БІЛЬШЕ НІЖ СИЛА - Сили логістики ЗСУ | Епізод 6

  • в прошлом году
БІЛЬШЕ НІЖ СИЛА. Сили логістики ЗСУ. Епізод 6
Війна триває – воїни Збройних Сил упевнено звільняють Україну від окупантів. Величезне значення у наближенні Перемоги має стратегія матеріального забезпечення і транспортування сил і засобів. У шостому епізоді проєкту «Більше ніж сила» йдеться про Сили логістики – формування у складі ЗСУ під керівництвом Командування СЛ. Його призначення – логістичне забезпечення ЗСУ під час заходів підготовки та у ході стратегічного розгортання, ведення операцій сил оборони, територіальної оборони України, руху опору, відновлення боєздатності військ (сил), планування застосування та управління підпорядкованими військовими частинами та установами.
Цикл інформаційно-ознайомлювальних відео «Більше ніж сила» створено FILM.UA Group спільно з Управлінням зв’язків з громадськістю ЗСУ. Його мета – розповісти про структуру та основні положення діяльності Збройних Сил України, а саме різних видів сил, окремих родів сил і військ.
Дякуємо нашим воїнам за мужність і непохитність у боротьбі зі злом!
За допомогу у створенні випуску висловлюємо подяку Управлінню зв’язків з громадськістю ЗСУ та Службі зв’язків з громадськістю Командування Сил логістики ЗСУ
Продюсери – Поліна Толмачова, Валерія Савенко
Військовий консультант – Олександр Штупун, Валерій Шершень
Режисер монтажу – Андрій Леоненко
Музичний супровід – «100лица» – «ЗСУ»
Муз.: Владислав Ступак, сл.: Назар Савчук, Владислав Ступак
(с) & (p) 2022 Moon Records

Рекомендуем