, мани! Изправи се бе!
00:46:46Браво, Мани! Браво!
00:46:50Бурка се, Братовев!
00:46:53И ето го и него!
00:47:01Виктория не губи време и вече е на железния лабиринт.
00:47:04Тя не изглежда почти отчаян.
00:47:06Чуди се дали някога ще дойде неговия ред.
00:47:09Братовев вече е във водата.
00:47:12Пред ненята, която има Виктория, все повече се топи.
00:47:15Трябва наистина да се забързи, защото това изпитание за Братовев ще е доста по-лесно.
00:47:20А Братовев вече е на стената.
00:47:24Погледете, Мани Маха за помощ!
00:47:27Може някой от племето да ѝ помогне и да я преведе!
00:47:30Айде, па! Всеки път е на право да ѝ вземе дължината на стената.
00:47:35Но трябва през цялото време да си със нея!
00:47:38Отива да ополагаш!
00:47:41Стоян се е впускал на помощ!
00:47:44А вижте, гиганта, как се справя с стената!
00:47:50Погледнете, от най-долното стъпало той просто минава.
00:47:55Ето, това се казва пред нена.
00:47:59Успява Стоян да помогне на Мани.
00:48:03Айде, айде! Айде, Мани е!
00:48:05Не гледаш, бе, гледай! Бърбуранко!
00:48:09Виктория, страхота успява да завърши почти нараво с Братовев.
00:48:12Погледнете, Братовев просто ступи пред нената, която имаше Виктория.
00:48:16Една минута имаха прединство приключенците.
00:48:20А сега виждаме равенство.
00:48:23Браво!
00:48:24Газ!
00:48:25Все пак се ми ратръгва първа.
00:48:27Красима веднага...
00:48:28Не там!
00:48:29Не, не, не, не!
00:48:29Красим, Братово, Красим!
00:48:31Красим!
00:48:32Красима, престан!
00:48:32Красима, престан!
00:48:33Красима, престан!
00:48:37Браво на Братовев!
00:48:39Ступи цяла минута пред нена за приключенците.
00:48:43Стоп!
00:48:43Стоп!
00:48:44Представи се добре.
00:48:45Тъпо на края.
00:48:45Браво, Мечко!
00:48:47И Викам, успях.
00:48:48Да.
00:48:49Това объркване на Красима даде известно прединство за Семира.
00:48:55Семира стига първа на понтона.
00:48:58Да видим сега как ще стане изкачването.
00:49:00Красима дотичва също до понтона.
00:49:11Какво става при Семира?
00:49:12А, успява се пак да извади Шамандурата.
00:49:16Среща някакви проблеми и Красима.
00:49:18Да видим сега.
00:49:20А, благодарение на Стоян Мани вече е на железния лабиринт.
00:49:25Стоян я води като малко дете за ръка.
00:49:28И сега този трябва да сиди с нея насякъде.
00:49:36Стояне, остави Мани сама да мине стената.
00:49:40Ах, е, добре.
00:49:49О, бе, това само минаване ли?
00:49:52Стоян, остави Мани сама да мине стената.
00:49:55А, е, Мани, бе, дай!
00:49:57По те го нагоре, това, бе!
00:49:58По те го не говори с него!
00:50:00Лее-ле-ле-ле-ле-ле-ле-ле.
00:50:04Не-не, ако и аз бях в един отбор с нея,
00:50:07ще и бе съм застрелим.
00:50:08Семира и Красима са рамо до рамо.
00:50:13Кой вика така, бе?
00:50:15Красима и Семира.
00:50:17Страхотен женски сблъсък.
00:50:20Последна за момента е Мани.
00:50:23Все пак Семира успява първа да приключи сега.
00:50:25това препятствие.
00:50:31Но тук имаме обрат.
00:50:33На Железния лабиринт първа стига Красима.
00:50:37Дай, машино!
00:50:38Просто свършиха силите на Семира.
00:50:41Погледнете, няма сили да излезе.
00:50:43Ние убиваме рибата.
00:50:45Да, да.
00:50:45Семо патах при това.
00:50:47В този момент шампионите си връщат първото място.
00:50:51Браво!
00:50:53Браво!
