- 12 hours ago
Category
📺
TVTranscript
00:00:02ПЕСНЯ
00:00:07ПОСЛЕДНА СЕДМИЦА
00:00:10ПОСЛЕДНА СЕДМИЦА
00:00:11ПОСЛЕДНА СЕДМИЦА
00:00:11ПОСЛЕДНА СЕДМИЦА
00:00:11И НЯКОИ ЩЕ ПИРУВАТ, ДРУГИ ЩЕ ГЛАДУВАТ.
00:00:14Тя издържи като 5 годишна.
00:00:16Не мога да се приберва в България, защото знам, че ще трябва да живея с нея.
00:00:19И предположение, че тя е на възраст на която трябва да се издържи сама.
00:00:23Това е абсурдно.
00:00:24На някакък път съм си мислил, че е по-добре да ви раздали на вас двете.
00:00:27Щеш да го направиш?
00:00:29Много повече вярвам на Милени Лазаринов, отколкото на Боби. Вече.
00:00:34Тодор не просто изпитва страх от това да се изправи срещу жена.
00:00:37С чести достойност ще го приема, няма проблеми.
00:00:39Като в първата седмица, нали?
00:00:41Ти си сега драдваш с мен или какво?
00:00:44Тодор, просто ако стигнем до номинация ще го номинирам.
00:00:47Не знам, аз на него не мога да му се разтърна някакви ради.
00:00:50Тук настава въпрос за сърждане джели и да погледнем по-дълбоко на нещата.
00:00:56За последен път избирате новия си капитан.
00:00:59Ай, хворана мачка на Лазареско.
00:01:03Нека спи детето.
00:01:04Отпада от Игри на волята.
00:01:07Екшен!
00:01:08В ролята на догонващ е Лазаринов в момента.
00:01:12Преднината на Любомир толкова си изпари.
00:01:15Лазаринов вече може да започне да играе с топчетата.
00:01:18Трасето не е никак лесно.
00:01:21И...
00:01:22Лазаринов кара първото си топче.
00:01:24И какво прави Любомир?
00:01:26Едно на едно.
00:01:30Равенство!
00:01:31Всичко сега зависи от последното топче.
00:01:34От нервите на двамата играчи.
00:01:35Любомир все пак на коса ми дава.
00:01:37И какво падане на Любомир?
00:01:40Лазаринов обикане около топчето.
00:01:42Край!
00:01:44Битката приключи!
00:01:46Невероятен финал!
00:01:48Лазаринов получаваш уникален шанс.
00:01:50Прединство на племето.
00:01:52Или да вземеш за себе си имунитет от номинации.
00:01:55Изобщо не се замислям и избирам прединство за племето.
00:01:58Любомир, твоят път в игри на волята приключва тук.
00:02:02За мен беше чест. Благодаря ви много.
00:02:03Кажеш аз ще дойде?
00:02:05Абе ще дойде, споко бе.
00:02:06Дори не станах да го изпаратия, просто...
00:02:09Сам супер притеснен я в умината.
00:02:10Не беше само капитанска битка.
00:02:12Беше елиминационна битка.
00:02:13Беше елиминационна битка.
00:02:15Буф! С гилотината, човек.
00:02:17Ай като преди финала.
00:02:19Човек, ние ги водиме с двама, човека.
00:02:21Та стебница ще е...
00:02:23Погром, погром човек.
00:02:34Аз точно не мога да повярвам, че любо го няма.
00:02:39Много, много ми е болно, не знам какво ще правя.
00:02:44Аз много повярвам какви катаклизми се случат постоянно.
00:02:48Адки, много неочаквани неща се случват тук при жатварите.
00:02:51При овците не се случваше така.
00:02:53И определено тук трябва да се напасва много бързо към обстановката и ситуациите.
00:03:01Хайде, да лека още.
00:03:03Много, да лека.
00:03:12Шлеп, шлеп, не искам Лазаринов така напри.
00:03:15Да искаме шлеп, шлеп.
00:03:17Любче, отивай ти вкъщи.
00:03:18Безглави, драко наврат.
00:03:20Аз лично никога не съм подценял Лазаринов.
00:03:22Отвъчила един от...
00:03:23Лично за мен е топ-3 атлетите в този формат.
00:03:28И днес той доказа, че е достойен да стигне в челните позиции.
00:03:34Защото не се отказва.
00:03:35Има хъз, има воля, има сърце, което е най-важното.
00:03:38Не, днеска бях с месени чувства, ако трябва да бъде честни.
00:03:41От една страна наистина отстраних много усилен играч.
00:03:43Да, ама, Любче беше наистина, но от друга беше много достойен.
00:03:46Да, да.
00:03:48Той наистина заслужаваше.
00:03:49И като човек, и като играч.
00:03:51Абсолютно, да.
00:03:52Любов за мен беше много достойен човек и много силен играч.
00:03:56Аз наистина го виждах във финал, но не във финалната седемца. Аз го виждах на самия финал.
00:04:04Това е наистина това днеска е много стратегическа победа.
00:04:07Да.
00:04:07И предимство им бадиш най-силният играч.
00:04:12Както чудо каза, отрязахме обратния пръст.
00:04:17Наистина, при тях във всички игри до сега, Любов най-ново е блясал. И с стратегията, и с много различни
00:04:23кацисти.
00:04:24Той на всякъде.
00:04:25На всякъде точно.
00:04:25Плестиал.
00:04:26И не си изглеждаш във повечето игри, че се едно ги е играл.
00:04:29И инженерната мисъл.
00:04:30Много човек му се чепит.
00:04:32Да.
00:04:33Утре няма да ми се бъде въпрос. Не надо да знае какво се случва.
00:04:36За тях ще е много тежко. Ще имат много кофти, изненада с въстъпването на търена.
00:04:40Остават без капитан. Остават без Любов. Остават без, лично за мен, упората в това племя.
00:05:00Също.
00:05:01Да, ето си!
00:05:03Съдам, че Лубата го няма.
00:05:05Няма ли го още?
00:05:11Луба дойде ли?
00:05:16Няма го още.
00:05:18Наистина не мога да си обясня, какво се случва.
00:05:21Лубо го няма в първа сутрин след капитанската битка.
00:05:26Аз го чаках като последно.
00:05:28С колото и късно заставаше, все си мислях, че ще се появи затъгала.
00:05:32Непрекъсно това се обръщах да го видя дали ще дойде.
00:05:34Но ето, че вече е сутрин и все още не е дошъл.
00:05:37Наистина много се надявам да не се е контузил или да не се е случило нещо лошо.
00:05:42Това е много странно.
00:05:43Да бе, пустта с тази игра.
00:05:45Никой не си е случвало, така някой да се върнат капитани.
00:05:48Да.
00:05:49Имахме някаква надежда с нощи, че ще се прибере по-късно нещо,
00:05:53заради битката ли е станало нещо, проточили се нещата ли, но дече тази надежда почва да умира,
00:06:01тъй като виждаме, че него го няма, знамето го няма, просто не знаем какво се случва.
00:06:06И сме само четири има вече.
00:06:08Супер.
00:06:09Това никога не е било.
00:06:10Няма проблеми, четири на шест, на седем, на десет.
00:06:14Не знаем какво да очакваме на днешната битка, но определено ще ни е много трудно, ако не се върне.
00:06:27Музиката
00:06:37Кво е става?
00:06:39Ще гледам си басейна и се опитвам да се концентрирам преди битката.
00:06:44Дено и не иска да спечелим.
00:06:46И да се запазим.
00:06:47Мен наистина ще ми е наутруно да се разделя с който идея в племето.
00:06:51Аз го казах същото и което ми предложиха имунитет.
00:06:55Всичко, което съм казвала не са празни приказки за отбора за племето.
00:06:59Аз наистина ви чувствам много близки и нямаше как да ви предам.
00:07:02Буквално ще изглежда като предателство, ако бях взял имунитет.
00:07:07Не нямаше да се свърдим.
00:07:09Но аз и външния живот съм по същия начин.
00:07:13Реално това, което са постигнали родителите ми, наистина вече отговорността е много голяма.
00:07:18И те разчитат и на мен и на брат ми.
00:07:21Аз и семейството ми имаме семейен бизнес в сферата на мъжката мода.
00:07:27И още за ето за последните години наистина успяхме да изградим един от най-големите модни брандове в България.
00:07:32А добре ти в някакъв момент искаше да го поемеш?
00:07:34Еми да, това е този момент, че това е много скоро за мен и за брат ми.
00:07:39Понеже нашите каквото са работили, в дайом мен трябва аз и брат ми да го поемем.
00:07:47Ние сме минали през абсолютно всичко в нашия бизнес.
00:07:54Продавали сме, избирали сме моделите, ето сега се занимавам с маркетинга.
00:07:59Но откакто ние двамата започваме да помагаме, тогава доста по-бързо започне да се развива всичко.
00:08:06Ние за последните 4-5 години наистина израснахме много като бранд в България.
00:08:12Наистина се превърнахме в един от най-големите.
00:08:14И ако продължаваме в тази посока, понеже и брат ми е много мотивиран по същия начин като мен.
00:08:21Да си го развиете?
00:08:22Да.
00:08:23Родителите ми ме введоха в семейния бизнес още от може би 12 годишна възраст.
