Search
Library
Log in
Watch fullscreen
last year

"2Botë" - Puntata 3 - Dritan Brama dhe Françeska Jaçe "e tundin" me të pathënat e tyre

Ora News Emisione
Ora News Emisione
#rtvora #2BOTE #gameshow #rudinadembacaj #xhesimucaj #pietrozaniboni #gameshow

"Game show" më i ri në televizionet shqiptare, "2BOTË" do t'ju ngërthejë para ekranit të RTV ORA këtë vjeshtë. Një sfidë pa dorashka mes bukurisë dhe mençurisë, ku nuk do të mungojnë aventurat dhe lojërat nga më të paimagjinueshmet. Një event televiz i përmasave europiane.

Një emision ndryshe nga çfarë jeni mësuar të shikoni. 12 konkurentë përballë me njëri tjetrin duke dhuruar supriza, të qeshura, intriga dhe plot të papritura.

Me moderatore: Rudina Dembacaj, Xhesi Muçaj, Enki Braçaj dhe Feride Kuqi

Konkurente: Devisi, Kristela, Henrik, Alda, Reinaldo, Marcela, Ardiola, Andrea, Pamela, Emanuel, Noris, Eneida.

Një produksion i realizuar nga Pietro Zaniboni nën logon e RTV Ora.

Transmetohet çdo të shtunë ora 21:00 në RTV Ora

Browse more videos

Browse more videos