Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Watch fullscreen

Report TV -Aksident në Shkodër, përplasen dy makina, dy të plagosur rëndë

Report TV
Report TV
6 months ago|0 view
Dy persona janë plagosur si pasojë e një aksidenti në aksin Shkodër-Velipojë dhe ndodhen në gjendje të rëndë për jetën.

Aksidenti ndodhi rreth orës 17:45 minuta pranë fshatit Trush, ku dy makina u përplasën kokë më kokë. Të plagosurit Jetmir Bushaj dhe Arjan Lleshi janë dërguar me shpejtësi në spital.

Browse more videos