- 2 days ago
Category
📺
TVTranscript
00:00:00КАПИТАН
00:00:00КАПИТАН
00:00:02КАПИТАН
00:00:03КАПИТАН
00:00:05КАПИТАН
00:00:11КАПИТАН
00:00:11Новият ви капитан. Ще е жена.
00:00:13Аз гласувам за Илана.
00:00:14Тя никога не е била капитан, така че...
00:00:18Нямаме избор.
00:00:19Това е да...
00:00:20Той ти пише, кое трябва да е просто.
00:00:22Не, просто аз съм била толше и няма как да се повтаряме.
00:00:26Да, бе.
00:00:26Ако има някакви важният решения
00:00:28да взимаме през седмицата,
00:00:30тя ще е човек, който ще трябва да реши
00:00:31и може да злоупотреби много тесто с тези правомощни.
00:00:35Днес, вие отивате на Каун и Бани.
00:00:39Както Ники би казал.
00:00:41Топа!
00:00:41Акшен!
00:00:49За момента Ваня сякаш води.
00:00:57Банчест, си ли си го слагаш?
00:00:59В любовта и войната всичко е позволено.
00:01:01Така че...
00:01:02Аз почвам да правя също.
00:01:05Само Ваня.
00:01:06Да я вземе да не изпържи като те, бе.
00:01:08Да!
00:01:13Край!
00:01:14Битка да приключи!
00:01:15Побера за Баня!
00:01:16Ти спечели капитанската битка.
00:01:18Може да вземеш награда от 50 гроша.
00:01:20Или предимство в номинационната.
00:01:22Сигурна ли си?
00:01:23Убедрено съм.
00:01:24Племето ми ме изпрати с много резерви, особено от Тодор.
00:01:27Аз подмисля сега да му го върна
00:01:28и да кажа, че съм взела жълтиците.
00:01:34Аз ви казах.
00:01:36Еми сметнах, че и на мен, че са ми нужни.
00:01:38Разбрахмето стратегията, че съм отключават.
00:01:40Знаем си...
00:01:41Сколко е баламурници, как ще вземат грошовете ви?
00:01:44Или ли сте?
00:01:45Ееееееееееееееее...
00:01:45Имаме супредилство.
00:01:47Ево, за което има две точки в моят списък с доверие.
00:01:52Племето не е разочаровано от моята загуба.
00:01:54Знам, че няма да домират мен, но знам, че ще доминират се страни.
00:01:58За тебе знам, че си лисица.
00:02:02Аз съм много слагичка.
00:02:05Аз съм много слагичка.
00:02:05Да бе, ти си много слагичка, ама аз не съм толкова тъпчък.
00:02:28Пиленца.
00:02:30Къде?
00:02:33Печени ли са?
00:02:35Чудо ми е...
00:02:36На грил.
00:02:38Ей...
00:02:39Ужасо.
00:02:40Пиленца ли чух?
00:02:42Трябва да оставаме.
00:02:45Що ми трябва?
00:02:46Аз на реката ви не ги спа много добре.
00:02:48Не знам защо.
00:02:49Малко е твърда земята, но си спа нормално.
00:02:53Днеска номинация.
00:02:56Три дена глад и мизерия.
00:03:00Ей...
00:03:01Днеска времените е малко по мизерствата.
00:03:05Са вечета, ма вечета.
00:03:07Не са се виждали сирали от една седмица.
00:03:10Сигурно им липсва.
00:03:13Ме те така свикнаха да си я виждат редовно.
00:03:16и да ходим да ми чухнем една среща днеска пак.
00:03:36Спиш ли?
00:03:38Не, подребвам се малко.
00:03:41Типа как толкова радиш?
00:03:42Да, я така чуя.
00:03:48Днеска номинация.
00:03:50Много сме да спечелим.
00:03:52Маля, човек.
00:03:53Трябва да се запазим.
00:03:55Ако тази седмица не отиде на съвети, просто ще е приказно.
00:04:01Да, ще не виждам.
00:04:02Не, че не харесвам рали, ама някакси не искам да я виждам.
00:04:05Трябва да се виждам само на битки.
00:04:07Само на битките, да.
00:04:12Аз защо ли ми се хваме на съвет?
00:04:13Само да ви кажа.
00:04:15Макар и да съм иммунизиран.
00:04:17Макар и да съм иммунизиран, въобще не ми се хваме.
00:04:19Макар и да се откаваме.
00:04:20Аз ме супер тупо.
00:04:22Аз трябва да номинирам някой.
00:04:25Това ще е пак най-трудният избор.
00:04:28То няма хора, които наминили.
00:04:30То няма хора.
00:04:32Ще иммунизам ралица вече.
00:04:39Предстоя ни номинационна битка и смятам, че е много важно да я вземем.
00:04:43Искам да започнем да нижем победи, както преди сме правили.
00:04:47И от резиденция не сме ходили въобще на съвет.
00:04:50Много се надявам тази седмица да ни се повтори този случай.
00:04:53Защото сме в много намален състав.
00:04:55И нямаме право да го имаме никого наистина.
00:05:00Днес ще ги наритаме ръбарите.
00:05:02Да, много искам и аз.
00:05:06Задължително трябва да ги платим на съвет.
00:05:09Не днеска утре, ама дни.
00:05:10И два са ден на дне.
00:05:11И ако има...
00:05:15Да може да имаме шанса да се западим.
00:05:17И малко да им бутнем така редиците,
00:05:19защото на съвет те може да се изпокарат.
00:05:21може да стане нещо след си да се обтегнат отношенията.
00:05:24Това също оказва влияние на игрите.
00:05:25Едва ли ще има щега чок?
00:05:28Аха, да ме да.
00:05:29Но няма ли има чок.
00:05:30Там ще има по една думи.
00:05:40Банда!
00:05:41Аре бе!
00:05:42Аре!
00:05:43Стигаме!
00:05:45Готови ли сме?
00:05:46Да. Днес рестартираме брояча.
00:05:49Ти има да отмъщаваме.
00:05:51Да.
00:05:51С същата спортна...
00:05:53С същия спортен хъс да не е злоба.
00:05:55Спортна злоба.
00:05:56Както и като спечелихме първата териториална заедно.
00:05:59Не мисля, че съм се чувствала толкова заредена с спортен хъс до сега.
00:06:05Наистина съм готова да хапя и да дера.
00:06:09Загубата не е опция.
00:06:11Загубата днес не е опция.
00:06:12Готов не ще чупа.
00:06:13Партигри.
00:06:14Камерената винаги тълна с чувството, че ще победиме.
00:06:19С този отбор сме надъхани и ждеме на тарена да бъдем брутални.
00:06:25Глъда още ни е натиснал, което е важното.
00:06:28Още сме свежи, заведени сме, така че мисля, че шансовете са ни
00:06:32сигурно нато 70% да ги трябва да стаме днес и утре.
00:06:40Едно, две, три, жатвори!
00:06:43Така!
00:06:44Днес е много важна битка за мен.
00:06:46Един път за това, че не искам за трета поредна седмица да ходим на съвет.
00:06:51Второ за това, че съм капитан на отбора и определено тази седмица ще ми е много напрегнато.
00:06:56Искам племето да спечели и да не нося такава голяма отговорност толкова загубина.
00:07:02Музиката
00:07:04Музиката
00:07:22Абонирайте се!
00:07:34Рибари, жатвари! Добре дошли на арената!
00:07:37Да!
00:07:39Днес битката ви е за неприкосновеност.
