Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Aleyna Tilki: ''Dünyada ülkemi temsil etmek istiyorum''

last year26 views

Şarkıcı Aleyna Tilki “Tek şarkıyla beni buralara getiren halkımı temsilen dünyada da bir şeyler yapmak çok isterim” dedi.

Bursa Orhaneli Belediyesi tarafından düzenlenen 26’ıncı Karagöz Kültür Şenliği ve Yörük Türkmen Şöleni’nde sahne alan şarkıcı Aleyna Tilki, on binlerce hayranına en sevilen şarkılarını söyledi.

Tilki, “Allah nasip ederse tüm dünyada ülkemi temsil etmek istiyorum. Tek şarkıyla beni buralara getiren bu güzel halkımı temsilen dünyada da bir şeyler yapmak çok isterim. Yavaş yavaş da adımlar atılmaya başlandı. Kendime inancım tam. Çünkü sizin sayenizde buralara geldim. Beni dinleyen herkese teşekkür ederim” diye konuştu.

Yeni şarkısının müjdesini de veren “Yeni şarkım 'Sen olsan bari' çıkıyor. Bu şarkıyla Türkiye'ye yepyeni bir tarz getiriyorum. Daha önce denenmemiş bir şey olacak. Bu tarzı ilk defa dinleyeceksiniz. Şarkının Aranjörü Ozan Çolakoğlu. Yeni bir tarz olduğu için kulağınız hemen alışmayabilir. Önerim bir kaç kez dinlemenizdir” diye konuştu.

Orhaneli Belediye Başkanı İrfan Tatlıoğlu ise “Biz bu sene ‘kimi getirelim’ dediğimizde birileri bize ‘Aleyna Tilki’ dedi. Af buyurun biz 1962 model olduğumuz için kendisini tanımıyorduk. İnternetten birkaç parça dinlettiler. Genç bir kızımız, böyle de güzel bir başarısı var. Tebrik ediyorum. Burada da canlı gördüm çıtı pıtı, bir karış boyu var ama Allah çok güçlü bir ses vermiş. Allah nazardan saklasın” diyerek kendisine çiçek takdim etti.

=====================================================

İhlas Haber Ajansı YouTube Kanalına Abone Olmak İçin:


İhlas Haber Ajansı Resmi Web Sitesi


İhlas Haber Ajansı Sosyal Medya Adresleri

İhlas Haber Ajansı hakkında


İhlas Haber Ajansı’na ulaşmak için

Report this video

Select an issue

Embed the video

Aleyna Tilki: ''Dünyada ülkemi temsil etmek istiyorum''
Autoplay
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x5t46ie" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Add the video to your site with the embed code above