Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Watch fullscreen

Pukam do waszego ducha 503. OBJAWIWNIA WOLI BOŻEJ Elżbieta Gas

IMMANUEL Elżbieta Gas
5 years ago|24 views
Pukam do waszego ducha
503.
Grozi wam zagłada, jesteście martwi już za życia, wy nie odczuwacie, więc już za życia ziemskiego skazani jesteście przez swój rozum na zagładę ducha.
Oddajcie się Prawdzie w prowadzenie, wyluzujcie, samo się wtedy przy pomocy Światła wszystko wam właściwie poukłada, odczujcie siebie ducha jak najprędzej, otwórzcie drzwi i posłuchajcie PRAWDY, wejdźcie na tą drogę, sprawdźcie ją swoim uczuciem, nie bądźcie ślepi na wszystko, przecież macie oczy żeby widzieć, macie uszy, aby słyszeć.
To najgorsze, co możecie zrobić, to schować głowę w piasek, w ferworze ziemskiego życia zapomnieliście, że duch ma odczuwanie.
Sprawdzajcie wszystko sami, każdą najmniejszą rzecz przepuszczajcie przez swoje uczucie a nie przez rozum, rozum ze swojego ograniczenia od razu was zablokuje w ziemskim, a duch was wyciągnie w górę tam gdzie jego miejsce, PRAWDA ma wszystko jasne i proste, kłamstwa to tajemnice, zakrywanie i utajniane oparte na strachu, że to wyjdzie na jaw.
Zło trzymacie, lęk i litość, te cechy to ciemnota rozumu, Pan wam daje bezpieczeństwo, wiedzę duchową, spokój i wszystko czyste, jasne i wytłumaczalne, te cuda kościoła to bajdurzenie, przepuście je przez ducha, a natychmiast to odrzucicie.
Za życia już odchodzicie z ciała, dopada was nostalgia, depresja, choć jesteście młodzi, to już zmęczeni i chorzy, bez energii Stworzyciela nie istniejecie, to wegetacja, którą nie można nazwać życiem, niosę wam potężny oręż; SŁOWO BOŻE, a wy, co macie, ślepą wiarę i kłamstwa.
Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Browse more videos