Skip to playerSkip to main content
  • 2 days ago

Category

📺
TV
Transcript
00:00:18Ела, Беребло!
00:00:19Ела, Беребло!
00:00:22Щастливи сме от факта, че сме заедно отново.
00:00:24Но това няма да трябва дълго. Обещавам.
00:00:30Абсолютно, както винаги.
00:00:31Добре, спокойно.
00:00:33И тоя тон, като ми го лепне, направо ми иде да избия малките зъбки.
00:00:42Готови!
00:00:44Екшън!
00:00:48Не, не мога да го напред.
00:00:51Иван, спокойно! Не се морим!
00:00:53Затварите трупът пред дина!
00:00:57Приклякай, приклякай!
00:00:58Силно, момиче!
00:01:01Не мога да го метну това!
00:01:04Пред дина за рибарите!
00:01:07Става!
00:01:08Става, става, не се откари!
00:01:09Карай малко сила и злоба!
00:01:10Браво!
00:01:12Браво!
00:01:13Браво!
00:01:13Браво!
00:01:14Браво!
00:01:14Ивана, дай на кавкара!
00:01:16Кошена Тодор започва да се отпуска малко по-малко.
00:01:23Край!
00:01:25Победа за рибарите!
00:01:28Кое ще е първото нещо, което ще направите?
00:01:30Кафе!
00:01:32И майонезът!
00:01:34Поре се рамо със и висвай у него!
00:01:37Рибари!
00:01:38Къжи го!
00:01:39Къжи го!
00:01:40Къжи го!
00:01:41Пожелавам ви приятно прекаране президенцията!
00:01:57Ео!
00:01:58Ео!
00:02:00Ео!
00:02:01Ео!
00:02:02Ео!
00:02:02Ео!
00:02:02Холм, свит холм!
00:02:03Еее!
00:02:04Холм, свит холм!
00:02:04Вескош отива!
00:02:05Нали!
00:02:06Хайде, дронът!
00:02:07Крайде се е, хайде, мере, дошли!
00:02:10Кво странаве?
00:02:11Кво странаве?
00:02:11Хайде, да не си тръгваме никога, са чуи!
00:02:13Айде, специално имате смяна на местожителството.
00:02:15Майко, мило, човек.
00:02:16Тостоянното местожителството.
00:02:18Ве, ве...
00:02:20Виждам резиденцията отвънка. Просто къща мечта.
00:02:26Вече си заплюх моя спот.
00:02:29Човек...
00:02:29Как си го... така ли си го представя?
00:02:31Не, ве, ве, това е просто уникално.
00:02:34Не съм си представил такова нещо.
00:02:36Верно резиденция. Съй съм си мислял, че е хубаво.
00:02:39Е, това е топ.
00:02:45Резиденцията е патча.
00:02:49Охо, ябълка.
00:02:53Охо...
00:02:54Фризам вътре. То са картини.
00:02:57То са лампи.
00:02:59То е усветвление. То е...
00:03:00То е огромен хол. То е...
00:03:03То са хладилници. То са...
00:03:05Абе, я да почнем от храната направо.
00:03:11Ники, хладилник едно.
00:03:12Хладилник две.
00:03:14Боже господи, господи майко мило.
00:03:17Най-хубавото нещо в резиденция тази вечер е лицата на хората, които на Чудомир, на Катя и на Ники.
00:03:23Все буквално всияехи.
00:03:26Ники!
00:03:27Майонез!
00:03:37Ъмъ!
00:03:37М, м-м-мъ!
00:03:40М-м-м, м-мъ!
00:03:41Мое-е!
00:03:41М-м-м, м-м!
00:03:48М-м-м!
00:03:57М-м-м!
00:03:57на което си му обещавал и си му говорил за най-хубавият магазин с бомбони.
00:04:03Не викаш кавал, че майко мило яйчеца.
00:04:07И опускаш накрат въртенци в този магазин и гледаш само реакцията му от Стърник.
00:04:11Как се радва на абсолютно малките неща.
00:04:14Паста. Човече. Боб. Човече.
00:04:18Още бършно. Не, не, не, не, не.
00:04:20Тук е...
00:04:22Добре, а?
00:04:24Не, топъл ми, не знам. Не знам.
00:04:26Не, не мога опиша.
00:04:28Тук е рая.
00:04:29Тук е гръм в рая.
00:04:31Направо гръмотевица с едно ме удра, обаче такава блаженска.
00:04:36Не, не, боже.
00:04:38Значи да ти върви по хляб и майонеза.
00:04:42По хляб и майонеза.
00:04:45Ох, леле!
00:04:49Едно блаженство изписано на лицето му просто имаш.
00:04:53Майонеза.
00:04:53Ох, леле!
00:04:55Ай, му здраве.
00:04:56Майонеза.
00:04:58Майко, мило.
00:04:59Искате ли да седнем и да хапне малко?
00:05:01Да.
00:05:05Ама сядай, сядай.
00:05:06Това не е веалното.
00:05:07Или?
00:05:08Или не иска.
00:05:09Каквото е тази?
00:05:10Каквото каже, тази съм...
00:05:12Тихи внимавайте сядането.
00:05:14Да.
00:05:15Това не е вечера.
00:05:17Така, че е пишна.
00:05:18Да.
00:05:19Умерено, умерено са.
00:05:22Аз знаех, че е лаком и какво ли не, но такава реакция чак не съм очаквала.
00:05:31Леле, е, Ники, виж какво правиш?
00:05:33Човек, земиятаченик, ето ето.
00:05:36Салфетка?
00:05:38Салфетка.
00:05:39Салфетка.
00:05:41Салфетка.
00:05:42Има шоколад.
00:05:43Има хляб.
00:05:44Има лютеница.
00:05:45Има майонеза.
00:05:47Има чушки с кайма, без кайма.
00:05:51Абсолютно разнообразие от всякакви неща, за които са купнели повече от два месеца.
00:05:57Много, много мила картинка съм.
00:06:00Идявам се чувствам.
00:06:01Има много възглавните, това ми е страст възглавниците на мене.
00:06:04Има кафе.
00:06:06Дори без мляко е вкусно.
00:06:09Беше, беше превъзходно кафе с захар, ама много захар.
00:06:14И цигара, и ги държиш двете във всяка ръка по нещо и се чудиш кое е по-напред.
00:06:23Наистина превъзходно.
00:06:29Ах!
00:06:34Мхм...
00:06:52Мхм...
00:06:54Мхм...
00:06:56Вина за загубата, най-вероятно имаме всички след като сме загубили.
00:07:01Но така с по-голяма тежест може би е тази на Ивана.
00:07:05Все пак всички видяхме, че тя супер много се забави с хвърлянето.
00:07:11Ако някакви пъти се казва, че не може, че се отказва, че няма как да стане, това на всеки му
00:07:16е направил впечатление.
00:07:17Така че ако трябва да определя точен човек, бих казвал Иван.
00:07:43Ивана и Симона днес не се чувстват добре и то не защото сме на реката и двете имат сериозни уплаквания.
00:07:50И лекарите прецениха, че трябва да отидат в болница.
00:07:54Много се надявам да са добре и утре да имаме добри новини.
00:08:03Не, тук тръгнете.
00:08:05Трябва, дали?
00:08:06Да, е защото.
00:08:10Не, ще...
00:08:11Трябваме.
00:08:16Ще запаля, ще запаля се.
00:08:21Ей, Гогът.
00:08:23Готов е?
00:08:25Благодаря.
00:08:26Тук не ми е толкова зле.
00:08:29В смисъл, ще изкараме, ще се оправим.
00:08:33Но ми е гадно, че докарах целия отбор тук.
00:08:51Айде да ходим да спим в моята стая. Старата, нашата стая, настоящата.
