Skip to playerSkip to main content
  • 9 years ago
Поки сирійські урядові сили придушують вочевидь останні осередки повстанського спротиву в Алеппо, соціальні мережі переповнені відчайдушними повідомленнями людей, які вважають, що шансів на порятунок у них майже не лишається і прощаються з життям.

Вони перебувають на території у кілька квадратних кілометрів, яка поки що залишається в руках повстанців і піддається масованим бомбардуванням.

Свідчення цих людей майже неможливо перевірити з незалежних джерел, однак вони можуть дати уявлення про те, що переживають ті, хто опинився заручником цієї страшної бійні:

Білал Абдук Карім називає себе журналістом. Судячи з його повідомлень у мережі twitter, він перебуває з повстанськими загонами і висвітлює їхню боротьбу.

В цьому відеозверненні він каже, що, можливо, це його останній вихід на зв‘язок перед загибеллю:

Perhaps my final message from E. Aleppo. Regime forces are closing in and bunker busters are raining down. pic.twitter.com/XgK0DSa08x— Bilal Abdul Kareem (@BilalKareem) 12 December 2016


Багато уваги світових ЗМІ привернув інтернет-щоденник 7-річної дівчинки з Алеппо на ім‘я Бана, яку навіть назвали “сирійською Анною Франк”. Вона пише бездоганною англійською мовою, тому дехто сумнівається у справжності її розповідей. Згідно з деякими джерелами, записи у соцмережі веде її мати. У своїх останніх повідомленнях вона пише, що її батько поранений і це кінець. Після цього ланцюжок повідомлень обривається:

My dad is injured now. I am crying.-Bana #Aleppo— Bana Alabed (@AlabedBana) December 12, 2016


My name is Bana, I'm 7 years old. I am talking to the world now live from East #Aleppo. This is my last moment to either live or die. – Bana— Bana Alabed (@AlabedBana) December 13, 2016


Вчитель з Алеппо, який називає себе Містер Альхамдо, протягом багатьох місяців розміщував у мережі повідомлення про те, що відбувається у місті. У вівторок він записав відео під назвою “Останній заклик з Алеппо”, а за кілька годин написав, що шкодує про те, що його маленька донечка так ніколи і не спробує бананів:

the last massage. Thanks for everything. we shared many moments. The last tweets were from an emotiomal father. Farewell, #Aleppo— Mr.Alhamdo (Mr_Alhamdo) December 12, 2016


I just wanted to make my daughter taste the banana. She likes such food. She hasn't tasted it yet.I might not able to do that.#Aleppo— Mr.Alhamdo (Mr_Alhamdo) December 13, 2016


Активістка Ліна Шамі закликає світ негайно зробити щось, аби зупинити бійню і врятувати Алеппо:

HUMANS ALL OVER THE WORLD, DON'T SLEEP! YOU CAN DO SOMETHING!
PROTEST NOW! STOP THE GENOCIDE!#SaveAleppo #SaveHumanity— Lina shamy (@Linashamy) December 13, 2016


To everyone who can hear me!#SaveAleppo#SaveHumanity pic.twitter.com/cbExEMKqEY— Lina shamy (@Linashamy) December 12, 2016


Житель Алеппо Салах Ашкар, який називає себе “незалежним медіа-активістом”, закликає людей не гаяти ні хвилини і йти блокувати штаб-квартиру ООН та посольства, аби міжнародна спільнота зах

Category

🗞
News
Comments

Recommended