- 23 hours ago
Category
📺
TVTranscript
00:00:00ПЕСНЯ
00:00:00ПЕСНЯ
00:00:01ПЕСНЯ
00:00:02ПЕСНЯ
00:00:05ПЕСНЯ
00:00:05ПЕСНЯ
00:00:11ПЕСНЯ
00:00:13Шампиони, приключенци и бойци!
00:00:16Днес се решават съдбите на племената.
00:00:19Екшън!
00:00:22ПЕСНЯ
00:00:22Дай, Мани, почти си там.
00:00:24Не мога!
00:00:25Сам по-бъж бързо!
00:00:26Лекар на терен!
00:00:28Единият ми крак си свана безобразно.
00:00:31Отгоре до долу.
00:00:32Тае поли!
00:00:36Браво, Сотче!
00:00:39Айде!
00:00:40Това е fair play, ето това е спортсменство.
00:00:43Няма как да я оставя.
00:00:44Нищо, че не е от моят отбор.
00:00:46Не ще стана, не ще стана.
00:00:49Лекарския екип се налага да изведе Семира.
00:00:53Върста и ако да ми беше кучно,
00:00:55че още чак да пепла.
00:00:56Мани няма да може да продължи битката.
00:00:58Битката продължава.
00:01:00Соня топи цялата предина, която имаха двата отбора.
00:01:02Браво, Сотче!
00:01:04Абсолютно заслужим на скайп, че Соня е герой.
00:01:07Погледнете как се олюлява.
00:01:09Просто няма сили, Валентин.
00:01:10Ах, малица течи!
00:01:12Аре, дечка!
00:01:14Течи!
00:01:18Край!
00:01:20Победа са бойчите!
00:01:22Добро място шампионите!
00:01:24Приключенците продължават да бет са.
00:01:27Одръпнаха след като Мани си контузи кръпна.
00:01:30Аз нисля, че Мани е излъга, защото тя го направи не се на самия старт.
00:01:34Тя не беше минала и пет метри.
00:01:37Битка за оцеляване.
00:01:38Екшън!
00:01:40Елия вече е със стори кол.
00:01:42Ще трябва да вдигне оборотите.
00:01:43Страхотно изпълнение на Симеон!
00:01:47Невероятен изстрел на Елия!
00:01:51Невероятно!
00:01:52Симеон закрепя последната си пръчка и сега, сега има възможност да се пусе и той посмея.
00:02:00Второ топче възмена за Симеон.
00:02:02Само още едно топче.
00:02:04И битката приключва.
00:02:06Успява да заобиколи и...
00:02:08Край! Битката приключи!
00:02:10Победа за Симеон!
00:02:12Тази победа ти носи 100 гроша.
00:02:14Ще завоюваш и допълнителна награда.
00:02:17И изненадата те очаква на плажа на отчелника.
00:02:20Благодаря ви, до скоро!
00:02:24Мисели, ти няма да спечелеш игри на волята.
00:02:27Но вече спечели любовта на децата.
00:02:29Благодаря ви много!
00:02:51Много се радвам, че се завръщам на плажа на отчелника.
00:03:06Това е моята ти цахарият.
00:03:10Женската от двете, които имаме.
00:03:13Ей, Садурке!
00:03:16Как си бе?
00:03:25Няма как да не се развълнувам в такъв момент.
00:03:29Тъй като вече доста време съм сам.
00:03:34И това ще ми даде много усилия, със сигурност.
00:03:40за крестящи митки и за това, че вече няма да съм сам.
00:03:48Човек само, когато попадне в такава ситуация, осъзнава какво е имал и какво мог да загуби.
00:03:59Садурка
00:04:05Хареят със сигурност ще ми бъде много полезна тук.
00:04:13Първо емоционално, защото повдига духа ми.
00:04:17Освен това, със сигурност ще ми помага в Лува.
00:04:24Което означава, че много е вероятно да се храня все по-добре и по-добре, благодаря на нея.
00:04:50Добре утро.
00:04:52Нас хочем сходить на туалетната.
00:04:55Маме болеете.
00:04:56Болеете?
00:04:57Да.
00:04:58Врат.
00:04:59Врат.
00:05:00Нормално.
00:05:03И тази сутрин беше тежка, защото отново сме на Дивата река, на която не искахме да се връщаме изобщо.
00:05:12И като се представя, че имаме още 5-6 дни, направо не знам.
00:05:19Ооо.
00:05:21Ей, поне времето ти се оправя и това дая малко настроение.
00:05:25Да.
00:05:27Абе, ден я започна добре, но колкото и да сме позитивни и нещо да ни потигне настроението, все пак всяка
00:05:34минута глъда напомния, че наистина тук не е лесно на тази Дива река.
00:05:50Абе, ден я започна.
00:05:56Абе, ден я започна.
00:06:07Ей.
00:06:10Ей.
00:06:17Ей.
00:06:19Ей.
00:06:19Ей.
00:06:20Ей.
00:06:22Ей.
00:06:23Ей.
00:06:25Ей.
00:06:26Тази сутрин имаше малко врява на двора и установих, че ловното фокс стериерче се откачило от дверишката си, всъщност и
00:06:37беше скъсало на шийника и беше проникнало в не съвсем добре укрепения кокушарник, но беше убило две кокошки.
00:06:47Алекс.
00:06:51Тая хубавица се откъснава през нощта.
00:06:54Какво се откъснава?
00:06:55Кучето.
00:06:56Ни го нема?
00:06:57Нема го.
00:06:58Какво ме интересува?
00:07:00Утрепава и една кокошка.
00:07:02Въобще не ме интересува.
00:07:04Ни кучето е мое, ни кокошка.
00:07:05Та си се оправят да си го вързали като хората.
00:07:08Като ги видях тя трупови ми веше сета, защото не работа в морга.
00:07:13Обаче такият неща въобще не ме е касато.
00:07:17Това ли е убитата, кокошка?
00:07:22Ема идеално ще да бе пилешко.
00:07:26Вчера като пристигнахме беше само ориз и е малко...
00:07:30Човек, ама кучето е влезнал отвътре.
00:07:33Четири кокошки, вижте само две са живи, една е навънка.
00:07:37Тия пичове не са се справили много добро с кокошарника.
00:07:40Кучето е влезнал отвътре.
00:07:42Не, не, не, не.
00:07:45Доста различно е от типичната среда, в която сме свикнали да циркулираме,
00:07:51да се съблудиш рано с утрени сред природата
00:07:53и да установиш, че едно от кучетата е избягало и е решило да разтаслава кокошките.
00:07:58Как сте, момчета?
00:08:01Шест от пет.
00:08:03Някога се той да ли сме да видя кокошките?
00:08:05Те останаха само две.
00:08:07Що?
00:08:08Е, това фокстериарчето е избягало през нощта и ги разцепил две от тя.
00:08:13Ги разцепил?
00:08:15Наистина ли?
00:08:17Затвали цяло вечер лаещата мастика.
00:08:21Ири, кокошки беха да ти кажа чешно.
00:08:23Вчера имаме ни яйца ни нища.
00:08:26А сега може ли да сега нас готствим?
00:08:35Аз на мен не ме притеснява такива неща.
00:08:37Нито ме е гнус, нито ми е жал за кокошката.
00:08:40Все пак сме гладни, шо ме подядем.
00:08:43Двете кокошки са чао, защото кучете ти е изяло.
00:08:47Страхов.
00:08:48Ето виж, двете кокошки са туто финито.
00:08:51Как кучето изяло кокошките?
00:08:54Кога е там, бе?
00:08:55Не, абсурд, бе?
00:08:58Айде, тези се майтал, точно ни убият.
00:09:00Ние дойдохме доста късно с нощи.
00:09:02Първо изобщо не видяхме, имали четири кокошки, нямали четири кокошки.
00:09:06Бяха четири!
00:09:07Кокошарника ни е там.
00:09:08Ех, хубава, ние кокошарника не сме го пипали.
00:09:10Не сме, едната е сега изкарах мъртво.
00:09:12Отвътре другата изкарах мъртво.
00:09:13Не, това е невестулка и нещо е убило.
00:09:16А другата изкарах мъртво от докучето.
00:09:23Това е последния, който легна вчера от групата.
00:09:26Джак си беше здраво вързан за къщата.