00:08:29И малко или много ме подготвяха за това, че един ден аз ще поема бизнеса и всичко ще бъде на
00:08:36моите рамене.
00:08:36Бебен Фанетелина кара да се чувстваш и леко вързан.
00:08:40Примерно ако искаш да отидеш в чужбина, ти малко или не трябва да си в България, за да го развиеш
00:08:45това нещо.
00:08:45Ако искаш да следваш магистр някъде.
00:08:47Да, ами аз съм бил в чужбина, учил съм в Германия, отделил съм се от родителите ми.
00:08:53Мислил съм много да поема по друг път, но рано или късно осъзнавам, че това, което са градили те с
00:09:00годините,
00:09:00понеже те наистина от нищото са постигнали всичко това.
00:09:03И цялото това нещо, което те са градили, е малко грехота така да остане на вятъра.
00:09:12Имаме много хора в екипа, на които може да разчитаме, наистина работят при нас много години,
00:09:16но наистина няма как да разчиташ на никой друг, както на някой роднина.
00:09:21Да.
00:09:21И може би, не може би имаме със сигурност, точно това е ключа за успеха при нас.
00:09:26Че бизнесът е семейен в крайна сметък.
00:09:28Да.
00:09:28И наистина всеки дава абсолютно всичко от себе си.
00:09:33Аз съм съгласна, че наистина не можеш да замениш семейната връзка, кръвната връзка.
00:09:39И същото време, когато го вземеш това семейство и го обединиш под една цел и нещо, за което всички работят
00:09:44заедно,
00:09:45тогава вече наистина сте едно.
00:09:57Вместо да мрънкаме за положението, в което се намираме, дайте малко да се стегнем, защото явно днеска, наистина, че излизаме
00:10:044 минути.
00:10:04Никой не съм чула да мрънка като цяло, но добре.
00:10:10Обсъждаме от тук вече, положението е такова, каквото е.
00:10:13За обсъждане си е положението.
00:10:15Любо го няма чове.
00:10:16А битката?
00:10:17Битката ще мислиме, не се притесняне за битката.
00:10:20И един да излезе на битка ще играе.
00:10:22С тега маратонките, аз съм готов да тръгнат, който и да е стар.
00:10:27Харе, трима, четирима, петима, сета ще се бим.
00:10:29Не, не ми е за това, че няма да се бием ние, просто не можем да го понесам.
00:10:34Сега ще се разбере какво е станало, изобщо не се тако е.
00:10:37Мобилизирайте се, трябва да стегнете за битката.
00:10:41Въобще не знам какво става, отиваме на битка без любо, без знаме.
00:10:45Само четирима сме и не съм супер притеснена.
00:10:48Това не е за битката, за любо, не знам какво става с ней.
00:10:53Помишта, правим си новото знаме, няма да ги излизаме без знаме.
00:10:56Трябва да го пъде толкова.
00:10:59Слизаме с знамето, отнищо, че сме четирима.
00:11:02Естествено.
00:11:02Отиваме да си излизаме любо.
00:11:04И да ги отупаме.
00:11:06Защото който ни го е взел, сега ще си плати.
00:11:08Да.
00:11:10Много силно трябва да се стегнем и изобщо да не показваме, че това, че нямаме капитани ни са баря.
00:11:15Айде, независимо, че сме четирима, двама, петима, сета.
00:11:18Пак си племе.
00:11:19Точно така.
00:11:20Отиваме и биеме.
00:11:21Отиваме.
00:11:21Едно, две, три, жатвари!
00:11:24Готов съм за битка, независимо от каквото се е случило с любо и съм готов за бой.
00:11:30Айде, машинки!
00:11:32Айде, машинки!
00:11:37Айде, машинки!
00:11:38Вече шлепнахме ни за твар пак.
00:11:41Оле!
00:11:42Викам да отидем да ги ошляпаме набързо и днеска.
00:11:44Днеска да ако мога ги шлепнем, сега двойно мога ги шлепнем.
00:11:47От таза трябва да повърнеш.
00:11:49Всига с гей!
00:11:49Едно пъти вече заложихме старта на победната серия.
00:11:52Това ще са много смазани.
00:11:53Най-голямото предимство, което Лазаринов направи за нас, беше да отстрани Люла.
00:11:58Така че играта вече е много трудно за жатварите.
00:12:01Трябва наистина да се борят не с зъби и ногти,
00:12:03а един да играе като за трима.
00:12:05Много ще им е трудно.
00:12:08Ти ни даде най-голямото предимство.
00:12:11Ти им среза опорния крак.
00:12:14Опорната стана им падна.
00:12:15Ахиле са!
00:12:16И ни запази шестима.
00:12:19Не стръгвам камерената на Игри на волята,
00:12:22убедена, че трябва да победим.
00:12:24Защото не успеем ли да спечелим, може да е фатално за един от нас.
00:12:28И то още днес.
00:12:30И ако изометрия, никой да не пада първи, защото не знаем който значи.
00:12:33Ясно, по-заринов е гейм чейнджер.
00:12:35Сериозно, ако е изометрия, искам ви като кучета да се държите за смуквате като явица и...
00:12:40Да.
00:12:40Аре да бегаме, да мачкаме жито.
00:12:42Няма да мачкаме.
00:12:45Те са сринати вече.
00:12:47Ще ги сринем още.
00:12:49Тръгвам към арената на Игри на волята с желанието да видя лицата на жътварите.
00:12:56Определено следващите битки ще са брутални, ще са супер яки и очаквам да има изненади.
00:13:01Даже нямам търпение да има изненади.
00:13:02Искам всички да сме така, като бебелампа да гледам и да не знаем какво се случва.
00:13:13ДИНАМИЧНАЯ МУЗЫКА
00:13:24ДИНАМИЧНАЯ МУЗЫКА
00:13:27ДИНАМИЧНАЯ МУЗЫКА
00:13:32Любо, има ли го някакъде?
00:13:33Не. Не, ясно.
00:13:35ДИНАМИЧНАЯ МУЗЫКА
00:13:36Все още загадката не е напълно решена. Знамето ни е на арената, но любо го няма.
00:13:44ДИНАМИЧНАЯ МУЗЫКА
00:13:53ДИНАМИЧНАЯ МУЗЫКА
00:13:55ДИНАМИЧНАЯ МУЗЫКА
00:13:55Няма любо при тях.
00:13:58ДИНАМИЧНАЯ МУЗЫКА
00:13:58Не, и при Рибарите не знам какво се случва.
00:14:01Рибари, Жатвари! Добре дошли на арената!
00:14:04ДИНАМИЧНАЯ МУЗЫКА
00:14:06Жатвари, вчера изпратихте левомир на капитанска битка, с надеждата да се завърне като победител с привилегий за племето.
00:14:14Той се бори до последно, но Лазаринов се оказа по-силен и го елиминира от Игри на волята.
00:14:21Мечтата му да стане шампион бе разбита на парчета на арената.
00:14:24ДИНАМИЧНАЯ МУЗЫКА
00:14:25Това направя трагедия.
00:14:28ДИНАМИЧНАЯ МУЗЫКА
00:14:28Много изненадващо за нас. Надяхме се да е пленен.
00:14:31ДИНАМИЧНАЯ МУЗЫКА
00:14:31Не мога да повервам, че любо си тръгва седмица преди финала и то в капитанска битка, на която едва ли
00:14:37не аз съм гласувала за него да отиде.
00:14:39Не мога да се поверя в кожата си, наистина.
00:14:41ДИНАМИЧНАЯ МУЗЫКА
00:14:41Загубихме мъжка сила в отбора.
00:14:44Загубихме човек, който много добре изгражда стратегия и тактик.
00:14:48Логиката му е желязна.
00:14:49Нещо ни е адски трудно.
00:14:52Жътвари, сега сте само четирима.
00:14:54И вашето оцеляване също е изложено на сериозен риск.
00:14:58Останахте без капитан, а някой трябва да развява знамето ви в идващите битки и да взима тежки решения.
00:15:06Вайс е единственият, който не е бил капитан след сливането на племената.
00:15:09Но тъй като загубихте Любомир при необичайни обстоятелства,
00:15:13ви даваме възможност за извънредно гласуване за нов капитан.
00:15:17Всеки има право на един глас, който може да даде включително и за самия себе си.
00:15:22Тодори, започваме от теб.
00:15:24Избирам Вайс.
00:15:26Един глас за Вайс.
00:15:28И аз гласувам за Вайс.
00:15:29Втори глас за Вайс.
00:15:31Вайс.
00:15:33Аз гласувам за Джери.
00:15:35Един глас за Джералдин, два гласа за Вайс.
00:15:42Трябва да се разберете помежду си, кой да бъде капитан.
00:15:50Днес ще бъдете едновременно и ловци, и плячка в едно смъртоносно преследване.
00:15:55Екшен!
00:15:58Дайте газ, дай газ, газ, газ!
00:16:02Давай, пантерки!
00:16:03Да стигаш го!
00:16:04Остава бобка!
00:16:06Мечета аз съм аута.
00:16:07Преследвачите станаха преследвани!
00:16:09Еее!
00:16:11Белач!
00:16:13Разкъсай!
00:16:14Край! Битка се приключи!
00:16:17Вие сте големите победители днес!
