Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

105-vjetori i Alfabetit shqip - Top Channel Albania - News - Lajme

3 years ago0 views

Me rastin e shënimit të 105-vjetorit të alfabetit të gjuhës shqipe, ministrja shqiptare e Kulturës, Mirela Kumbaro ka realizuar një vizitë në Muzeun e Alfabetit në Manastir, ku është pritur nga homologia Elizabeta Kançevska dhe zv/kryeministri Musa Xhaferi.

Report this video

Select an issue

Embed the video

105-vjetori i Alfabetit shqip - Top Channel Albania - News - Lajme
Autoplay
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x3fcllj" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Add the video to your site with the embed code above