00:09:29Сега се бачкаме за реце на кокошки.
00:09:31Напротив, правят се аутопсия на кокошките
00:09:34и тогава се каза коя причината за смакта.
00:09:36Престои случая да се реши от компетентните органи.
00:09:39Повикали сме.
00:09:40Има балистична експертиза, сме взели от петела.
00:09:44Като излезнеш, едем през конференция.
00:10:00Тая сутрин се събудих и честно да ви кажа,
00:10:03дори бях забел, че съм в игри на волята.
00:10:05В интересен и истината си помислих, че за един момент,
00:10:08че съм някъде на почивка и въобще игрите и бях забравил.
00:10:12Аз се опасявам, че след този глад,
00:10:16сега ако почнем, аз лично да започна да закусвам направо така,
00:10:19че ще дигнам еднага 3-4 кг.
00:10:22А месийска и другата семица пак да сме си тук.
00:10:27Действително, този лукс може да ни разметне
00:10:30и това да не изиграе много още сега.
00:10:33Събуждане ще поръчали, с кафе и мляко и шекер.
00:10:38О, сладна си.
00:10:40Да, между другото пробвай само първата глътка и умираш.
00:10:44Верно ли?
00:10:45И се отнасяш в рая, да.
00:10:46Нали?
00:10:47Да, пробвай.
00:10:48Е, такова събуждане.
00:10:50Кажи ми само как е.
00:10:53А?
00:10:54Ту съм си като от реклама на кафе.
00:10:57Вижи толкова нищо.
00:10:59Ела да си клюкар си.
00:11:01О, какъв вкус!
00:11:03Ту съм се получат прекрасно.
00:11:06През доволена от всякъде.
00:11:09Жилците е много така...
00:11:13Мисля, че...
00:11:14Те няма да са много хипи, като отида там.
00:11:17Да, да.
00:11:18И той, брат, той е втръгна с нагласът.
00:11:20Аз не се притеснявам.
00:11:22Аз ще...
00:11:23Кво казаш?
00:11:23Ще купая нещо.
00:11:24Кокошките спомена.
00:11:25Техните жени са мега кифлини.
00:11:27Ама кой ти спечели на тебе кокошките?
00:11:29Техните жени са мега кифлини. Същи ли са надмените?
00:11:31Точка първа, точка втора. Ти ако изнервват Стопанина, ще им даде и увеса ще им приберем.
00:11:36А те ще го изнервват, защото са супер дискомерни.
00:11:38А и другото, което аз не смятам, че те са толкова креативни и могат да сетат да ядат храната на
00:11:43кокошки.
00:11:43Всъщност храна за кокошки няма вече.
00:11:46Увеса всичко.
00:11:47Да ядат увес с...
00:11:48Сърми с боб.
00:11:53Сърми с боб.
00:12:00Боб.
00:12:14Кучата ги е изявал.
00:12:18Защото кокошарника е много зелен е направен.
00:12:21То нали кокошарника са го прави, или чарвени бойците?
00:12:25Тие бойците едно нещо не са свършили като хората в тази игра.
00:12:29Значи краткото разследване на това убийство доказва, че беше Джак.
00:12:40Джак е малкият фокс-стериер, който излежда много безобиден, но е кръвожаден.
00:12:47Добър ден!
00:12:48Добро утро, шампионни!
00:12:49Добро утро!
00:12:50Как мина първата вечер в...
00:12:52Първата вечер? Много добре!
00:12:55Първата сутрин странна.
00:12:57Защо странна?
00:12:58И там има една кокошка, един зайк и още една кокошка за едното куче.
00:13:03Надявам се Стопанина да оцени ситуацията такава каквато е, защото не мисля, че е пуснато от някои от племето, а
00:13:12наистина е било случайност.
00:13:13А това, че се е докопало до кокошките, вече е грешка в дизайна на кокошарника.
00:13:20Сега ще ви кажа, отзади имам една камера, тук имам две камери, които са лично мои, сега ще ви ги
00:13:24покажа.
00:13:25С нощите с малкото куче, с течения на обстоятелството го видях пуснато.
00:13:33Не знам някой от вас да го е пускал кучето да си играе нещо.
00:13:36Кое куче? Най-малкото?
00:13:37Най-малкото куче.
00:13:38Аз го хванах като се опитваше да влезе трети път в кокошарника. Не знам дали той е хващал кокошките или
00:13:45се опитвал да ги спаси.
00:13:46Значи по 99% понякаквото гледам аз с мощно предбежението е той, но следствие на какво е, затова ви питам
00:13:54дали не.
00:13:54Не, не знам. Нячесно е.
00:13:57Легнахме си, кучето беше вързано 100%. Мисля, че му се изкъсвало просто коженето наше.
00:14:02Така, докато изясниме случая с кокошките, ще ви поставя една задача, пътя трябва да се пооправи.
00:14:09Следствие от дъжда, леко има развалено на места. Просто да се заравни леко.
00:14:14Само да не правим магистрали може. Тук, по този път ще се оправим, няма никакъв друго е.
00:14:19Сега, мое съвет е, тези кокошки не са развалени. Стоплете си вода. Ускобете си ги.
00:14:27Нямал ли е баба на село от вас?
00:14:29Баба ги биеше са сатъра през кратурната раз.
00:14:30Така, който имал баба, знае, че трябва да се ускобя тези кокошки. Стопла.
00:14:34Аз ще ги ускобя, няма проблем.
00:14:35Точно така. И си ги формулирайте супа, яхния.
00:14:39Аз с кокошка не съм с хубава никога при живота ми. Даже не съм ги гледала.
00:14:42Е, може би по телевизорта един-два пъти.
00:14:45Ама, просто аз от жените съм най-така негнослива и въобще не ме интересува, нали. Ще имаме да ядем. И
00:14:50то всички.
00:14:55Боби! О! Дайди, удрежеме главата и стече кръвта до край.
00:15:00Дай, аз ще е резната с кратурна.
00:15:03Не ме е гност, не ста и не ме е страх. Не мисля, че това е нещо, което не се
00:15:07прави по принцип.
00:15:08Е, и така трябва.
00:15:10Та, чак.
00:15:11Нали?
00:15:13Ама, по-селската, здраво.
00:15:15Ами за пръв път ми беше ими трепно така вътрешно. Не съжалявам. Сега той умрял от кога да правиш. Трябва
00:15:22да нещо да го направиш.
00:15:24Слагаме бай петел вътре.
00:15:26И трябва...
00:15:26Оставяме 10 на 15 минути да...
00:15:28На спа.
00:15:29На спа вътре.
00:15:30Да го скубяме.
00:15:33Много е приятел.
00:15:34Мисля да го правя наперед в къщата за успокоение. Слагаше 10 минути в една тенекия.
00:15:39Задължително на много стара печка. Пускаеш по така навряла вода. Отивеш и после с една ръковица скубеш, скубеш, скубеш, скубеш.
00:15:47Докато не се успокоиш за нерви. Страхотно упражнение.
00:15:50Е, бе, това ще се отрепа за супичка.
00:15:52Това е много ясно.
00:15:53И това е веноса на обаче.
00:15:55С оризи, с картофки...
00:15:56Тряма цепана.
00:15:57Сещаш череда, по-хубаво от това.
00:15:59Да.
00:16:03Ако утре сме на номинационна битка, помнете ми думата, ще почна скандали.
00:16:07Според мен първата седмица се опознавахме, втората седмица играта вече започна.
00:16:11Виж, аз съм малко по-умна.
00:16:14И моята стратегия е друга.
00:16:16Моронов ще ти каже нещо.
00:16:18Останалите племена подозират боиците в не спортсменско поведение.
00:16:23Време е за битка.
00:16:25Победителят ще се изправи пред страшна дилема.
00:16:27Ценна награда само за него.
00:16:29Или огромна привилегия за цялото племе.
00:16:32Екшон!
00:16:34Да видим сега кой от вас ще издържи най-дълго.
00:16:38Цялото им тяло е подложено на изпитание.
00:16:41Всяко мускул, че е под напрежение.
00:16:47Край! Битката приключи!
00:16:59Край! Битката приключи!
00:17:00Еми, запади се. Чакаме сега.
00:17:06Оп! К***че!
00:17:08Чекай, чекай, чекай.
00:17:09Чакай да не се оттакава страхта.