00:16:27Всеки има право на един глас, който може да даде включително и за самия себе си.
00:16:31Тодор, започваме от теб.
00:16:34Избирам Вайз.
00:16:36Един глас за Вайз.
00:16:38И аз гласам за Вайз.
00:16:39Втори глас за Вайз.
00:16:41Вайз?
00:16:43Аз гласам за Джери.
00:16:45Един глас за Джерилдин, два гласа за Вайз.
00:16:48Ваня?
00:16:48Да съм за Джери.
00:16:50Два гласа за Джералдин, два гласа за Вайс.
00:16:52Трябва да се разберете помежду си.
00:16:54Кой да бъде капитан?
00:16:59Вайс, какво си да бъде ти,
00:17:01защото ти си един сега, кой ти не е.
00:17:02Да, ти не си бил, чове.
00:17:04Так, какво си, някои ще на сифона.
00:17:09Решихме Вайс да бъде капитан на нашия отбор.
00:17:12Вайс, ти си новият,
00:17:13последен капитан на жатварите в Игри на волята.
00:17:16От теб и твоите решения
00:17:18може да зависи кой отива на финалите.
00:17:21Носи тази отговорност с чест и достоинство.
00:17:28Племена, време е за бой.
00:17:31Дните, които ви остават тук, са преброени.
00:17:34Започва първата номинационна битка
00:17:36в последната седмица преди финалите.
00:17:39Това е ключов сблъсък,
00:17:40който за един от вас може да се окаже
00:17:42разликата между оцеляването
00:17:44и отпадането от Игри на волята.
00:17:46Племето, което спечели
00:17:48днешната номинационна битка,
00:17:50ще направи огромна крачка
00:17:51към спасителния тотем на SDI.
00:17:54Ако същото племе спечели и утре,
00:17:57то ще получи сигурност
00:17:58от SDI.
00:18:00Тотемът ще му гарантира безопасност
00:18:02и ще класира всичките му войни
00:18:04на финалите.
00:18:05Племето, което загуби обаче,
00:18:07ще трябва да свика съвет
00:18:08и да изпрати един от своите
00:18:11на директни елиминации.
00:18:13Рибари, жатвари,
00:18:15днес ще бъдете едновременно
00:18:16и ловци и плячка
00:18:18в едно смъртоносно преследване.
00:18:23Древните скандинавци
00:18:25са вярвали,
00:18:26че два гигантски вълка,
00:18:28скол и хати
00:18:29непрестанно преследват
00:18:30слънцето и луната по небето,
00:18:32но все не успяват да ги стигнат.
00:18:34До деня наречен
00:18:35Рагнарог.
00:18:37Когато слънцето и луната
00:18:38ще бъдат разкъсани от вълците,
00:18:40боговете ще паднат
00:18:41и ще настъпи краят на света.
00:18:44Тази битка краят настъпа,
00:18:46когато противникът ви настигне.
00:18:48А ето и правилата.
00:18:51Двете племена
00:18:52вземат позиции от двете страни
00:18:54на стартовата линия.
00:18:56По пистата се движите
00:18:57само в една посока.
00:18:59Срещу часовниковата стрелка.
00:19:01Когато дан старт,
00:19:02преследването започва.
00:19:04Целта е да питнете противника.
00:19:06Буквално.
00:19:07Когато някой бъде докоснат от врага,
00:19:10изгаря и излиза от играта.
00:19:12Племето, което първо отстрани
00:19:14всички войни на противника,
00:19:16печели точка.
00:19:17Първото племе,
00:19:18което спечели две точки,
00:19:19се спасява от номинации.
00:19:22Имате пет минути
00:19:24да определите своята стратегия.
00:19:29Целта вие е да надбягате
00:19:30техните момички.
00:19:31Ние ще надбягаме техните момички.
00:19:32Нега бърят.
00:19:33Ще надбягаме техните момички,
00:19:35но после че през това време
00:19:36може да ни докопат момчетата.
00:19:37Това е тялото.
00:19:38То целта е ние да ги докопаме
00:19:39преди тези докопат.
00:19:40Затова вие бягайте стабилно.
00:19:41Още от началото почете
00:19:43да гоните с нас.
00:19:44Да, да, да.
00:19:45Те ще изнемогнат преди нас.
00:19:48Освен Лазаринов.
00:19:49Лазаринов не възвам.
00:19:51Следно всеки ласна пика нигащи.
00:19:54Стратегията ни преди първи рунде
00:19:56е да държим едно темпо
00:19:58и да гледаме да ги измурим.
00:20:00Аз и Вайс сме перфектни
00:20:02за тази работа,
00:20:03но въпреки това ще е зор.
00:20:05Тук тега сме много бързи.
00:20:07Според мен,
00:20:08трябва да си дадам зори да ги отдарим върнага.
00:20:09Лазаринка ми ни първи.
00:20:11Да, да.
00:20:11Ме ще ми е първи.
00:20:12Защото ми сме по-изадържалив
00:20:13в такият тичния.
00:20:14Сметам, че му много тича.
00:20:15Тук ще тръгнем всички,
00:20:16ще се гонят с предене Вайси.
00:20:17Тучка ще се опитят да ви хваме
00:20:18върнага с Даншин Радот Пинца.
00:20:21Така че не трябва да догоним
00:20:22върнагащито е гей.
00:20:23Пускаме Лазаринов напред
00:20:24като хрътка
00:20:25и по възможност да я ми изпочупи вратовете.
00:20:29Докато ние поне сме повече хора,
00:20:31ако успеем да забавяме
00:20:32първите от отбора на жътварите,
00:20:34това ще стопираме
00:20:35около първите им звена.
00:20:38По този начин Лазаринов ще може
00:20:39да топи разликата,
00:20:40а те ще се бавят да го настигат.
00:20:42Хора по-свежи сме.
00:20:44Те имат само инвайс.
00:20:46Няма какво да ни спре днес.
00:20:48Тук няма са давам.
00:20:48Как се даме, врат?
00:20:50Да те те оти колко се дропаха.
00:20:51Аз съм сигурен.
00:20:52Като не се свикна,
00:20:53ще огъсна, че виж.
00:20:54Да и пръснем,
00:20:55да покажем, че една тази ръка,
00:20:57пак сме сигурни.
00:20:57Много ясно.
00:21:02Рибари, жатвари!
00:21:05Готови ли се за битка?
00:21:07Да!
00:21:09Повестата!
00:21:12Екшен!
00:21:16Всички тръгват.
00:21:28Вайс и Тодор са се втурнали
00:21:30сякаш първо да докостат момичетата.
00:21:34Доста близо е Вайс до Екатерина.
00:21:39Екатерина, изглеждаща, е първата жертва.
00:21:43Да!
00:21:44Екатерина е аут.
00:21:46Борислав също вече е по петите на Ваня
00:21:49и Джералдин.
00:21:57Йоан е аут.
00:22:04Джералдин и Ваня са аут също.
00:22:07Постал бока!
00:22:09Дишете, ще ми настигнат.
00:22:11Сега вече
00:22:13четири мари бари
00:22:14биват преследвани
00:22:16от двама жътвари.
00:22:18Или обратното, още не е ясно.
00:22:21Малко по-бързи са от вас.
00:22:25Останък е само мъжете.
00:22:26Жатварите за момента водят.
00:22:28Рибарите са в отбранителна позиция.
00:22:31Трябва да бягат,
00:22:33за да се спасят.
00:22:34Лазаринов води рибарите напред.
00:22:36Следван от Милен.
00:22:38След това е Чудомир.
00:22:40Борислав е последен.
00:22:42А Вайс вече е по петите.
00:22:43Да стига ти, Миленски.
00:22:44Дай малко газ.
00:22:47Борислав е докоснат.
00:22:49Още един от рибарите от Папа.
00:22:51Ти си, Лазаринов!
00:22:52Вайс изглежда е погнал от И Чудомир.
00:22:55Да видим.
00:22:57Лазаринов за момента е човека,
00:22:59който е на отпред.
00:22:59Килен, Барзо, Барзо!
00:23:01И Чудомир се измъкна.
00:23:03Браво, Беломкля!
00:23:04За сега...
00:23:05Дайте газ, дай газ, газ, газ, газ!
00:23:07Вайс продължава да ги преследва безмилостно.
00:23:11Закъпи го, бе!
00:23:12Това е като състезание във Формула 1.
00:23:14Дай, дай, дай!
00:23:16Край!
00:23:16Чудомир отпадна.
00:23:18Милен отпадна.
00:23:20Сега Вайс и Тодор преследват Лазаринов.
00:23:26Лазаринов е последната жертва.
00:23:28Давай, Пантерке!
00:23:30Внимавай, Лазаринов, настига!
00:23:35За момента Лазаринов много добре се справя с бягането.
00:23:39Ще успее ли обаче да настигне Тодор?
00:23:44Растоянието е точно половина биколка,
00:23:46а Вайс също понамали темпото.
00:23:48Явно посвършиха батериите и на Вайс.
00:23:52Най-важното в тази игра е не колко си бърз,
00:23:54а колко си издържлив.
00:23:56Ти се измири.
00:23:57Настигаш точко!
00:23:58При тази дистанция.
00:23:59ще бъде доста интересно.
00:24:04Ако рибарите искат да оцелят,
00:24:07Лазаринов трябва да настигне Тодор.
