Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Watch fullscreen

Vjeshta vjen me stuhi, nga nesër reshje të dendura - Top Channel Albania - News - Lajme

Top Channel Albania
Top Channel Albania
3 years ago|0 view
Moti i nxehtë dhe me diell do t?ia lërë vendin vranësirave të vjeshtës, ndërsa që prej së martës pjesa më e madhe e vendit tonë do të përfshihet nga reshjet e dendura të shiut.

Browse more videos