00:17:12Ме страхотна скара сте ли правим?
00:17:14Браво на чек.
00:17:14Да, бе, това скара на браво.
00:17:15Тя е страхотна просто. Браво!
00:17:19Страв!
00:17:21Изяда, хайде?
00:17:22Не, просто пада, ме.
00:17:24Просто изяда, ме.
00:17:25Просто пада.
00:17:27Ще ти кажа аз падам?
00:17:28Просто пада, стръфта.
00:17:30Да, да.
00:17:30Тя така пада.
00:17:31Ете, ете, тя се пада.
00:17:34Просто пада, Виката.
00:17:36Просто пада.
00:17:38Аз имам хора за стръф, така че всичко е точно.
00:17:42Генусно ми е да ги пипам рибите.
00:17:45И не обичам да ги откачам от кука.
00:17:47Не обичам да ги пипам като цяло.
00:17:49Даже и не ги ям много.
00:17:51Така че, момчетата тука са ми от голяма полза.
00:17:57Ете, това е риболов за дами.
00:18:01Само да държат точката.
00:18:03Е, това е.
00:18:06Това е ли пупам за дами?
00:18:09Имам си хора, които ми навиват стръфта.
00:18:12Имам си хора, които ми намират стръфта.
00:18:15Имам си хора, които ми взимат рибата от куката.
00:18:18И имам си хора, които ми ги пригозвят после.
00:18:21Да, накрая ти имаш хора, които ще ти взят от рибата.
00:18:24Да.
00:18:24Да, ма ще го, аз няма да я ям.
00:18:25И така че...
00:18:27Честно казано, не мигя до свобода, но не обичам, като някой така се опитва да е на първо място.
00:18:36Така малко става по-различен.
00:18:38Защо пред камерата, става друг човек.
00:18:41Апала!
00:18:42Апалаааааа!
00:18:42Дай, дай, дай, дай!
00:18:43Аааа!
00:18:44Чик, чик!
00:18:45Добе, внимавай куката!
00:18:50Внимавай да не се набудеш на куката.
00:18:52Няма, бе.
00:18:52Ай!
00:18:53Какво е вкусът?
00:18:54Ме, ме, ме става смешно.
00:18:56Не мога.
00:19:00Ето искам тати да се гордее с мен.
00:19:03Ето!
00:19:11А който си е хванал, уже си е чисти.
00:19:13Нали знаете?
00:19:23Тихи гъби там на Дечо съм ги оставила, искал две му от тях 4, да ни мрънка.
00:19:28Що той, как ще си ги прави? Откъде знам как ще си ги прави?
00:19:31Дечо си поспа.
00:19:33Супер. Че е г*** си кефа.
00:19:36Ясно спах да и съм мога.
00:19:37Тук вече съспи. Ясно, изобщо не съм събудил.
00:19:41Мързи го да върши, което и да било. Много е мързелив.
00:19:46Той е сценарист, режисьор, писател. Не знам за блогър дали е казал, но е също така и готвач, пловец, донжолан
00:19:56и последния да затвори вратата.
00:19:59Аз стивам на плащ. Някой, ако иска да идва с мене.
00:20:02Ма разбира се, че отиваш на плащ.
00:20:06Конче!
00:20:07Да?
00:20:08Стига.
00:20:09Тук съм?
00:20:09Стига.
00:20:11Той до сега винаги така е стопанство. Той ставаше последен към обед.
00:20:15След което хапнахме, той винага отиди и се опълня на басейна.
00:20:18Реши, че е на почивка изцяло.
00:20:20Даже Соня доста му се понадразни, че нищо не бара.
00:20:24Ама нямаме отготвя на бата ти, дечко.
00:20:27Е, его бе са, ще си направи, той нехреща.
00:20:30О, нея ден ми вика, да, отивай ти да купаш канала, защото ти какво свърши на това стопанство.
00:20:35Тук, между нас, има един човек с страшно големи заявки и претенции.
00:20:40Имал е заведение, е написал е книги, снимал е филми и той е покорил света.
00:20:44До сега той не е пипнал нищо.
00:20:48Е, го, той ще взима слънчева баня.
00:20:51Припадам? Е, не.
00:20:54О, мммм.
00:20:56Щеше да готви, щеше това да прави.
00:20:58Значи, аз в къщи не върши толкова домакинска работа, колкото тук.
00:21:02Аз не искам да съм готвачка човек.
00:21:05Нито перачка, това че казвам.
00:21:08Много ще прецизирам каква точно част от домакинската работа да върши.
00:21:13Защото аз също се хвърлям в боя.
00:21:15Не съм от тия, които, нали, седат и гледат отстрани и махат с...
00:21:20Не съм мажоретка, така ще го кажа.
00:21:23Аз не искам да се тръгвам от тук.
00:21:26Ако ние стигнем до номинации, естествено, че ще излеза на битка.
00:21:32Естествено, че ще дам всичко от себе си.
00:21:37И ще си тръгна с гордо вдигната глава.
00:21:41Защото аз мисля, че доказах какво мога.
00:21:45Ама не можеш да мишкуваме да се стиха до финал.
00:21:48Както виждаш, може.
00:21:49Не, още не съм дяло, не бързе.
00:21:52Това, така.
00:21:53Но това, което не ми допада...
00:21:58Примерно гледаш некои такива, като господин Богданов.
00:22:08Който просто е така, разбира, че той е хвъзг, той е така.
00:22:11Той е така минава.
00:22:12Е така.
00:22:14Между капките.
00:22:15Да, да, да.
00:22:17Защото той ми казва, на мен че съм най-слабото свено, обече от Мария, това не е слабото свено.
00:22:21Ето е по-слабиотек.
00:22:22Иначе аз стягам багажа отвънка.
00:22:25Има хора, които ме чакат.
00:22:26Това си има страхотен живот.
00:22:29Не съм в неговата позиция.
00:22:30Ето, той е то, че той е...
00:22:32Той няма къде да отиде.
00:22:32Той няма къде да отиде.
00:22:34Без работен.
00:22:34А?
00:22:35Без жена, без къща.
00:22:37Ти го казах.
00:22:37Благодаря.
00:22:38Не ли те?
00:22:39Благодаря.
00:22:39Това следваща не сега працалите.
00:22:40Той пести тука.
00:22:41А вънтаки са.
00:22:43Той верен, че пести тука.
00:22:47А колко сме гадни.
00:22:48Не смей?
00:22:49Бу!
00:22:50Реалистски смей.
00:23:04Бобка, още малко и за вегетарианците ще е готов.
00:23:10Добре.
00:23:18О, какво става тука, е?
00:23:21Пъщете малко и за вашето вегетарианците.
00:23:22Съсва ли парния?
00:23:24Ще стане, но това не знам.
00:23:26А, това?
00:23:27Това какво?
00:23:28Не ти харесвам?
00:23:29Аз не му, да.
00:23:30Супер, бе.
00:23:31Месоядното изглежда готово.
00:23:33Аз ще седелкам с Боби и Ришч.
00:23:37Мене ми е мочено.
00:23:38Честно, тук явам това куче направи услуга на племето генерално.
00:23:42Еми иначе, не знам пак само с Ришч, аж да е ковти.
00:23:47Месото от петела няма да бъде опитано, според мен от всички.
00:23:50Първи имаме един вегетарианц с лецето на Боби.
00:23:52Второ, другите дами, които видяха как се осъществява цялото действие
00:23:56и как тоя лежеше на земята, обрадавямо са малко и много погносени.
00:24:01Но това е първи ден в стопанството.
00:24:02На петия ден в стопанството и при една евентуална нова седмица,
00:24:06тук ще ядат освен петела и краката му.
00:24:11Става, да?
00:24:13Не, става ми, става.
00:24:18Браво на кучета.
00:24:21Нали?
00:24:23Даже мога да го отвържиме през нощта пак.
00:24:25Да.
00:24:29Ако ти спомня, че краставици много-много не имам през живота,
00:24:33тия се страхват.
00:24:34Нали?
00:24:35Също на мене.
00:24:36Леля обяда беше, то сме изверски гладни.
00:24:40на мен лично много ми допадна и засища и според мен е всички хапнахме.
00:24:47Доволен.
00:24:47Хора, ние пак ядеме, тия на реката ми я дадат.