00:24:11Браво, браво, Лазаринка!
00:24:13Дигаш и цяле си!
00:24:15Те издъх фут.
00:24:16Само не спири обаче!
00:24:18Айде капитан!
00:24:19Айде!
00:24:19Идя, лазаринок!
00:24:20Идя, лазаринок!
00:24:21Идя, лазаринок!
00:24:23Доста на път си е получават от резервната скамейка и от двата отбора.
00:24:29Дишай само и не се подказвай!
00:24:31Лазаринов все повече скъсява дистанцията.
00:24:34Тодор почти не стигна Вайс.
00:24:36Вайс също не бърза.
00:24:38Събира сили А.
00:24:40А погледнете, Лазаринов дигна темпото.
00:24:42Сега Лазаринов подгони жатварите.
00:24:44Браво е!
00:24:46Ще стигнат ли силите на Лазаринов?
00:24:50От преследвачи жатварите станаха преследвани.
00:24:56Ето това е красотата на тази игра.
00:25:02Погледнете каква преса прави Лазаринов.
00:25:05Лазаринов е вече съвсем близо.
00:25:06Дали Лазаринов няма да обърне матча?
00:25:07Какво е тигра?
00:25:10Лазаринов им диша във врата много.
00:25:13Сигас ги!
00:25:13Сигас ги!
00:25:14И да ги обисят!
00:25:15На следнощата мрежа за твоя душа!
00:25:17Давай, давай!
00:25:24Все пак успяват да преминат още едно препятстване.
00:25:27Едвавата ще тварим да погледнете къде е Лазаринов.
00:25:30Лазаринов ги е подгонил!
00:25:31Все повече ги приближава.
00:25:34Няма сили Вайс просто.
00:25:37Ужасно близо е.
00:25:40Лазаринов почти ги настигна.
00:25:43Няколко метра делят Лазаринов от двама тъжатвари.
00:25:47Кой ще бъде първата жертва?
00:25:50Вайс или Тодор?
00:25:51Тодор влиза първи.
00:25:53Да видим.
00:25:53Край!
00:25:55Вайс аут!
00:25:56Край!
00:25:57Тодор аут!
00:25:59Точка за рибарите!
00:26:01Изявай си!
00:26:02Изявай!
00:26:09Машинка!
00:26:10Браво, капитане!
00:26:11Браво!
00:26:12Дишай само, трябва да въснувай.
00:26:14Браво!
00:26:15Браво!
00:26:16Каква невероятна битка!
00:26:18Браво, бе!
00:26:18Неща!
00:26:22Пантера!
00:26:23Пазадим, бопе, нашата пантера от ДНН.
00:26:25Пъргъф е, издържлив е, повратлив е.
00:26:28Това е неговата игра.
00:26:30Браво, бе!
00:26:30Герой!
00:26:32Герой си ти!
00:26:35Пъргамо крът със татан.
00:26:37Браво!
00:26:37Браво, бе съм добра.
00:26:38Придоби, придоби цвят.
00:26:39Ти ще шло, че трябва пари.
00:26:40Годичка изкъща.
00:26:41Отмаря ме.
00:26:41Отмаря ме ще трябва бак да ни спасяваш.
00:26:44Днеска е твоята седмица.
00:26:46Няма как да я вземе тази на това за ринката.
00:26:48Ще трябва да ги е надхитри ми нещо.
00:26:50Аз ще изпраскам един спринт, да ги подгоня максимално.
00:26:52Ти поддържа по-бавно темпо.
00:26:54Само да му дай да те фаня.
00:26:55Да.
00:26:57И даже колкото се може по-бавно,
00:26:58аз ще глям да го измуря колкото мога.
00:27:00Аз ще ги фана още на вторито бикол, че ги хвили.
00:27:04И нямат в момента нищо,
00:27:05ги хоги няма, тук няма да няма да нигде на точка да вземат.
00:27:12След блестящото представене на Лазаринов.
00:27:16Браво!
00:27:17Рипарите водят с едно на нула.
00:27:19Шанса на жатварите е да изравнят резултата
00:27:22и да докарат нещата до решителен трети рунд.
00:27:26Готови!
00:27:27Още ги шах, тежко Лазаринка, ти си.
00:27:30Втори рунд!
00:27:31Екшън!
00:27:37Да видим каква тактика са избрали този път.
00:27:40Отново мъжете на жатварите се вторват в яростна атака.
00:27:44Бързо, бързо, бързо, бързо.
00:27:47Вайс трябва да ги унищожава един след друг.
00:27:49И той започва.
00:27:50Екатерина е аут, Йоан е аут.
00:27:53Вайс е по петите на Борислав.
00:27:55Дай газ!
00:27:56Да видим сега.
00:27:59Настига ги.
00:27:59Оу, как се заплете.
00:28:01Борислав е аут.
00:28:02Дай газ, дай газ, дай газ, да стигате.
00:28:06Чудомир е аут.
00:28:09Дай газ, бързо.
00:28:12Милен е аут.
00:28:13Дай газ, дай газ.
00:28:14Само Лазаринов постана.
00:28:16Дай газ, стой се измори газ.
00:28:18Давай, давай, давай, давай.
00:28:21Успя да унищожи целият отбор на рибаните, само за една обиколка, Вайс.
00:28:27Издръжди темпо и давай.
00:28:28Единствения все още, който е на краката си.
00:28:31Е, Лазаринов.
00:28:33Тошко ще натисне.
00:28:35Дали ще може той да направи същия обрат, както в първи рунт.
00:28:38Тошко сте това.
00:28:39Право, Лазаринкато пише на Тошко.
00:28:41Започва да настига жатварите един по един.
00:28:45Дай, дай Лазаринка.
00:28:46Давай, Лазаринка.
00:28:48Най-близко до него е Ваня.
00:28:50Това е издръжлив си от всичките, давай.
00:28:53Да видим дали жатварите омишлено не го обавят и да са пуснали Тодор.
00:28:58Е, е, е, е, е, е, е, е, е, е, е, е.
00:29:00Тодори си по тасето.
00:29:02Той е си по тасето.
00:29:03Издава си, напред си.
00:29:05Запред си.
00:29:06Аде, това, брат.
00:29:08Бои са.
00:29:10Оу, погледнете.
00:29:11Доста свършиха силите на Лазаринов.
00:29:14Вече препятствията започват да уструват все по-трудни.
00:29:16Той не може.
00:29:20Лазаринка, тошко натиска.
00:29:21Тошко натиска, трябва да дадеш газ.
00:29:24Трябва да дадеш газ.
00:29:25Дай му газ.
00:29:27Давай, давай, давай, давай.
00:29:28Джералдин е аут.
00:29:30Ваня, дали ще успее да свърчи това препятствие?
00:29:32Да.
00:29:32Не натискал.
00:29:33Тряш кучени са за опашката.
00:29:35Отпусна се.
00:29:36Ваня успява да се измъкне.
00:29:38Тишай само. Тишай.
00:29:39Давай, Лазаринов.
00:29:40Да видим дали ще успее Ваня да се измъкне.
00:29:44Дай, дай, дай.
00:29:45Лазаринов, настига Ваня.
00:29:46Може би преди хуба.
00:29:48Дали Ваня ще успее да прескочи хуба.
00:29:50Натисни, натисни.
00:29:52Натисни.
00:29:55Натискай, натискай.
00:29:56Дай, Лазаринка.
00:29:59Не, брат.
00:30:01Страхотно представяне на Ваня.
00:30:03Сега трябва да дръпне темпото.
00:30:05Дали край.
00:30:06Ваня е аут.
00:30:07Държай, моча.
00:30:10Останаха Тодор и Лазаринов.
00:30:13Тодор преследва Лазаринов.
00:30:15Дали ще успее Тодор да изръвни?
00:30:16Тишай, този, братиска.
00:30:18Тодор контратакува. Погледнете.
00:30:20Ти си, метоше.
00:30:21Приключи, ме!
00:30:22Приключи, ме!
00:30:23Приключи, ме!
00:30:23Приключи, ме!
00:30:24Да видим дали ще стигнат силите на Тодор.
00:30:28Неомолимо се движи Тодор.
00:30:30Наближава го все повече.
00:30:32И да видим!
00:30:34И!
00:30:34Да!
00:30:36Едон, едон!
00:30:37Победа за жатварите!
00:30:38Победа за жатварите!
00:30:42Доста добра тактика!
00:30:43Браво, метоше!
00:30:47Във втори лунниджа тварите определено не израдаха.
00:30:49Стратегията им беше по-добра.
00:30:52Извъреха.
00:30:52Готови са.
00:30:53Само че.
00:30:54Престановиха обрад, посъщния, че не ги почваме.
00:30:56Аз ще ги ударя един спринт, ще ги фанам всичките сигурно.
00:30:59Само Лазаринов не съм че върнен.
00:31:00Ти са приключи, да сега.
00:31:02Дай да ги пащаме на минаци.
00:31:04Дед до любака.
00:31:05Мисля, че малко се прочупват психически.
00:31:08Трябва просто да държим същата стратегия,
00:31:10да държим това темпо и мисля, че ще имаме успех и третия рун.
00:31:13Вначе, аз съм аут.
00:31:15Аз може само да ги бабя.
