Skip to playerSkip to main content
  • 20 hours ago
Műszaki hiba miatt órákra leállt a német vasút keddről szerdára virradóra

A Deutsche Bahn közölte, hogy szolgáltatásai „lépésről lépésre” indulnak újra, miután egy csaknem három órára leállt a teljes német vasúti közlekedés. A cégvezetés műszaki hibával indokolja a történteket.

BŐVEBBEN : http://hu.euronews.com/2026/06/24/muszaki-hiba-miatt-orakra-leallt-a-nemet-vasut-keddrol-szerdara-virradora

Iratkozzon fel: Az Euronews elérhető 12 nyelven

Category

🗞
News
Transcript
00:01Műszaki hiba miatt tórákra leállt a német vasút.
00:04A Dolcseben azt közölte, hogy a kedjészakai incidens egy belső kommunikációs rendszer meghibásodása miatt történt.
00:11A vállalat nem részletezte, hogy pontosan milyen zavarok keletkeztek.
00:14A Dolcseben három órás kimaradás a szerda hajnali egy órék húzódott.
00:19A vonatok az állomásokon rekedtek, az értetlenség általános volt.
00:23Németországban szerdára virradóra utasok ezrei vesztegeltek országszerte.
00:28A Vasúttársaság elnézést kért, utasainak taxi és szálloda utalványokat adott,
00:32és ahol csak lehet, vonatokat is rendelkezésre bocsátott, hogy az utasok leülhessenek.
00:38Az elmúlt években egyre gyakoribbá váltak a késések és a fennakadások a Dolcsebánnál.
00:43A Német Állami Vasúttársaság az elmúlt évek alulfinanszírozása után átfogó,
00:48a forgalmat jelentősen zavaró felújításokba kezdett a fővonalakon.
Comments

Recommended