00:50:57Обратът за шампионите тръгна от Братоев.
00:51:01Сега Красима дали ще успее да затвърди предината му.
00:51:07за момента и двете стигат едновременно до стената.
00:51:13Още само една шамандура остава.
00:51:16Ако Красима се разбърза, тя ще успее да даде страхота предината на шампионите.
00:51:21Но Семира се върна обратно в състезанието.
00:51:26Мани изглежда загубена по трасето далеч назад.
00:51:31Браво!
00:51:33Браво!
00:51:34Браво!
00:51:34Браво, Семира!
00:51:35Поди губе, Мани!
00:51:39Семира и Красима настигнаха Мани.
00:51:43В този момент бойците изоставят с цял пост.
00:51:48Трябва да се забърза Семира.
00:51:50много по-пъргава трябва да е във ръцете.
00:51:52Погледнете колко е трудно да мине този завой.
00:51:59Доста хитро си помага и с крака Красима.
00:52:04Все пак успява Семира да измъкне шамандурата си.
00:52:09Стоян е като личен треньор за Мани.
00:52:15Браво на Красима!
00:52:18Шампионите повеждат.
00:52:20Погледнете, като русалка излиза Красима.
00:52:23Памби!
00:52:23Престове!
00:52:24Престове!
00:52:25Престове!
00:52:45Престове!
00:52:46Стига Семира да успее да намери края.
00:52:50Ценни секунди губи Семира.
00:52:53А дори под ръководството на Стоян Мани все още не може да разбере как се случва тази работа.
00:52:58Семира след пак успява да стигне до края и сега ще предаде шафетата.
00:53:05Ще има ли сили, Семира?
00:53:08Погледнете!
00:53:10Няма сили.
00:53:11Все пак успява.
00:53:14Преднината на шампионите е минута и 10 секунди.
00:53:20Невероятно Мани успя да завържи трасето и предава шафетата на Неделчо.
00:53:25Неделчо е твърдо решен да не остава Паулина пред себе си дълго време.
00:53:32Но дори да я изпревари.
00:53:35От тук виждам, че те имат две шамандури.
00:53:39Доста ловко излиза Александър.
00:53:41Много добре се справя с това изпитание.
00:53:44Паулина също вече е на синия понтон.
00:53:47Айде, Паули, дай сръкшно.
00:53:49Последна шамандура за Паулина и приключенците.
00:53:53Последна шамандура за шампионите.
00:53:57Александър, погледете го. Той е просто като състезател от Формула 1.
00:54:02А бившия капитан Неделчо е просто зашеметяващ.
00:54:07На един дъх минава през всички препятствия. Почти на бегом.
00:54:11Това е най-неприятно.
00:54:12Това е най-неприятно.
00:54:13Котов си, брат.
00:54:15Е това, че е играта. Давай!
00:54:16Много сериозна предмина успя да събере Александър.
00:54:20Айде, Паули! Можеш!
00:54:26Погледете, Александър, с каква леко тя успя да мине през трасето.
00:54:31Шампионите са готови. Отварят сънзъка.
00:54:39Елена използва предимството си и пренася плочките си. Без да трябва да минава през люлката.
00:54:46Апа, Олина вече е на върха на кулата.
00:54:49Елизабет ще те бъде първа. По пет плочки трябва да пренесе всеки. Погледнете шампионката по акробатика. Никакви трудности. Абсолютно фасулска
00:54:59работа.
00:55:12Бъртов, дай на големи крачки. Ей, два тя, два тя, друг! Давай, давай!
00:55:18Браво на Братове!
00:55:18Всички, бойс!
00:55:20Давай, суча!
00:55:27Видим как ще се справи Красима с пренасенето.
00:55:31Апа, Олина прави финални гмуркания.
00:55:34Още малко и всичкият опит, който приключенците успяха да съберат в тези няколко секунди, в които гледат как шампионите пренасят
00:55:42плочки, ще може да влезе в употреба.
00:55:45Защото Паолина минава през дървения тунел. Справят се безупречно шампионите.
00:55:55Залита Борис. Все пак успява да остане на люката.
00:56:00И приключенците отварят съндъка.
00:56:08Милена тръгва първа за приключенците.
