Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Watch fullscreen

Ora News – PS “zapton” Kuvendin, Blushi dhe Hafizi zëvendësojnë opozitën në Kuvend

Ora News Lajme
Ora News Lajme
3 years ago|0 view
Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT

Debatet e së enjtes mes demokratëve dhe socialsitëve janë zëvendësuar sot me përplasjet me socialistëve dhe socialistëve. Ka qenë Ben Blushi që i hodhi benzinë zjarrit duke folur për degradim të PS, në ditët kur po organizohet për krijimin e partisë së tij.
Blushi: Nëse socialist do të thotë të jesh si Elvis Rroshi, Koco Kokëdhima, Armando Prenga, Arben Noka, apo Shukriu unë nuk jam socialist. Por pyetja kush është ?
I njohur në publik si ish mik me Blushin ministri i Brendshëm u deklarua i prekur nga fyerjet e kolegut që nuk është më socialist, sic u shpreh Tahiri.

Për më shumë lexoni në: http://www.oranews.tv/vendi/ps-zapton-kuvendin-blushi-dhe-hafizi-zevendesojne-opoziten-ne-kuvend/

Browse more videos