Skip to playerSkip to main contentSkip to footer
  • 7/2/2009
This is now what a typical day looks like for us. Each customer either buys a $4 or $6 bag of kettle corn. Most of our regular customers buy two. To learn how you can start your own kettle corn business, go here: www.wickeddelicious.com

Recommended