00:24:53Значи, до там не трябва да стигаме, като ще те да стане.
00:25:23Браво на кучета.
00:25:27Това много ще ги напрегнем в другите племени.
00:25:30Много сме сплотени.
00:25:31Ние сме сплотени, ама според мен до един момент ще е това нещо, до някаква доминационна битка.
00:25:35Не, по-ниште вече.
00:25:37До някаква доминационна битка.
00:25:40Защото се усеща малко напрежение в племето все пак, аз се усещам от тук от там някакво напрежение в племето
00:25:45на моменти.
00:25:46От кой?
00:25:47Еми от определени хора, които са малко по-така високогласни и си изказват мнението твърде рязко.
00:25:55И някой по-чувствителен човек може да го приеме малко по-навътре.
00:26:00Някои коментари, които са излишни, ама за момента не ми е проблем.
00:26:05Просто усещам, че самото племе леко се напряга от време на време, което не е хубаво.
00:26:10Нещо, евентуално, винаги така ще.
00:26:13За това е тива, ме е страхотно.
00:26:15А, това ще е до...
00:26:17Ако утре сме на номинационна битка, помнете ми думата, ще почна скандали.
00:26:22Втора седмица сме вече в играта и на Дивата река.
00:26:25И не знам дали е заради обстоятелствата или заради липса на храна,
00:26:28но вече се е така определена една коалиция по племето.
00:26:31От Полина Рабухчиев и Стратимир.
00:26:35И не знам, нещата ми си искаха да са малко по-различни,
00:26:39да сме малко по-сплутени, поне докато самата игра не напредне на малко по-така късен етап
00:26:46и всеки започне да играе самостоятелно.
00:26:48Но според мен първата седмица се опознавахме,
00:26:51втората седмица играта вече започна.
00:27:03Днес си напълнихи джакузито с много пиана, много отпускащо.
00:27:09Къде си век, Клеопатра?
00:27:13Абе, ти не скачела да я си на спа-пакет тук, ами се стрела.
00:27:17Ей, парчак, цараден днес.
00:27:19Ей, не си свърши.
00:27:20Не, не, раптот, ние не имаме тука работа, ние сме азто пастото.
00:27:24Въпросът е, че така добре си реалъксираш.
00:27:33Морунката е притеснен не толкова за играта, колкото ако евентуално отидеме на съвет.
00:27:43Щото той е капитан, има два гласа.
00:27:45Той в момента, нали, разбираш, че е поставен пред избора аз или някой от двамата мъже.
00:27:55Просто за мен е най-тежки избор, тази седмица, ако въобще отидем на съвет, разбира се, има Морунов.
00:28:05Защото той ще му се наложи да избере между мен и някой от мъжета.
00:28:09В конкретика между мен и Марти.
00:28:11Дали ти си номинирана?
00:28:13Добре, както и да, аз няма да сметам, не ме тресуват, аз много ме тресуват.
00:28:17Просто ситуацията е, колкото заплетена, толкова и просто.
00:28:21И Марти въобще не ми си иска го. Марти вново свествам, че е направо...
00:28:24Ама ти не можеш да си хожеш от позиции с това, кой е свестен и кой не е свестен.
00:28:28Това, че си свестен човек, не винаги те прави добър играч.
00:28:31Мисля ли си нещо за ломинация, да няма много тя?
00:28:34За ломинации?
00:28:36Аз говорих с Лоня.
00:28:38Тя говори с Туя.
00:28:42Еме аз и казахи обещав, че ще защитя.
00:28:45Както знаем всичкия държа на Слънчето.
00:28:48И ще направя всичко си да я спася.
00:28:50И затова измислих една стратегия.
00:28:53Как да се разпрединат гласовете, за да може да я спася.
00:28:56Трябва да бъдем правил така, ще мога да я спася.
00:28:59Защото ако всички номинира величо.
00:29:03Ако той номинира Слънче, ако тя възмега.
00:29:06Обаче, ако някакъв от нас номинира Марти,
00:29:09защото тя възмисли, че Марти Слънче ще спаси.
00:29:11Нормалното е всеки да си помисли,
00:29:13че всеки ще гласува за неделче.
00:29:15Неделче ще номинира Слънче.
00:29:16Двамата триват на коминация.
00:29:18Но, неже аз съм малко по-умна.
00:29:21И моята стратегия е друга.
00:29:24Аз си тяха, като че Марти,
00:29:26като мога съм състал.
00:29:28Тогавам да си кажа, за да спасим да я да ви.
00:29:30Тогавам.
00:29:31Всички, тихи стояват за сочи търдечо.
00:29:34И така отива, това имаха ти.
00:29:38И някак ще отиде тя.
00:29:42Това са вариант, че тази друг вариант не виждам, че изглъква.
00:29:47Много към не става, днесто само 5 човеков, аз сега си взем на момента, не ви е ясно.
00:29:52Ама аз не знам да не ще стина пари.
00:29:54Съси моето.
00:29:54Мислиш ли?
00:29:56Ай, сега, аз съм и буфъра всеки път и няма...
00:29:59Бе, не, мами, не. За ти буфъра, ао...
00:30:01Не мисли, али си, примерно, но аз ще ги опитам, мъжете.
00:30:04Примерно, на когато тата ще не пря, когато
00:30:07игрите става много по-други, ще трябва една трябна женичка в отбора.
00:30:11Защото има игли, които не може да ги минете, като ще мине една малка женичка.
00:30:14Както ти бъде такива крофиранки, смейки и такива неща.
00:30:17Да, ба.
00:30:18Когато ще минава?
00:30:19Ще минава никога в нас.
00:30:21Когато ще минава?
00:30:22Не мисляте стратегически мисля.
00:30:25Не мисляте само за силовите питки.
00:30:27Окей, аз не съм за силовите питки.
00:30:28Знаме, че съм усе попътвана физически.
00:30:30Общо и не са попътвани.
00:30:32Обаче не си шука физически си би така.
00:30:34Ей, да.
00:30:34Много така. Не си шука хамалски игли.
00:30:36Аз никога не съм крив, че не мога да решавам пъзели и такива.
00:30:40Ага.
00:30:41Ако не се падна такова нещо, каквото направи...
00:30:43Така, че според мен ги тримата.
00:30:45Сто е супер силно.
00:30:48Но Дечо...
00:30:49Не съпът си на препарто, си не спорявам,
00:30:51а и аз със едно решаваме пъзиции.
00:30:53Да, да, да.
00:30:54Да, ама да пратим Марти и Дечо.
00:30:58И да загубим на некото етвалата.
00:31:00Разбирам, да, но то така е, че...
00:31:02Да, но после нашата...
00:31:04Значи аз мисля да...
00:31:07Некой да не се такова.
00:31:08Некой да не се сърди, ако некои се номинира.
00:31:10И това е просто...
00:31:11Ето няма какво.
00:31:12Е, за какво да се сърдиш? Все пак е екран.
00:31:15Е, ама всеки искам да спечели в тази екран.
00:31:18Е, е нормално.
00:31:19Ако спечелиш, значи си по-лобър.
00:31:21Ако не спечелиш, аз те една школа мътваме питаха...
00:31:23Кой искаш да се върне? Кой искаш да се върне?
00:31:25Този този, който е по-лобър, нека се върне.
00:31:27Ама ти всички не се става като ти.
00:31:37Е, са аз ще имам преме тук на автобанги.
00:31:40Е, от тук да почнем, а?
00:31:43Нали искате това?
00:31:43Не отгоре, не отдолу искаш, бе.
00:31:45Не отдолу нагоре да я двикам аз.
00:31:46Отдолу нагоре?
00:31:48Е, ми е, от тук ще копаваме близо 30 см навътре.
00:31:52Е, така толко е това.
00:31:54Е, тая е, тая права права.
00:31:55Да, и просто ще сложим тук долу да се заръвне.
00:31:58Като я изкопаваме ние, един копаве, другия дърпа и аз мутика и аз с гребло.
00:32:03Без значение, тяк-чак толко с гребло не е.
00:32:06Тие работи въобще не ги махаме.
00:32:07Ние като копаваме те ще си слезнат.
00:32:09Копаваме, сваляме от тук и ще стане радък.
00:32:11И се равнява.
00:32:11Това е, няма висшия математика.
