Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

AMA dhe RTSH, PD refuzon apelin - Top Channel Albania - News - Lajme

3 years ago0 views

Partia Demokratike ka refuzuar apelin e mazhoranczs për zgjedhjen e anëtarëve të Këshillit Drejtues të Radiotelevizionit Publik dhe të anëtarëve të Autoritetit të Medias Audiovizive, dy institucione që po zvarriten prej një viti dhe që janë në pamundësi funksionimi për shkak të përfundimit të afateve ligjore.

Report this video

Select an issue

Embed the video

AMA dhe RTSH, PD refuzon apelin - Top Channel Albania - News - Lajme
Autoplay
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="https://www.dailymotion.com/embed/video/x3fqmo3" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Add the video to your site with the embed code above