Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Watch fullscreen

Plagoset me thikë kreu i njësisë adminsitrative Sukth dhe nipi i tij, autori në kërkim

Report TV
Report TV
11 days ago|0 view
DURRES - dita e fundit e 2019-ës, 31 dhjetori, nuk ka lënë pas edhe ngjarjet e rënda në Shqipëri, ku pas atentatit që ju bë në zyrë kryebashkiakut të Lushnjes, duke e lënë të plagosur nga shërthimi i një granate, një tjetër zyrtar është plagosur, këtë radhë me thikë.

Ngjarja ndodhi në Sukth, ku Rrapo Osmani, kryetar i njësisë administrative të Sukthit, ka mbetur i plagosur me dy goditje me thikë. I plagosur mbeti edhe një nipi i tij 21-vjeçar me inicialet K.O, të cilët ndodhen në spital nën kujdesin e mjekëve jashtë rrezikut për jetën.

Browse more videos