00:07:42Племето, което е загуби, затъва в плаващите пясъци на номинациите.
00:07:48Победителите се изкачват с едно стъпало по-близо до финалите в Игри на волята.
00:07:52Жатвари, вече имате две поредни победи.
00:07:55До финалите на Игри на волята все още има достатъчно битки,
00:07:59за да подобрите постижението на рибарите от 8 на 0.
00:08:04Ваня, ще се справите ли?
00:08:07Справим ли отбор?
00:08:08Да.
00:08:09Си докажем, че силата не е в килограмите и мускулите, а силата е в сърцето и душата.
00:08:14Ето това звучи, като наистина ще се справим.
00:08:21Рибари и жатвари.
00:08:23Хората винаги са гледали нагоре към небето.
00:08:26Винаги са искали да докоснат звездите.
00:08:29Може би най-яркият израз на този стремеш са пирамидите.
00:08:33Планини са здадени от човешка ръка.
00:08:35С идеална форма и мистична символика.
00:08:39Пирамидите не са просто скъпи гробници.
00:08:41Древните египтяни са вярвали, че пирамидата давала на фарона вечен живот в отвъдното.
00:08:46Че тя е нещо като машина за безсмъртие.
00:08:50Днес първото племе, което вдигна своята пирамида, ще спечели безсмъртие.
00:08:55То ще се спаси от номинационния съвет.
00:08:57А ето и правилата.
00:08:59Пирамидата, която трябва да построите, е пъзал от шест части.
00:09:04Те са във водата, заедно с знамето на племето.
00:09:07Трябва да извадите всичко на брега.
00:09:09Това значи седем курса на племе.
00:09:13Двама от жатварите ще трябва да плуват два пъти.
00:09:17Плувате до понтона, качвате се и се гмуркате за някои от елементите.
00:09:22После обратно към брега.
00:09:24Следващият войн от племето тръгва, чак когато предишният е излязъл от водата и е предал штефетата.
00:09:30Когато съберете всичко на брега, цялото племе започва да строи пирамидата.
00:09:35Първите, които решат ревуса и развеят знамето си, се спасяват от свет.
00:09:40Жатвари!
00:09:41Ваня спечели капитанската битка и завоюва предимство за вашето племе.
00:09:46Ето какво е то.
00:09:48Вие ще разполагате със схема, която да ви ориентира как да започнете строеже на пирамидата.
00:09:54Във схемата световете са парчета.
00:09:57Пазете това предимство като очите си.
00:10:00Крите го от рибарите, да не преписват.
00:10:03Схемата е покрита с пясък.
00:10:05Махате пясъка непосредствено преди да започнете да строите пирамидата.
00:10:10Племена, имате пет минути да обсъдите вашата стратегия.
00:10:30Така като гледам правилата са по-скоро нашите обидка, нищо, че има пъзъл, това е по-скоро логически.
00:10:36И всички редим.
00:10:40Още от началото на играта, когато чух правилата за това, че всички редим,
00:10:44и трябва да редят пазела, ми стана лошо.
00:10:47Много ма имуни на един клон, нали знаете какво става?
00:10:50Накрая клона се чупи.
00:10:51Мене с ним, че аз съм след отходите.
00:10:53Абонирайте да пуснем всички петелници, глобални.
00:10:57Стратегията ни за днешта битка е първо да пуснеме по-сладите пловци,
00:11:00за да могат да тъхващат фарите, направят малко разлика и да се успокоят
00:11:04и да не си дават толкова зор, колкото са в директен плъсък с някой много близо до тях.
00:11:10Надяваме, че по този начин след това ще оттреме да компенсираме по-силните отзад
00:11:13и да сведем до минимум разликата.
00:11:18Рибари и жатвари!
00:11:19Готови ли сте за битка?
00:11:21Да!
00:11:22Готови!
00:11:26Екшън!
00:11:29Дишай, чудо!
00:11:32Чудомир срещу Любомир.
00:11:37Разстоянието от бръга до пунтона е 85 метра.
00:11:43Знам, че Любомир е изпечен пловец.
00:11:47Чудо се справя малко по-слабо във водата.
00:12:00Напомням ви, племената трябва да направят седем курса.
00:12:04Двама от житварите ще плуват два пъти.
00:12:06Браво, Любомир!
00:12:11И Любомир вече е на пунтона.
00:12:16Хлъзгаво е, трябва да внимават.
00:12:24Безстрашен.
00:12:24Като лъв се хвърли във водата.
00:12:27Сега трябва да откачи част от пъзела.
00:12:34Чудомир наближава пунтона.
00:12:36Той плува бруст.
00:12:38Не си е намокрил дори писата.
00:12:46Чудомир е на пунтона.
00:12:58Страхотен скок.
00:13:19И Чудомир взе част от пъзела.
00:13:24Чудомир доста забави рибарите.
00:13:27А Любомир е вече на 50 метра от брега.
00:13:33Всяка минута от значение.
00:13:45Знаете, проклятието на пъзелите тегне над племето на жатварите.
00:13:51Колко битки провалиха само с тези пъзели.
00:13:56Винаги бяха първи и винаги губеха заради пъзела.
00:14:05200 метра да изплуваш в открито море изобщо не е шега работа.
00:14:12Вижте колко напред се откъсна Любомир.
00:14:16Почти на брега е.
00:14:22Браво, Любо!
00:14:26Ти си!
00:14:32Браво, Любо!
00:14:35Стартира, Вайс!
00:14:53Айде, чудо, още малко!
00:14:55Айде, чудо!
00:15:03Като жълто торпедо е Вайс.
00:15:07Наистина Вайс е един от най-добре физически подготвени хора в това състезание.
00:15:14Чудо Мирс стъпи на твърда почва.
00:15:16Айде, чудо!
00:15:18Дави, чудо!
00:15:21Абайс е вече на пунктона.
00:15:24И скачва се по платформата.
00:15:26Браво!
00:15:28Браво!
00:15:30Браво!
00:15:34Николай е втори за рибарите във вода.
00:15:42Абонирайте се!
00:15:47Абонирайте се!
00:15:49Абонирайте се!
00:16:11Николай бавно предвижва 8 килограма майонеза към платформата.
00:16:18Ако не беше ял по 5 филии на всяко ядане, може би щеше да бъде по-бърз.
00:16:41Николай вече на платформата.
00:16:43Скок!
00:16:49Уау! Какъв скок!
00:16:53Защо не се замисля?
00:16:55А, Ваня като че ли се измори?
00:16:57Ваня, внимавай!
00:17:00Дай, Ваня!
00:17:09Николай вече на платформата.
00:17:12Скок!
00:17:22И Николай вече взе парче от Клазала.
00:17:26Вайс пак е на брега.
00:17:28Вижте го!
00:17:29Още има сили, Вайс!
00:17:31200 метра плуване!
00:17:33И пак има сили да тича!
00:17:37Браво, Вайс!
00:17:39Айде, Тосия!
00:17:44Тошко за щафетата на жатварите!
00:17:55Вижте, Тодор!
00:17:57Като шевна машина е!
00:17:59Това момче има огромно сърце!
00:18:01Огромен дух!
00:18:03Не е най-добрият плувец, но винаги дава всичко от себе си във водата.
00:18:08И вижте колко лежерно плува Николай!
00:18:11Дай, Ники!
00:18:18Ники изглежда просто се носи по течението.
00:18:32Тодор е една понтона.
00:18:37Това беше най-бързото плуване до понтона от всички до сега.
00:18:48Вау!