00:32:17Само по-далечко, която един от друг да не се удари.
00:32:20А, от това са бедлико.
00:32:26Много твърдо това е.
00:32:30Какви мазоли ми излезнах из сръкавици, аз ще ще хуй.
00:32:33Ако трябва да съм честен.
00:32:37Е, ме оставя отведнъж, така че пиете вода, почигайте.
00:32:43Трудно за равняването на пъти е определено.
00:32:46То да копавиш една гладина е трудно.
00:32:49Нали. Не е лесна работа.
00:32:52Определено.
00:32:53Ели. Още малко.
00:32:55Отиди там и спъс тя енергия.
00:32:58Точка.
00:32:59Ида, че не мога оставиш. Аз се те познавам.
00:33:01От дете.
00:33:03Седи си покрай нас, ме не бачка.
00:33:04Седи си в Сенчица, лафи си, няма проблем.
00:33:08Най-вай.
00:33:09Най-вай, сайки е по-големите.
00:33:13Нашия капитан днес опитвахме да я спестим.
00:33:17Даже да не работи много, да не седи на сънцето много, да се чувства по-добре физически.
00:33:23И успя да почине.
00:33:25Въпреки, че не се седеше много мирно.
00:33:27Искаше да я помага насякане.
00:33:29Надяваме се наистина се чувства добре и готова.
00:33:31Защото ние знаем, че е.
00:33:33И стискаме палци да победи днес.
00:33:36Айде!
00:33:37Зверове! Нагоре!
00:33:39Напред!
00:33:39Машино!
00:33:43Надяваме се Бат Георги да е доволен от това, което свършихме.
00:33:46Ние не сме професионалисти в правенето на път, макар и черен.
00:33:51Давахме всичко от себе си и надявам се да му хареса.
00:34:01Днес цел ден се опитам да си запаля огън.
00:34:06За жалост неуспешно.
00:34:10Успях да си направя лък, да си намеря подходяща клечка и основа за запалването.
00:34:18Освен това съм си подготвил прахан, който да поеме въгленчето, което ще се създаде от триенето между двете дървета.
00:34:28Тук имам сухи клонки и трева, които да пламнат лесно.
00:34:38Намотавам въжето на лъка около основната клечка.
00:34:44Успях да си намеря една миличка, която да ми върши работа за държане на горната част на пръчката.
00:35:01След което върта.
00:35:08Някако пъти бях много близо, но за жалост духаше вятър и ми издуха въглене и не се получи нищо.
00:35:30От доста дни не съм се хранил нормално.
00:35:33Вчера понемах късмета, някоя какалец, паяк и жаба.
00:35:42Ози ден имах по-голям късмет, няколко жаби.
00:35:47А днес абсолютно нищо не успях да си хвана и много се надявах да си запаля огън, тъй като ако
00:35:56успяя да си запаля огън, ще мога да се храня с нещата, които успявам да хвана, но не мога да
00:36:06консумирам.
00:36:08Ако ли не, просто няма да ям.
00:36:23Грунка.
00:36:24Ти баш, убиваш ги и си идваш.
00:36:25За мен е по-важно да си дойдеш здрав.
00:36:27Това е много комплексна игра, частно се възхищавам и вярвам, че може да донесе победа тази вечер.
00:36:33На война отива.
00:36:36Сила е чест!
00:36:38А, успех!
00:36:38Айде отивай мачка и идвай!
00:36:39Успех!
00:36:47Ще изпратим нашата положителна енергия и ти нищо не трябва да правиш, просто само ще биеш.
00:36:52Капитанката ни е готова за битка, тя е силна, уверена е в себе си, а и ние в нея също.
00:37:00Айде, пожелавам ми ти всички успех.
00:37:02Спокойство и искаме паута всичко да не мине както трябва.
00:37:05Каквото и да стане, посрещаме те с усмихка.
00:37:07Да, каквото и да стане, наистина.
00:37:09Аз съм ще приготвил да спълзвам под лона, ако е нужно.
00:37:12Гле, не е това!
00:37:13Сега глупо си, а каквото стане, брат?
00:37:15Ще те изритам, не се притесни, обе.
00:37:17Ние и тримата мисля, че като капитани сме много различни персонажи и има го този елемент на късмет, който ще
00:37:24бутне рамо на един от нас тримата днес.
00:37:26И запритеснявам, че ако късметът не е на моята страна, плементо може да бъде малко разъчаровано, защото всички бекваме за
00:37:33пореден ден без храна.
00:37:58Елена, Морунов, Толчаров, добре дошли на арената!
00:38:03Вие сте капитаните заслужили доверието на племената.
00:38:06Морунов, вчера бойците извоюваха първата си победа за територия. Ще успееш ли да продължиш да ги водиш към победите?
00:38:15И, надявам се, да. От тук нататъка играта става все по-трудна. Жалкото, че сме малко по-малко хора, но
00:38:21такава е играта.
00:38:23Казваш, че сте по-малко хора. А вчера дори Мани не успя да завърши цялото трасе.
00:38:29Точно, ние...
00:38:30И трябваше да я сменят.
00:38:31Трябваше. Ние бяхме 5 човека срещу... нестина, бяхме 5 човека срещу 16.
00:38:37И нямахме друг избор. Просто трябваше някой да замени.
00:38:41Моронов ще ти каже нещо. Останалите племена подозират боиците в не спортсменско поведение, а Мани в симулация.
00:38:51Смяташ ли, че се прави?
00:38:52Аз не смятам, че Мани е изсимулирала, че нещо я боли. Няма смисъл да симулира.
00:38:58Аз не мисля, че тяхна стратегия Мани да се контузи. Мисля, че това беше стратегия на Мани.
00:39:03Мани видя, че ще забави повече племеното си така и реши да се контузи на първите 3 метра.
00:39:10Тя каза, че има крампа.
00:39:12Според мен, ако беше направен на средата на трасетора някъде по-навътре, ще тях да я повярвам, но толкова начало
00:39:17в морето, според мен беше тактика.
00:39:19И беше доста успешна тактика, бих казал, защото те в момента са на резиденция.
00:39:23Искам да кажа нещо. Мани има недостатък на магнези и много лесно получава крампи. Това е логичното обяснение.
00:39:35Елена, Муронов, Тоджаров. Време е за битка. Победителят ще се изправи пред страшна дилема.
00:39:42Ценна награда само за него или огромна привилегия за цялото племе.
00:39:46Екшън!
00:39:48Да видим сега кой от вас ще издържи най-дълго.
00:39:53Цялото им тяло е подложено на изпитание.
00:39:55Всяко мускул, че е под напрежение.
00:40:02Край! Битката приключи!
00:40:13Мани има недостатък на магнези.
00:40:16И много лесно получава крампи.
00:40:19Това е логичното обяснение.
00:40:22Елена, защо мъжете в племето на шампионите все още не могат да приемат победата на бойците?
00:40:28Не може най-добрия половец да замени най-слабия, защото времето ще бъде различно.
00:40:36Ако следе наказание ще е малко по-справедливо в случая.
00:40:40Той достатъчно е наказан, че ще плува два пъти или три пъти.
00:40:43Но е най-бързия.
00:40:52За него това не е наказание.
00:40:57Да, не е наказание.
00:41:41Елена, Моруров, Тоджаров.
00:41:43Мечът в тази история е символ на отговорността, която тежи на плещите ви.
00:41:49Символ на видимите и невидимите опасности.
00:41:53На всички превратности в живота на предводителите.
00:41:55Когато си пръв, съдбата ти винаги виси на коса.
00:42:00Вие сте капитаните.
00:42:01Вие управлявате племената.
00:42:04Вие също сте заобиколени от опасности.
00:42:07И днес още една ще надвисне над главите ви.
00:42:11А ето и правилата.
00:42:13Кофата на върха на конструкцията ще бъда вързана за китките ви.
00:42:17Целта ви е да издържите колкото си може повече.
00:42:20Ако загубите равновесие или се уморите, кофата пада.
00:42:26Отначало ще сте стъпили удобно.
00:42:28Но по мой сигнал ще преместите стъпалата си на тясната града в средата.
00:42:34Тя е широка едва 8 см.
00:42:37Обърнате ли кофата от падата от битката?
00:42:40Пече ли този, който остане последен?
00:42:43Победителят ще се изправи пред страшна дилема.