00:08:55Аз вече я знам къде е.
00:08:56Хайде.
00:08:57Не съм била в една стая със сестра ми от...
00:09:01както бях на...
00:09:0312.
00:09:06От коята страна искаш да си?
00:09:08До прозореца.
00:09:10Тя ще тябва да спи до прозореца, откъде на къде?
00:09:12Аз спи до прозореца от два месеца.
00:09:16Не ми харесва, че взем моята страна на негото.
00:09:19Много неща не ми харесват, ето ти гребена.
00:09:21Може да не ми го хвърляш, моля.
00:09:24Подадох ти го, моля.
00:09:25Не ми го подадеш.
00:09:27Ако го хвърлям ще бъде по теб.
00:09:30Ако го хвърлям ще бъде по теб.
00:09:34Като полната отстъпих.
00:09:36По-скоро отстъпих, защото тя отстъпи да не си пуши флеглото.
00:09:48Късите мигащи!
00:09:50Как ще ви обуя?
00:09:56И съм готова.
00:09:58Срез упаковането.
00:09:59Супер!
00:10:03Как смърти?
00:10:06Игри на волята те първо започват за мен.
00:10:09Глада, реката, мизерията, нищо не е.
00:10:12Тошко, психоатаките на Тошко нищо не са.
00:10:15Но това насъжителство съм с сестра ми вече е...
00:10:18Изхвърли всичко. Аз се разръва, не мога с тебе просто.
00:10:22Казах ти да си подрещата с някой друг.
00:10:24С Когон?
00:10:25С Когон, защо ти не си подари стаята с Ники?
00:10:28Що аз не си втобедавам с тая.
00:10:29Ники, ако в моите стаи понеже ще ти пуша в леглото.
00:10:34И ще се разръва, не мога просто.
00:10:39Тази нощ ще я изкарам, няма проблеми.
00:10:42Стига да не пуши в стаята.
00:10:44Няма да има раздор.
00:10:46Но...
00:10:47Ще е трудно.
00:10:56Еде чудо човек.
00:10:58Ох! Ох, леле!
00:11:00Ох!
00:11:03Ох!
00:11:04Ох!
00:11:07Най-сетне,
00:11:08си спима като нормалните хора.
00:11:11Аман от тая река от тия каланяци,
00:11:13аман от тая палатка в това стопанство.
00:11:17Разкатахме се.
00:11:18Чисто, човек. Чисто, човек.
00:11:21Гляди...
00:11:23Парал...
00:11:24Човек, мен ме е страх да барна нещо, да не го изцапам.
00:11:27Да, между другото и ме ми е гадно си пипна още шаршафите,
00:11:30защото едно че съм по-мръсен от всичко.
00:11:33Всичко толкова хубаво тук.
00:11:34Що и тук...
00:11:35Такива неща...
00:11:36Рътвета ми най-школко не се пипава и гляди, в Огледалото.
00:11:41За първи път се виждам в Огледалото,
00:11:43не знам...
00:11:44Не помня вече от кога, като че вид не съм се виждал.
00:11:46Не знам как ми е името, как изглеждам.
00:11:48Оплаши се.
00:11:51Ние сме като крабоокрашеници.
00:11:54Рича мен нещастници.
00:11:57Направо то са ни бради, косата като гипс картон,
00:12:00веждите войнишки,
00:12:03целев пясък, очукън, изтрепан...
00:12:05Такъв нещастник никога не съм бил.
00:12:07Аз нямам търпение да се изкъпва, човек.
00:12:09Да се обръсна наоколо.
00:12:12Ще западяме чуда.
00:12:14Тукът всичко имаме, ще се къпяме, ще се бръстаме,
00:12:16ще хапваме майонеска,
00:12:18ще...
00:12:22Днес ще ги изтрепям.
00:12:25Вечерта.
00:12:27Следви худата част.
00:12:29Баня.
00:12:30Горяма.
00:12:32Согледало.
00:12:32Вода топла.
00:12:34Ей, сега това вечер ще пъля пъв хубавец.
00:12:38Музиката.
00:12:41Музиката.
00:12:49Музиката.
00:12:54Музиката.
00:13:07Музиката.
00:13:08Музиката.
00:13:12Музиката.
00:13:13Музиката.
00:13:16Музиката.
00:13:32Музиката.
00:13:54Музиката.
00:13:55Музиката.
00:13:57Музиката.
00:14:06Музиката.
00:14:09Музиката.
00:14:11Музиката.
00:14:13Музиката.
00:14:16Музиката.
00:14:20Музиката.
00:14:21Музиката.
00:14:22Музиката.
00:14:23Музиката.
00:14:24Музиката.
00:14:26Музиката.
00:14:27Музиката.
00:14:28Музиката.
00:14:29Музиката.
00:14:29Музиката.
00:14:30Музиката.
00:14:30Музиката.
00:14:31Музиката.
00:14:31Музиката.
00:14:32Музиката.
00:14:34Музиката.
00:14:35Музиката.
00:14:35Музиката.
00:14:36Музиката.
00:14:36Музиката.
00:14:37Музиката.
00:14:37Музиката.
00:14:38Музиката.
00:14:40Музиката.
00:14:42Музиката.
00:14:44Чувствам доста от нещата, които Тодор разказва и говори,
00:14:47така че много добре го разбирам какво е в момента.
00:14:50Той знае, че не той е виновен, но се обвинява много.
00:14:53Както казахме, не може да се добърва всичко
00:14:57и не всички игри си по твоите възможности.
00:15:02Това е хуже не ето.
00:15:06Тодор вече доста битки напоследък започна да губи
00:15:10и дали в единоборство или отбора разчита само и единствено на него,
00:15:18факт е, че явно губи форма.
00:15:21Искам много да ги захапя, искам много да искам втора възможност
00:15:24срещу Чедомир или срещу който е там.
00:15:27Чедомирите ти е много над категорията.
00:15:29Ти много му набравя, че на него.
00:15:30Ти си 80 кг, нали?
00:15:32Чедомири към десе и кусор.
00:15:34Сигурно и 5.
00:15:35Десе и 5 има. Много различни категории.
00:15:37Ако има някакво единоборство, пак да ковам за маса повече,
00:15:41пак ще е много трудно.
00:15:43Ще го издам тук.
00:15:44Пак ще го сбора.
00:15:47Така може.
00:15:48Със сигурност той вече е набрал доста на Чедомир, защото няколко пъти вече се изправя срещу него и Чедомир си
00:15:54го отнася като едното нищо.
00:16:04ТОТО ХРАНАРИЯ, ТОПЛАТАРИЯ, ТОТО… НЕМА изяждане.
00:16:08Изявел съм го продолу около 32,5 филики хляб с майонеза, явал съм 6�,7 пъти основно ястие, 3 кутийки
00:16:16с пастет, 10 яйца, 4 чушки пълнени, харирана упаковка маслини.
00:16:20Това е това човек да си похапне, така да му дойде Павел.
00:16:23Направо, маста мога да обрънда насък.
00:16:26Направиха ми ПСР-тест и за желение мога да продължа.
00:16:55Криятата змееврза.
00:16:57Одовета?
00:17:02Две издавах, една тука, една тука… Не знам колко ми издявам.
00:17:06Не ме гледно чудо-чудо, ти си там!
00:17:12Днеска ти си героя.
00:17:13В крайна сметка той да беше главния инициациорт да ни докарът до тука
00:17:17и определено заслужи да бъде начебното позиция на маста.
00:17:22Чудо, бърво чудо.
00:17:24Здраво чудо.
00:17:25Здраве.
00:17:26Здраве чудо.
00:17:27Здраве.
00:17:29Здраве.
00:17:32И искам да благодаря на всички ви.
