Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Thumb al A eshte shtatzene Zaimina

11 months ago0 views

A eshte shtatzene Zaimina? Si i ka ajo marredheniet me vjehrren dhe kunaten? Per cfare pendohet me se shumti pas kaq vitesh pjese e tregut muzikor?
Dj Vicky, eshte shtatzene! He, he se tallemi, por eshte e vertete: Vicky do te behet baba dhe ka rrefyer per here te pare mbi marredhenien e tij prej shume .
Kete jave ne Thumb kemi mesuar disa nga te fshehtat e Trim Jetullahut. A ka te dashur Trimi? A i ka bere atij ndonjehere nje mashkull masazh.Mesa duket Trimi .
Ronela Hajati a.k.a mamma rikthehet ne Thumb, por kete here me nje interviste ndryshe nga heret e tjera. Mikrofoni i Thumb e ka ndjekur ne nje nga qendrat .

Report this video

Select an issue

Embed the video

Thumb al A eshte shtatzene Zaimina
Autoplay
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x6957yo" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Add the video to your site with the embed code above