Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Watch fullscreen

7pa5 - Opozita proteston - 19 Nentor 2014 - Show - Vizion Plus

VizionPlusAlbania
VizionPlusAlbania
4 years ago|0 view
http://www.vizionplus.tv
https://www.facebook.com/shtatepapese
https://facebook.com/VizionPlusTV
https://twitter.com/VizionPlusTV
Opozita proteston. Ne studio me Genc Pollo, Deputet PD. - Format informativ i cili do tu sjelle cdo mengjes informacione te bollshme dhe utilitare per te nisur nje dite sa me mbare. Moderuar nga Pranvera Borakaj dhe Nolian Lole, ?7 pa 5? do te jete nje reviste e temave soft e jo vetem, duke orientuar vemendjen e audiences e duke synuar te nxise tek ajo reagimet lidhur me ngjarje apo dukuri pjese e jetes sone te perditshme...

Browse more videos