00:18:49Какъв скок!
00:18:58Давай, Ники, още малко!
00:19:00Айде, Ники!
00:19:01Давай!
00:19:03Тодор взе част от пъзела.
00:19:06А Ники е съвсем близо до брега.
00:19:12Дай, Ники!
00:19:13Давай, Ники!
00:19:14И Ники вече има почва под краката.
00:19:17Това е втора част за рибарите.
00:19:20А жатварите имат три.
00:19:25Давай, давай, давай!
00:19:26Давай, давай!
00:19:28Лег!
00:19:29Лег спринт, лег!
00:19:31Екатерина е като газела по плажа.
00:19:33Да видим как е във водата.
00:19:46Спортмен стратегията на рибарите е да оставят най-силните си пловци на края.
00:19:51Милен е като торпедо във водата.
00:19:54Борислав също е като торпедо.
00:19:55А Иоанна мисля, че е най-добрият пловец от момичетата.
00:20:07Добро плуване за Екатерина.
00:20:10На 10 метра от платформата е.
00:20:26Джералдин, четвърти пост за жатварите.
00:20:29Ей, Катерина е на платформата.
00:20:31Да видим, тя е първата жена, която ще скача оттам.
00:20:34Доста е високо.
00:20:35Дали няма да се изплаши?
00:20:36Два метра и половина е.
00:20:41Справи се.
00:20:54Справи се.
00:20:56Знаете, си ги закажеш да сложим единичката тук и двойката, така.
00:21:00Да.
00:21:00Тройка.
00:21:01Да.
00:21:02А погледнете жатварите.
00:21:04Тройно.
00:21:05Едно.
00:21:06Две.
00:21:06Почнаха вече да мислят как да решават пъзела.
00:21:09Това е това.
00:21:10Но точно беше тройно.
00:21:11Едно.
00:21:12Две.
00:21:13Знаят, че пъзелите са ахилесовата импета.
00:21:16Дали днес няма отново да загубят цялото си предимство?
00:21:20flipping%
00:21:30Джерил Дин е на платформата.
00:21:32Джерри, внимавай!
00:21:35Внимавай!
00:21:36Внимавай!
00:21:36Колко не бол essayer?
00:21:38Скак!
00:21:47Скак!
00:21:48Жътварите имат извадени три части на брега.
00:21:51Рибарите само две.
00:21:57Всичко ще се реши от последните штафети.
00:22:00Абе кате!
00:22:01Абе кате!
00:22:03Хори, хори вече, хори!
00:22:05Дай, Джерри, браво!
00:22:08Джерри, много добре!
00:22:13Екатерина вече ходи по дъното.
00:22:15Последов, растичай!
00:22:16Айде кате, можеш, давай!
00:22:18Айде кате!
00:22:22Айде, Йо!
00:22:24Айде кате, браво!
00:22:26Браво, браво, браво!
00:22:29И сестрата на Екатерина Йоана
00:22:33Влиза във водата за рибарите.
00:22:37Ще се разминеш Джералдин.
00:22:38Почти на брега.
00:22:41Вече и двете племена имат по три части от пъзела на брега.
00:22:45Много жатварите запазват преднината си.
00:22:50Вижте, обаче, колко добре плува Йоана.
00:22:54Погледнете, колко са плавни движенията ѝ.
00:22:59Сега идват силните штафети за рибарите.
00:23:02Дали няма да обърнат матча?
00:23:04Знаете, в игри на водата всичко е възможно.
00:23:19Пети пост.
00:23:21Ваня за жатварите.
00:23:25Впечатляващо плуване на Йоана.
00:23:27Определено Йоана е най-бързата плувкиня.
00:23:30В това състезание.
00:23:33Най-добрата от жените.
00:23:37Да видим сега.
00:23:39Скока.
00:23:43Защо не се замисли?
00:23:48Да, Йоана връща рибарите в състезанието.
00:23:56Ступи преднината наполовина.
00:24:19А, Ваня, като че ли се измори?
00:24:21Давай, Йо!
00:24:22Ай, Йо!
00:24:30Ваня вече се качва на платформата.
00:24:32Ваня, не могай!
00:24:38Браво, Кушунче!
00:24:39Браво, Йо!
00:24:42Страхотно плуване за Йоана.
00:24:45Може би това са най-бързите 200 метра до този момент.
00:24:49Браво, Йо!
00:24:50Браво, Йо!
00:24:51Браво, Йо!
00:24:51Браво, Йоанче!
00:24:56Браво, Йоанче!
00:24:58Пети пост за рибарите!
00:25:01Ай, Бобка!
00:25:02Браво, Йоанче!
00:25:10Ваня се опитва да откачи част от пъзела.
00:25:14Успява.
00:25:14Но вижте, няма никакви сили.
00:25:21Да видим дали Борислав ще успее да изръбни резултата.
00:25:27Все още имат преднина жатварите.
00:25:37Айде, Ваня!
00:25:41Айде, Боби!
00:25:42А Борислав вече е на понтона.
00:25:45Започва да се катери по платформата.
00:25:55Страхотен скок!
00:25:59Давай, Ваня!
00:26:01Давай, Брус!
00:26:14Откачи го.
00:26:16И се връща даже.
00:26:20Давай, Боби!
00:26:21Давай, Боби!
00:26:29Разбърза се, Ваня!
00:26:31Усети, че Борислав ще я настигне.
00:26:34Аре, Ваня!
00:26:35Айде, Боби, давай!
00:26:36Дай, Боби!
00:26:38Дай, Боби!
00:26:39Дай, Ванче!
00:26:40Може!
00:26:41Айде, Боби!
00:26:43Дай, Ванче, давай, давай, давай!
00:26:46Борислав явно също се измори.
00:26:50Ваня вече стъпи на твърда почва.
00:26:52Дай, Ванче, давай, давай!
00:26:53Не спирай!
00:26:54Не спирай!
00:26:57Вижте колко е изморена.
00:27:00О, пак, пак тръгваме ще.
00:27:01Да?
00:27:02Три тръгваме ще.
00:27:03Три ли са?
00:27:06Дай, дай, дай, Ванче!
00:27:11Вайс тръгва за втори път за жатварите.
00:27:15На тях им остават едно парче от пъзела и знамето.
00:27:20А Милен за рибарите вече чака своя ред.
00:27:23Дай, Бобка!
00:27:25Давай, Боби!
00:27:32Браво, Боби!
00:27:33Дай, Бобсан!
00:27:48И Борислав вече е на брега.
00:27:51Това е пета част за рибарите.
00:27:54Давай, Бобсан, тичай, тичай!
00:27:56Давай, давай, давай!
00:27:57Последно!
00:27:58И двете племена вече имат по пет части.
00:28:00Браво, диши.
00:28:00Милен тръгва.
00:28:01Шести пост за рибарите.
00:28:04Браво, Вайс!
00:28:07Вайс се парзаря на платформата.
00:28:11Но нищо не може да го спре.
00:28:16Вижте колко е бърз, Милен.
00:28:19С свежи сили.
00:28:21Плува към платформата.
00:28:23Да видим дали ще успее да обърне матча.
00:28:28Рибарите изостават.
00:28:30Но Милен и Лазаринов могат да обърнат предимството в тях на полза.
00:28:45Да, и Вайс го напуснаха силите.
00:28:50Не са в добра позиция житварите.
00:28:54Двама от тях трябва да плуват по два пъти.
00:28:58А това изобщо не е лесно.
00:29:01Вижте, Милен.