00:56:20О-о-о! Залоляват се почките, но тя все пак успява да премине от раз.
00:56:25Андрей чака да получи щипки.
00:56:37Последно преминаване за Александър.
00:56:45Да видим Виктория как ще се справи с люката.
00:56:54Виктория трябва да започне от начало.
00:56:56А в това време шампионите вече са готови.
00:57:02Бойците гледат безпомощно.
00:57:05А Соня се бори с бурканията далеч назад.
00:57:13Легко!
00:57:13Вие сте! Вие!
00:57:19Вие!
00:57:20Не, не пързвайте!
00:57:23Ще можеш ли?
00:57:24Да, да ми искаш не тесна.
00:57:25Пусни тига ми спусни.
00:57:26Не, не, не. Добре съм.
00:57:27Това са букви, които трябва да формират фраза.
00:57:31Валентин минава в резлилката.
00:57:33Трябва да се забързат.
00:57:36Да, успешно преминаване и за Валентин.
00:57:38Трябва да прераде штафетата.
00:57:40Още само двама човека трябва да пренесат плочките си.
00:57:44Давай, Сонче! Не остана, Сонче!
00:57:50Не, още едно запавене.
00:57:53Дали ще има си или паулина?
00:57:56А Елена вече решава пъзела.
00:58:06Паулина, още веднъж трябва да започна отначало.
00:58:11Започва доста да им тежи въжето на шампионите.
00:58:14Не е вярно.
00:58:15Аз тежа 103 скила.
00:58:18Толково така, толково така.
00:58:20Браво, бе!
00:58:20Браво!
00:58:21Браво!
00:58:24Соня е на финала.
00:58:26Соня успява да постави още една шамандура и ще предаде штафетата на Стоян.
00:58:33Стоян отива за последна шамандура.
00:58:36Стоян по трасето за последната шамандура за бойците.
00:58:40Елена ще решава ревусът за приключенците.
00:58:43Три, два, две, три.
00:58:45Леко, леко, бавно.
00:58:47Равно, равно.
00:58:49Ляво, ляво, ляво.
00:58:51Малко дясно, малко дясно.
00:58:53Нарежда и си ги всичките горе.
00:58:55Нарежда и си ги всичките горе.
00:58:56Да видим до къде е стигнала Елена.
00:58:59Може да се каже, че все още няма ясна представа.
00:59:04Все още се лута.
00:59:05А племето й държи тежеста и повече от три минути.
00:59:10Не мога да кажа, че някой има предина.
00:59:13А погледнете Стоян.
00:59:16Все повече приближава бойците до преминаването в финалния етап.
00:59:21Само великата стена зали Стоян от брега.
00:59:26И Милена, и Елена са в затънена улица.
00:59:31Бях много притеснена, защото нислях да изложа племето, тъй като това е последната част.
00:59:37А те се справиха доста добре.
00:59:39Започнахме втори да редим пъзела и силно се надявах да наваксам някакси.
00:59:46Стоян е готов.
00:59:48В този момент бойците могат да отворят съндъка и да извадят парчетота.
00:59:54Девет минути изоставане за бойците.
00:59:57Мани срещу люлката.
01:00:01Доста опит събра Мани в всички такива препятствия. Минава го от раз.
01:00:07Страхотна главоблъсканица. Това са три думи.
01:00:12Милена и Елена ми се струват в задъне на улица.
01:00:16Този пъзел явно не е по техните възможности.
01:00:19Да видим Соня. Още едно минаване. Дали ще успее да направи страхотно второ минаване.
01:00:27Запазва баланс на средата на люлката. Много крихтищо положение за Соня. Дали ще успее да се справи?
01:00:34Все пак намира сили и преминава без проблем.
01:00:38Десет минути вече минаха.
01:00:42Нито Елена, нито Милена са дори близо за решаването на тази кристосовица.
01:00:48Мани с устремено преминаване през люлката.
01:00:52Ооо, страхотно преминаване на косъм за Мани.
01:00:55Държат племената.
01:00:57Но ви казвам, че е доста тежко.
01:01:0360 килограма е само люлката.
01:01:06А поне още 50 килограма да са момичетата, ето ги стои 10 килограма.
01:01:12Иди малко там, ах искаш, Андрей.