00:17:35Здраве.
00:17:35Да благодаря на всички ви, че днес ми се доверихте.
00:17:39Не, не, не, не, не доверих.
00:17:40И смятам, че въпреки че аз бях, нали,
00:17:44и главното, нали, да кажем, действащо лице,
00:17:47без вас нямаше да сме тук.
00:17:50Кайно, победа ти беше човек много, такова с компромисът.
00:17:53Тук, нали, Бобката, Милен, също нямаше да спраят по-зле от мен,
00:17:58но просто на мен ми се падна тази задача и...
00:18:01Ти е възможност.
00:18:02Стромен както винаги.
00:18:04Стромен както винаги.
00:18:05Всичко мина по-пла.
00:18:06Не, чудо, ако ние се борехме за тук, а ти подпечата визата.
00:18:12Със сигурност такова представяне и такава мощна победа над Тодор,
00:18:16който е един от най-силните участници в предаването изобщо,
00:18:19ще е донесена, че до мир и уйдопълнителна увереност и самочувствие,
00:18:23и жажда за още такива победи и още такива успехи.
00:18:27Така че е добре дошла за цялата плена.
00:18:32Ве, ве, ве, ве, ве, какво е това тук, ве, ве, път път вече, че...
00:18:35Аз предлагам да започваме, просто...
00:18:37Муазелинка, дай!
00:18:40Почваме да ударя първата копка.
00:18:42Чувствам се като аладин.
00:18:44И съм разтръкал лампата на желанията и съм си пожелал
00:18:47да отръпва на маса с храна.
00:18:50Това отговор е майонезът, не е белото?
00:18:52Отдобър.
00:18:55Тото хранавият, то платавият...
00:18:59Тото...
00:19:00Нема изяждане.
00:19:05Прегутни първо.
00:19:06Само да не се задавиш, моля.
00:19:07Не бойся си.
00:19:09Не бойся си.
00:19:10Това храната е право жестока.
00:19:12Право брутална.
00:19:15Брутална, топа.
00:19:16Топа на топовете.
00:19:19Сигурно от последната година толкова храна не съм виждал.
00:19:21Това си е просто банкет.
00:19:25Не трябва да губим от тук, не след не.
00:19:28Никога.
00:19:29Никога не трябва да губиме.
00:19:31Защото на дивата река на това смачкано място,
00:19:33просто абсурдно да се върнеме.
00:19:35Разликата е от тук до...
00:19:38до Юпитър.
00:19:39Ние нямаме сувалка да летиме до Юпитър,
00:19:42така че изпустаме и това място,
00:19:44не съм чувал некои да ходи преж до Юпитър.
00:19:47Така че тук сме и не мръдаме.
00:19:50Днес, ако съм се движил като третий на това,
00:19:52утре ще направо ще съм като...
00:19:55Динамит.
00:19:56Може и топът да бъра, но ае.
00:19:58Утре ще съм направо вековен.
00:20:01Нямаме, с това човек да си похрапне,
00:20:03така да му дойде пара на пара.
00:20:04Маста му да бъра на са.
00:20:05Значи утре, ако то ще има,
00:20:08някой който ще трябва да минава два пъти,
00:20:10вече се досещам кой ще бъра.
00:20:11Човек имам с момента бял дроп като на кит,
00:20:13кърка като на болт,
00:20:14ще гърбем като Фелпс.
00:20:16Утре ще се.
00:20:17Аз съм.
00:20:19Толкова съм си ен издървал в момента,
00:20:21че мога да премина през блок.
00:20:23Като танкия съм.
00:20:25Захранил съм се и съм ужас.
00:20:29Топ!
00:20:30До вече бехте вие да ми избърнете молитвите.
00:20:33Аз не знам, моли ми се,
00:20:34аз това не го, нищо не ми помогна.
00:20:38Не веднъж съм казвал,
00:20:39Рибарят е се племе,
00:20:40което се беше отказал.
00:20:42То се беше,
00:20:43буквално се беше заровил
00:20:44и беше решило,
00:20:45че играта за него е приключила.
00:20:46И тази битка,
00:20:47и това идване на резиденцията,
00:20:49им показа,
00:20:50им даде надежда,
00:20:50че те още има за хво да се боят.
00:20:52Със сигурност следващите битки
00:20:54ще бъдат още по-силни,
00:20:55защото виждайки какво могат да имат,
00:20:59като много са на резиденцията,
00:21:01те няма да поискат да го загубят
00:21:02и ще се борят с зъби и ногти за това нещо.
00:21:22Хора, аз не си осилягам,
00:21:24пожелайте ми успех.
00:21:25Пожелайте успех и лека нош.
00:21:28Успех.
00:21:32Малко миризмата ме притеснява
00:21:34на тези спални чували.
00:21:37Смърди ли?
00:21:41Затова съм си отвънка на въздух.
00:21:45Да ми се проветрява.
00:21:49Не съм от капризните хора,
00:21:52определено няма да мрънкам,
00:21:53но пък той наистина е покъртителен.
00:22:22Това е жлута в цяло.
00:22:29Ако са...
00:22:31Ако ще започне, ако ще започне.
00:22:34Ясно, що е времето,
00:22:35мяма да вали.
00:22:36Това е супер.
00:22:38Ще се наспи, милата,
00:22:39с много весели,
00:22:40пак на битки.
00:22:42Малко миризмата.
00:23:19Най-гладните отново са в кухнята.
00:23:22Вечерета свършено ядната не приключва.
00:23:26Не знам от къде да започна.
00:23:28Има ни такива средножни закуски,
00:23:30пекат се филийки,
00:23:31пържат се филийки,
00:23:33мажат се филийки,
00:23:34просто филийки да има.
00:23:37Сега си на това капница.
00:23:39Дайте ти и нощче.
00:23:40и дейка с кашкавал.
00:23:43На нощ до шкафче на сестра ми
00:23:45има филия с шоколади
00:23:46и не съм изумен изобщо този факт.
00:23:48Те не са яли от много време.
00:23:53Ти само е чотаря?
00:23:55Не.
00:23:57Как само е чотаря?
00:24:00Не съм броил
00:24:01залъците на никой,
00:24:02откакто влезе в резиденцията,
00:24:03но определено е погълнал
00:24:05около 4 кг храна.
00:24:08Муха.
00:24:14Топа.
00:24:16Ще се нямам като пресетата
00:24:17от стопанството,
00:24:19цяло вечер просто ще се разкатаря.
00:24:21Утре какваше съм на битката
00:24:22и че не ме интересува.
00:24:24Знам, че тази вечера е моята,
00:24:25утре си е за утре.
00:24:26Аз съм от хората,
00:24:27които мислят ден за ден.
00:24:49Миско бачат просто туди.
00:24:52и кръстам в жудрото
00:24:54за първи вечер
00:24:54след тука.
00:24:56Ме боли.
00:24:59На зимата спим се пак.
00:25:03Момичетата, да?
00:25:05Момичетата не зна.
00:25:06Да, но са добре.
00:25:10Да, но...
00:25:12Много се надявам
00:25:13всичко да е на ред
00:25:14и да се върнат,
00:25:15защото сега сме шест човека
00:25:18и въобще не знаем
00:25:18какво ще правим.
00:25:27Добре дошла!
00:25:29Иван!
00:25:30Как дела?
00:25:31Как дела?
00:25:32Мисля, че ще ми е по-лесно.
00:25:34О, може.
00:25:36Влизам Ивана,
00:25:37влизам в кампа,
00:25:39но не ми харесва издържението ѝ
00:25:41и това значи,
00:25:42че няма да има добра новини
00:25:44според мен.
00:25:47За съжаление с днес...
00:25:49Какво ще болна, бе?
