Skip to playerSkip to main content
  • 30 minutes ago
Dwa lata po buncie pokolenia Z kenijscy demonstranci wracają na ulice Nairobi

Dwa lata po buncie podatkowym pokolenia Z w Kenii demonstranci 25 czerwca znów wyszli na ulice Nairobi, domagając się sprawiedliwości i rozliczenia władz.

CZYTAJ WIĘCEJ : http://pl.euronews.com/2026/06/25/dwa-lata-po-buncie-pokolenia-z-kenijscy-demonstranci-wracaja-na-ulice-nairobi

Zasubskrybuj nasz kanał.Euronews jest dostępny na Dailymotion w 12 językach

Category

🗞
News
Transcript
00:05KONIEC
00:32KONIEC
01:00KONIEC
Comments

Recommended