Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Watch fullscreen

RTV Ora - Goma e makinës rrokulliset nëpër tunelin e Kalimashit dhe shpërthen si bombë

Ora News Lajme
Ora News Lajme
last month|5 views
#rtvora

Një fenomen i pazakontë ka ndodhur në tunelin e Kalimashit, ku një gomë makine teksa po rrotullohej në njërën anë të tunelit ka shpërthyer brenda në tunel.

Shpërthimi për arsye të panjohura ishte si shpërthimi i bombës.

Momenti i shpërthimit të gomës është filmuar nga një qytetar i Kosovës teksa udhëtonte drejt bregdetit.

Për më shumë lexoni në:
http://www.oranews.tv/article/goma-e-makines-rrokulliset-neper-tunelin-e-kalimashit-dhe-shperthen-si-bombe

Follow Ora News

Subscribe To "Ora News" on YouTube Channel for NEWS HERE: http://bit.ly/2DDddtL

Subscribe To "Ora News" on YouTube Channel for TV Shows HERE http://bit.ly/2sPcqj3

For more content from click HERE www.oranews.tv

Like Ora News on Facebook HERE http://bit.ly/2RkUN4s

Follow Ora News on Instagram Here http://bit.ly/2HBuiID

Follow Ora News on Twitter http://bit.ly/2RhOaQp

Follow Ora News on Google+ HERE http://bit.ly/2TdjAJz

Browse more videos