3 years ago

مدیتیشن خط زمانی صعود - Persian guided audio

We Love Mass Meditation
مدیتیشن خط زمانی صعود/پایان ویروس کرونا، ۴ و ۵ آوریل ۲۰۲۰، ساعت ۲:۴۵ صبح به وقت جهانی و ساعت ۷:۱۵ صبح به وقت تهران


دوباره وقت اقدام فرا رسیده است. وقت آنکه سرنوشت جهانمان را به دست خود بگیریم. همه ما موافقیم که فرایند آزادسازی سیاره به طول انجامیده است، و خط زمانی کنونی در جهت صحیح پیش نمی رود. این یک فرصت برای ما است تا به طور جمعی خط زمانی را به سمت مطلوب ترین خط زمانی و به سمت آزادسازی سیاره تغییر جهت دهیم.
بنابراین ما از فرصتی که طی آرایش استرولوژیک عظیم کانجانکشن مشتری و پلوتو در ۴ و ۵ آوریل ایجاد می شود استفاده می کنیم تا یک پرتال بیافرینیم که از طریق آن آگاهی خود را یکپارچه کنیم و خط زمانی مطلوب صعود را برای سیاره تحکیم و تقویت کنیم.

این فعالسازی به نیروهای نور کمک خواهد کرد تا انرژی نور را به سطح سیاره لنگر کنند تا ویروس کرونا را پاکسازی، و همینطور همه ترس و وحشتی که این شیوع بیماری تولید کرده است را حذف کنند، و نیز برای تقابل با تمامی نقشه هایی که نیروهای تاریکی با تریگر کردن این اپیدمی دنبال می کنند، و همینطور کمک به بازگشت سیر تکاملی سیاره به مطلوب ترین خط زمانی صعود که ما را به عصر آکواریوس رهنمون شود.

ما این مدیتیشن را در نیویورک در ساعت ۱۰:۴۵ دقیقه شب در تاریخ ۴ آوریل انجام خواهیم داد. این زمان معادل با ۹:۴۵ شب در شیکاگو، ۸:۴۵ دقیقه شب در دنور و ۷:۴۵ دقیقه شب در لوس آنجلس است. اروپا و آسیا نیز در تاریخ ۵ آوریل این لحظه فعالسازی را خواهند داشت، که در ساعت ۳:۴۵ صبح در لندن، ۴:۴۵ صبح در پاریس، ۴:۴۵ صبح در قاهره، ۱۰:۴۵ صبح در تایپه و پکن، ۱۱:۴۵ صبح در توکیو و ۱۲:۴۵ دقیقه بعد از ظهر در سیدنی برگزار خواهد شد.
(زمان این مدیتیشن در تهران به ساعت ۷:۱۵ صبح روز ۵ آوریل خواهد بود).

زمان مدیتیشن را بر اساس منطقه زمانی خود در اینجا بیابید:

https://www.timeanddate.com/worldclock/fixedtime.html?msg=ASCENSION+TIMELINE&iso=20200404T2245&p1=179

۱. از روش خود برای رسیدن به حالت آرام آگاهی استفاده کنید.

۲. قصد خود را برای استفاده از این مدیتیشن جهت رساندن سیاره به خط زمانی صعود مطلوب، و همینطور پاکسازی و حذف کامل ویروس کرونا، اعلام کنید.

۳. یک ستون نور سفید درخشان را تصور کنید که از خورشید مرکز کیهان ساطع می شود، و به همه خورشیدهای مرکزی همه کهکشان های گیتی وارد می شود. سپس تصور کنید که این نور وارد خورشید مرکزی کهکشان ما می شود، در سراسر کهکشان ما منتشر می شود و به منظومه خورشیدی ما وارد می شود، از همه موجودات نوری گذر می کند و سپس از همه موجودات روی زمین و همینطور بدن شما عبور می کند و به مرکز زمین می رسد.

۴. تصور کنید که این نور تمام بقایای ویروس کرونا روی زمین را پاکسازی می کند، و همه مناطق درگیر کرونا روی زمین را ضدعفونی می سازد، همه بیماران را شفا می دهد، و تمام وحشت برخاسته از این بیماری را از میان می برد و ثبات را بر می گرداند.

۵. تصور کنید روند رویدادهای سیاره زمین به مثبت ترین خط زمانی ممکن تغییر جهت می دهد، و از تمام بیماری ها و اپیدمی ها، جنگ ها، و سلطه جهانی فاصله می گیرد. تصور کنید که نورهای سفید، صورتی، آبی و طلایی همه نابرابری ها را ترمیم می کنند، فقر را می‌ زدایند و برای انسانها فراوانی به ارمغان می آورند. تصور کنید که یک چرخه عظیم کیهانی عصر آکواریوس آغاز می شود، و نور خالص، عشق و خوشبختی برای تمام ساکنان زمین به ارمغان می آورد.

زمان توصیه شده برای این مدیتیشن ۲۰ دقیقه است.

بروزرسانی ها در مورد مدیتیشن خط زمانی صعود:

Browse more videos

Browse more videos