01:01:14Вече 11-та минута държат племената.
01:01:24Мартин с много стабилно минаване.
01:01:29Следващия е Морунов.
01:01:39А в този момент бойците успяват да стопят огромното изоставане, което имат.
01:01:45Стоян прави последно преминаване.
01:01:47Соня ще решава пъзела.
01:01:50Целият отбор се подготвя да я качи на върха.
01:01:55Аз никога не губа надежда.
01:01:58Защото при всички положения пак стопихме пред мината на другите.
01:02:03Да видим, Соня, полека дръж се, Соня!
01:02:06Седи!
01:02:11Успява да запази всичките си, много е наклонена.
01:02:14Трябва отбора да компенсира, да балансира.
01:02:17С човек по-малко са бойците.
01:02:21Виждам Елена да изписава посланието.
01:02:25Кой първи ще реши кръстословицата?
01:02:28Соня, Елена или Милена?
01:02:34Стоян е нележин върху въжето!
01:02:38Въже върху пясъка!
01:02:40Когато да ви дадим бъжете на земята, не оправо земята!
01:02:43Виждаме едвашето вече, което го пристраминете!
01:02:46Айде си да вие, че кой как е.
01:02:48Много при сърце е взем нещата. Стоян явно му е тежко, защото е доста импулсивен.
01:02:57Хора, изпускате ме!
01:03:00Соня чувства, че е леко започва да я изпуска малко.
01:03:05Много е трудно, че е.
01:03:07Чакай, чакай!
01:03:08Чакай!
01:03:11Все пак я връщат на мястото ѝ.
01:03:18Миленка!
01:03:27Молете, не подсказвайте! Моля ви!
01:03:33Размействай! Просто размействай!
01:03:38Соня, Елена, Милена!
01:03:42Виждам, че яко сте го закъсали и трите.
01:03:46Ще ви подскажа, слушайте внимателно!
01:03:51Първата дума
01:03:54започва с буквата С.
01:04:01Няби дръж, няма как да ви подкажеш.
01:04:08Изглежда сякаш, Милена има някаква идея.
01:04:11Хора, втигнете ме малко!
01:04:13Аз, Соня, просто няма видимост върху масата.
01:04:19Мислете, момичета!
01:04:21Елена, идеята и хъса, с който тръгна, изглежда да удари някъде на камък.
01:04:27Явно не е това, което мислеше.
01:04:37Са, Мира, легни малко молата.
01:04:39Легни, легни ако искаш да ти я по-дри.
01:04:40Са, Мира, легни бе!
01:04:43Не мога! Режим ли ръката! Не вижда си!
01:04:50Погледнете какво прави
01:04:52Милена. Милена е просто
01:04:53не на себе си, хва на саката.
01:04:55Има идея.
01:04:57Погледнете тази успитка на Милена.
01:05:01Казаш само готова си.
01:05:03Готова съм.
01:05:04Абе готова ли е?
01:05:06Прикрючете се спатени!
01:05:10Тябай! Тябай!
01:05:11Да видим кой още ще се спаси
01:05:14и кой отива на елиминации.
01:05:17Дадохте всичко от себе си.
01:05:18Борехте се до край.
01:05:20Но не се получи.
01:05:22Вие се оплетохте в кръстословицата.
01:05:24И сега на челата ви пише
01:05:26Номинации.
01:05:33Готова съм!
01:05:35Абе готова ли е?
01:05:36Вярно ли е?
01:05:37Прикрючете се спатени!
01:05:40Тябай! Тябай!
01:05:42Да видим кой още ще се спаси
01:05:44и кой отива на елиминации.
01:05:47Милена си беше притеснена,
01:05:48защото Милена винаги е притеснена.
01:05:51Обаче виждаме, че с времето
01:05:52за всяка една игра
01:05:53лека по-лека се отпуска
01:05:55и се опитваме да го втълпим главата,
01:05:57че тя е способна
01:05:58и че трябва тя да го знае това нещо.
01:06:01и оттам на сетния мисля,
01:06:03че може да е много ценен играч.
01:06:10След като и днес мина
01:06:12и успях да преодолея
01:06:13още един етап,
01:06:15вече съм още по-уверена
01:06:17и се надявам
01:06:18така да е за напред
01:06:19започва много да ми харесва тук.