00:25:50Вище сте с един човек по-малко.
00:25:54Тъй като здравоставните ми състояни
00:25:56не позволяват да прожда фикри на волята.
00:26:03Трябва да бъда хоспитализирана.
00:26:06Направиха ми ПСР-тест,
00:26:07нямам COVID,
00:26:08но има друго посък,
00:26:10има друго сериозно заболяване
00:26:12и
00:26:13с зажиление мога да продължа.
00:26:22Тази съм в шок.
00:26:26Вайс,
00:26:26искам да се държиш до края.
00:26:29Ти си човек, който се заслужава.
00:26:30Искам да разкриш себе си.
00:26:32Не дай да се затваряш сам,
00:26:34покажи какъв човек си.
00:26:35Искам да покажа това, което аз видях в теб.
00:26:38Че си един достойни, добър човек.
00:26:41Любов,
00:26:42не позволявай никой да ти влияе.
00:26:45Отстявай си мнението.
00:26:47И не дай да се поддаваш на чуждо влияние.
00:26:52Малката.
00:26:55Ти също си отстоявай мнението.
00:26:57И винаги го имай, го отстоявай.
00:26:59Не дай да позволяваш да бъдеш
00:27:01манипулирана.
00:27:02Ти си много много момиче.
00:27:04Искам така
00:27:05да ти иеш до финала.
00:27:08Влади,
00:27:09не дай да мислиш какво мислят другите за теб.
00:27:12Ти също ти достойен човек.
00:27:13Просто бъди себе си, не дай да изпадаш
00:27:15тези коалиции, да говориш. Абсолютно няма смисъл.
00:27:17Ти също, че си суперинтересен частник,
00:27:19ако покажеш точно това, което имаш в себе си.
00:27:22Ами не мислех, че ще го кажа
00:27:25в този момент, но наистина ми стана
00:27:27мъчно, когато
00:27:29Ивана си тръгна.
00:27:30Все пак доста дълго време
00:27:32сме били част от едно семейство.
00:27:37Искам поне трима от вас
00:27:38да са на финал от жетварите.
00:27:40Поне. Значи не знам както си ги смятате.
00:27:43Поне трима от вас трябва да отидат.
00:27:45Ще направим всичко възможно
00:27:46да изпълним желанията, господарки.
00:27:53Мислех, че
00:27:55тръгвайки си ще ми много полезно,
00:27:57тъй като през цялото време мрънках
00:27:58как искам да си ходя, а как е
00:28:00супер трудно.
00:28:02Не очаквах да ми е
00:28:03толкова тъжно, когато се сбогувам
00:28:06с племето и с формата.
00:28:10Наистина ми е
00:28:11много трудно
00:28:12и много болно. Искам да е
00:28:14благодаря на всички
00:28:16всички страшно муше и мили бисвате.
00:28:20На добър час.
00:28:22Целувки.
00:28:23Много я обичам.
00:28:24Сърце да се оправиш бързо.
00:28:26Не би си?
00:28:26Ей, дай и гледай да се оправиш.
00:28:28Не би си.
00:28:30Чао.
00:28:34Игри на върната за мен беше дом, училище и ми даде най-много уроки, които дори в реалния си живот
00:28:43не бих могла да ги получа.
00:28:45Никога няма да забравя това преживяване.
00:28:54очаквам да ми, напреки това е гадно.
00:28:59Павя такова.
00:29:08По някакъв начин се е носил загубил другар в битката и просто искам да отида да си изляя някъде мъката.
00:29:21Днеска трябва да спечелим изради нея според мен.
00:29:46Днеска трябва да спечелим изради нея според мен.
00:29:49Ром сървис.
00:29:54Специално бата е за тебе.
00:29:56Добре, бата е.
00:29:57Е, не.
00:29:58Раскош.
00:29:59Е, не, е кафе с мен днесът.
00:30:02От всякъв е разкошотия.
00:30:04Такова нещо не ми е било от...
00:30:06И аз не помня от кога.
00:30:09Днеска...
00:30:10ще правим и новия...
00:30:12Новия ритуал.
00:30:13Абсолютно.
00:30:14Айде.
00:30:21Стави сме чудесно.
00:30:22Много добре.
00:30:23За първ път от доста време се събуждам сит.
00:30:29И не ми се налага да мисля откъде да си набавим храна.
00:30:35И дали има джанки още на дървото.
00:30:41Ники, ти нали не закусваш е по принцип?
00:30:44Каза, че няма ли закусваш днес?
00:30:46Да ли казвам?
00:30:46Да.
00:30:47Каза, че никога не закусва и вчера, което е яло, чак до обят няма да е ден.
00:30:50Обаче, обаче, поддавах се на тази закуска.
00:30:55Ники е на следното небе.
00:30:57Определено.
00:30:57Ники не може да спре да се радва.
00:30:59Даже преди малко го видях да излиза от туалетната с бисквити с шоколад.
00:31:02Нямам идея какво е правил там.
00:31:04Но факт е, че където и да се намира, Ники нещо хапва.
00:31:09Ники каква е колено на теб.
00:31:11Мисъл, ти чрез...
00:31:13Уж се пази-пази, ама в трича са изпусна коня.
00:31:19Изяло съм гове до около 30-35 филейки хляб с майонеза.
00:31:23Изяло съм един бълкан с лютеница.
00:31:26Яло съм 6 или 7 пъти основно ястие.
00:31:29Яло съм 6 или 7 десерата.
00:31:31Три кутийки с пастет.
00:31:32Десет яйца.
00:31:33Изярох две кисели мрека, една бучка сирене, кашкавал.
00:31:36Четвери чушки пълнени.
00:31:37Избухах една опаковка маслини.
00:31:39Изярох четвери салати, пивешко филе с броколи,
00:31:43наденички, боб.
00:31:47Авокадо, пържени филейки със сладко.
00:31:4916.
00:31:50Ти за това ли викаш на сутенита?
00:31:52Много, много не успях да спия тази вечер.
00:31:54Аз си легнеш, не знам, аз едва, ни по гръб, ни по колем.
00:32:00Дойдох тук, премерих се.
00:32:01Бях 83 кг.
00:32:03Е днеска, ако щете ми вявайте, 91 съм на Кантара.
00:32:07Като бездомници бяхме до уния ден, до вчера.
00:32:10Тук аз сега се чувстваме като кръве.
00:32:13Днеска съм железен.
00:32:14Направо нямам тръпене на дори от битките и да ги изрина.
00:32:21Чувствам се просто навърха на сладове да съм.
00:32:23Навърха на гръбяне на вълната.
00:32:25Просто уникално.
00:32:49Днеска капитанска битка ще има.
00:32:53Много е важно да изберем правилния капитан, защото ще не трябва тия награди, които капитан ще получи.
00:33:06Тука нега като на резиденцията не ли може да си позволим, а нещо?
00:33:09Тука не може да си позволим.
00:33:11Да, тук въпрос е 100% да пратим.
00:33:15Некоя е да не 100%, ама неко с по-голяма вероятност да биге.
00:33:19Имам и да си се разберем. Тогава между ние си и главната част на премито, когато трябва да се задържим.
00:33:25При избор на капитан трябва много да внимаваме, защото ако наградата е имунитет или двоен капитански глас,
00:33:32тогава нещата могат да се обърнат корен 0.
00:33:35Затова наистина трябва да внимаваме колко пращаме на капитанските битки.
00:33:38Ако успечеля награда, ще взема храна.
00:33:40Ако не предлужат храна, ще взема храна в една.
00:33:43И съм готов за реванш, срещу който иде от ребарите.
00:33:49Той малаш кой мога да пратат? Чудомир?
00:33:50Чудомир, че той, че той, че ще обиде.