00:29:02Свежи сили, бори вълните.
00:29:09Нищо чудно да настигне Вайс във водата.
00:29:21И Милен е на платформата.
00:29:22Айде, Миленски!
00:29:24Да, Милене!
00:29:26Ти си, Вайс!
00:29:27Ти си, Вайс!
00:29:37Ти си, Вайс!
00:29:38Ти си, Вайс!
00:29:47Милен взе последната част от пъзела за Рибарите.
00:29:51Ва, извече е преполовил разстоянието добре го.
00:29:59Стратегията на Рибарите е по-хитра в момента.
00:30:02Вижте как е закачил пъзела за банските си Милен.
00:30:07Ръцете са му свободни.
00:30:11Докато Вайс допълнително плува и трябва да бута частта.
00:30:24И Вайс вече е на брега.
00:30:26Давай, Вайска!
00:30:28Жатварите имат 6 части.
00:30:32Любу стартира последен.
00:30:35Той трябва да вземе знамето на племето.
00:30:51Все още имат преднина жатварите.
00:30:54Но малко по малко тя изтича между пръстите им.
00:31:04Дай, Любу!
00:31:10Тичай, тичай, тичай!
00:31:11И Милен вече е на брега.
00:31:14И Рибарите имат 6 части от пъзела.
00:31:18Давай, давай, давай, спринче, давай!
00:31:20Браво, Милен.
00:31:21Айде, Лазаринов, ти си!
00:31:23Лазаринов отива да вземе знамето.
00:31:25Браво, дишиш, сад, че ще един пъзел.
00:31:26Доктор е бял.
00:31:27Камерал, мускули, със сърце на лъвк и мозък.
00:31:30Улийте се!
00:31:32Давай, Лазаринов!
00:31:41Любовече на платформата!
00:32:08Дай, Любу!
00:32:09Тоже така!
00:32:10Любов, взе флага на жътварите.
00:32:14Стъпи ли на брега?
00:32:17Племето може да отиде и да започне да решава пъзела.
00:32:35Дай, Любак!
00:32:48И Лазаринов вече на платформата.
00:32:50Давай, Лазаринов!
00:32:53Продължава да изяжда от предината на жътвари.
00:33:00Но нека не подсъняваме факта, че Ваня спечели капитанската битка
00:33:04и даде предимство на жътварите в решаването на пъзела.
00:33:09Те знаят как да започнат да строят пирамидата.
00:33:14Дай, Любак!
00:33:15Дай, Любак!
00:33:16Ося, малко, малко, малко, малко!
00:33:19Дай, спринт!
00:33:19Дай, спринт!
00:33:26Давай, Любе!
00:33:28Тръгна наобратно, Ники!
00:33:30И Лазаринов вече плува към брега.
00:33:34Ося, малко!
00:33:36Дай, Лазаринов!
00:33:37Дай, Лазаринов!
00:33:39Рибарите направиха страхотна стратегия.
00:33:41Вече дичат във върта на жътварите.
00:33:48И вече Люво стъпва на пясъка.
00:33:51Ай, бай!
00:33:55Жътварите се втурват.
00:33:59Да видим дали ще се справят този път с пъзела.
00:34:07Четверта тройка.
00:34:07Не е спокоен, вижте.
00:34:09Така.
00:34:10Еднакви.
00:34:10Три сини.
00:34:11Три сини са еднакви.
00:34:12Трябва да имаме тройка.
00:34:14Давай, Ники!
00:34:16Айде, Ники!
00:34:18Лазаринов вече е съвсем близо до брега.
00:34:20Не, не, не.
00:34:21Не е така, не е така.
00:34:23Тройката тук може виждат.
00:34:24Не е тук.
00:34:25Това е така.
00:34:26Настам според мен.
00:34:27Това може да не е така.
00:34:28Ето това е тук.
00:34:29Ето това е тук.
00:34:30Започваме да редим пъзела
00:34:32и започва да се случва това,
00:34:34което най-се опасява.
00:34:36Пълен хаос.
00:34:37Налъвратно пройте.
00:34:38Според мен.
00:34:39Това...
00:34:39Чакай, чакай.
00:34:41Всеки си има мнение,
00:34:43всеки дърпа части от ляво, от дясно
00:34:45и усещам, че ще бъде доста трудно да се стиковаме.
00:34:49А това, сега ли сте четвах?
00:34:50Това няма обозначение.
00:34:51Тук може да не е тук.
00:34:52В старите тъжетвари това нямаше да е проблем,
00:34:54обаче с ловците може би още не сме толкова сработени.
00:34:59И Вания малко даваше по-скоро наклон къде да се слага.
00:35:03Чакайте малко, дайте да разбадем.
00:35:05Слушайте малко, бе.
00:35:07Нагоре дайте да проняйте, като това, например.
00:35:10Остегайте точно.
00:35:11Не, не, не.
00:35:12Добре.
00:35:14Само стъпи на брега.
00:35:16Давай, давай.
00:35:18Вижте ги рибарите.
00:35:19Дай, Ники.
00:35:20Само чакат Лазаринов да стъпи на брега.
00:35:23Тичай, тичай, тичай, тичай.
00:35:27И готово.
00:35:29Рибарите хукнаха да решават пъзела.
00:35:34Трябва да се получи съвършенна пирамида.
00:35:38Със една основа и три страни.
00:36:06Със една основа и три страни.
00:36:12Когато сте готови, развявате знамето.
00:36:28Абонирайте се!
00:36:45Не, не, не, не.
00:36:49А, не е ли са? Ето е!
00:36:52Готов! Готови сме!
00:36:54Готови сме!
00:36:55Не мога да го развържа! Помоги някой да ви помога не е!
00:36:57Аре, мога да го развързна.
00:36:59Нарядиха пъзела. Само трябва да развържат знамето.
00:37:03Аз си мисля, че тази троите е изправена.
00:37:04Ето готова.
00:37:07Сигурен не сме, че има прави така.
00:37:10Не, ще го затягнем.
00:37:11Хора затягате! Хора, може да...
00:37:15Това е затягнато, защото е мокро.
00:37:17Жътварите са урочасани. Това не е истина.
00:37:22Трябва просто да развеят знамето, за да спечелят.
00:37:25А това са ценни мигове за рибарите.
00:37:30Тихай, тихай, тихай!
00:37:32Тихай, тихай!
00:37:36Край! Битката приключи!
00:37:39Победа за жътварите!
00:37:41Рибарите са на съвет!
00:37:43Победа за жътварите!
00:37:44На пъзел!
00:37:45Искам снимка с пъзел!
00:37:48Искам снимка с пъзел!
00:37:49Това е лада така!
00:37:50Ей, на пъзела!
00:37:51Лада на пъзел!
00:37:55Чупехме ка-нака!
00:37:59След сформирането на новото племе,
00:38:01това ни е първия пъзел,
00:38:03който нареждаме.
00:38:05Първия пъзела, бе!
00:38:07Ще!
00:38:08Стига, бе!
00:38:14Прединството в днешата игра се оказа доста решаващо.
00:38:17От шест елемента на пъзела имаха три,
00:38:19които им правят основата и оставят само три за редене.
00:38:22Стигвате, ако нямаха прединството,
00:38:24да пише ги бегали.
00:38:25Угърхнаща или само двете,
00:38:27ще ехте по-бързагот.
00:38:28Не е приятно.
00:38:29Аз не може да пипна.
00:38:31Не е приятно да се губи,
00:38:33но се натрупаха вече две-три загуби.
