2 years ago

Nowi Sąsiedzi #2 - Zemsta [Dubbing KieubasaTV]

KieubasaTV
#2KTV20 #NOWISĄSIEDZI

Andrzej przeżywa teraz swój największy koszmar w życiu, gdyż po zabiciu swojego czerwonego sąsiada okazuje się, że ten wrócił zza grobu i planuje swoją zemstę. Żółty Szczoch nie ma zbyt wielu czasu na myślenie i działanie, dlatego najpierw ucieka, by dalej obmyślić plan, co do Stefana.

"Nowi Sąsiedzi" to nowa seria na kanale, którą tak skrzętnie przed wami ukrywaliśmy od końca roku 2019 po naszym "odejściu na emeryturę", aż do oficjalnego wydania zwiastuna. Wszystkie hasztagi związane z ruchem 2KTV20 były mierzone właśnie w tę serię. Cały rok 2020 układaliśmy pod jedno konkretne wydarzenie - 19.06.2020 - czyli premierę pierwszego odcinka nowej serii. Opowiada ona o dalszych zwariowanych przygodach czerwonego grzyba Stefana i żółtego banana Andrzeja po zakończeniu poprzedniej serii. Logo to połączenie liter N i S. Kolory symbolizują Czerwonego Grzyba Stefana i Żółtego Banana Andrzeja. Odcinki zostały wykonane we współpracy z Rakso 98, którego serdecznie pozdrawiamy i dziękujemy za pomoc.

KANAŁ RAKSO:
https://www.youtube.com/channel/UCqARss0ZbgXY0XYg5ORmWpg

Odcinek "Zemsta" jest drugim odcinkiem z serii "Nowi Sąsiedzi". Andrzej ucieka przed zmartwychwstałym Stefanem. Czy uda mu się uciec? Przekonajcie się sami!

STRONA: http://www.kieubasatv.tk
FANPAGE: https://www.facebook.com/Kieubasatv
PRZERÓBKI NA DAILYMOTION: http://www.dailymotion.com/kieubasatv
DRUGI KANAŁ: http://www.youtube.com/kieubasatv
SKLEP: http://www.pieronka.ml
DONEJTY: https://tipanddonation.com/kieubasatv
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kieubasatv_official/