00:42:46Ценна награда само за него?
00:42:48Или огромна привилегия за цялото племе?
00:42:51Капитани, готови ли сте за битка?
00:42:54Да!
00:42:55Сегурно се надявам боговете на Игри на Бората да ви помогнат да донеса нещо на племето да си хапнат.
00:43:01Защото много ни трябва в момента.
00:43:03Елена, Туджаров, Моруров.
00:43:05Готови!
00:43:07Екшен!
00:43:11Да видим сега кой от вас ще издържи най-дълго.
00:43:15Таймерът вече тече.
00:43:17За момента това е лесната част.
00:43:19Все още са стъпили удобно.
00:43:49Мору.
00:43:59Повярвайте, в тази битка цялото им тяло е подложено на изпитание.
00:44:04От пръстите на краката до пръстите на ръцете високо горе.
00:44:10Всяко мускул, че е под напрежение.
00:44:18На Моруров ръцете май се поизмориха, започва да треперат.
00:44:27Туджаров просто е замръзнал, всякаш медитира.
00:44:30Той и приключенците имат най-много нужда от тази победа.
00:44:35А погледнете Елена.
00:44:36Не помръдва.
00:45:02Елена също раздвижва ръцете си.
00:45:08Погледнете как трепери дясната ръка на Морунов.
00:45:11Вижте ви рука му.
00:45:16Рамената ми изтръпнаха и след това вече не усещах нищо.
00:45:20Само си мърдах пръстите, за да може да стига кръв до тях.
00:45:24да не ми изтръпят нагоре.
00:45:26Ние че рамената не си ги усещах.
00:45:28Съвсем скоро и тримата ще трябва да стъпят на 8 см града.
00:45:33И тогава състезанието минава в друг етап.
00:45:38ще трябва да балансират кофата над главата.
00:45:40и себе си на градата.
00:45:4619 минути от началото на тази битка.
00:45:49След по-малко от минута ще получите сигнал от мен.
00:45:53Тогава трябва да сложите и двата крака върху градата.
00:45:57Стъпалата ви не трябва да се докосват до белите гради,
00:46:01на които сте стъпили в момента.
00:46:02Да видим как ще се справят участниците с преминаването.
00:46:06Елена, Тоджаров, Морунов.
00:46:10Заповядайте на тясната града сега.
00:46:14Морунов се заклаща.
00:46:17Все пак успява да запази баланса.
00:46:29Доста гладко успяха да минат всички капитани.
00:46:38Но сега моментът е много тънък.
00:46:41Изглежда така сякаш за момента няма промяна.
00:46:44Но ви уверявам, че след 5 минути
00:46:47положението ще е съвсем друго.
00:46:51Веднага усетих, че лялото рауно ме боли,
00:46:54но пък ще си на зъби.
00:46:57В момента и тримата капитани балансират върху града,
00:47:02широка едва 8 см.
00:47:07Цялото им тяло е под напрежение.
00:47:11Ръцете са им изпънати право нагоре вече 25 минути.
00:47:22Има доста различна стратегия.
00:47:26Тоджаров е стъпил с пръсти.
00:47:29А Моруров и Елена с центъра на ходилото.
00:47:35Да видим коя стратегия е по-добра,
00:47:37а коя ще даде по-добър резултат.
00:47:45Започват леко да притреперват ръцете на Тоджаров.
00:47:54Дали има сили обаче у него?
00:47:58Ващам си някакъв баланс, всичко е окей,
00:48:02но ръцете почнаха да се напълват с кръв,
00:48:05което добавят друг проблем и почат да ми крампират.
00:48:08Втора седмица живеят над дивата река приключенците.
00:48:12Дали има останали сили?
00:48:15Моруров също вече става леко нестабилен.
00:48:20А мраморната статуя Елена не помръдва.
00:48:26Погледнете мускулите на Тоджаров как започват да треперат.
00:48:31Цялата тежест на тялото му в момента е върху пръстите на краката му.
00:48:4330 минути изминаха от началото на битката.
00:48:48Справяте се великолепно!
00:48:51Чуден се колко още ще успеят да издържат.
00:48:54Колко още воля има Тоджаров.
00:48:58Определено мога да кажа, че силите са го напуснали сега в момента. Всичко е в неговия и над.
00:49:10Първият човек. Тоджаров отпада.
00:49:10О, ето го човека!
00:49:18Първият човек. Тоджаров отпада.
00:49:22Това, което аз си представях вече от всеки един човек от племето, как си граба парче пица или каквато ни
00:49:29е наградата за вечерта и си хапва.
00:49:31Но, на съжаление, тези представания ми скараха още едни допълнителни 5-6 минути, но само до там.
00:49:37Мурунов или Елена. Елена или Мурунов. Кой ще те спечели тази битка?
00:49:48Крампираха ли ръцете ти вече, Мурунов?
00:49:50Аз не ги усещам отдално.
00:49:52Елена, ти как си?
00:49:53Добре си.
00:49:55Усещаш ли си ръцете?
00:49:57Да.
00:49:5940 минути от началото на тази битка.
00:50:04Битка на живот и смърт наблюдаваме.
00:50:07Нито Мурунов е готов да отстъпи, нито Елена.
00:50:11Зайнатили са се и двамата.
00:50:13Направо не ми се мисля какво ще стане, когато трябва да застанат един крак.
00:50:18Ако сега ги болят стъпалата, то тогава болката ще стане просто непоносима.
00:50:23Като претръпнеш първите 20 минути, като ти изтръпнат рамената особено, след това не се усеща и болка.
00:50:30Победителят може да бъде само един.
00:50:33Мурунов или Елена.
00:50:35След малко ще ви дам сигнал.
00:50:36Тогава вдигате единия крак, свивате го в коляното и го дигате нагоре.
00:50:42След това нямате право да стъпвате повече с този крак на градата.
00:50:46Ако решите, че повече не издържате, свадате ръцете.
00:50:50Изберете си крак, на който сте готови да останете до края на състезанието.
00:50:55Готови!
00:50:57Вдигайте единия крак сега!
00:51:12Вдигайте единия крак сега!
00:51:35О, вижте колко е близо крака на Мурунов.
00:51:38Започват сериозни проблеми.
00:51:42Като махало е крака му.
00:51:47Все по-нестабилен става. О!
00:51:51Край!
00:51:52Битката приключи!
00:51:54Победа за Елена!
00:51:5656 минути, 54 секунди.
00:52:00Това е твоето време.
00:52:04Сега аз носа 44-ти номер.
00:52:06Тя е не знам кой номер, но доста по-малък от моя.
00:52:09Тоест целият крак стъпва на цялата града.
00:52:12Докато на мене по ощта е просто по-малка и заболяваме.
00:52:18Много ме е яд, аз малко трудно губя.
00:52:23Елена!
00:52:24Ти спечели битката без дори да трепнеш!
00:52:27Не мигна!
00:52:28Втора поредна победа за жените в битката за капитан.
00:52:32Браво, момич!
00:52:33Как успях?
00:52:34Аз не знам.
00:52:37Е, не беше лесно със сигурност.
00:52:40За какво се мислеше, докато висеше там?
00:52:43За бащана.
00:52:45Как се казва той?
00:52:46Боян.
00:52:47Как те е възпитал Боян?
00:52:50Никога да не се отказвам от мечтите и винаги да вярвам в себе със сигурност.
00:52:55Защото неговото малко момиченце може всичко.
00:52:58Така е, Елена.
00:53:00Победи в тази капитанска битка.
00:53:02И то не кой да е, а Мурунов и Тоджаров.
00:53:06Мурунов, теб друг път жена било ли те?
00:53:09Майне.
00:53:09Тук няма жени мъже.
00:53:12Има и играчи и това е.
00:53:14Успя да издържи повече от мене.
00:53:17Какво ще кажеш за жените този сезон, Мурунов?
00:53:22Отготвени са.
00:53:23Определено.
00:53:25Лошото, че ние загубихме вече две.
00:53:28И не знам как ще се справя на нататъка без тях.
00:53:32Вие сами си го направихте.
00:53:35Номинирахте ги.
00:53:36Ти самия номинира жени.
00:53:39Жените ще ви бъдат крайно необходими в Игри на волята този сезон.
00:53:44Колкото по-рано го разберете, толкова по-добре за всички племена.
