Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Bukuroshja pa fat|Episodi 36

2 years ago20 views

Reneja i jep dhuratën nënës së tij për ditëlindje, Renato trembet prej saj dhe tmerron të gjithë të ftuarit. Virhinia puth Romanon dhe Lola i shikon rastësisht. Lola shkon në varreza te Pablo dhe i thotë se i mungon Marselo dhe se e ka shumë të vështirë të qëndrojë larg tij. Rehina i dërgon orkide Lorencës.

Report this video

Select an issue

Embed the video

Bukuroshja pa fat|Episodi 36
Autoplay
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x486nqb" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Add the video to your site with the embed code above