Trener koszykówki zawieszony po wygranej 161:2

• 9 years ago
Trener szkolnej drużyny koszykówki nie będzie mógł prowadzić swojej drużyny w dwóch kolejnych meczach po okazaniu niesportowego zachowania podczas wygranego meczu.
Trener Michael Anderson i jego drużyna Arroyo Valley wygrała póki co wszystkie 4 mecze tego sezonu z różnicą minimum 70 pkt.
Jego podopieczne zniszczyły Bloomington High na początku miesiąca 104:1 i był to wynik po pierwszych dwóch kwartach.
Anderson w drugiej połowie meczu wpuścił na boisko rezerwowe, które jak się później okazało kontynuowały dzieło zniszczenia.
Ostateczny wynik meczu to 161:2
Po meczu trener został oskarżony o próbę upokorzenia przeciwników i został zawieszony na dwa mecze.
Trener przeciwnej drużyny powiedział, że podopieczne przeciwnika podczas tego typu meczów nie uczą się niczego pozytywnego.
Współzawodnictwo powinno przebiegać w zdrowej atmosferze, ale czy zawieszenie to nie zbyt surowa kara?