00:00«Я хочу подякувати президенту Еммануелі Макрону за те, що він організував нашу зустріч, важливу зустріч Еммануеля, моя, і президента Трампа.
00:12Дуже хороша зустріч, важлива, що вона конструктивна і атмосфера важлива, що ми розмовляємо, ми говоримо про Україну, говорили вже аж
00:25тільки про Україну і про українців».
Commenti