01:06:30Соня или Елена,
01:06:31кой първи ще реши?
01:06:33Невероятно!
01:06:34Който е готов,
01:06:35може да го извика!
01:06:36Готова!
01:06:37Заеднението прави силата!
01:06:39Край!
01:06:40Митката приключи!
01:06:43Сампионите са спасени!
01:06:45Бойците отиват на съвет!
01:06:48Когато се налагат ти да наваксваш
01:06:50заради един кентузен играч,
01:06:52който изцяло липсва
01:06:53и един друг,
01:06:55който буквално
01:06:56още един от нас
01:06:57трябва да го влачи през трасето,
01:06:59много са логични нещата.
01:07:02Приключенци!
01:07:04Вие спечелихте битката!
01:07:06Милена беше страхотна!
01:07:08Този ребус не е никак лесен,
01:07:11а ти успя да го решиш първа!
01:07:13Най-накрая да видя усмивка на лицето ти!
01:07:16Браво, Милена!
01:07:21Приключенци!
01:07:22Победата ви е напълно заслужена!
01:07:25Племето ви остава цяло
01:07:27и непокътнато!
01:07:28Поне до утре!
01:07:30И помнете!
01:07:31Съединението прави силата!
01:07:34Дивата река ви очаква!
01:07:38Въпреки, че сме на реката,
01:07:40сме гладни,
01:07:41недоспали,
01:07:43гадно ние...
01:07:44Това не ни ефектира!
01:07:46Ние сме по-добри от другите племена
01:07:47най-можем да печелим всичко!
01:07:50Шампиони!
01:07:51Измъкнахте се на косъм!
01:07:53Спечелихте неприкосновеност!
01:07:55Но да знаете,
01:07:56утре второ място няма!
01:07:59Или печелите,
01:08:01или отивате на съвет!
01:08:03Стопанството ви очаква!
01:08:05На физическата част
01:08:07отново ги смачкахме,
01:08:08както всяка една игра.
01:08:10Трябваше ни малко и на пъзела,
01:08:13но все пак си правехме много добре
01:08:14и всички сме много доволни.
01:08:16Бойци,
01:08:17дадохте всичко от себе си!
01:08:19Борехте се до край,
01:08:21но не се получи!
01:08:22Соня, какво се обърка?
01:08:24Аз не смятам,
01:08:25че нещо се объркало.
01:08:27Ние идваме тука,
01:08:28даваме всичко от себе си.
01:08:30Става това,
01:08:31което трябва да стане.
01:08:32Не, Делчо,
01:08:33не трябваше ли друг
01:08:34да решава кръстословицата
01:08:36според теб?
01:08:37Според мене,
01:08:38Соня беше правилният избор
01:08:39за решаване.
01:08:40Тя е много начетина.
01:08:41Другите имаха доста повече предвена.
01:08:43Ако тази предвена
01:08:44я нямаше,
01:08:45може би,
01:08:45даже съм сигурен,
01:08:46че Соня ще ще се справи най-добре.
01:08:49Цялата вена е моя,
01:08:50защото я забавих
01:08:51из цяла отбора.
01:08:53Както всеки път хваска на вода.
01:08:55Моя най-голямка шмор.
01:08:57Е, да почнеме малко по-утравни,
01:09:02нещо.
01:09:03Това е сила и чест.
01:09:04Първото го имаме,
01:09:04второто, обаче го няма.
01:09:06Всеки път слушаме едно и също.
01:09:08Не мога, отказвам се.
01:09:09Не мога, отказвам се.
01:09:11В моята работа,
01:09:12когато имаме тежки опасни задачи,
01:09:13този, който не може,
01:09:15предсенява.
01:09:16И го сменяваме с друг.
01:09:18Иначе има опасност за цели екип.
01:09:20Тук е човек,
01:09:20който е нас абсолютно,
01:09:21че е мани.
01:09:22И крайно време,
01:09:23да пресадне, казва
01:09:24не мога и се отказвам.
01:09:26Откажи с тогавата игрите.
01:09:32Тя са казана в очите.
01:09:34Бойци,
01:09:35вие се оплетохте в кръстословицата.
