8 yıl önce

#0 Adobe Photoshop CS6 Eğitim Seti – Bridge CS6 ile Önizleme

Afgan Rasulov
Afgan Rasulov
Adobe Photoshop CS6 Eğitim Seti – Bridge CS6 ile Önizleme
Görselleri Ücretsiz Hemen İndir! -http://www.pcderslerim.com/photoshop-cs6-egitim-seti-bridge-cs6-ile-onizleme/

Adobe Photoshop CS6, Temel Dersler, Photoshop Dersleri, Photoshop Kursu, Online Photoshop kursu olarak YouTube üzerinden size ücretsiz olarak sunuyoruz.

Pcderslerim ile Adobe Photoshop programını öğrenmeye ilk adım olarak gördüğümüz ve bilmen gerekenler arasında Adobe Bridge hem Photoshop öğrenmende kolaylık sağlar hemde Tasarım sürecinde hızına hız katar.

Tasarımcıların, fotoğraf sanatçılarının ve yaratıcı profesyonellerin yaygın kullandığı Adobe Bridge kullanarak tasarımlarında ve projelerinde nasıl gezindiklerini, ve bunları nasıl organize ettiklerini ve yerleştirdiklerini öğrenin. Adobe Photoshop ile entegre edilerek portfolyona doğrudan müdahale et.

Photoshop ile çalışmaya başlamadan önce Bridge ile çalışmalarını önizleme yap.

Bridge, yaratıcı projelerin için ihtiyacın olan tüm medya oluşumlarına yönelik merkezi bir erişim sağlar. Kolaylıkla toplu düzenlemeler yapın, maskeler ekleyin ve hatta merkezileştirilmiş renk tercihleri ayarlayın.

Bridge iş akışını basitleştirir ve düzenli olmanı sağlar.

Portfolyonuzu Bridge arayüzünde görüntüleyebilir toplu ya da tek çalışmalarınızı düzenleyebilirsiniz. Adobe Bridge Renk ayarları filtreleme resim boyutlarını düzenleme gibi işlemlerde hızlı ve kullanışlı kolaylık sağlar.

Adobe Bridge CS6 Profesyonel Fotoğraf makinenden çektiğiniz görselleri NEF yada RAW formatlarında Bilgisayarında görüntüleyebilir bu program sayesinde düzenlemeler yapabilir ve Jpeg formatına dönüştürebilirsin.

Photoshop CS6 Eğitim Seti’nin ilk dersi olan BridgeCS6 ile Önizleme videosu çalışmanı düzenlemeye nereden başlamanız gerektiğini anlatıyor. Dilediğin zaman dilediğin yerde videoyu ücretsiz olarak izle.

Adobe Photoshop Eğitim Seti videolarını pcderslerim.com adresinden veya http://youtube.com/afganrasulov kanalımızdan ücretsiz izleyebilirsin.

Photoshop Eğitim Seti içerisinde bir çok video barındırır Bridge CS6 ile Önizleme Eğitim setinin ilk videosu olup. Photoshop programı için bir ön eğitim olarak görebilirsin

Diğer videolarımız düzenli olarak eklenecek ve istekleriniz doğrultusunda güncelenecektir.

Daha fazla videoya gözat

Daha fazla videoya gözat