Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Watch fullscreen

RTV Ora – Fier, makina përplas 72-vjeçarin me motor

Ora News Lajme
Ora News Lajme
7 months ago|0 view
#rtvora
Një aksident ka ndodhur mëngjesin e së hënës në aksin rrugor Fier-Mbrostar. Ngjarja ndodhi në vendin e quajtur ura Mbrostar .

Një makinë përplasi një 72-vjeçar që po udhëtonte me motor.

I moshuari Asllan Veliu mbeti i dëmtuar lehtë nga aksidenti dhe u dërgua në spitalin e Fierit për ndihmë mjekësore.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po heton shkaqet e aksidentit.
Për më shumë lexoni në:
http://www.oranews.tv/article/fier-makina-perplas-72-vjecarin-me-motor
Follow RTV Ora

Subscribe To "Ora News" on YouTube Channel for NEWS HERE: http://bit.ly/2DDddtL

Subscribe To "Ora News" on YouTube Channel for TV Shows HERE http://bit.ly/2sPcqj3

For more content from click HERE www.oranews.tv

Like Ora News on Facebook HERE http://bit.ly/2RkUN4s

Follow Ora News on Instagram Here http://bit.ly/2HBuiID

Follow Ora News on Twitter http://bit.ly/2RhOaQp

Follow Ora News on Google+ HERE http://bit.ly/2TdjAJz

Browse more videos