01:09:37И сега на челата ви пише
01:09:39номинации.
01:09:40До вечера отивата на съвет
01:09:42и двама от вас
01:09:43ще бъдат номинирани.
01:09:46Резиденцията ви очаква.
01:09:48Аз се гордея,
01:09:49че днес имам напредък.
01:09:50Най-малкото бях без жилетка
01:09:51и второ,
01:09:52с лека помощ на стоян,
01:09:53минах цялото трасе.
01:09:54И да се ударих жива си.
01:10:11Всички да си вземат витамини.
01:10:13Трябва да се поддържаме
01:10:14здрави за битки.
01:10:19О, това е много добро.
01:10:24Изгубихме поредната битка.
01:10:27Това е.
01:10:29Очевидно,
01:10:29тактика трябва да не ми е добра.
01:10:33И аз като видех,
01:10:35че ще имам пак вода
01:10:37и не е почти сигурен
01:10:39какво ще се случи.
01:10:40И аз така.
01:10:40Че там ще изостаряме
01:10:43и после ще наваксваме.
01:10:44Добре, ма ай да гледаме и малко реално, а?
01:10:46Имахме време за пъзела.
01:10:48Не, нямахме време за пъзела.
01:10:50Защото нямахме.
01:10:50Защото ти кажа, че нямахме.
01:10:51Ние ако имахме това време,
01:10:54може би тя ще се сети за нещо.
01:10:5610-15 минути бяхме.
01:10:58Ще ясно, че това е по-лънен, че сме аут.
01:11:02Въпреки, че влязах тоя път
01:11:03много спокойна,
01:11:03без жилетка, без така,
01:11:05обаче не стая, аз съпланикел съм в водата.
01:11:06Еми, мани,
01:11:08по-правиш се.
01:11:12Просто, аз не мога да си представя
01:11:13как искаш,
01:11:15без да можеш да кара ски,
01:11:16дотигащ на съсцезание по ски
01:11:18и да искаш медал.
01:11:19Това не мога да си го представим въобще.
01:11:21Извукай го по-силно обаче.
01:11:22Да, ще го биха.
01:11:22Да чухме.
01:11:24Ей, това не мога да си го представим.
01:11:25Дай, дай, още нерви.
01:11:28Първият сезон добата не мога ще да плува.
01:11:30Две стабона за имамчето да е жив и здрав.
01:11:32Не е фактор.
01:11:34Един елемент. Не е фактор.
01:11:35Не мога, всички сме супер подготвени.
01:11:37И не е всичко, е мускули.
01:11:38Колко по-по ти да го кажа?
01:11:40Да, бе, не е всичко, само че
01:11:41като не е мускули,
01:11:42има наховени на съсцезание по култури,
01:11:43за тоя не мога да плува,
01:11:44ще бидеш в тоя формат, в тоя формат си има плуване.
01:11:46Аз мога и отидах.
01:11:47Ти си за неко друг пример.
01:11:48Вей да идох. Разбранен?
01:11:50И е, окей прекрасно.
01:11:51Ето казвам ти го.
01:11:52Айде, го миерете, бе, стави за минуто част в този цирк.
01:11:55Прекрасно, никанее, нема да участвам.
01:11:57Когато им то спори.
01:11:57Да, нема смисъл.
01:11:59От това нема смисъл, брат.
01:12:01Всеки път, как знаи само да кращи и да ще си хори.
01:12:03Със терми, всеки можеш.
01:12:04Си, като са ти имен на този съвет, и какво.
01:12:07Отстане, са който.
01:12:08Нишо не муя на първито да губиш.
01:12:09Сирка джия, виждаш има?
01:12:10Амистата не виждава за цирк.
01:12:12Това става смещо, бе!
01:12:14Всеки път не мога паникенството се отръня.
01:12:17Това правило ми се е случало при живота никога.
01:12:19Няма, ще гледаме, само полицай.
01:12:21Нищо друго няма, гледаме.
01:12:22Не, стига, па ти.
01:12:23Само полицай ще гледаме.
01:12:24Не ходи ме ВРС, ай, аз съм там.
01:12:25Ти като беше на змейките със топчето, ните ли се смеяха?