00:31:16Не, ще ги бабим, е така ще го направим и нето опът така.
00:31:18Много хитри бяхат.
00:31:20Много хитра стратегия измислиха.
00:31:22Мене ме боли съм само като се дай така.
00:31:25Миленка, мислиш ли, че кива за ринка ще можете да натиснате и така двамата?
00:31:28Аз смотря резко.
00:31:29Трети рунд решиваваме да сменим определено стратегията
00:31:34и да използваме стратегията на жатварите от предишния.
00:31:37Милен стартира първи като доста експлозивен играч
00:31:41и вярвам, че ще елиминира един-два малотехните и ще разчисти пътя за мен.
00:31:46Миленски, това е твоето. Ти си спринтово дълги застояния.
00:31:51Ще го питаме.
00:31:52Спокойно, аз ще ги изядем.
00:31:57След това рунда, резултата е равен.
00:32:01Едно в едно.
00:32:02Решителен, последен, трети рунд.
00:32:06Който спечели, се спасява от съвет.
00:32:09Рибари, жатвари!
00:32:11Готови!
00:32:13Екшен!
00:32:19Са да видим каква стратега са избрали в двата отбора.
00:32:21Дай му, дай му, дай му!
00:32:23Вайс отново тръгва с всички сили.
00:32:25Ще има отново контратака.
00:32:27Дай, давай, давай, давай, давай!
00:32:29Само, че този път рифарите са избрали друго.
00:32:32Милен тръгва в контратака.
00:32:35Да видим, да успее ли изобщо да настигне някои от жатварите.
00:32:39Давай, Миленски!
00:32:40Вайс вече приближава Екатерина.
00:32:43Екатерина е аут.
00:32:45Милен е по петите на Ваня.
00:32:47А Вайс почти достига вече Йоана.
00:32:51Йоана изглежда ще е следващата жертва на Вайс.
00:32:54Идва!
00:32:56Но Милен приближава жените на жатварите.
00:32:58Давай, давай, давай!
00:33:00Да видим дали тази тактика ще успее.
00:33:04Сякаш пазат силите на Лазаринов.
00:33:07Силите и на двата отбора са на превършване.
00:33:10Доста свалиха темпото.
00:33:12Вайс вече почти ходи.
00:33:14А, Милен приближава момичетата.
00:33:16Наистина трябва да се засилят.
00:33:17И Ваня, и Джералдин.
00:33:19Ваня е аут.
00:33:19Миленски бой!
00:33:22Тодор пък е на път да елиминира Борислав.
00:33:30Накуцва Борислав.
00:33:32Решава да направи още едно препятствие.
00:33:35Ще изпие силите на Тодор до последно.
00:33:43И погледнете каква контратакът на Вазаринов.
00:33:46Дали Джералдин ще успее да се спаси?
00:33:48Икипът вижте силите!
00:33:52Още едно препятствие за Джералдин.
00:33:54А Тодор контратакува.
00:33:57Борислав оваче изглежда няма да му се остави толкова така.
00:34:01А погледнете Вазаринов в контратакова.
00:34:03Да, Джералдин е аут.
00:34:11Тодор успяна, стигне Милен.
00:34:12Милен е аут.
00:34:16Вайс трябва да се спаси от Вазаринов,
00:34:18който е твърдо решен да го елиминира.
00:34:21Страхотно преминаване на Вайс.
00:34:22Спаси се!
00:34:26А Тодор е на път.
00:34:28Отгонил е Борислав.
00:34:29Дай, Бобка, дръж темпо.
00:34:31Дръж темпо да пречиш табо.
00:34:33Ще има ли сили да продължи?
00:34:34Вазаринов контратакува.
00:34:38Дали ще има сили да се...
00:34:40Да, успява да измъкне и това препятствие.
00:34:42Ти си, Ники, дай!
00:34:45Отдолу е много трудно и край!
00:34:47Вайс е аут.
00:34:51Дай, Тоже!
00:34:56И Борислав е аут.
00:34:57Тоже!
00:35:02Три мана един в момента за Рибарите.
00:35:05Тодор е един средата надежда разжестварите.
00:35:08Дали ще има сили Тодор да избяга?
00:35:09Вичай, Тоже!
00:35:11Давай, Лазаринка!
00:35:12Разкъсай!
00:35:13Дали ще има сили Тодор?
00:35:15Каква контратака?
00:35:16Край!
00:35:16Битката приключи!
00:35:18Вие сте големите победители днес.
00:35:28Ще има ли сили да продължи?
00:35:30Лазаринов контрат атакува!
00:35:34Дали ще има сили да се...
00:35:35Да, успява да измъкне и това препятствие.
00:35:38Ти си, Ники, дай!
00:35:40Отдолу е много трудно и край!
00:35:42Вайс е аут!
00:35:51И Борислав Елт!
00:35:56Разкъсай!
00:35:58Тодор остана единствен.
00:36:01Но сега е застигнат от Лазаринов.
00:36:03Дали ще има сили Тодор да избяга?
00:36:05Изговорене имаш.
00:36:06Изговорене твой.
00:36:08Твой.
00:36:08И разкъсай!
00:36:10Пред Тодор е Иоанна.
00:36:11Пред Тиоанна е чудомир.
00:36:13Да, бе, Анче.
00:36:15Във ви.
00:36:16Три има на един в момента за рибарите.
00:36:19Дай, Тоже!
00:36:20Тодор е единствената надежда на за тварите.
00:36:23Но той е застигнат много бързо у Лазаринов.
00:36:25Погледнете каква контратака.
00:36:27Тодор обаче не му се дава.
00:36:29Пребледнявай, брат!
00:36:33Давай, Лазаринка!
00:36:37Стистък, зави и този път, Тодор.
00:36:38Това дръж!
00:36:39Погледнете!
00:36:40Дръжте го!
00:36:42Лазаринов отново с контратака.
00:36:44Дали ще и Васили Тодор?
00:36:45Браво е!
00:36:46Никакъв да не ще има!
00:36:48Край!
00:36:48Битката приключи!
00:36:50Победа за рибарите!
00:36:52И пантерата ми!
00:36:54Вчера успях да елиминирам един от най-добрите играчи в игри на волята, Любо.
00:36:58Днес бях ключов фактор за победата.
00:37:00И наистина съм много щастлив, че успях да дам победата на племета ми.
00:37:05Гейм Сенжер!
00:37:05Гейм Сенжер!
00:37:06Гейм Сенжер!
00:37:07Гейм Сенжер!
00:37:08Гейм Сенжер!
00:37:10Капитане, о капитане!
00:37:11Койот, чакал, хръцка!
00:37:15Определено им показахме в кое племе са по-добрите ловци.
00:37:21Е, е...
00:37:22Тъпата река е, е...
00:37:25След няколко дни на реката, психически си изнемощял, физически кракатите на те държат.
00:37:32Просто изиграха си картите хубаво, ти си момчето, определено е герой на мача днес.
00:37:39Е, е... майка му, е... майято.
00:37:44Рибари!
00:37:45Вие сте големите победители днес.
00:37:48Бяхте като вълци, дишахте им във врата и не ги оставяхте да си поемат дъх.
00:37:57Лазаринов, ти си големият герой на племето!
00:38:00Да, браво!
00:38:01Ева!
00:38:06Рибари, тази вечер ще спите спокойно.
00:38:09За вас съвет няма да има.
00:38:12А ако победите и утре, ще спечелите спасителният тотем на SDI.
00:38:17Той не само ще ви гарантира безопасност, но и ще ви превърне в сигурни финалисти.
00:38:22Лазарин, щастлив ли си?
00:38:24Много съм щастлив.
00:38:25Може ли да изглежда, че аз си правам прекалено добре, но всичко беше въпрос на стратегия и без сях нямаше
00:38:31да успея да правя това, което направих.
00:38:35Нескромниче.
00:38:36Не така.
00:38:36Абе той си беше.
00:38:38Абсолютно.
00:38:39Как променихте стратегията преди последния рунд?
00:38:43Ами, да, реално се вдъхновихме от тяхната стратегия и решихме да дадем много бързо темпо в началото, първите две-три
00:38:51обиколки и след това да запазим едно равномерно.
00:38:54Това явно ви донесе успеха.
00:38:56Абсолютно да.
00:38:57По-адаптивни.
00:38:59Тайната на успеха е 17 шота предния ден.
00:39:034 килограма.
00:39:04Това не ви донесе успеха.
00:39:06Абсолютно да.
00:39:0617 шота, какви?
00:39:08На човек.
00:39:09Волята битка за това.
00:39:10Какви?
00:39:11Какво ли не?
00:39:12Не знам.
00:39:12Като си това и боби да кажат.
00:39:14Какви ли не?
00:39:15Дързайте.
00:39:17Продължавайте в същия дух.
00:39:18Наздраве!
00:39:19Наздраве!
00:39:20Сивайте си го.
00:39:22О, че тържи не е фален.
00:39:24Да.
00:39:25Айде!
00:39:26Със всяка следваща победа на славата е все по-хубава и по-хубава.
00:39:32Много сме близо до финала.
00:39:34Мазаринов днес буквално изнесе битката на краката си.
00:39:39Днес е негов ден, негова седмица, капитан.
00:39:42За мен е чест да бъда част от този отбор на Рибарите.
