Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Jak zniszczyć polskiego przedsiębiorcę i patriotę - sprawa Piotra Rybaka. "Antysemityzm" jako broń masowego rażenia do niszczenia opozycji.

w zeszłym roku6.3K views

Jak zniszczyć polskiego przedsiębiorcę i patriotę - sprawa Piotra Rybaka. Za spalenie kukły do więzienia!
Mój pierwszy film opublikowany tylko na DailyMotion z pominięciem YouTube. Powodem są bandyckie praktyki jakie czynią Google i podległy mu YouTube, blokując reklamy filmowców takich jak ja, którzy są zagrożeniem dla mafijnego układu o nazwie NWO (Nowy Porządek Świata) ogarniającego niemal cały glob.

Sprawa Piotra Rybaka jest szczególnie drażliwa, bowiem świadczy o perfidnej i przemyślanej akcji zniszczenia polskiego patrioty i przedsiębiorcy, który ma wielkie poważanie i poparcie w społeczeństwie, szczególnie wśród polskich patriotów.

Mafia rozpoczyna wojnę ze społeczeństwem - jedynym efektem takiego działania będzie zaostrzenie konfliktu pomiędzy "nimi" a "nami". Nie dajmy się jednak sprowokować, bo "oni" tylko na to czekają.

Report this video

Select an issue

Embed the video

Jak zniszczyć polskiego przedsiębiorcę i patriotę - sprawa Piotra Rybaka. "Antysemityzm" jako broń masowego rażenia do niszczenia opozycji.
Autoplay
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x5l2qev" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Add the video to your site with the embed code above