00:53:48Мурунов, Тоджаров, вие се провалихте.
00:53:52Можехте да спечелите скъпоценно предимство за племето
00:53:55или пък да изберете някаква подобаваща награда само за вас.
00:54:00Но ви...
00:54:01Тоджаров, ако беше победил, можеше да осигуриш храна за цялото племе.
00:54:06И то пица.
00:54:08Гореща, пареща, ухаеща, ароматна, италянска, хрупкава пица.
00:54:13Забивай пироните, забивай.
00:54:17Ти сам заби този пирон в ковчега на приключенците.
00:54:22Мурунов, Тоджаров, тръгвате си победени и без нищо.
00:54:27Териториите ви очакват.
00:54:31Тъжно ми е, че е един такъв рядък случаи, в който може да намерим нещо да хапнем на поклетата ръка.
00:54:40Просто се изплъзва, но толкова ми бях късилите, толкова ми беше късмет.
00:54:45Не.
00:54:47Това намерят.
00:54:49Ако бех с обувки, тя не имаше шанс.
00:55:20Елена!
00:55:49Мурунов, Тоджаров, Тоджаров, Тоджаров.
00:56:20Тоджаров, Тоджаров, Тоджаров.
00:56:21Благодаря.
00:56:23Тая победа беше определенно много сладка.
00:56:25Много се изкехих.
00:56:27Аз съм си жена-боец.
00:56:29Не само тук, но и в живота.
00:56:32Аз съм си жена-боец.
00:56:50Аз съм си жена-боец.
00:56:54Аз съм си жена-боец.
00:56:56Това е възрещата.
00:56:57Що така?
00:56:58О, нищо дай.
00:56:59Беше ли по-неинтересна битка?
00:57:01Не беше ужасно.
00:57:03А?
00:57:03Беше изометрия.
00:57:04С леден душ на края.
00:57:07Аз съскървах около 35 минути.
00:57:10Ей, пак доста.
00:57:11Браво!
00:57:13Толкова мрях и ми крампираха ръцето още около 30 и тогава.
00:57:17Нещо.
00:57:17Легай и почивай малко.
00:57:19Утре ще си говорим.
00:57:21А, това е.
00:57:22Съжалявам.
00:57:23Легай, няма нищо вече, лягай вече вече.
00:57:24Легай вече вече.
00:57:25Не съм добре.
00:57:31Не съм доволен.
00:57:32Нещастен съм.
00:57:32Нямам абсолютно никакъв късмет с тия игри последните дни.
00:57:36Не е, че се опитам да се оплаквам от това.
00:57:39Аз мисля, че дори да бяк в топ физическо стояние, най-верятно пак нямаше да бия Елена.
00:57:45Но...
00:57:45Просто задбата явно не е на моя страна и на страната на приключенците тези дни.
00:58:01Айде, бе, бе!
00:58:02Айде, бе!
00:58:17Айде, бе!
00:58:18да видим мъжете и да видим как ще носите.
00:58:19Добре, айде следващия банят да го обсъдим.
00:58:21Две тежни му отиват под ръчичка.
00:58:23Мъжете се запазват.
00:58:24Аз ще те номинирам, да.
00:58:25Абе, и това говорим от 20 минути.
00:58:27Мани, естествено, че ще номинирам.
00:58:28Кирът те спасяват.
00:58:29Е... и племето.
00:58:43Ели, Костана!
00:58:46Печели!
00:58:47Печели, бе!
00:58:48Да!
00:58:50Браво, ели!
00:58:51Честно ли, бе?
00:58:52Ей, честно!
00:58:53Шигуваште, бе!
00:58:54Шигуваште?
00:58:55Е, не, бе!
00:58:56Браво!
00:58:59Ха!
00:59:00Вижтам се.
00:59:01С много яко честно.
00:59:03Все пак победихме.
00:59:05Ааа, спечелих прединствено отбора
00:59:08за утрешната битка.
00:59:11Ааа, така че много се радвам.
00:59:13Варел над главата?
00:59:16Слещате ли съм?
00:59:17Държиж ли, в момента в който се наклониш ръцете,
00:59:19Варел още пади над главата.
00:59:21Ааа, да да да да да да да.
00:59:23Да ти си сипа навата.
00:59:24Да.
00:59:24Я само факто цяло помислих с това вятъра и още по-лошно листан.
00:59:27Викам с дългия клиент съм с това съм.
00:59:31Обаче ще ми стаде тъп.
00:59:32Да.
00:59:33И в момента в който, значи, тоя пич, как се кажеш, по-жирникара ли вече?
00:59:38Морунов.
00:59:38Да.
00:59:39Да.
00:59:40И какво?
00:59:42А те много трепеха, аз не съм.
00:59:45Значи не спрашивай.
00:59:46Битка сте била много тежка.
00:59:48Също два мъже, изключителни опоненти.
00:59:51И респект.
00:59:53Просто еде друго ниво.
00:59:55Иначе ми казаха предимство или 50 гроши и сиях ми 10 минути да ми...
01:00:00Да.
01:00:01Дете се облъзняват.
01:00:02Да.
01:00:03Да.
01:00:03Сигурно.
01:00:04Предимство за какво?
01:00:06За игра...
01:00:07Не знам какво е.
01:00:07За лозари.
01:00:09А, за утре?
01:00:09Да.
01:00:10Браво машинка.
01:00:11И ти какво избрав?
01:00:12Е презимството.
01:00:13Браво.
01:00:14Аз не съм очаквала нещо друго да предприеме или да пристъпи по друг начин, за което наистина е много голямо
01:00:20евала и доказва колкото той човек е.
01:00:23Браво бе, браво бе, браво.
01:00:25Браво.
01:00:26Браво.
01:00:26Имаме най-якият капитан.
01:00:28Браво.
01:00:29Абсолютно.
01:00:29Ева.
01:00:40Абсолютно.
01:00:40Не отновпенийст dunno.
01:00:45Айде бе Мурон, как?
01:00:46Айде бей!
01:00:47А избикате е.
01:00:49Игел found.
01:00:50Не sage.
01:00:50А се изсифива?
01:00:51А щеwortи му, тази даak juga была малка, но…
01:00:55ама …
01:00:55Тя волюе.
01:00:56Тя си не Score.
01:00:58Игра бе Браво беше.
01:00:59Аз очаквах, Муронов, да не спечеле битката.
01:01:01Нещо не ни върви на тия капитански битки.
01:01:05Второ поредна седмица, жена взима капитанската битка.
01:01:09Да знаеш, че много са те наручили тебе.
01:01:12Кой бе?
01:01:12Едва ли не си симулирала.
01:01:14Другите и отбори.
01:01:15Въй, въй, въй пиралци.
01:01:17Си мислят, че ти си симулирала.
01:01:19Аз им обясних, нали, викам, мани има проблем.
01:01:22Да.
01:01:22И едва ли не това ни била стратегия,
01:01:25защото тя ако била плывала, никога не сме не имали да бие.
01:01:28Не бе, защото сме тук, ако бяхме ще на реката, нямаше да се говори, че съм симулирала.
01:01:32Какво трябва?
01:01:33Трябва да стане нещо като...
01:01:35Като сте си ли за нея симулация?
01:01:37Да си трошиме въртове, глави, нещо, крака, за да се приеми на сериозно?
01:01:41Рали и Диму, такива ми викат.
01:01:45Еми, вие си номинирате жените.
01:01:47Викам, аз ти казах каква ни е.
01:01:48Аз номинираме мъжете и взяваме много чайни само.
01:01:50Стой малко са, не ме прекъсвай.
01:01:52И кво казаха, кво?
01:01:54Вие си номинирате жените, аз ще видите в този сезон колко ще ви трябва.
01:01:59При всички положения, за да вкарат колкото жени толкова и мъже, има защо?
01:02:04Съгласен с това, обаче нашите жени.
01:02:06И е махново, махново е да се номинират първо, да се гонят жените.
01:02:12Това не е прецедент.
01:02:14В нашия отбор, жените трябваше да бъдат махнати не защото са жени, а защото са много слаби.
01:02:22Това е.
01:02:25Ако ти мислеш, че не са много слаби и трябваше те да седат, а да махаме мъже, окей.
01:02:30Ама защо говорим за махани дечо?
01:02:33Ами какво да направим?