00:39:49Ей, го нам си разгонял.
00:39:52Браво, брат.
00:39:53Ти си брат днеска буквално...
00:39:55Ти крейнджейнгер?
00:39:57Ти грейнджейнгер?
00:39:57Ти грейнджейнгер?
00:39:58Абсолютно.
00:39:59Са си знае финалисти, хора.
00:40:01Хора са се...
00:40:04Ете сега си седени.
00:40:06Утре, утре нестина, ще е на живота.
00:40:08На финал и смъртите няшка.
00:40:13Ей!
00:40:14Ей!
00:40:14Не, не, не, Споко, Споко!
00:40:15Ева, ева!
00:40:16Споко!
00:40:17Споко, чаяте, ще се качаш.
00:40:19Ще седнеш и ме видиш.
00:40:20Споко, брат?
00:40:22Надявам се да е нещо минимално и да мога да играя тези дни,
00:40:25но ако не мога да играя тези дни, нямам намерение да съм пуция кон в племета.
00:40:29Най-доборият вариант за мен е да кажа на племета ми да ме номинира,
00:40:32за да мога да излезна не по медицински причини,
00:40:35за да не губят те хора и да оттаят всички на финал.
00:40:37Но ще видим как ще се събуде утре.
00:40:43Жатвари, борихте се до последен дъх, но все пак станахте плячка на противника.
00:40:49Вайс, напуснаха ли те силите в третия рунд?
00:40:52В третия рунд не знам, а на третата обиколка ме напускаха.
00:40:55Като няма храна на лагера, две малко кофти.
00:40:58Показва забележителна скорост преди това.
00:41:01Ако беше само до скорост, ще тяха да загинат, ама не беше само до скорост.
00:41:05Храната тук играе много голяма роля.
00:41:07Надхитриха ли ви накрая?
00:41:08И реално ползваха нашата тактика от втория рунд.
00:41:12Ние знаехме, че така ще направят, обаче нямаме хора и нямаме много варианти за тактика.
00:41:17И смукахме всичко от пръстите, което имаше.
00:41:19Това беше най-правената тактика, няма че по-добра от така.
00:41:22Както видяхте сами, те ползваха нашите.
00:41:25Те не се измисляха собствен, те ползваха, откраднаха нашите.
00:41:28Защото знаят, че това работи.
00:41:30Така е, и това им донесе успех.
00:41:33Жътвари, ситуацията за вас става все по-объркана и по-сложна.
00:41:37Тази вечер ще трябва да сте безкомпромисни един към друг.
00:41:41Още един от вас ще трябва да се изправи пред елиминациите.
00:41:45Ще се въедим на номинационния съвет.
00:41:48Територията ви очаква.
00:41:49Днешния ден ни дойде малко в повече.
00:41:51Прибираме се бити, прибити и без един човек.
00:41:55Направо ние изтритаха задницата отсякъде.
00:41:58И отиваме на номинации. Много кофти ден.
00:42:03Кръдът, кръдът.
00:42:05Не бъй, кръдците има.
00:42:07Требаше да дървна третия рунда.
00:42:11А тая какъв вида ме настигна да е, б***, какъв вида там мърсна.
00:42:16Това ще му напуквам, ще мари тези.
00:42:18Това ще ще го и, б***, черния п***ц.
00:42:21Направихме всичко възможно хора.
00:42:23Няма още по-дробно.
00:42:24Всичко направихме.
00:42:24А, б***ите на дървашен, б**ц.
00:42:54Допуснахме загуба на игра, която трябваше да бъде наша, на игра, която изобщо не трябваше да допускаме загуба, защото не
00:43:02може да си позволим да ходим повече на съвет.
00:43:06И като цял момент всяка загуба ми е много трудна, ама тази... тази си тежи повече.
00:43:17Това ще се допомнят.
00:43:19Един съм от нещо, което можеш да направим е да се размини малко точко. Нищо друго.
00:43:23Да, нищо.
00:43:23Нищо нямаше какво да направим. Просто поне за сега не виждам какво можеш да направим.
00:43:27Днеска за ринката това си беше неговата бит.
00:43:30Много човек.
00:43:32Много човек.
00:43:39Все пак е 70 кг, тенисисте, там се тича много и със все-таки кратки разстояния.
00:43:44Не е бърз, няма спринт, няма нещо такова, обаче няма още да...
00:43:48Слежда, умалий бе брат, още две обиколки му отдавам, казвам ти.
00:43:51Още две обиколки му отдаваха, казвам ти.
00:43:53Той психически рух на втория.
00:43:54Да, по-скоро това според ме.
00:43:56Слежда, умалий третия върно.
00:43:57Но тисна го това, че остана с тема и...
00:44:01Трябваш да го натисна аз просто и видя вече, че ма настига.
00:44:04Е там вече...
00:44:04Ето тогава, като видиш, че настигаш някой и ти идват силите.
00:44:07Да.
00:44:07Трябваше аз да натисна и там вече.
00:44:10Мисля, че изпусняхме тази битка, можехме да я изпечелим.
00:44:14Лазерно спореднем, ме оставах още две обиколки и шеша и девятки.
00:44:18Честно казвам...
00:44:19Чиста мъжка битка, че мъжка битка беше.
00:44:22Женската сила тук е...
00:44:24Нямаше, нямаше как.
00:44:25Амбак и то вече, като гледам, последните битки са само мъжки, човекто няма.
00:44:30Направо аз не че подсенявам вас, далече съм тази замисъл, но факт е, че наистина са мъжки битки си последните.
00:44:38Това е... брутални са.
00:44:39Ние ако имахме према на още двама мъже, према на представят, че знадеш, каква стратегия може да направим?
00:44:44Ако имахме Влади и Любо...
00:44:48Боже...
00:44:53Просто... не мога дори да опиша как се чувствам за това, че е такъв играч като него си тръгва, защото
00:44:59аз съм дала гласа си, той да отиде да изпече някаква храна.
00:45:02Ако знае, че така ще стане, никога нямаше да гласувам за него, ама никога.
00:45:05В този тъп на играта... всякакви знадим трябва да очакваме, аз да казвам.
00:45:11Това вече... вчера беше поредното доказателство, че... всяка една битка мога да е последна.
00:45:17Как фърчат хора, бе-бе? Той го е играчи като Любо.
00:45:22Да? Не мога да повярвам.
00:45:26Нясно ме обвярвам.
00:45:29Сега трябва да ходим на съвета.
00:45:31Ужас.
00:45:36Загубихме първо вчера Любо. Съвсем неочаквано. Днес сме на съвет.
00:45:41Знам какво означава това за мен. Тази вечера ще бъда номинирана, ако не мога да си купя имунитет.
00:45:48Искам да кажа, че тази седмица по-зле не мога ще стане.
00:46:04Позаринката ни е нашата талисманче, герой, капитан...
00:46:08Всичко!
00:46:09Наказателен отряд.
00:46:10Това със сигурност е най-сладката ми победа до тук.
00:46:14Смятам, че доказах и на другите, че не съм за подсеняване.
00:46:18И надявам се да имам още много такива моменти за напред в игрите.
00:46:21На здраве!
00:46:23На здраве!
00:46:25Айде, аз съм малко.
00:46:26Айде, ти ли си малко?
00:46:28Охе, да здраве, да здраве.
00:46:30Днесата победа на номинационната битка е до голяма степен извоювана от Позаринов.
00:46:36Ние се опитахме да му помагаме с каквото можем.
00:46:39С стратегии, с контратаки, но тежката страна на битката изнеси той.
00:46:45Позаринка, благодарим!
00:46:47Да.
00:46:47Да.
00:46:49Това битка ти изнес.
00:46:50Майе повече се изморих от това да викам и да се радвам на Лазаринов отколкото да тичам.
00:46:56И вчерашната добре я изнесе.
00:46:57И вчерашната я направил с ОП си.
00:47:00Лазаринов прави невероятно представяне и невероятно капитанство тази седмица.
00:47:05Дърво продължава в същия дух.
00:47:07Ти ще си флис?
00:47:11Той ми спочупи връзовете.
00:47:14Бока, хруптеше.
00:47:16Имаше коса.
00:47:16Днеска имаше коса.
00:47:17Днеска имаше коса и хруптеше по терена.
00:47:19Те виждаха как буквално една хрътка тича зад тях и не спира.
00:47:27Опитваха се да го карат на сила, на издържливост, на воля, но и това не помогна.
00:47:35Те с козакъсали там.
00:47:36го няма той отборен дух.
00:47:38Те не са реално, не са отбор на истина.
00:47:40Разликата между рибари и жаквари след като разпаднахме овците е, че
00:47:44Вие дойдохте при нас и направихте отбора, а те отидоха при тях и го развалиха.
00:47:48Аз съм сигурен, че вчера който имаше опцията да избере предимство или имунитет, ще ще избере имунитет.
00:47:54Аз съм сигурност.
00:48:20Жътвари, Вие сте живото дъказателство, че злото не идва се съм.
00:48:25Първо загубихте резиденцията, после загубихте Любомир.
00:48:30А днес и номинационната битка, която просто нямахте право да губите.
00:48:35От една страна, защото беше от игрите, в които винаги сте първи.
00:48:39От друга, защото тази загуба Ви излага на огромна опасност.