00:33:53Затова съм сигурен.
00:34:00Аз съм сигурен, че чудо не искаш, че тая не...
00:34:02И аз така си мисля, че чудо ще изпратят.
00:34:04Което ще е супер, ако е изметрия, но уже не е възпростане, че той има маса.
00:34:10Да, тази тая маса, няма мога да...
00:34:12Прати ми го на мене на изметрия.
00:34:15Аз като гледам, всеки изкърбвати.
00:34:18Аз съм сигурен, Влади, Любови, Влади.
00:34:20Той всеки си е надъхан, той никой няма да не знам,
00:34:22никой не да каже, ами не, ами не, ами не ми се хори.
00:34:27Как се чувствате вие, Влади с Влади?
00:34:30Ами аз съм малко болен, не знам.
00:34:32Ти си болен?
00:34:33Ти.
00:34:34Се доста отпаднал, тежи ми главата.
00:34:37Ами аз тази на стимка, много не знам на мен,
00:34:39личното на ме притеснява, че почвам слизанадолу
00:34:41и усещам как почвам да кашлям, имам някакви храчки,
00:34:43якво нещо.
00:34:47Дето ще трябва повече въздух.
00:34:49Мисля, че...
00:34:51Никъс не е много такова.
00:34:52Да, няма ми е добре.
00:34:54Аз съм малко болен, но това не ми предичам,
00:34:57а раното ми е тоталщата.
00:34:58Да, бе, ти нали си спал накриво нещо тази вечер?
00:35:01На мен лично ми е много отпаднало.
00:35:05Така че...
00:35:06Това най-вероятно ще се отрази на игри.
00:35:09Аз лично май не искам да хода точно тази седмица.
00:35:12Най-логичнито нещо
00:35:14е да изберем някой здрав,
00:35:17който се чувства физически добре в момента.
00:35:19Точно как е според вас?
00:35:21Че нещо му беше гадно за вчерашната битка.
00:35:24Да.
00:35:24Ето малко му се натрупа тук,
00:35:26ама и аз мисля, че вчера е специално за вчерашната,
00:35:28че не имаше абсолютно никакие.
00:35:29Никаква.
00:35:32Мъжете в другия отбор са много
00:35:35тежки като физика.
00:35:37Вие им отстъпвате като физика всичките.
00:35:40На килограме им отстъпаме,
00:35:41ама аз не мисля, че тия килограме
00:35:43много са им помогна ли деса.
00:35:46Само срещу мене са им помогна ли,
00:35:48ама това е значи,
00:35:49че другия път не да ги съм...
00:35:51съртвам.
00:35:52Точно според мен ще иска да се реваншираш от...
00:35:55Да, ама това пак е едно издело сред,
00:35:57ако не спечели тя капитанска,
00:36:00можеш ще получи да рухне.
00:36:01Аз съм преживел толкова загуби в живота си,
00:36:04толкова поделим.
00:36:05Бил съм на върха,
00:36:06бил съм на дъното,
00:36:07бил съм на всяка живота.
00:36:09Другия път е злина още по-надъханство.
00:36:12Загубата, колкото се взима,
00:36:13толкова ще ти дава.
00:36:14Да, даже мисля, че малко повече ще дава.
00:36:15Да, даже повече.
00:36:16Загуби се дават много повече от колкото.
00:36:18Ти те мотивират страшно много.
00:36:21Много добре знам.
00:36:28Не знам, не знаме капитана...
00:36:33във момента...
00:36:35Не е толкова.
00:36:36Ние сме много хора,
00:36:37едва ли се стигнем до някакво равенство.
00:36:39Да, но и това трябва да го имаме напреди.
00:36:42Лекичко.
00:36:43И това трябва, викам, лекичко,
00:36:44да го имаме напреди.
00:36:45Ако се стигне да решава с гости капитана,
00:36:47е евентуално някои от овците.
00:36:50Да не вземат да се наговорили нещо.
00:36:52Още отпреди да се разделят племената.
00:36:56Със сигурност не трябва да се хвърнеме на сляпо
00:36:58и напълно да се доверяваме на овците.
00:37:01Винаги има вариант да си направят някаква коалиция,
00:37:04да влязат и да превземат нашето племе отвътре.
00:37:07Трябва да бъдем внимателни и със сигурност.
00:37:13Оттам също...
00:37:13Е, бе, дамо на сестри да няде да решаваш два сега.
00:37:15Аз съм си нафриот таблица с точки за...
00:37:19Вероня?
00:37:20Еми, некава такава мислена, да.
00:37:21Исшли да го споделиш.
00:37:24Е, ви не верат.
00:37:24Например, от 0,2 мега коефициент е главния коефициент
00:37:28за това, кой е бил в нашето племе преди това.
00:37:30Т.е. 20% отгоре качва.
00:37:34Вече им 0,2 точки пак за...
00:37:37Представяне тук като цяло в отношение
00:37:39кой е кво се опитва,
00:37:41ако се опитва некои нещо да прави.
00:37:43Това също ми е и...
00:37:4440-60-ката ми е в това.
00:37:47В битките.
00:37:49Ние като основните жатвари имаме един допълнителен коефициент
00:37:57заради това, че сме се борили толкова време заедно.
00:38:01Колко точки им, любя, до сега.
00:38:03Нова сега.
00:38:04Не се стигало да ви отценявате покойно.
00:38:08Брат, аз ще чупа...
00:38:11Тучкомера.
00:38:12Да.
00:38:13Ти ще изледеш отгоре.
00:38:15Това няма да ти стигнат.
00:38:16хе-хе-хе.
00:38:39О, бъбка! Писънце!
00:38:41О, о, письмо да...
00:38:43Да четеме.
00:38:44Идаме почта.
00:38:48Колелото на Игри на волята отново се завъртя.
00:38:51Територията са разпределени
00:38:52и войната на племенята продължава
00:38:55с нова капитанска битка.
00:38:56Във ваш интерес е да изберете войн,
00:38:59който ще се бори безрезервно
00:39:01от името на племято.
00:39:02Време е церемонията да започне.
00:39:04Всеки разполага с един глас,
00:39:06който може да даде за всеки го,
00:39:08включително и за себе си.
00:39:11Аз бих започнал, като ще гласувам за себе си,
00:39:14защото искам на хол да се бива.
00:39:16Казвам ви го дилетна.
00:39:18Играя ми се в индивидуален двубой
00:39:20и искам да излезна днес на арената.
00:39:26Но малко ми притеснява Овец да е капитан.
00:39:30Има и късмета да не ми се върнеш победител.
00:39:33Ти си капитан, че?
00:39:36Добре, дошли на арената.
00:39:38Ето и дилемата, която стои пред теб.
00:39:46Време е церемонията да започне.
00:39:48Всеки разполага с един глас,
00:39:50който може да даде за всеки го,
00:39:52включително и за себе си.
00:39:55Аз бих започнал, като ще гласувам за себе си,
00:39:58защото искам на хол да се бива.
00:40:00Казвам ви го дилетна.
00:40:02Играя ми се в индивидуален двубой
00:40:04и искам да излезна днес на арената.
00:40:07Аз обичам такива хора, като Боби,
00:40:09които си казват АЗ.
00:40:11Когато си ТИ, значи си ТИ.
00:40:13Тяк да го съм зачудомирено.
00:40:15Желанието,
00:40:16желанието, що ме твое,
00:40:17аз обичам хора, които си натъртват, натякват.
00:40:20Директно, точно и ясно, така че
00:40:23отиваш и...
00:40:24Си.
00:40:25Среда.
00:40:26Върд мене Борислав ще се справи блестящо.
00:40:28Голяма хиена е той.
00:40:30Дава всичко от себе си.
00:40:31Готов е бърдеците да си остави на полето.
