Search
Library
Log in
Watch fullscreen
last year

WHY NOT - Dj Sardi & Marko, dhe Sardi Strugaj (SEZONI 4)

Ora News Emisione
Ora News Emisione
#rtvora #rtvoranews #WhyNot #RozaLati #DjSardi #SardiStrugaj #Marko


Dj Sardi është një ndër emrat më të njohur në show-bizin shqiptar. Ai vendoset në vëmendje të portaleve shpesh herë jo vetëm për muzikën dhe projektet perfekte por edhe për jetën private dhe deklaratat pa doreza që bën.

Disa kohë më parë një deklaratë e tij ku pohonte se femrat në klube e kapnin nga të pasmet bëri bujë në media.

I ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin ?Why Not? në RTV Ora moderatorja Roza Lati e risolli dhe njëherë në vëmendjen e Sardit dhe teleshikuesve këtë deklaratë të tij.


Për më shumë lexoni në: https://www.oranews.tv/deklaroi-se-i-fusin-duart-vajzat-dj-sardi-tani-kane-nderruar-pozicion/

Follow TV Ora dhe RTV Ora News

Subscribe To "Ora News" on YouTube Channel for NEWS HERE: http://bit.ly/2DDddtL

Subscribe To "Ora News" on YouTube Channel for TV Shows HERE http://bit.ly/2sPcqj3

For more content from click HERE www.oranews.tv

Like Ora News on Facebook HERE http://bit.ly/2RkUN4s

Follow Ora News on Instagram Here http://bit.ly/2HBuiID

Follow Ora News on Twitter http://bit.ly/2RhOaQp

Për më shumë na ndiqni në: www.oranews.tv

Browse more videos

Browse more videos