Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Ксірос готував напад на в'язницю в Афінах?

4 роки тому0 views

Заарештований грецькою поліцією терорист-утікач Хрістодулос Ксірос готував масштабний теракт. Про це повідомила влада Греції за добу після затримання Ксіроса, який рік тому утік з в‘язниці. Поліція знайшла арсенал зброї в будинку, що його утікач орендував під чужим ім‘ям, а також план нападу на афінську в‘язницю Корідаллос з метою звільнення поплічників.

“Після втечі Ксірос весь час залишався сам, намагаючись утримати свою свободу. Однак весь час відчував подих поліції у спину. Він каже, що все обладнання, яке в нього знайшли, він придбав сам, за свої власні кошти. І сам несе за нього відповідальність,” – заявив адвокат Ксіроса.

За рік, що його розшукувала поліція, Ксірос змінив зовнішність – відростив і пофарбував волосся, відпустив бороду, носив окуляри. Після втечі він погрожував терактами, аби помститися за страждання греків через політику уряду.

Член терористичної марксистської організації відбував довічне ув‘язнення за організацію терактів і вбивств. Минулого року Ксірос не повернувся до в‘язниці після відвідин родини. Поліція вистежила й заарештувала Ксіроса в передмісті Афін.

“Одягнений у бронежилет і в супроводі озброєних до зубів поліцейських із відділу боротьби з тероризмом, Ксірос залишив будівлю штаб-квартири поліції в Афінах. Його адвокат заявив, що затриманий не збирається давати владі жодну інформацію про те, як він провів рік,” – передає з Афін кореспондент euronews.

Report this video

Select an issue

Embed the video

Ксірос готував напад на в'язницю в Афінах?
Autoplay
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x2e13q3" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Add the video to your site with the embed code above