00:40:33Аз подкрепям Бобката.
00:40:35Той не е ходил до сега,
00:40:37като капитан.
00:40:39И гласувам за него.
00:40:41Аз чак да гласувам за Милен,
00:40:43но след като Бобката има желание
00:40:45и е сигурен, уверен
00:40:47в себе си, гласувам за него също.
00:40:50Аз също гласувам за Боби.
00:40:51Още от овците съм казала, че съм видяла
00:40:54много сильни лидерски качества в теб
00:40:55и наистина вярвам, що направи
00:40:57за най-доброто за племето.
00:40:59Бобка, аз също подкрепям врат.
00:41:02Отиваш не иска.
00:41:03Мачкаш.
00:41:05И мога, аз ще отиде при теб.
00:41:07Да не се разцепвам от колектива.
00:41:10Аз ти го казваме тук,
00:41:11ако се върнеш за жълтици, а не с преднина,
00:41:13ще те удушува с тези две ръце.
00:41:15Мало зависи какво дадат.
00:41:16Не, ако има преднина, и се върнеш за нещо друго.
00:41:19Не, ако има преднина, аз имам преднината,
00:41:20защото има много важни и следващите питки.
00:41:23Не ме интересува те жълтици,
00:41:24ако изгубим един човек,
00:41:26сега това, че имам жълтици.
00:41:27Има и късмета да не ми се върнеш победител.
00:41:30Силно се надявам да играя
00:41:31срещу на някои по-середни гради,
00:41:33защото аз искам да си свърда часовника
00:41:34и да докажа на племето,
00:41:37че аз съм качествен играч и мога да разчитат на мен.
00:41:49Според мен е най-логичният начин
00:41:50да се насочим е да погледнем е така
00:41:53кой ще избера трибарите
00:41:54и да изберем човек, който му се противопоставя.
00:41:57Според мен ще е чудомир.
00:41:58Да, и аз така.
00:42:00И най-вероятто ще е изометрия.
00:42:02Аз, когато чудомир, съм готов да му
00:42:04да сретам задника днеска
00:42:06заради вечера.
00:42:09Ама, ето всеки от нас ще ще е готов.
00:42:11Аз съм сигурен.
00:42:13Така или иначе, всички сме душно тук да играем играта
00:42:15и да ходим на битки.
00:42:17Ние селим бати и да чакаме
00:42:19да стане финала без дека.
00:42:22Като цяло казваме това.
00:42:26Добре, дайте да гласуваме тогава.
00:42:29Не знам, аз не разбрах стратегически
00:42:31да ли ще се изготвим нещо.
00:42:35Не, просто не знам кога битката.
00:42:37Това е много трудно да направиш нещо, да кажеш.
00:42:39Трудно е, ние гледаме вероятностите.
00:42:41Ако е целене, примерно чудомиране
00:42:43е точен изобщо.
00:42:44Ако трябва да се цели нещо,
00:42:46си си да е улюбори.
00:42:47Ще дам моят глас на любо
00:42:49като по-комплексен.
00:42:51Не, че съм сигурен, че всеки един от нас
00:42:54заслужава да отиди
00:42:55и да сърта за някой задник на рибарите.
00:42:59Зависимо, кой ще е той.
00:43:01Друга ли бих предложил себе си?
00:43:03Не, обичам да ми гласува доверие.
00:43:07Ние само да си гласувам доверие.
00:43:09Аз си вярвам достатъчно, но не мисля, че е прилично да си предлагам сам гласът.
00:43:15Според мен е Тошко, примерно, или Люго.
00:43:22Това са за мен.
00:43:24Гласувай.
00:43:26Ими.
00:43:29Ще гласувам за Тодорас.
00:43:31Тъй като ако малко му е паднало
00:43:32егото от тук колебливото му представяне
00:43:36в последните битки,
00:43:38да може да му се вдигне
00:43:40и да си играе с същото самочувствие, като преди.
00:43:45Готов ли си, а си отмашаващи?
00:43:46Естествено.
00:43:48Как ни се готова?
00:43:53Аз също си мисля, че
00:43:56ти имаш да му връщи на чудомир.
00:44:00Сигурен съм, че
00:44:01няма му се задежда.
00:44:02Това ще гласувам за тебе.
00:44:04Аз предвид
00:44:05това, че Тодор е много надъхан да връстя.
00:44:09Има да взима от тях.
00:44:11Гласувам за него.
00:44:13Малко ми притеснява Овец да е капитан,
00:44:16само защото
00:44:17ако имат повече гласове или решаващия глас,
00:44:20може да
00:44:22номинират някой от нашите.
00:44:23Обаче, това притеснение при Тодор
00:44:26е доста по-малко,
00:44:27понеже той е така...
00:44:29той е малко повече като мене.
00:44:31А и така, като гледам,
00:44:32а не се харесват много съзвания,
00:44:35така че
00:44:35леко ми падат съмненията.
00:44:38Аз също ще гласувам за Тошко,
00:44:41защото смятам, че той вчера
00:44:42абсолютно ще ще да бие чудомир,
00:44:44ако им бяха на равна килограмите.
00:44:46И за това искам днес
00:44:47да ути да има покаже
00:44:48кой е...
00:44:49Кой е нашия Тошко.
00:44:53Нямам търпение, просто.
00:44:55Ти си капитан, че.
00:44:56Да, да.
00:44:59Молете храна.
00:45:01Челиш храна.
00:45:02А, пак и това, да.
00:45:03Точно ще докажем.
00:45:04Ай, и за това също,
00:45:05я не се съмнявам,
00:45:06че знам, че ако не,
00:45:07ще вземе нещо за племета.
00:45:08Е, как?
00:45:08Жътварите ми гласуваха
00:45:09много голямо доверие.
00:45:12Това, което, нали,
00:45:13ме кара да...
00:45:15страства много да ги чутам като близки
00:45:17и...
00:45:18и да не ги предавам никога.
00:45:19по никакъв начин
00:45:21ще го си цепя нескъс само да и той.
00:45:24А който иде?
00:45:25Който иде?
00:45:26Както се казва,
00:45:27волкът овца няма да стане.
00:45:29И това ще го докажа.
00:45:31Денес или когато иде.
00:45:54Бобка, готов ли си?
00:45:55Винаги.
00:45:56Това ми хареса.
00:45:57Това е отговорът, който учам.
00:45:58От Денреца и втора ред се вика.
00:46:03Айде, по-ви.
00:46:04Кой мислите, че ще пусне?
00:46:05Аз си мисля, че ще е мъж на истина.
00:46:06Влади.
00:46:07По принцип си мисля, че ще е някой от джетварите.
00:46:09Любо или Влади.
00:46:10Но пък те много-много не обичат да поемат отговорност.
00:46:13Малко бягат.
00:46:14Това, което ми е направо впечатление на битките.
00:46:16И сега отговорността на тоя капитан е много голяма.
00:46:20Сигно се надявам да е Вайс, Любо или Тошко.
00:46:24Това стримата човека също, което ще ми е много готино да се изправи.
00:46:28Наистина, ще стане много жестока битка.
00:46:38Два е, Тоши.
00:46:39Успех.
00:46:40Ще мачкам.
00:46:40Е, успех.
00:46:42Айде, машино.
00:46:44Сега от мастя, обещам.
00:46:46Айде, врата ми.
00:46:47Не ли си от?
00:46:48Ботос съм аз.
00:46:50За утре се пъсне.
00:46:55Трябвам за битка с нагласа за победа.
00:46:57Само за победа.
00:46:58Надявам се да се изправя срещу чудомир или срещу някой,
00:47:01който предните дни са малък загуба от него.
00:47:05Някой по-силен от отбора на рибарите.
00:47:08Искам дори с най-добрият от тях, който и да е той.
00:47:11да му сритам задника, така как се казва,
00:47:13и да се предберам вкъща с наградата.
00:47:26Сега от мастя, обещам дека.
00:47:31Сега от мастя, обещам дека.
00:47:33Время ермите с мастя.
00:47:48Борислав, Додор, добре дошли на арената.
00:47:52Тази седмица, честа да поведете жатварите и рибарите, се падна на вас.
00:47:58Капитанската битка е шанс да осигурите на племената това, което им е нужно.
00:48:02Или да заграбите плячката за себе си.
00:48:04Точно това ще правите днес. Ще грабите.
00:48:08Едно от древните гръцки имена на Черно море е негостоприемно.
00:48:12Не толкова заради вълните, колкото заради воинствените траки по неговите брегове.
00:48:18Историците описват как племената по край брежието на Странджа чакали корабите да заседнат в плечините и ги нападали за плячка.
00:48:25Днес вашата плячка са 4 чувала.
00:48:29А ето и правилата.
00:48:30Първо, трябва да вземете чувалите.
00:48:33Първият чувал трябва да уловите свъдица.
00:48:37Вторият трябва да изтеглите с пиратска канджа.
00:48:41Тя наподобява рибарска кука.
00:48:43Третият чувал трябва да уловите с котва.
00:48:47Това няма да е лесно, защото в същото време трябва да балансирате върху основата на дънер.
00:48:52За да вземете последният чувал, стреляте с копия.
00:48:56Трябва да улучите металния пръстен и да издърпате плячката.
00:49:00Всеки чувал, който вземете, носите във вашия съндък.
00:49:03В чувалите ще откриете кости на гигантска риба.
00:49:08Трябва да ги пренесете една по една през рува, като използвате въжето.
00:49:13Когато пренесете 80 кости на рибата, започвате да ги редите, за да си направите стълба.
00:49:20Всяка кост има точно определен...
00:49:22Ако костите не са на точните места, не можете да се качите по стълбата.
00:49:26Накрая се качвате по нея и трябва да отрежете главата на рибата с трион.
00:49:32Първият, който обезглави рибата. Печели капитанската битка.
00:49:37Ясно ли е всичко?
00:49:38Да, да, да.
00:49:39Супер, супер битка.
00:49:41Давай, давай.
00:49:42Се богат да побега на всяка цена и най-вече за храна на племето.
00:49:45Борислав Тонор, готови ли сте за битка?
00:49:47Да!
00:49:48Да!
00:49:49Не се е много важно да победя, защото племето има нужда от самочувствие и има нужда от победи.
00:49:55Готови!
00:49:57Екшън!
00:50:01Тръгват и двамата.
00:50:03Да видим как ще се справят с първото препятствие.
00:50:06Боби вече е взел своята въдица.
00:50:10Тодор размотава.
00:50:14Много близо беше, Борислав.
00:50:20Борислав май за момента повече кълве.
00:50:23Да видим бургазлията Тодор как ще се справи.
00:50:26Много хитро.
00:50:28Ау, беше накосъм.
00:50:35Показва се не толкова леста тази задача.
00:50:40Боби, успя все пак да закачи и сега започва изваждането на...
00:50:44Ето ги! Ето го първото чувалче!
00:50:48Борислав откача ценната плячка и я носи в съндъкът.
00:50:55При точно конечкото трябва да сме да изтрафтаме.
00:50:58Ето го Тодор!
00:51:00Накосъм минава.
00:51:12Първите кости на рибата се изипаха.
00:51:14А ето и Тодор успя да хване своето.
00:51:19Сигурно извлича чувалчето.
00:51:22През това време Борислав вече е на второто изпитание.
00:51:30И от раз го ваде.
00:51:36Борислав вече е при своят съндък и развързва втората част от пъзълба.
00:51:42Два чувала за Борислав, един за Тодор.
00:51:47Внимавайте да не загубите някоя част от рибата.
00:51:51Добре изтръсквайте чувала.
00:51:55Тодор бързно фаща саджака.
00:52:02Абсолютно безпроблемно.
00:52:08Сега трябва да догони Борислав във развързването на възлите.
00:52:15Вижте колко време отне на Борислав.
00:52:21Тодор изравнява.
00:52:22Невероятно погледнете.
00:52:23Тодор вади костите на рибата.
00:52:48Борислав вече е взял своята кука.
00:52:50изравни Тодор.
00:53:03О, доста добър опит за Борислав.
00:53:06Дали няма да извади своето?
00:53:07Невероятен опит.
00:53:08Погледнете какво прави Борислав.
00:53:11Абсолютен пират е Борислав.
00:53:14Много малко време му отне да улови своето.
00:53:20Да видим дали Тодор ще се окаже много ловък.
00:53:24О, на коса ми спусна.
00:53:30А Борислав вече е отворил съндъка и го пълни с костите на рибата.
00:53:37Да видим дали този опит ще е по-добър за Тодор.
00:53:41Успя ли? Да!
00:53:43Тука е, тука е.
00:53:46Остава само да прибере плячката си Тодор.
00:53:55Много добре е.
00:53:59Но Борислав вече тръгва на лоб за своят последен чувал.
00:54:17Погледнете колко въже трябва да размотая Борислав.
00:54:21Хладнокръвно действа.
00:54:22Но Тодор разбира се му диша във врата.
00:54:40Борислав вече опитва.
00:54:44О, погледнете какво хвърнене прави Борислав.
00:54:48Невероятно!
00:54:51Просто е феноменален!
00:54:53Погледнете!
00:54:56Всеки път му трябва да е повече от два опита.
00:54:59Борислав определено води в тази битка да видим какво прави Тодор.
00:55:02Тодор е последния чувал за Борислав и той може да почне да пренаси своята стълба.
00:55:23страхотно върнене на Тошко дали обаче е близо?
00:55:25Не!
00:55:34Ще трябва да се забърза Тодор, защото Борислав вече пренасе костите.
00:55:50Тодор, хвърля!
00:55:56Не!
00:56:05Пета кост!
00:56:07Погледнете каква система използва Борислав.
00:56:17А Тодор продължава да се бори с последното чувалче.
00:56:21Пак за малко пропуска Тодор.
00:56:25А Борислав безмилостопълни и своят съндък с кости.
00:56:29Сигурен съм, че в предишния си живот е бил пират.
00:56:46А Тодор, дали успя най-после?
00:56:50Да!
00:56:53Закачи го!
00:57:03Но Борислав вече е пренесал повече от половината от костите си.
00:57:08Погледнете го без спиране.
00:57:14Определено има прединство Борислав да видим какво ще стане.
00:57:42Да видим колко кости оставят в съндъка на Борислав да пренесе.
00:57:46О, не! Тук е последната кост. Това е последна кост за Борислав.
00:57:55Тодор е само по една.
00:57:56Сега трябва да се върнеш и да вземеш една да я пренесеш, още ведеш.
00:58:00Остани си я, тая, да.
00:58:05Само по една.
00:58:09Готов.
00:58:10А, Борис, това започна да прави скелета на рибата.
00:58:16Всяка кост има точно определено място.
00:58:21А, Борис, това започна да прави скелета на рибата.
00:58:50По-определено днес Борислав има ден.
00:58:55Просто е безпогрешен.
00:58:59Трябва да стане истинско чудо, за да спечели Тодор.
00:59:08Тодор вече пренесе парчетата и започва да реди.
00:59:11Край! Битката приключи!
00:59:13Ето и дилемата, която стои пред теб.
00:59:20По-определено днес Борислав има ден.
00:59:25Просто е безпогрешен.
00:59:29Трябва да стане истинско чудо, за да спечели Тодор.
