Search
Library
Log in
Watch fullscreen
6 years ago

DiEter - Largohesh (Official Song)

DiEter Official
DiEter Official
Lyric : Papi G
Master : DiEter & Trittol Maffia
Video : Miri Alia
Rec : RedRow Rec

Sa tkam dasht s'e kuptove
Ti ndjenjen nenvlersove
Besimin qe ty ta dhash
Qa pata krejt e shkatrrove
Bravo te qoft
E sheh veten ktu ku je
Jo nuk me ke njoh
Mos harro ku ishe dje
E ti je kon me mu
Per aq sa t'konvenon
Amo dicka maje men
Sikur un askush s'te don
Jom i pari ne shum hapa
S'ke me mohu
Sado me kalu koha ke me m'kujtu
Ke me deshtu
Nese tjeter kon e don
Nese nuk je per mu
Nuk mun me kon per tjeter kon
Sa shum fjal mi ke thon
Sa premtime mi ke bo
Ti gjithmon e ke dit
Kjo zemer shum te do
Jo ti mos e moho
Gjonat q kom bo per ty
Largohesh kejt pa prit
Kur flet s'me sheh ne sy ( 2x )
Ty te mendoj
Me mungon shum e pranoj
Te deshiroj
Pa ty si te jetoj
Imagjinoj
Nji jet m kon me ty
Ditet e lumtura bashk
Me kon none e fmijve t'mij
Kto ondrra jon larg
Se ti je me nji tjer
Do mbesim ne kujtime
Si histori e vjeter
Si dy qe shum u deshtem
Tash nuk jan mo bashk
Nuk kan rendsi ndjenjat e mija
As sa t'kam dasht
Te lutem mos harro
Se zemra te kerkon
Kujto vargjet qe kam shkru
Ti pa mu si jeton
Tregom a je e lumtur
Siç ishe at'er me mu
Pa ty jo nuk rri
Se zemra te ka kerku
Sa shum mka vra kjo ndarje
Akoma s'e besoj
Dhe nese do te vdes
Dhe n'jeten tjeter do t'kerkoj
Dhe nese ndonjeher
Do m'rrjedhin lot ne sy
Jan lotet e dashuris
Qe dikur kan rrjedh per ty

Browse more videos

Browse more videos