Vai al lettorePassa al contenuto principale
  • 9 mesi fa

Categoria

🗞
Novità
Trascrizione
00:00Terectoria Чернобильської АЕС в 1922 році була окупована російськими військами
00:06і це само по собі було дуже небезпечно, тому що там постійно виконуються роботи
00:13з зберігання безпеки в Чернобильській станції.
00:21Але і навіть після того, як російські війська пішли,
00:26все одно бомбардування, укриття, яке було побудовано 10-15 років тому
00:31з допомогою Європейського Союзу, продовжувалось.
00:34І ми знаємо випадок, коли в лютого цього року, 2025 року,
00:39дрон поцілив і нарушив цілісність саркофагу,
00:46що само по собі є небезпечним для радіаційної безпеки.
Commenti

Consigliato