Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Watch fullscreen

Zbulohet pas 4 shekujsh piktura “150 mln euroshe” e Caravaggios - Top Channel Albania - News - Lajme

Top Channel Albania
Top Channel Albania
11 months ago|0 view
Në vitin 2014, në papafingon e një shtëpie në Tuluzë të Francës ishte zbuluar një pikturë e mbuluar nga pluhuri dhe e dëmtuar nga lagështira, që dukej sikur e kishte një vlerë.

Browse more videos