00:38:35И е време да обърнем
00:38:36нещата в наша полза на утрешната битка.
00:38:41Жътвари и страхотна победа.
00:38:43Не си.
00:38:44Доминирахте в плуването.
00:38:46Капитанът Ваня ви спечели ценно предимство за битката.
00:38:49Предилено.
00:38:50И да, не сънувате.
00:38:52Решихте първият си пъзел в игри на волята.
00:38:55Ето, това е новина.
00:38:58Това е трета поредна победа за тях.
00:39:01Браво.
00:39:03Любомир, как успяхте този път?
00:39:05Принципно можем винаги да наредим пъзела,
00:39:08просто го правихме по-бавно.
00:39:09Т.е. имахме преди нас, запазихме сега
00:39:11и станаха нещата.
00:39:13Знам, че имате танц на победата.
00:39:16Утре.
00:39:17Сега ли ще го видим или утре?
00:39:18Утре.
00:39:19Утре, евентуално ако победим пак,
00:39:21ще го направим да не се отпускаме психически,
00:39:23да стоим стегнати.
00:39:24Имаме още една важна битка,
00:39:26трябва да я изъеме ние.
00:39:29Жатвари, разбихте тайната на пирамидата.
00:39:31И тази вечер сте безсмъртни.
00:39:35Никой от вас няма да бъде номиниран.
00:39:37Резиденцията ви очаква.
00:39:38Мерси!
00:39:41Свечелихме и съм супер щастлива.
00:39:42Няма да ходим на съвет.
00:39:44Не ни се е случвало две седмици.
00:39:45И направо съм забрала какво е.
00:39:50Рибари!
00:39:51Трета поредна загуба.
00:39:54Загубихте резиденцията.
00:39:56Загубихте битката за предимство.
00:39:58Загубихте номинационната битка.
00:40:01Ако не се стегнете,
00:40:02ще загубите и един от вас.
00:40:05До вечера вие ще излъчите
00:40:06първият номиниран тази седмица.
00:40:08Дивата река ви очаква.
00:40:11Най-разочарована съм от себе си,
00:40:13тъй като за мен днешната битка беше спечелена
00:40:16изцяло предимството на жътварите.
00:40:18Ние знаем, че наплыване сме по-слаби,
00:40:20имаме три слаби звена, те имат едно.
00:40:22И все пак успяхме да наваксаме
00:40:24сравнително добре предината на жътварите.
00:40:26Ако жътварите нямаха това предимство,
00:40:29поведете, що ще бъде наша.
00:40:30предимството беше загубено от мен.
00:40:46ПОЕЖАЛИ
00:40:47Добре дошли!
00:40:48Печенихме!
00:40:51Печенихме!
00:40:53Печенихме!
00:40:55Разбихте, предимството!
00:40:57Печенихме!
00:41:00Днешната битка определено беше много хубава, аз лично много я харесах от гледна точка на това как се представихме.
00:41:08Плуването ни беше страхотно, запазихме се предината, която имахме, предимството ни беше от изключителна полза и наредихме пъзела за доста
00:41:17кратко време.
00:41:20Мисля, че бяхме блестящи днес.
00:41:22Блестящи.
00:41:23Аз ви казах...
00:41:24Днес ка много добре, наистина хора.
00:41:26На водата сме...
00:41:28Държахме си през цялото време предимството и предината, която имахме просто беше...
00:41:34Днес ка показахме, че раста и килограмите нямат значение пред сърцето и душата.
00:41:39Така е бе хора, вие два курса направихте допълнителни ево, за което...
00:41:45Значи това не е съд никак мал и предимството беше много хубаво.
00:41:49Добаво повече, да.
00:41:50Това път много се изключител на това.
00:41:52Да ни ориентира, че има основа, да.
00:41:53Може да би това ни спечели еграта?
00:41:55Да, да, да.
00:41:57Определно мисля, че предимството, което печели Ване вчера на капитанската битка, наистина доста ни помогна.
00:42:04Не бяха обозначени точно местата на фигурите, които трябваше да сложим.
00:42:09И това ни е показва поверния път към пазила.
00:42:12Между другото, днеска забелязах плуването на Йоанна.
00:42:17И направи много така интересни печатления.
00:42:19Беше много добре, че не ска.
00:42:20Йоанна никога не е плувала толкова добре.
00:42:23Тя плува много бързо, за разлика от плуванията и преди това при овците...
00:42:28Да, при овците и на мене ми правят такова впечатление.
00:42:30Не ще го забележя със сигурно.
00:42:31Днеска е много сигурно впечатление ми направим.
00:42:32Днеска много техни... че е технично, технично е.
00:42:35Но днес плува бързо.
00:42:38А при овците никога не се е случвало това нещо.
00:42:41Така, всъщност не съм забрала при овците.
00:42:43Тя такова помене не беше показала.
00:42:46И е възможно да е имала саботаж спрямо нас.
00:42:53Тъй като днес наистина повърши много бързо.
00:43:16Днесната загуба беше много болезнена, защото беше накосъм.
00:43:22И ние сме отбор рипари с доста слаби плувци, оригиналните рипари.
00:43:29И въпреки това успяхме да наваксаме просто накосъм.
00:43:35Какво прави да съвета?
00:43:36Моята препоръка към тебе е да си съдържиш за старите овци.
00:43:42Кого ще довидираш?
00:43:43Не знам. Надявам се, че няма да съм първа.
00:43:46Или Ники, или Ники.
00:43:47Николай.
00:43:48Един от двамата.
00:43:49Николай. Защото няма ще довидирам Николай.
00:43:52По този начин два гласа. По-лесно ще се обърне.
00:43:55Ако има равенство, спрашват него.
00:43:57Въпросът е да се стегне до равенство.
00:43:59Равенството ли има ще има?
00:44:01И всички ще гласват пак за тебе?
00:44:02Да?
00:44:02Б**ть абсурда.
00:44:04Аз затова ти казвам.
00:44:05Дръжи се за ловците, защото аз може да съм им трън в очите на тях, но ти си им важна.
00:44:10Да оби пока, че съм им важна.
00:44:12Ама на мен ти си ми важна.
00:44:15На мен ти си ми важна пак, айде!
00:44:17Айде!
00:44:18Ще дойде момент, в който сълзите и ще бъдат от щастия, не от тъга.
00:44:22И го чакам с натърпение този момент.
00:44:25Нещо десе, аз ще видим дали дещата битка ме е пробедила дещотедието.
00:44:29Не мислям.
00:44:31И аз не мисля.
00:44:32Просто се надявам да не ни сложат първи, защото, вярви ми, познавам му характера.
00:44:39Ако ти трябва да го доминираш първи и го номинираш на него, ще стане голям цирк.
00:44:42Що бе? По-добре? По-добре?
00:44:45Да добирам първо, да добирам него да стане цирк.
00:44:47По-добре? Защо?
00:44:49Кво да да прави? Да ме добираме?
00:44:51Един кога с по-малко за теб, аз тя имам проблем.
00:44:53Имам някакви бегли надежди, че няма тя да се бере най-много гласове, но съмнявам се, че ще се случи.
00:45:01Стъп, сега ще види първо ще стане.
00:45:05Въпросът е, ако ти си добирана, какво правим утре?
00:45:09Играем за победа.
00:45:10Ще ти говорим.
00:45:11Аз предпочитам да изгоня жатвар, отколкото да изгоня...
00:45:14Да, само, че Вадя е поседа от Ники.
