Search
Library
Log in
Watch fullscreen
last year

RTV Ora - Dy Botë theu përsëri rekordet e shikueshmërisë

Ora News Emisione
Ora News Emisione
#rtvora #rtvoranews #2bote


Dy Botë theu përsëri rekordet e shikueshmërisë në puntatën e tij të tretë.

Spektakli i sfidave dhe argëtimit, dhuroi një tjetër mbrëmje për të mos u harruar, në shoqërinë e të ftuarve specialë Françeska Jaçe dhe Tan Brama, që se bashku me autorin Pietro Zaniboni dhe Tobias Xhaxhiun, gjykuan performancat tejet argëtuese të konkurentëve.

Për të parën herë një spektakël prime time në Shqipëri, u mbajt një sfidë e vërtetë Golfi, në kalanë piktoreske të Prezës.

Po kështu, kasti nuk i shpëtoi dhe një sprove artistike, siç qe ajo e Body Painting.

Në studio, konkurentët nxituan të kapnin ritmin në garën e 30 sekondave të kërcimit, po ashtu iu përgjigjën pyetjeve të quzi-t, që jo pak herë i gjeti në vështirësi.


Për më shumë lexoni në: https://www.oranews.tv/dy-bote-theu-perseri-rekordet-e-shikueshmerise/

Follow TV Ora dhe RTV Ora News

Subscribe To "Ora News" on YouTube Channel for NEWS HERE: http://bit.ly/2DDddtL

Subscribe To "Ora News" on YouTube Channel for TV Shows HERE http://bit.ly/2sPcqj3

For more content from click HERE www.oranews.tv

Like Ora News on Facebook HERE http://bit.ly/2RkUN4s

Follow Ora News on Instagram Here http://bit.ly/2HBuiID

Follow Ora News on Twitter http://bit.ly/2RhOaQp

Për më shumë na ndiqni në: www.oranews.tv

Browse more videos

Browse more videos