Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Moti i keq mbërthen vendin - Top Channel Albania - News - Lajme

3 years ago2 views

Moti i keq që ka përfshire jugun e vendit ka sjellë reshje te dendura shiu gjate oreve te fundit. Per pasoje disa rruge te qytetit ndodhen në ujë, çka ka sjellë dhe vështirësi në qarkullimin e automjeteve dhe lëvizjen e kalimtarëve.

Report this video

Select an issue

Embed the video

Moti i keq mbërthen vendin - Top Channel Albania - News - Lajme
Autoplay
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x3fcleq" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Add the video to your site with the embed code above