00:48:44Останахте само четирима и има съвсем реален шанс не всички да стигнате до финалите в Игри на волята.
00:48:50И сега трябва да определите, кой от вас ще се бори за правото си да участва в тях.
00:48:58Гералдин?
00:48:59Да?
00:48:59Днес си нехарактерно неусмихната.
00:49:03Не мога да се усмихвам след като загубих един от най-близки си хора в Игри на волята и толкова
00:49:09този за мен доста нелеп начин.
00:49:13Толкова ме боли, че не моги да покажа емоция. Наистина съм срината чак, не имам сили да се боря.
00:49:21Даже искам да се боря и от него воиме, но се чувствам ужасно.
00:49:26Много ми е гадно, че точно той се тръгна на крачко от финала, защото за мен той заслужаваше да отиде
00:49:31на финало.
00:49:34Жатвари, наистина сте в деликатно положение.
00:49:38Имате на разположение общо четири гласа, които често не са достатъчни за определяне на номинация.
00:49:45Ето защо е време грошовете да влязат в потреба.
00:49:49И четиримата имате своето имане.
00:49:52Всеки е заслужил своето злато с цената на много усилия.
00:49:55И всеки от вас се е постарал да запази богатството си за ключов, решителен момент.
00:50:01Ето че този момент дойде.
00:50:04Сега ще ви дам възможност да похарчите колкото прецените от своето злато.
00:50:09Имате възможност да надавате за един допълнителен глас в номинациите.
00:50:14Започваме този аукцион от начална цена от 50 грош.
00:50:20Минималната стъпка в надаването е 20 грош.
00:50:24Максималната се определя от съдържанието на кисиите ви.
00:50:28И така.
00:50:31Обявявам търгът за открит.
00:50:33Кой ще даде 70 гроша за допълнителен глас?
00:50:38Аз нямам иначе бих ги дал.
00:50:42За 60 си стискаме ръцета.
00:50:4460 гроша за Вайс?
00:50:48Надавам.
00:50:51Слушам те.
00:50:5380.
00:50:5580 гроша за Ваня.
00:50:58Има ли някой, който ще даде 100?
00:51:01100 гроша.
00:51:03100 гроша за Тодор.
00:51:07100 гроша първи път.
00:51:09Някой дава ли 120?
00:51:10120.
00:51:11Ваня.
00:51:12120 гроша за Ваня.
00:51:13Някой дава ли 140?
00:51:18140.
00:51:21140.
00:51:23Някой дава ли 160?
00:51:26Е, за като на село Шушкам няма да мине номера.
00:51:29160.
00:51:30Ваня дава 160.
00:51:33Тодор, надаваш ли?
00:51:36Не.
00:51:38160 гроша за Ваня първи път.
00:51:44180.
00:51:45180 за Тодор.
00:51:50180 първи път.
00:51:54180, втори път.
00:51:56200.
00:51:58200 гроша от Ваня.
00:52:03200 гроша първи път.
00:52:05220.
00:52:06220 гроша за Тодор.
00:52:09Вървим нагоре.
00:52:12240.
00:52:14260.
00:52:15240 за Ваня, 260 за Тодор.
00:52:19280.
00:52:21280 за Ваня.
00:52:22300.
00:52:24300 за Тодор.
00:52:26320.
00:52:27320 за Ваня.
00:52:30Да ги взима да си дава всички първи.
00:52:34Това ли е твоята тактика?
00:52:37Това ли е твоята тактика да я ушушкаш?
00:52:42320 гроша за Ваня.
00:52:44Първи път.
00:52:46320 втори път.
00:52:51320 продадено.
00:52:53Това е най-скъпият номинационен глас в Игри на волята.
00:52:57Със сигурност.
00:52:58Да носи струва.
00:52:59Очаквам кисията на Ваня.
00:53:01Да ми върмеш от тавените.
00:53:03Още 31.
00:53:05Добре.
00:53:11Беше удоволствие да правя бизнес с теб.
00:53:15Тежи?
00:53:16Сигурна съм.
00:53:21Сега вече е време церемонията да започне.
00:53:26Вайс ти си първи.
00:53:27Кого номинираш тази вечер и защо?
00:53:30Честно казано доводи нямам.
00:53:34Просто Джери в никакъв случай не мога да я номинирам към този момент.
00:53:40С меня сме от самото начало и ще се държим до края.
00:53:45Тошко го чувствам като брат.
00:53:48Просто като дойде в нашето племе и така ми повдигна духа.
00:53:54Най-после се намерих с някой като мене.
00:53:58Затова без лоши чувства моя глас ще отида за Ваня.
00:54:06Тодорен, твой рете?
00:54:08Гласувам за Ваня.
00:54:08С самото начало се чепкам и дваната и постоянно се гласувам един за друг.
00:54:14Какво още неизяснено остана между вас за толкова време?
00:54:18Не, всичко е изяснено.
00:54:19Даже вече се разбирам и доста добре бих казал.
00:54:23Вече има синхрон, така да кажа, между нас.
00:54:28Сериозно ли?
00:54:34Ваня, кого номинираш ти и защо?
00:54:38Аз започвам вече да разглеждам хората, които номинирам, като хора, които трябва да стигат до финал.
00:54:46За мен финалиста не трябва да бъде само играч, който се е доказал в битките, като наистина добър.
00:54:52Но и да е човек с главно чо.
00:54:56За Джери мога да кажа, че тя е страхотен пример за младото поколение.
00:55:0218 годишно момиче, което разсъждава по начинът по който тя разсъждава, е пример не само за нейните връзници, но и
00:55:12пример за много по-възрастни хора,
00:55:15които не знам дали изобщо биха могли да стигнат до прозренията и до мислите, които Джералдин има.
00:55:26За Вайс показва се като корабо момче, кибрит ли е, иска винаги да печели, но смятам, че той крие една
00:55:38много нежна и добра душа,
00:55:39която мисля, че се притеснява по някакъв начин да показва пред останалите.
00:55:46За Тошко ще кажа, че колкото пъти ме е впечатлявал с достойните си постъпки, толкова пъти ме е разочаровал с
00:55:59негови изказвания и с действия.
00:56:04Това е единствената причина, поради която тази вечер ще номинирам Тодор, че не се покриват моите критерии за оценяване, за
00:56:14това кой трябва да стигне до финал.
00:56:17Той не ми се покрива по този критерий. Не съм успява да оправдая някои от неговите постъпки в моите очи.
00:56:25Различни хора сме напълно нормални.
00:56:27Едни да имат едни виждания за нещата, други да имат различни виждания и с него доста се разминаваме.
00:56:34Давам своят глас за Тодор, тази вечер.
00:56:37Даваш своите два гласа?
00:56:38Давам своите два гласа за Тодор.
00:56:41Коя е основната тема, по която имате тези сериозни различия?
00:56:46А от тя не е само една.
00:56:48Че аз сметам, че трябва да са мъжи на финала, че трябва финала да е мъжки, че трябва финала примерно
00:56:54да е с много силни играчи, да стане наистина супер финал.
00:57:00Това са нашите различия.
00:57:00Това си мисли той.
00:57:04Неуважението, което Тодор показва към жените като цяло.
00:57:08Да, да, неуважение към жените.
00:57:10А страха, който се чете в очите му, когато става въпрос за това, че може да се изправи на битка
00:57:18срещу жена и да загуби.
00:57:19Страх.
00:57:21И това, че не иска да се признае също.
00:57:23Страх, бе че...
00:57:25Аз страхът се изпитал от 8 годишна, само да ти каже.
00:57:29Това, че...
00:57:30Страх се изпитал от бъде.
00:57:32Точно това е в момента, на което ставаме свидетели също.
00:57:36Но ми бе смешно, бе.
00:57:38Кой е това, че...
00:57:38Всеки един от нас е свободен да изкаже своето лично мнение и да бъде чуд.
00:57:44Страшно често ми се случва да нямам това право в присъствието на Тодор.
00:57:52Опитвала съм се да оправя тази ситуация.
00:57:55В началото се карахме с него, после се опитах да коментирам дипломатишно нещата, не се я получи.
00:58:01И в един момент просто мъкнах и спрях да изразявам своето собствено мнение.
00:58:07Това е откачено, разберись.
00:58:10Окей.
00:58:11Няма и страх.
00:58:13Много ме е страх за тънши.
00:58:15Наистина ли имаш различни отношения между мъжете и жените?
00:58:20Глупост.
00:58:22Това, че съм казал, че искам мъжи да са на финал, това е някои ще мърлични отношения между мъжи и
00:58:27жените.
00:58:29Дочке...
00:58:30Имам чувството, че Ваня не говореше точно за това.
00:58:33Ами да, ама не знаят какво съм показал, че имаме епитет и Джерри делима от мърлични отношения между мъжи и
00:58:37жените.
00:58:38Епитет и някои друго момичи.
00:58:40То само за Ваня имам мърлични отношения.
00:58:43Защото не се съгласявам за всяко нещо, кое те казвала.
00:58:45Това е доста умело не показваш нещата, които показва новоците.
00:58:50И той ти, ама...
00:58:51Питайте Игоана, например.
00:58:53Той ти, ама...
00:58:54Тогава.
00:58:55Питайте е Катерина за отношение към жени.