00:45:16Това дали ще се боре за победа утре, зависи от това кой е номиниран днес.
00:45:21Ако Катя е номинирана и жатварите отият на номинации, най-вероятно ще изпратя два ниха.
00:45:27А ако ние отидем втори път на номинации, ще изпратим Ники.
00:45:32Поне по моето усещане за нещата.
00:45:35Това да изправя Катя срещу Ваня ме притеснява повече от това да изправя също Ники.
00:45:41Ако има и по дитет, който е за дес и за утре го купувам.
00:45:46Ще си помисля, колкото и пари бе.
00:45:48Ще си помисля.
00:45:49Какво беше, не си го очаквало от мене, но тия грошове ще са ценни нататъка.
00:45:55Така е, обаче...
00:45:55И аз трепочитам да ги харча, когато всеки е с различен цият.
00:45:57Добре, но какво става, ако не стигне до нататък?
00:46:01Тогава пише ги за вещание.
00:46:02Да, да те ли бъде ги да се набере, ще ги заебе и който те бие.
00:46:06Ще видим какво ще стане.
00:46:08Спри и с това, който ме бие. Ами ако никой не може да ме бие...
00:46:11Да, да, да. Пожелава.
00:46:30Рибари, добре дошли край огъня.
00:46:33Съвсем скоро в игри на волята племената вече няма да ги има.
00:46:38Войните, които извървят странливия път до финалите, ще се сражават всеки срещу всеки.
00:46:43Но за да стигнете до там, трябва да сте доказали, че заслужавате мястото си сред най-добрите.
00:46:50Игри на волята е невероятно приключение.
00:46:52Вълнуващо, обогатяващо, много и изискващо.
00:46:57Тук човек може да научи невероятно много неща.
00:47:00Както за силата на духа и дълбочината на човешките взаимоотношения.
00:47:04Така и за самите себе си.
00:47:06За силните и слабите си страни.
00:47:08За демоните си.
00:47:10И начина да се пребориш с тях.
00:47:13Тази вечер е изключително подходяща да поговорим за всичко това.
00:47:20Милене, как оценяваш представенето си до момента?
00:47:23Доволен ли си от това, което си показал?
00:47:25Да. Но това, което съм показал до момента, смятам, че съм доволен.
00:47:31Физически имаше игри, в които се представях много добре.
00:47:35Имаше естествено и такива, в които не бях на 100%.
00:47:39Което е нормално до някъде.
00:47:42Но ако те глядят чертата на всичко, за мен представене до момента е окей.
00:47:48Има ли нещо, което научи за себе си?
00:47:51Нещо, което не знаеше преди Игри на волята?
00:47:54Нещо също, което знаех и преди това, но ми се припомни, че семейството наистина е най-най-най-най-важното
00:47:59нещо.
00:47:59И без да можеш да споделиш успехите с него, те нямат същата стойност.
00:48:07Понеже сам заговори за семейството.
00:48:10Но да кажеш, че си истински пример за три годишния си син.
00:48:15Надявам се да бъда добър пример и ще се опитвам да вървя в тази посока.
00:48:20Със сигурност може да бъде винаги много, много, много по-добре.
00:48:25Какво би искал да му кажеш сега?
00:48:28Че страшно много ми липсва.
00:48:30Страшно много ми липсва да се учим да караме колело.
00:48:33Страшно много ми липсва да скачаме на батут.
00:48:36Да ми се усмихва и да ми пълни душичката.
00:48:41Бомбон! Много добре, че бах!
00:48:45Чозомире!
00:48:46Как е видяла татко си?
00:48:49Твоята Ема, според теб?
00:48:52Със сигурност се радва много на победите.
00:48:55Тя вече е достатъчно адекватна да разбира кога някой бие и кога някой пада.
00:49:00Аз мятам, че тя би била горда с моето представане.
00:49:05До къде се простират твоите амбиции в Игри на волята?
00:49:08Моите амбиции се простират винаги малко над това, което, как да кажа.
00:49:18Тоест аз съм много амбициозен и може би понякога искам повече, отколкото силите ми позволяват.
00:49:24Но дори да не го постигна, съм дал максимум.
00:49:32Да разбирам, че искаш да стигнеш до края.
00:49:34Точно така.
00:49:36Е, Катерина и Иоана,
00:49:38Вие искахте да намерите верния път обратно една към друга.
00:49:42Имате ли успех в тази битка, Кади?
00:49:46То в дадено степен имаме. Разбираме се.
00:49:52Що ми двете сме живи и сме тук, значи имаме успех.
00:49:56Това е чудесно.
00:49:58Да?
00:49:59Защо понякога отношенията ни с най-близките са и най-сложни?
00:50:03То не понякога, винаги и отношенията ни с най-близките са най-сложни.
00:50:07Защо е така?
00:50:08Защото най-близките са ни виждали и в най-добрите и в най-лощите ни моменти.
00:50:11И факта, че са ни най-близки и са продължили да бъдат до нас,
00:50:16ни дава една предпоставка да не си слагаме толкова цетка пред тях.
00:50:21И да сме такива, каквито сме в емоциите и в чувствата си.
00:50:25Ти успя ли чрез игри на волята да откриеш нещо ново за себе си?
00:50:29За характера си?
00:50:30Да, че не винаги приемам.
00:50:33Аз си мислех, че приемам всички.
00:50:35И затвърдих мнението си колко много държа на свободата.
00:50:39Кой е най-големия урок, който научи до тук?
00:50:43Че колкото и да ти се иска, не можеш да промениш хората.
00:50:47Ако не е дозрял момента на промяната в някой, той няма как да се промени под външен натиск.
00:50:54Желанието трябва да дойде от самия него.
00:50:57Или нея.
00:50:59Той е въжи ли за Илана?
00:51:01Въжи за абсолютно всеки.
00:51:03Чуваш ли сестра си по-близка сега?
00:51:07Чувствам, че я познавам по-добре сега.
00:51:10С нея не сме имали възможност да прекараме толкова дълъг период от време заедно.
00:51:16Имам чувството, че знам повече неща за нея, отколкото знаех преди.
00:51:20Но това е познание, не близост.
00:51:23То едното води до другото.
00:51:25Вървите по пътя към това, така ли?
00:51:29Ние отдавна вървим.
00:51:32Дойдълъг път.
00:51:34Криволичещ път.
00:51:36С кръстовища.
00:51:38Илана, ти чувстваш ли сестра си по-близка?
00:51:42Мисля, че определено започваме да се опознаваме и да намираме общ език.
00:51:49Но има много вода да изтече докато...
00:51:53Океан.
00:51:56Докато отношенията ни са такива, каквито аз бих искала да бъдат.
00:52:02Понякога сложните и противоречиви взаимоотношения могат да бъдат много по-силен пример за подражание.
00:52:08От лустросаните.
00:52:09Така е.
00:52:11Сметаш ли, че майка ви може да бъде доволна и с гордост да ви посочи и да каже, ето, това
00:52:16са моите момичета.
00:52:18Да се сме.
00:52:20Надявам се.
00:52:21Аз знам, че майка ни винаги ще се горде от нас, независимо от всичко.
00:52:31Николай, ти не веднъж си казвал, че вече си победител над самия себе си.
00:52:35Абсолютно.
00:52:35Окрутили демоните в душата си?
00:52:38Ми по принцип мисля, че да.
00:52:41Те демоните ми по принцип бяха в другия живот.
00:52:46Така, че аз съм обещал на всичките ми приятели, когато се върна да се спръс с глупостите.
