Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Ukrainë, mijëra protestues kundër kursit pro-rus - Top Channel Albania - News - Lajme

3 years ago0 views

Mijëra manifestues të revoltuar nga vendimi i Ukrainës për të refuzuar marrëveshjen e tregtisë së lirë me BE-në protestuan përpara godinave qeveritare në Kiev gjatë mbrëmjes së të enjtes dhe orëve të para të së premtes.

Report this video

Select an issue

Embed the video

Ukrainë, mijëra protestues kundër kursit pro-rus - Top Channel Albania - News - Lajme
Autoplay
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x3fckp3" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Add the video to your site with the embed code above