01:12:27А, да, верно.
01:12:29Разбрах вчера, казваш, че си много добра на змейките.
01:12:31Слага, когато ти виждава, ти се виждава, когато четири пъти се върна.
01:12:33Грешка.
01:12:35Важно е, че минах. И то два пъти.
01:12:37И то два пъти.
01:12:38Но даде заявка, че си най-добрато.
01:12:39Добре, Морунка, ти защо не качи Мани на пъзела след като тя смята, че аз не съм могла да се
01:12:45справя?
01:12:45Защото хиляди пъти я чух, че казва, не мога, не мога, планирам се.
01:12:49И аз не мога да рискувам човек, който казва, не мога да го кажа на пъзела.
01:12:53Накъв не, да пъзела ли съм казвал от понещо?
01:12:54Не, не Мани. Във водата.
01:12:55Защото да пъзела ни съм казвам от понещо.
01:12:56Не, в водата. Във водата и аз просто не мога да имам доверие на човек, който казва не могат.
01:13:01Вбире, аз те чекараме да качим Дечо.
01:13:02Защото не качихме Дечо?
01:13:02Защото аз говорих с Дечо преди това и с Дечо заедно го решихме сонят иде.
01:13:06Хиляди пъти го обясни.
01:13:07Да, да.
01:13:10Там пък...
01:13:12Че съм помъкнала отбора надолу е факт.
01:13:14Обаче с ейте колко държание, арогантно,
01:13:17това не е начинът.
01:13:19Държиш се супер арогантно.
01:13:21Аз си признавам, че съм слаба в водата, са паникосвам.
01:13:25Да, аз не го крия.
01:13:26Ама не да се държаш по тоя начин.
01:13:28Всеки път аз казах,
01:13:30а ти мога да кажеш което си искаш,
01:13:31ама всеки си има мнение тук.
01:13:32Какво значи аз казах?
01:13:33Аз казах.
01:13:34Аз си говореш.
01:13:37Аз си говореш.
01:13:38Аз да не го че е съфирна с тезан,
01:13:40кога да правим, да правим?
01:13:43Ето е да...
01:13:44Кога да го плече,
01:13:45да си имате нарешение за анестапси.
01:13:51Та не се праве?
01:13:53Очевидно, тактиката, която, мислихме,
01:13:55не е правила, но тоест да номинираме слабите,
01:13:58аз сметаме си един гра,
01:13:59че ги помоле тази вечер,
01:14:01племото да ме номинира.
01:14:03Но да потребнат нещата.
01:14:05Но ти имам напитка.
01:14:06Ако отстраним някоя от тях, добре.
01:14:08А това, като го предваряк нам преди това,
01:14:10аз сега почна да въжи изведнъж.
01:14:11Ани, стига, стига.
01:14:15Защото ми трябва да човек.
01:14:17Трябва да човек.
01:14:17Ама да, аз да нямаме напред.
01:14:20Ама как да не мое?
01:14:21Аз решавам кой да номинира.
01:14:23Аз същност, че нещата нещо не върват,
01:14:28отиват на разпад.
01:14:30Неизбежно.
01:14:31Просто това е...
01:14:33няма как да спреш водата.
01:14:35Да, че е пълна на домото.
01:14:40Ако беше ми казал, че ти ще номинираш Соня,
01:14:42и ние четирмата мъже ще си останем,
01:14:44всичко ще си остане.
01:14:45Аз те искат да питах сутрната.
01:14:46И за мен те питах.
01:14:47Ти неиселиш ли запазиш Соня пред мене?
01:14:49Дет съм много по-комплексен.
01:14:51Та питам.
01:14:51И ти казах да.
01:14:52Да, така.
01:14:53Добре.
01:14:53от тук нататъка.
01:14:55Какво чакваш от мене?
01:14:56Ама защо не го каза, че приема Соня прави сплитния?
01:14:58Ако е така?
01:14:59Соня прави сплитни, го разбрахме кога?
01:15:02Кога?
01:15:02Кога го разбрахме?
01:15:03Като тихме да успокояваме мани.
01:15:05Мани.
01:15:06Тя ни каза всичко.
01:15:07Аз съм бил супер долен от втория ден.
