Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

Tam ekran izle

Sezgiler Nasıl Gerçek olabilir? 6. his nedir?

insanvegercekler2012
7 yıl önce|8K görüntüleme
Video, bir itfaiyecinin yangında patlamayı olmadan önce nasıl sezdiğini ve arkadaşlarının hayatını kurtardığı anlatılıyor. İtfaiyeci bile sebebini açıklayamıyor.

Bazen olaylar gerçekleşmeden sezebilir miyiz? 6. his dedikleri şey nedir? Bazı kişilerin bazı konularda diğerlerinden daha önce bazı olayları farkedebilmesi nasıl olur? Bazen sebebini bilmeden olacak şeyleri aklımızdan geçiririz ve olacağını biliriz.. Bazen bazı kişilerden negatif elektrik alırız sebebini anlamadan davranışlarına antipati duyarız ve o kişiler gerçekten de kısa süre sonra öyle çıkar. Bunun sebebi nedir?

Bilimin videodaki anlatımları bizlere gerçekleri sunuyor. İnsanlar bir konuda yeterince tecrübe yaşadıysa veya bilgiye sahipse nedenini o an açıklayamasa bile beyin bilimsel olarak o kişiye bir uyarı gönderir.

Tarih bu gibi olaylardaki birkaç olayda görülen sezgilerini kullanıp, insanlara üstün birisi olduğunu ve pek çok bilinmeyen şeyi bildiğini iddia eden, geleceği gördüğünü iddia edenler olmuştur. Birkaç olaydan dolayı kimsenin kimseyi bu şekilde kandırmaya hakkı yoktur. Bilimsel gerçekler ortaya çıktıkça, insanlar kendilerinin ne kadar aciz olduğunu ve beyinlerinin nasıl mükemmel bir biçimde yaratılmış olduğunu göreceklerdir…