00:52:52Що му казвам тук, значи ще бъде така реално, а горето съм със себе си зверски много.
00:52:58Осъзнах нещата, които ми трябваше да осъзнаят, че съм естъла най-важното нещо.
00:53:01Обича много майка ми, обича много баща ми, сестра ми, котката ми.
00:53:05И най-горето съм с това, че просто за няма и 0,1% не съм играл никаква да е
00:53:13до сега.
00:53:14Това съм аз. И ми е готино.
00:53:17Добре?
00:53:19Боби?
00:53:21Ти каква равновсметка си си направил?
00:53:26Управелено научих, че наистина съм голямо куче.
00:53:30И че мога да издържа на всякакви условия, без това да ме бутне по никакъв начин.
00:53:37Научих, че съм много адаптивен и че наистина съзнанието определя как ще се чувства тялото.
00:53:43И дали си на реката, дали си на стопанството или си в най-голямата мизерия, ако се настроиш, че няма
00:53:49да ти е толкова зле.
00:53:50Всъщност няма да ти е чак толкова зле.
00:53:53Докъде се простират мечтите ти?
00:53:56Разбира се, че искам да стигна до финал като всеки един от участниците, които са тук.
00:54:00Но аз в момента буквално се забавлявам и играя игрите за кеф.
00:54:05И ако утре някой ме надиграе, всичко е 6.
00:54:10Но ако аз го надиграя ще е разно, защото съм показал, че мога да бъда по-добър.
00:54:17Рибари, благодаря ви за този откровен разговор.
00:54:19Сега обаче трябва да пристъпим към деловата част.
00:54:22Време е за номинации.
00:54:24Преди да започнем, имам едно специално предложение.
00:54:29То е към...
00:54:32Екатерина.
00:54:35Катя ти си най-богата, в иначе доста бедното племе.
00:54:39Плак ти.
00:54:41Сирома си.
00:54:43Сега ще ти дам възможност да се възползваш от натрупаното имане.
00:54:47Предлагам ти да си купиш имунитет.
00:54:52Имаш два варианта.
00:54:54Да бъдеш недосегаема за номинациите тази вечер.
00:54:58Това ще ти струва 200 гроша.
00:55:02Или да заложиш всичко.
00:55:04Цялото си състояние от 250 гроша.
00:55:07И да получиш неприкосновеност за цялата седмица.
00:55:11Какво мислиш?
00:55:15Има още една слабост, която е в плената и това е Иоанна.
00:55:18Не смятам, че Грина Волята е място за такъв тип.
00:55:21Но то не е семейна драма, ами емоция между сестри.
00:55:25Ние сме тук отбори.
00:55:27Трябва да играем заедно на игра, не да се опитваме, да променим някого.
00:55:37Предлагам ти да си купиш имунитет.
00:55:42Имаш два варианта.
00:55:44Да бъдеш недосегаема за номинациите тази вечер.
00:55:47Това ще ти струва 200 гроша.
00:55:51Или да заложиш всичко.
00:55:54Цялото си състояние от 250 гроша.
00:55:57И да получиш неприкосновеност за цялата седмица.
00:56:01Какво мислиш?
00:56:02Аз съм доста хазартна личност, но смятам да си заръжа златето.
00:56:09Усещаш ли излезка?
00:56:11Да, усещам го как ми диша във врата.
00:56:14Не мисля, че...
00:56:17Най-малко ето ако трябва да съм напълно откровен на ако си купя имунитет,
00:56:21сутре...
00:56:23Утре нищо чудно да играе срещу собственото си племе.
00:56:26И затова предпочитам да не си купувам имунитет, да се раздам на макс.
00:56:31Пак си помисли.
00:56:33Аз съм напълно сигурна в избора си.
00:56:35Отказваш.
00:56:36Отказвам.
00:56:37Приемам твоето решение.
00:56:40Тогава да започваме.
00:56:42Чудо ми, ако го номинираш ти и защо?
00:56:45Моята номинация отива за Екатерина.
00:56:49Просто раните, които остави не за мен, за племето в началото, което бяхме,
00:56:55за мен бяха жестоки, да ги гледам отстрани,
00:56:59начина по който се отнасяше с хората
00:57:01и това, което тя казва, че разбира, че не може да ги промени,
00:57:06но въпреки това ровеше до кокъл
00:57:10при всеки, който се опитваше по някакъв начин
00:57:14да се изправи срещу нея или тя виждаше някаква неправда.
00:57:18в отношението му или в действията му.
00:57:23Аз не съм такъв човек и не разбирам това отношение,
00:57:26затова мой глас отива за нея.
00:57:31Екатерина, стигат ли до теб тези думи?
00:57:33Стигат до мен тези думи, отдавна са стигнали до мен,
00:57:36а не мисля, че има за какво да се извинявам.
00:57:40Не веднъж съм го казала, винаги съм заставала зад гърба на цялото племе
00:57:44и съм гледала в негов интерес това, че съм досадна и натягвам.
00:57:48Досадна се имам на тяква.
00:57:50Когато има нещо, което е грешно и несправедливо,
00:57:53било то само в моите очи, аз няма да си замълча.
00:57:57Добре, един глас за Екатерина.
00:58:00Иоана, кога го наминираш ти и защо?
00:58:02Моята номинация не се за Николай на същата база като преди две седмици.
00:58:11Просто той е човек, който аз съм най-склонна да загубя от племето,
00:58:15за да остане племето възможно най-комплексно.
00:58:18Аз не бих казал, че той е слаб играч по никакъв начин.
00:58:22Той се е доказал много пъти.
00:58:24Но гледайки племето като цялост, а за този етап все още сме племе и се борим заедно,
00:58:34има звена, в които той е много силен, но други хора в отбора могат да покрият.
00:58:41Лазаринов, твой рет е. Кого номинираш ти и защо?
00:58:45Проискам да поздравя Екатерина, тъй като това, че отказа иммунитета наистина е достойно.
00:58:51Тя знаеше на къде отивят нещата тази вечер.
00:58:54И въпреки...
00:58:56Според мен, както не е минал от седмица, но и на последния номинационен съвет.
00:59:01Не вярвам, че за две седмици нещо от тогава се е променило.
00:59:06Номинираме Екатерина, тъй като преди малко тя самата каза, че е едно от нещата, които е научила, че не винаги
00:59:13е добре да променеш хората и не винаги е възможно.
00:59:18Аз не разбирам защо трябва да опитваш да променеш някого.
00:59:22Ние сме тук отбори, трябва да играем заедно една игра, не да се опитваме да променим някого, тъй като това
00:59:29постоянно изкачат конфликти, интриги и да.
00:59:35А оценяваш ли приноса, който тя имаше между последните номинации и сега?
00:59:42Имаше сериозен принос. Благодарение на нея ние бяхме в резиденцията за втория път.
00:59:47Благодарение на нея и на Илана. Те спечелиха тогава много решаващ елемент от териториалната битка.
00:59:53Същото успява да спечели една номинационна битка, но затова казвам, че не я номинирам тъй като слаб играч, а чисто
01:00:02на личност на основа.
01:00:05Катя, имаш ли да кажеш нещо?
01:00:06Племето говори вместо мен.
01:00:10Некото глава да говори и Борислав. Кого номинираш ти и защо?
01:00:14Моят глас отново отива за Катато.
01:00:16Както предният съвет, причината е същата, че рядко си издържа нервите и това е може би най-голямата слабост.
01:00:27Също така има още една слабост, която е в пленето и това е Илана.