01:15:10Вярваш ли?
01:15:11Бе, аз ти вярвам, ти си най-чистия.
01:15:13Ти си най-чистия.
01:15:14А като е най-чистия, вярваш ли му, какво и Соня?
01:15:17Искаш ма пред тие в полицията, не?
01:15:18Да.
01:15:20Не слушай, но си го сложим.
01:15:21Мога ли сега да кажа, че Соня ви е завъртяла главата, а ти казваш, че няма да доминиреш Соня пред
01:15:26нас?
01:15:26Четиримата. Четири мъже, които можете да измиси до край играта.
01:15:30Добре, слушайте, слушайте.
01:15:31И ние четиримата щеяхме, най-доброто звено, което ще еш да разцепи.
01:15:36За мене до тази сутрин главата ми беше, ние четиримата щеяхме да отрепим играта.
01:15:41Щеяхме да отрепим играта.
01:15:43Така е.
01:15:43Няма да отрепим.
01:15:44А като Соня е през мене и през Мърси.
01:15:47Сега играта ни приключи.
01:15:48Това положение е абсурдно. Не ми ще трябва да продължавате така.
01:15:53Нас наоплетаха две жени.
01:15:54За тази у темна номинация, ако съм добър, добър. Ако не съм, продължават.
01:15:58Значи не ще съм слаб игра, че и това е по-толково.
01:16:01Аз съм по същия начин. Марто и по същия начин.
01:16:03Дори и Морунов е по същия начин.
01:16:04Аз съм по този начин, ако той отиде.
01:16:06Днеска.
01:16:06Днеска Мани ни каза просто безусловно.
01:16:09И аз си казах Мани.
01:16:10Това, което чуя аз от твоята остая слух, не е факт.
01:16:14Защо Мани не го казах на всички етапи?
01:16:16Обаче не знам защо. Мани е ядосана.
01:16:18Ама, нали това е по-малико.
01:16:19Ама, нали това е по-малико, че вяде?
01:16:19Туяне, ти търсиш някакви обяснения.
01:16:21Обаче, ти дойде ли на някой да кажеш преди три дни,
01:16:24че ти ще пазиш Соня?
01:16:27Ти дойде ли?
01:16:27Ще да искаш от насто обяснение, че да сме ти казали някакви работи.
01:16:30Той си ходи проти себе с Стоян, говори едно, а прави със едно друго и аз му го казах.
01:16:35И припожем, че ти пазиш някой, ми ни ще се пазим.
01:16:37Да, ти днеска биде и казва, че ще пазиш два.
01:16:39Ми ни ще се пазим.
01:16:40Еми, нормално е. Разцепихме се разкол на две, три на три.
01:16:45И имате един глас по-вече и играй на играта.
01:16:47Да, точно.
01:16:47Да видим кой ще надделе от двете тройки.
01:16:50Това е цялата игра. Това е просто.
01:16:52Отивам на номинации.
01:16:54Сигура съм, че ще бъдат доста бурни, нажижени номинациите.
01:16:57Всеки ще си каже всичко.
01:16:59Надявам се да се спася.
01:17:01Да мога да продължава напред и да тровя Стоян още малко,
01:17:05защото храня се с това, като го тровя.
01:17:08Той го заслужава.
01:17:10И се надявам Стоян да се изправя срещу някой друг.
01:17:13Да не е срещу мен.
01:17:20И да почват номинациите, се обръщам към племето.
01:17:24Едната от номинациите е Бадас.
01:17:26Не мога.
01:17:27Нашието ми е пот на здрав разум.
01:17:29Муранов?
01:17:30Нормално да съм ядъл съм.
01:17:32Екшън!
01:17:34О, се селявам.
01:17:35Влез с дутката, бързо, бързо.
01:17:37Чакайте ми хора!
01:17:40Хъъъъ!
01:17:41Просто лице мерете навод и ми най-много съм го мразила.
01:17:45Назлав, аз със секалена чиста, със секалена наивна,
01:17:49или повечето хора се наистина пълни бакуци.
01:17:57Весената израсти и р演ата
01:17:59АРМАНСТУРЕ
01:18:00Х fasteron
01:18:00АРМАНСЕ

Recommended