TringDigitalTV

@v5ya9v7N4S02rdA
724 followers
0 following
1:39
Receta në 2 minuta - Krepa me arra dhe krem gështenje
3 years ago
1:17
Receta në 2 minuta - Krem karamel me portokall
3 years ago
1:42
Receta në 2 minuta - Krepa të kripura
3 years ago
1:49
Receta në 2 minuta - Kotoletë pule me perime
3 years ago
2:05
Receta në 2 minuta - Kotoleta patëllxhani
3 years ago
40:22
Gatuajmë për miqtë - Puntata 1
3 years ago
21:33
Çfarë ka shtëpia - Puntata 1
3 years ago
17:02
Unë gatuaj - Puntata 1
3 years ago
0:32
Tring Promo| Tring nuk është thjesht argëtim por edhe kursim!
3 years ago
0:35
Tring Promo| Çfarë ka shtëpia - çdo të enjte 18:30, në Living HD
3 years ago
1:10
Tring Promo| Gatuaj për miqtë - çdo të mërkurë 18:30 në Living HD
3 years ago
26:49
Familja Kuqezi - Episodi 18/ Sezoni 2 - Dashnorët
3 years ago
0:29
Tring Promo| Safe Internet
3 years ago
2:04
Receta në 2 minuta - Kesadija me pulë dhe speca
3 years ago
2:26
Receta në 2 minuta - Kërmij bourguigno
3 years ago
1:21
Receta në 2 minuta - Kek me mollë
3 years ago
1:49
Receta në 2 minuta - Kek me miell misri
3 years ago
1:36
Receta në 2 minuta - Kek me kumbulla
3 years ago
0:40
Tring Promo| Unë gatuaj - nga 26 Shtator, ora 17.00
3 years ago
1:33
Receta në 2 minuta - Kek me kokos dhe luleshtrydhe
3 years ago
2:00
Receta në 2 minuta - Kek me limon
3 years ago
1:16
Receta në 2 minuta - Kek me dardhë
3 years ago
1:35
Receta në 2 minuta - Kek me karrota
3 years ago
1:23
Receta në 2 minuta - Kek me fiq dhe kardemom
3 years ago
0:34
Tring Promo| Procesi i digjitalizimit për Shkodrën, Lezhën, Elbasanin, Vlorën, Himarën dhe Sarandën
3 years ago
1:47
Receta në 2 minuta - Kek i kripur me perime
3 years ago
0:40
Tring Promo| Unë gatuaj - së shpejti
3 years ago
1:03
Receta në 2 minuta - Hasude
3 years ago
1:44
Receta në 2 minuta - Jufka me kërpudha
3 years ago
1:29
Receta në 2 minuta - Hamburger
3 years ago