01:00:32Това е слабостта на Катато и тяхната дълбока емоционалност често може да рефлектира върху изготвяне на стратегия и да създаде
01:00:44някакъв друг конфликт.
01:00:46Но не смятам аз, че пленът има нужда от тази емоционалност и още повече не смятам, че Игри на волята
01:00:52е място за такъв тип.
01:00:55Но то не е семейна драма, ами емоция между сестри по този начин.
01:01:00Мисъл пречен е играта лично според мен.
01:01:03И отделно смятам, че Катия може би е един от най-малко комплексните хора в пленето.
01:01:08Има качества, определено не ги отричаме, но на цялостна база смятам, че е най-малко комплексна.
01:01:19Екатарина, ти кого ще номинираш тази вечер?
01:01:23Аз може би това е едно от малките обещания, които не съм пристъпила, които са били дадени в Игри на
01:01:31волята от мен, че ще номинирам само единствено на база игра.
01:01:36И тази вечерашния ми глас отива за Лазаринов. Съжалявам, но откакто племената са объединени и всички вече сме рибари, просто
01:01:48съм забелязала най-много грешки.
01:01:51То дори не грешки, най-непълна игра от негова страна.
01:01:56Добре, Николай, да чуем твоята номинация.
01:02:01Напоследък, всъщност, чуя се как да го направя и аз. Не знам коя от двете сестри да номинирам.
01:02:07Екатарина по принцип е як дръзнител, обаче напоследък не ме дръзни толкова.
01:02:12В случая Йолана, не би, ме номинира мен, защото е най-склонна да ме загуби, то и аз съм най
01:02:16-склонен да я загуба нея,
01:02:18ама пък то син гласи да и дам или не, то се тая.
01:02:21Номинираме Екатарина. Думите, които казаха мои, че са пременици са така.
01:02:24Най-малко пъти се опитва мен да ме промени като човек. Аз нямам промяна.
01:02:30Ще бъдеш ли по-щастлив, ако Екатарина е извън племето?
01:02:33Не знам. Ще съм най-щастлив, като си отива при съместото.
01:02:37Добре. Милене ти си последен. Кого номинираш ти и защо?
01:02:41Аз също номинирам катото днес с мотивите, които имах и преди две седмици, които отново бяхме тук.
01:02:48По-сериозния ми аргумент е, че я намирам за най-слабо комплексния член на племето към момента.
01:02:54И втория ми аргумент е, че е доста конфликтна и създава напрежение в племето.
01:03:00И комбинацията между тези две неща я прави моя логичен избор за тази номинация.
01:03:06Определено няма да ми е приятно, ако я загубиме, защото сметам, че с нея в племето сме по-силни като
01:03:11племе, но ако трябва да се разделя с някой, с нея съм най-склонен да се разделя.
01:03:21Екатерина.
01:03:22Да.
01:03:23Ти си първият номиниран тази седмица.
01:03:26Утре войната на племената продължава с втората номинационна битка.
01:03:30След нея още един от войните фигри на волята ще бъде хвърлен в огъня на елиминациите от своето племе.
01:03:36Противникът ти може да е някой от врага, но може и да е някой твой приятел и съюзник.
01:03:42Бъди готова за всичко.
01:03:45Защото на финала единствено войнат с най-силна воля ще спечели сто хиляди лева.
01:03:52Територията ви очаква.
01:03:54Благодарим.
01:03:57Съюзник да, приятел надалек.
01:04:00Виждай си, утръпкото не ме пратят мене.
01:04:02Виждай си, утре, утре, утре.
01:04:10Виждай си, утре.
01:04:12Виждай си, утре, утре.
01:04:23Виждай си, утре, утре, утре, утре, утре.
01:04:26Напала на камърите.
01:04:28Напала на камърите, може би да.
01:04:30След съвета беше тегаво, защото Катя мъкна.
01:04:38В крайна сметка, ние не ей казахме нещо, което не беше обичайно за нея.
01:04:45Тя го е чувала поне два-три пъти, според мен, на съвети.
01:04:50и отделно сума ти хора са й го казвали право, когато ме е в очи.
01:05:06Катя, да не се изстреляш в реката, сао?
01:05:10Не, в луната.
01:05:13Ами колкото и колони да изчупи, няма да се промени нищо според мен.
01:05:20Мислите ли ти, че това, че сме сестри е негативно за племето?
01:05:25По време на съвета, една от причините Боби да номинира Катя беше това, че да има сестри в племето е
01:05:31много негативно за племето.
01:05:33Исках да видя дали останалите са на същото мнение.
01:05:36Според мен е позитивно, че сте сестри.
01:05:38Според мен, ако теб те нямаше в племето в момента, ще ще има много повече конфликт.
01:05:43Според мен е негативно за теб.
01:05:45Нещо?
01:05:47Негативно за теб.
01:05:48Много внимавай!
01:05:50Не, аз наистина...
01:05:53Ти обираш голяма част от енергията на Кати.
01:05:59Определено мисля, че това, че аз съм тук балансира нещата, че сме двете го.
01:06:03Аз мисля, че има го и факта, че вече е ново племе.
01:06:09Да, основните дразнители, да кажем, повечето заминаха, остана само Ники.
01:06:13И тя има много високо мнение за всички ново дошли.
01:06:19Според мен Иоанна много добре знае каква е ситуацията между племето и Катя.
01:06:25И това адвокатстване, според мен никой не го приема.
01:06:28Ники, аз само не разбрах, що не съм ти, що съм ти най-малко близък.
01:06:33Той за това не е нужно по принцип да разбираш.
01:06:36Ма защо? Мене ми е любопитно.
01:06:40Еми...
01:06:43Как да ти го кажа на по-прост язик?
01:06:45Не му и сети да си най-харесват.
01:06:47Кажи, де.
01:06:48Просто с дуите намивам повече, още прикискам.
01:06:51Ааа...
01:06:52Ма защото съм момиче или защото съм сестра на Кати?
01:06:54Не, на малче, ние сме има чета.
01:06:55Потому, ставащо.
01:06:55しто просто с теб най-малко си комуникивам,
01:06:57не съм ти дал шанс,
01:06:58не съм исхвал да ти дам шанс да си комуникивам общо с тебе.
01:07:01С другите намивам, с другите намочите,
01:07:02повече още прикискам,
01:07:03пък да живе.
01:07:03Пук и в крайна сметка ти...
01:07:06Востотваваш най-малкото състра.
01:07:08- Шко ти сме вказам, сестра,
01:07:08и мен бях, видя в като добри отношения...
01:07:10Это, търтра накачка...
01:07:10Да, в крайна сметка за състра накачок.
01:07:13Не мисля, че племето Рибари има проблем с това,
01:07:19че ние сме с те.
01:07:22Това беше всичко, приятели.
01:07:25Ими да, днеска си казахме, какво имахме.
01:07:28Адя се наспиме и
01:07:29утре, ако може да
01:07:30се заем биткото.
01:07:39С едната от ветра се тръгне в един момент.
01:07:41Това е много хитър.
01:07:43Не е толкова хитър.
01:07:45Малката не е чак толкова глупа, в колкото изглежда.
01:07:47Ако не спратим, а срещу друга това ще много гаде.
01:07:50Екшън!
01:07:50Би блитката!
01:07:51Не, не, Бес отгоре, само да уминаваме.
01:07:53Не, Баня, ти си си тук!
01:07:55Не, не, не, не, не, не!
01:07:59Нарочно не го прави това.
01:08:02Битката приключи!