00:59:35Напомням ви, че с жатварите имат много по-голяма нужда от тази победа.
00:59:41Защото живеят над дилата ръка.
01:00:09Шест кости трябва да постави Борислав.
01:00:12Шест кости го делят от последния финален етап на тази битка.
01:00:19А именно обезглавяването на рибата.
01:00:28Тодор вече пренесе парчетата и започва да реди.
01:01:03Тодор, пак трябва да ги поставиш една по една. Не можеш да носиш по две.
01:01:07Следната е.
01:01:19Погледнете какво прави Борислав.
01:01:21Последна кост.
01:01:32Всички кости на рибата на Борислав са на правното място.
01:01:38Сега му остава само да отреже главата на рибата.
01:01:54Борислав вече започва да реже главата на рибата.
01:02:03Край!
01:02:06Битката приключи!
01:02:10Много категорища победа за Борислав.
01:02:18Победата беше много сладка.
01:02:20Наистина тази битка беше много важна за мен.
01:02:22Да се докажа пред себе си основно, не толкова пред племето,
01:02:26колкото сам за себе си да си свърда часовника и то с доста силен противник.
01:02:32Борислав беше безкомпромисен.
01:02:35Не остави никакъв шанс на Тодор.
01:02:37Доминираше във всеки един от елементите.
01:02:40Брао, трудно ли беше да победи Тодор?
01:02:43И двамата сме бойци.
01:02:44За нас няма значение с кой сме на арената.
01:02:46Никакъв случай не е било лесно, защото не спряхме през цялото време и двамата.
01:02:51Битката беше успорвана.
01:02:53В крайна смет красна в Делях.
01:02:55Му се радвам, че беше също силен съперник.
01:02:59Ти си истински морски вълк.
01:03:01Страши ли се това черно море?
01:03:03Със сигурност в жилите ти тече пиратска кръв.
01:03:07Възможно.
01:03:08Борисот, ето и дилемата, която стои пред теб.
01:03:12Можеш да вземеш награда от 50 гроша.
01:03:14Само за себе си.
01:03:16Или да се откажеш от тях.
01:03:18И взамяна.
01:03:20Рибарите ще получат предимство в номинационната битка.
01:03:23Какво избираш?
01:03:24Предимство.
01:03:25Сигурен ли си?
01:03:26Абсолютно сигурен.
01:03:28Колко гроша имаш ти?
01:03:30Нула, но ще имам повече.
01:03:31Впоследствие. Спокойно.
01:03:33Играта вече навлиза в своята решителна фаза.
01:03:36Да кажеш, че не искаш грошовете при условие, че нямаш нито един.
01:03:39Не знам дали това е добра стратегия.
01:03:41Ще вбиваме във времето.
01:03:44Предценявам в момента да яваш този начин.
01:03:46Имаш още време.
01:03:46Питам те за последен път.
01:03:48Не, категорично взимам предимство.
01:03:50Важно е за нашия отборец да запазим всички.
01:03:54Когато дойде съвсем индивидуалната част на играта, всеки ще излиза срещу всеки.
01:03:58Ще се печелят много пари.
01:04:00В крайна сметка по-добре е да удара един заек с петки си ики, отколкото разивам по 50 на всяка
01:04:06битка.
01:04:06Има ли да не бъдеш ударен.
01:04:09Това е играта, случва се на всеки.
01:04:11Според мене това е признак на страх.
01:04:14Първо го казва, ние сме много силни, но после, като ме продължат предимството, на всяка цена гледа да го фани,
01:04:20защото все пак имат някакъв страх в себе.
01:04:23Ще усещам го.
01:04:24Какво е предимството на Рибарите в номинационната битка?
01:04:28Ще научите преди нейното начало.
01:04:31Добре.
01:04:32Тодор, разочарован ли си?
01:04:34Малко съм разочарован, че не може да спечеля храна единствено за племето.
01:04:38Аз много пъти в спорта съм бил на върха, но съм бил и на дъното.
01:04:42Но не значи, че няма да се завърна и да видят кой е Тодор все пак.
01:04:48Всичко е на ред, няма проблем. Ще срещнем пак на терена и тогава ще видим кой кой е.
01:04:54Жатварите смятам, че трябва да видят кой е Тодор.
01:04:57Определенно заслужават.
01:04:58Все още не са го видяли.
01:05:01Тодор, нито ти, нито племето ти печелите от тази битка.
01:05:06Разберам го.
01:05:06Като капитан от теб се очаква да водиш жатварите към победата и към по-лубър живот.
01:05:13До този момент все още не си се доказал в новото си племе.
01:05:17Сега се връщаш при жатварите победен и с празни ръце.
01:05:22Не знам дали ще ме бъдат сърдите, но малко по-малко ги разочарувам и това не е окей за мен.
01:05:28Но това е играта все пак и да ми се разсърдят и да не ми се разсърдят, нямам какво да
01:05:32направя.
01:05:32Просто играх до край и исках и аз победата, но така се случка нещата.
01:05:39Борислав Тонор, териториите ви очакват.
01:06:24Маля, колко време е минало от тази битка вече?
01:06:27Не знам. Маля време аз се връща и няма какво да се мота.
01:06:31Обеща бърза победа, ние затова го избрахме.
01:06:34Май само пред изборни обещания, така да и всичко свърши.
01:06:37Виж, може да се му дали много голяма кошница, пълна с всякакви неща и тя просто да му тежи по
01:06:42пътя.
01:06:45Обаче ако Тюдомир победи Тошко, ще му стане много гано.
01:06:49Не, човек. Тогава направено...
01:06:51Трябва да източим реката, да вземем някакви мерки тук.
01:06:55Да не ходя да се отдави ли?
01:06:56Да.
01:06:58Той сам ще я източи, ако се върне и е паднал.
01:07:04Да, ще е толкова почервенял, че като влезне вътре ще я изпари.
01:07:09Много обясняване, бъде.
01:07:10Точно 100 тук е грешен, важен ролик му.
01:07:12Бегне целия вясно първият път и ще езжда сме на кантар.
01:07:15Аз малко се забавих и това.
01:07:16Game changer, брат, това.
01:07:18Ще ти говорим накрая. Които сме и последни си сме най-добре, не знаеш?
01:07:21Тошко никога няма да падне по гръб и да каже, че някой е по-добър от него.
01:07:26Въпреки, че фактите говорят точно обратното.
01:07:28Той има за последните, може би десни, има четири провалени двубои едно в едно с някой друг атлет.
01:07:35Днес също не призна, че бях по-силен от него.
01:07:38Което лично за мен не му прави чест, защото в крайна сметка той загуби.
01:07:42Аз го водих на всеки един елемент.
01:07:44И оправдането, което той извади, че ако не беше копието, най-вероятно ще бахме да сме заедно.
01:07:49Не мисля, че е рентабилно.
01:07:51Всеки един атлет е длъжен да признае, когато някой друг го победи.
01:07:54Но, в крайна сметка, това е тошко.
01:07:56Що ме не можеш да признае, той си носи кръст.
01:08:05Бигамах! Това е играта си, ако ме направя е...
01:08:08Всички си мълчат, правят се, че всичко е наред, но накрая си изкарват много кирливи ризи.
01:08:17Това не е ловците тук, аз нали усещам да се съм различни хора.
01:08:20Той който са сме, почти не се сме най-добри.
01:08:22Не знайте.
01:08:27Само нон-шоп бъркъм по хладилника и търсам майонеза.
01:08:30Търса, обаче тя е нон-шоп вътре. Е, това е проблема.
01:08:34Абе, какво скажа, да отидаме да ги сломима.
01:08:41Екшън!
01:08:44Скачай!
01:08:48Справим фотофиниш!
01:08:49Айде да видим.

Recommended