00:58:58Каква Катерина? Аз не съм говорил личностния бюро.
00:59:01Това не означава, че не си показал отношението към нея.
00:59:04Сма изкара тука някакъв женомразец.
00:59:07Ти само го сприемаш по този начин.
00:59:09А, бе, ти си.
00:59:11Ей, дълго е смешно, бе си.
00:59:15Това е...
00:59:17Мога да си изчопли от всякъде.
00:59:19Всичко само и само да изкара човекът е много, много различен.
00:59:23Това е въобще не истина, която говорите.
00:59:26И въобще не и пред чест да говори така.
00:59:28За всичко, което съм направил.
00:59:30Само ти кажа.
00:59:32Наистина исках да дам своя глас не просто да изтърся името Тодор и той да се мисли за пореден път,
00:59:38че имам нещо против него.
00:59:40Наистина исках да обясня поради това причина го номинирам.
00:59:45Исках да бъде ясно за всички това нещо.
00:59:49Но за пореден път ми показва, че не приема чуждо мнение.
00:59:52Не, твоето мнение не приема. Не е чуждо мнение.
00:59:55А то пак е чуждо.
00:59:55Защото говориш, лъжи.
00:59:57Разгръвши само да се изтъкнеш като много мъдра, като много знаеща, като някаква актриса.
01:00:03Там си мислиш, че си холивудска звезда или така нататък. Не знам аз с който си мислиш.
01:00:08До сега за толкова време в Игра на волята, аз истинска нея знам коя е тя.
01:00:13Тя постоянно е в роля.
01:00:16Защо всички я номинирвахме постоянно? Защо?
01:00:19Защото аз съм хлив. Защото аз не разбирам хова. Защото аз не съм съгласен с нея.
01:00:24Не. Всички ни бяха съгласни с нея. Защото тя беше фалшива при цялто време.
01:00:29А каква полза има Ваня от това да бъде фалшива?
01:00:34Трябва се изкара до причката, другите са лошите.
01:00:38Тя си е добрата, фея, най-великата жена в Игри на волята и така нататък. Дръм, дръм, дръм. Не знам
01:00:48това може.
01:00:50Смяташ ли, че Ваня не е достойна да стигне до финала в Игри на волята?
01:00:53Но смятам. Отдавна го смятам пънише.
01:00:56Много отдавна. Трябва да ме питати по-рано. Ще ще ви го кажа също.
01:01:01Коя от жените в Игри на волята е по-достойна от Ваня да стигне до финала?
01:01:07Някоя друга?
01:01:08Илана.
01:01:10Преди малко Ваня каза, че сте се държал зле с Илана.
01:01:13Не съм се държал зле с Илана. Тя беше като манинкото ми дитенци, като по-голем, като голямата ми дъщеря.
01:01:19И така и чувствах Илана. Супер! Добре съм се държал с нея.
01:01:24Винаги съм мислил как се чувства. Добре ли? Никога не съм искал да се чува зле или нещо.
01:01:32Това го има на камерите. Ще не го пуснате да ви...
01:01:35Преглеждате записата. Трябва да го прегледяйте да ви...
01:01:39Трябва да го напървам поги.
01:01:41Кое съм направило, Подго? Това, че те питах за кого да гласуваш.
01:01:44За кога гласувах?
01:01:46За кой гласувах?
01:01:47Гласувах за когото ти сметна за добре.
01:01:49По същия начин аз гласувах за когото аз сметна за добре.
01:01:52А, така. Така, че не ми се обясняй, да е гръж?
01:01:55Няма да ти се преснява.
01:01:57Когато Тодор си мисля, че камерите не снимат, си позволява изключително много.
01:02:02Сега ми се обяснява интелигенция.
01:02:04Не, че, въобще говори, не ме отчува.
01:02:07Какво?
01:02:07Отчува и мисля, въобще.
01:02:09Не, няма смисъл сега да се караме, защото...
01:02:11А, ти се пращи на мен, че ума ще ти говоря ли?
01:02:15Тодор с неговото его не зачита ни, че е друго мнение.
01:02:18Тодор се прави на много честен и достойен играч, но той не е.
01:02:22Си лицемерна много, страшно много.
01:02:24Аз съм лицемерна. Извинявай. Лицемерен е човек, който си казва нещата ли билетна.
01:02:29Смей се фалшиво.
01:02:30А когато ти си позволяваш да говориш едно нещо, когато има хора, а зад гърба им говориш обратно.
01:02:36Или когато има камери си позволяваш едно поведение, зад камери си позволяваш друго.
01:02:42Това не е лицемерно, така ли?
01:02:43Аз съм фалшива и лицемер.
01:02:45А ти си толкова искан. Винаги, нали Тошко?
01:02:48Ияко.
01:02:48Затова и на жените ще им покажеш как са нещата,
01:02:51ама като свърши играта, нали? Благодаря.
01:02:56Добре, Ияко, честно.
01:02:57Радам се, че ти е Ияко.
01:03:04Няма смисъл от думито, всичко ще е записано.
01:03:08И така.
01:03:10Два гласа за Ваня, два гласа за Тодор.
01:03:14Всичко отива в ръцета на Джералдин.
01:03:17Хлапето ще трябва да вземе много мъдро решение.
01:03:22Жътвари, нямате право на повече грешки.
01:03:25Джералдин, слушаме те.
01:03:27Аз ще ми е много зле за принципите ми,
01:03:32за това колкото и да ми е ужасно.
01:03:38И така.
01:03:41Два гласа за Ваня, два гласа за Тодор.
01:03:44Всичко отива в ръцета на Джералдин.
01:03:47Хлапето ще трябва да вземе много мъдро решение.
01:03:51Джералдин, слушаме те.
01:03:52Аз мисля да поступя солидарно към другата жена в племето.
01:04:02Това е единствената причина.
01:04:03Въобще не смятам, че Тошко заслужава да ходи на елиминация.
01:04:08Напротив, смятам, че е супер добър човек, супер достойен.
01:04:11Показва го толкова пъти в Игри на волята.
01:04:13Наистина го харесвам.
01:04:15Но ще ми е много зле за принципите ми да стоя с една жена и да говоря с нея някакви
01:04:23лични разговори.
01:04:24И накрая да изляза и да ѝ забия нож в гърба.
01:04:28Затова, когато и да ми е ужасно, ще трябва да дам гласи за Тошкото.
01:04:36Това е третият глас за Тодор.
01:04:39Много ме е страх да отида на елиминация. Не знам какво ще прави.
01:04:44Как ще спа?
01:04:46Мале...
01:04:48Дрога не е жена. Мале...
01:04:50Не знам какво ще прави, че се така.
01:04:56Радвам се, че приемаш с усмивка. Този нелек момент.
01:05:00Естествено.
01:05:01Жътвари.
01:05:03С три на два гласа.
01:05:05Ви определихте Тодор да се бори за мястото си на финалите в Игрина Волята.
01:05:10Имайте предвид обаче, че ако загубите и утрешната битка,
01:05:13срещу него ще се изправи още един от вас.
01:05:16Накратко.
01:05:17Нямате право на повече грешки.
01:05:20Предстои ви тежка нощ за размисъл край дивата река.
01:05:25Територията ви очаква.
01:05:27Ще.
01:05:49Ваня е наистина гнила ябълка.
01:05:52Тук стъпането на клетта.
01:05:54Може да губи, не може да се примири, че някой може да го победи.
01:05:57Едно е да паднеш от жена, друго е да паднеш от някой мъж.
01:06:00Не желая, че тя хора я положат напред, разбираш ли.
01:06:03Некава, че не надо играя.
01:06:04Ще се пада за утрешната битка.
01:06:06Не е просто черно, ами не знам какво е положението.
01:06:10Напожава финала.
01:06:11Мъчно ми е наистина.
01:06:13Не вярвах, че ще се сближи с тия хора.
01:06:15Тези хора ги виждам като врагове или противници.
01:06:18Със сигурност няма вече да се пазим и да се борим един за друг.
01:06:21Ако ме чувстват като конкуренция, аз мога да проваля тази битка.
01:06:24Това за него ще значи край на участка му в предаване.
01:06:28Това ни е последната битка, гато жат пари.
01:06:30Хора, за мен беше чест.
01:06:33Готови ли сте за последната отборна битка в този сезон?
01:06:38Три, две, едно, акшен!
01:06:43Вълните доста сериозно клатят понтона и това също е изпитание.
01:06:49Катерина започна да бедства.
01:06:51Ай, Катер! Давай!
01:06:54Много вода изпих.
01:06:56Не е точно обявам да тигна да поди спец печенето.
01:06:58Темпото на Тодор не е никак високо.
01:07:00Йоанна и Екатерина се борят като за последно.
01:07:05Браво, момичета! Драво!
01:07:07Той ще ме пъщаме.
01:07:09Путай! Драво!
01:07:10Добре! И?
01:07:11Каза ми, ако се допърпочна, някъде може.
01:07:14Той! Добре! И?
01:07:15Бицета ми маха.
01:07:17Това е последната отборна игра с игри на волята.
01:07:20Назад, назад, назад!
01:07:23Край! Питката приключи!
01:07:25Тази вечер ще се проведе последният племенен съвет.
01:07:29Тази вечер!
01:07:30Тази вечер!
01:07:32Тази вечер!