01:02:34Що?
01:02:35Аз го казвам...
01:02:36Ако отиде в мъжна номинация, правим да елиминира някой, това не е ли стратегия?
01:02:39Аз го казвам...
01:02:40Кое?
01:02:40Някой може да отиде да елиминира някой, това не е ли стратегия?
01:02:43Ако падне...
01:02:43Ако падне...
01:02:45Ако падне, ви ли ще изнасяте тоста битката с тумане и са всякия такива месна?
01:03:01За това на всяка капитанска ги думкат яко.
01:03:04Кото си 40 кг, нормално ще държиш повече от колкото то, където е 100.
01:03:08Това е елементарна ма...
01:03:09Да ни се караме сега, да ни се караме!
01:03:10Интересна истината!
01:03:12Стояни, спосходно съм падце...
01:03:14Не, бля...
01:03:14Не, бля...
01:03:14Не, бля...
01:03:14Не, бля...
01:03:14Не, бля...
01:03:15Не, бля...
01:03:15Не, бля...
01:03:16Не, бля...
01:03:21Аз нема да пращам силен човек.
01:03:22И нема си прата нито един мъж.
01:03:24Ако искате, може да се махнем мъжете и да видим как ще носите.
01:03:27Добре, айде следващия бъня да го посадим.
01:03:29Две тези дни отиват под ръчичка.
01:03:31Мъжете се запазват.
01:03:33Нали, тука...
01:03:34Триобългарска армия, Меверей, Пожарна,
01:03:36се запазват.
01:03:43Аз до сега виждам само, че жена може да спраят с капитанство.
01:03:47Обаче жена...
01:03:48Нашите жени не можеха да се спраят с игрите до сега.
01:03:51И не само, че не можеха, ами набавиха.
01:03:53Аз го казах на Племене Северно.
01:03:55Ама, защото до сега игрите са масово силови бъдиши?
01:03:57Аз ти казвам, сега какви мислиш че са? Пак ще има понтончик.
01:03:59Кво правим?
01:03:59Добре, мислиш ли...
01:04:00Мислиш ли, че ти шеш и днес държиш повече от мене на това?
01:04:03На кое?
01:04:04Днеска.
01:04:04Не, не казвам такова нещо.
01:04:06Ма ти говоря, че масови игрите до сега бяха малски силови.
01:04:09Добре, понтон има горе до сега.
01:04:11Аз съм 50 килограма, как да издържа тия силови игри?
01:04:14Ами защо тогава се адосваш, когато казваме, че наистина когато...
01:04:20Когато останем...
01:04:21Вече, аз не веднъж съм казвам, че съм слаба, в много звена.
01:04:24Добре.
01:04:24Аз не го крия.
01:04:26И?
01:04:26Искаш ли да си отеда аз от този отбор?
01:04:29Аз не искам никой да си ходи, бе човекка.
01:04:31Ама не, примерно.
01:04:32И никой не искам да си ходи.
01:04:33Ами тогава, защо го поставяте на жени, мъже?
01:04:35Не го поставяме ние. Ние махаме слаби звена.
01:04:37Има деление между нас на мъже и жени, но не точно на мъже и жени.
01:04:44По-скоро е насилни и слаби звена.
01:04:47В момента спора стана при нас с караница за това, че ни е подгонени напрежение за това, че един от
01:04:52нас трябва да е на номинация.
01:04:54Подгонени, защото...
01:04:56Но добре, знаме, че Мани има пари. И Мани може да си купи имунитет.
01:05:00От момента в който се върнах, като взимах грошовете, то това се усеща супер напрежето, са реже с нож.
01:05:06Те е вече край. Какво ще правим сега? Трябва да отиде някой от нас.
01:05:09Пак нали ги е страх, като мишки се крият всичките, как ще отиде някой от тях?
01:05:13Те са по два метра, с етиския мускулин, едат по две кила месо, обаче ги е страх да отиде на
01:05:18елиминационна битка.
01:05:19То е ясно, че тя има два избора. Дали да си купи имунитет или да не си купи имунитет.
01:05:24Това е една игра. Има право. Може да си го купи.
01:05:28Само, че, когато поключи тая игра, за мен лично, са ме слуши много добре, ако мани не си купи имунитет,
01:05:37защото тя сама знае, че не е толкова силна колкото нас.
01:05:39Тоест, ако не си го купи и с остави да ви дали ще я номинираме, тя е най-истинският човек.
01:05:45Това, което аз съединявам в хората и се питах да ви го кажа в началото, че не ме интересува какво
01:05:49ще стане.
01:05:50Това, мина ми пресъкава. Че мога да го направя, да не си купи имунитет.
01:05:56Само не си забравя висърта. Ако ти се откажеш, печелиш мен като приятел.
01:06:00Аз ме тангитирам ти, ако искаш. Ама ако не си купиш имунитет, ти ще ми се издигнеш в очите. А
01:06:05ако си купиш, ще им паднеш в очите.
01:06:07Ама аз няма тази им за мъж или да ми ставаш брат.
01:06:09Според мен е тази, с тия пари няма не мога да си купи имунитет.
01:06:12Аз така не са, това е абсурдно.
01:06:14Защото...
01:06:15Ако не мога да си купя, не мога. Тяло за вас, без да се мъчите.
01:06:18Аз на мястото на Мани бих се отказал от имунитет.
01:06:21Ако съм на нейната физическа подготовка и на нейното представене.
01:06:27Има още една, две, три битки преди да отидеме на той съвет.
01:06:33Две са битките.
01:06:34Добре. А, така. Спокойно.
01:06:36И пак мога да се върнете, да се върнат двама.
01:06:39Да се върнем, да, може би.
01:06:41Соня даже не се обази.
01:06:43Това ми дойде малкото мач.
01:06:45Аз бях готова
01:06:48да спасе от елиминации.
01:06:52Нищо бе. Всяко зло за добро са казали хората.
01:06:58Така стана по-добре за мен. Разбрах някои неща.
01:07:01Отвориха ми се очите, може би съм била сляпа до сега.
01:07:05Спокойно.
01:07:06Спокойно.
01:07:06Има толкова време. И затова ви казах.
01:07:09Ама и пиечо, бъдете искрени.
01:07:11И сме искрени.
01:07:12Това че не чуваш думите, които искаш.
01:07:14Аз ако не съм искрени ще ти кажа.
01:07:15И сме. И аз казвам искрено.
01:07:18Не ми пука дали ще се кукеш или не.
01:07:20За друго говорихме.
01:07:21За кое?
01:07:22Че ако не си взема имуните, ще ме я номинирате всички.
01:07:25Аз ще те номинирам, да.
01:07:26Ами и това говорихме, това искаме да че.
01:07:27Ами естествено, че ще доминирам.
01:07:28Вчера те спасявах.
01:07:30Ти си най-слабата и ще продължаваме да сме слаби заради тебе.
01:07:33Но ти се спасяваш.
01:07:35Ние ще трябва да се борим въпреки това.
01:07:36Ама това е не един избор.
01:07:38Но е не един избор.
01:07:39Правилно.
01:07:40Да, но да мога да си купи имунитет.
01:07:42Те ми запуша устите.
01:07:43Пак семята, ма кой ще маземе за приятелка след предаването?
01:07:47Ма кой ще ма хареса?
01:07:49Кое ще е добре за племето?
01:07:51Ебък ти племето.
01:07:54Значи, ако това е племе, пак аз съм англиста кралица.
01:07:57Ти си аз съм англиста кралица.
01:07:57Ти си аз съм англиста.
01:07:57Ти си аз съм англиста кралица.
01:08:00Ти си аз съм англиста.
01:08:02Ти си аз съм англиста.
01:08:07Има разкол в племето.
01:08:09Нас ма оплетха, ревържени.
01:08:12Да ви обясна, първия мъж който излезе, това племе приключва.
01:08:16Нещо неясно...
01:08:17Племе вече няма.
01:08:22Гладиатори, очаква ви морска битка.
01:08:24Едшът!
01:08:25Браво!
01:08:26Давай! Хора, встигнете ме, молко!
01:08:29Давай!
01:08:32Кайс!
01:08:32Митката приключи!
01:08:34Вие се оплетохте в кръстословицата.
01:08:36И сега на челата ви пише
01:08:38Номинации!