7 yıl önce

STYROPOR'LU TERMO TUĞLA NASIL UYGULANIR - 1

BLOKSAN Yeni Tasarlanmış Karbon Takviyeli Styropor'lu Termo Tuğla İle Şimdi Konutlar Daha Sağlıklı , Yaşam Daha Güzel . . .
Günümüzde şehir yaşamının gürültüsü ve karmaşası insanları daha sessiz ve daha sağlıklı ortamlarda yaşamaya itmektedir.

Bilindiği gibi yaşamımızın büyük bir kısmını geçirdiğimiz ev , okul ve işyerlerimizi ısıtmak ve soğutmak için büyük harcamalar yapmakta üstelikte yaşadığımızı çevreyi kirletmekteyiz.

Bu yüzden enerji darboğazının hat safhada olduğu günümüzde en akılcı yol enerjiden tasarruf etmektir.Isı kayıplarının büyük kısmının yapılarımızdaki dış duvarlardan olduğu bilinmektedir.Bu konuyla ilgili gerek mühendislerimizin ve gerek mimarlarımızın bizleri yönlendirmeleri bu ürünümüzün oluşmasını sağlamıştır.

19 cm. ve 25 cm. duvar kalınlığı olan özel dizayn edilmiş tuğla ve özel styropor ile beraber oluşturulan bu mamülümüz ile örülen duvar içlerinde tam bir boşluksuz katman oluşmakta ve duvardaki enerji kayıpları en aza indirilmektedir.Ayrıca duvar içinde oluşan styropor katmanı birleştirici malzemenin ısı köprüsü oluşturması engellenmektedir.

Bilinen yapı elemanları içinde , en ekonomik , en sağlıklı ve en uzun ömürlü duvar malzemesi pişmiş kilden tuğladır.

BLOKSAN olarak biz , bu ideal yapı malzemesini özel olarak dizayn edip , kanallarına en iyi usu ve ses yalıtım malzemesi olan karbon takviyeli gri styroporu yerleştirerek , tam bir izolasyon katmanını üst düzeyde sağlamış olduk.

Karbon Takviyeli Styropor'lu Termo Tuğla ile örülecek duvarlar , bütün bu üstün özelliklerine karşın , diğer ısı yalıtımı sağlayan yapı malzemelerine göre daha ekonomik , daha sağlıklı ve daha uzun ömürlüdür.

Kısacası bu ürünümüzün kullanılması ,

Daha Az Enerji ,
Daha Az Kirlilik ,
Daha Çok Tasarruf Demektir.
Kaliteli yalıtım kaliteli malzeme ile yapılır...

Siz de mükemmel bir ısı yalıtımı için , duvarlarınızı KArbon Takviyeli Styropor'lu Termo Tuğla ile örün...

Karbon Takviyeli Styropor'lu Termo Tuğla , mükemmel ısı depolama özelliği sayesinde yazın güneş ışığını depolayarak binanızı bunaltıcı sıcaklardan korur.
Karbon Takviyeli Styropor'lu Termo Tuğla kışın gündüz depoladığı ısıyı akşam odaya vererek , sizlere ek ısı tasarrufu sağlar.
Karbon Takviyeli Styropor'lu Termo Tuğla nefes alan bir malzemedir , ortam nemli olsa dahi nemi hızla geri verir.Hiçbir duvar malzemesi rutubet dengesini Karbon Takviyeli Styropor'lu Termo Tuğla kadar sağlıklı ayarlayamaz.
Dışarının gürültüsünden sizleri korur.

Duvarlarınızı Karbon Takviyeli Styropor'lu Termo Tuğla İle Örün...

Huzurlu ve Sağlıklı Bir Yaşam Sürün...

KARBON TAKVİYELİ STYROPOR'LU TERMO TUĞLA ile birlikte vermiş olduğumuz Gri Styropor duvar içinde kullanışlı , yalıtım sağlayan özel bir styropordur.Bu styroporun hammaddesi firmamız tarafından yurt dışından getirilmekte ve kendi özel tesislerimizde hazırlanmaktadır.(EPS Styroporlar ile ilgili diğer ürünülerimizi www.styrosan.com.tr adresinden inceleyebilirsiniz.)
İzlemiş olduğunuz görüntü PEKMEZCİ MÜH.MÜŞ.İNŞ.SAN.LTD.ŞTİ. firmasına ait ş

Daha fazla videoya gözat

Daha fazla videoya gözat