Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

Yılların Tecrübesi ile Yanınızdayız - (312) 419 28 09

3 yıl önce5 views

Nettercume

Net Tercume

Tercümede En Son Nokta
Tercüme sektörü içinde bilenen ve önemli bir yerde olan firmamız 15 yıllık tecrübeye sahiptir. Müşteri memnuniyeti ilk sırada tutmanın yanı sıra kaliteden hiçbir zaman ödün vermeden çalışmaktadır. 15 yıllık tecrübe ile sözlü ve yazılı tercüme konusunda % 100 müşteri memnuniyeti sağlamıştır. Uluslar arası ilişkilerin artması ile firmamız Yeminli Tercüme konusunda da bir marka olmuştur. Tüm müşterilerimiz ile aramızda bulunan karşılıklı güven ve memnuniyeti gizlilik politikamız oluşturmuştur. Tercüme konusunda şirketler ile alakalı olan bilgiler kesinlikle başka kişiler ve şirketler ile paylaşılmaz. Bizimle şirketiniz arasında gizlilik sözleşmesi imzalanmaktadır. Gizlilik sözleşmesini internet ortamından ve mail adreslerimizden talep etme olanağı bulunur.
Tercüme sektöründen sözlü ve yazılı tercüme de 50’den daha fazla kadromuz ve 100’den daha fazla konuda hizmet sağlamaktayız. Amacımız ve prensibimiz arasında hizmet sektörüne yeni bir bakış kazandırmak bulunuyor. Bizler için yapılacak olan çevirilerin doğruluğu oldukça önemlidir. Firma olarak aldığımız her işi bir proje gibi gördüğümüzden dolayı müşteri her daim zamanında teslimat yapıyoruz. Ücretlendirme konusunda ise 180 kelime veya 1.000 karakter üstünden hesaplama yapılmaktadır. Tercüme işlemlerinizde istemiş olduğunuz terminolojiyi kullanarak sizleri vermiş olduğumuz hizmeti en üst kalitede sunmak için konusunda uzman olan tercümanlar çalıştırıyoruz. Çeviri yapılacak olan belgelerinizi ister fax ile ister E-mail yolu ile isterseniz de özel kuryemiz ile bize ulaştırma imkanınız bulunur. Sonrası yine sizlerin isteğine göre şekillenmektedir.

https://www.nettercume.com.tr/95/Referanslarimiz
https://www.nettercume.com.tr/iletisim
https://www.nettercume.com.tr/102/Yazili-Tercume
https://www.nettercume.com.tr/103/Sozlu-Tercume

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

Yılların Tecrübesi ile Yanınızdayız - (312) 419 28 09
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x39mft7" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle