Kanali Shtate

@p5UtvLmx24RxEwl
1:11
S’NDALET LUFTA NE NAGORNI KARABAK, ARMENIA: PO PERBALLEMI ME KERCENIM - News, Lajme - Kanali 7
4 years ago
1:55
HEKURUDHA SHQIPËRI -KOSOVË, PROJEKT ME KOSTO TË LARTË E ME LEVERDI EKONOMIKE TË PAQARTË
4 years ago
1:33
TRE VIKTIMA, 194 TË SHERUAR, NJË MIJË TESTIME ZBULUAN 152 TË INFEKTUAR - News, Lajme - Kanali 7
4 years ago
0:52
PD PADIT ERION VELIAJN, “KËRKON TË DËMTOJË IMAZHIN E LIDERIT TË OPOZITËS” - News, Lajme - Kanali 7
4 years ago
2:06
REJA PUBLIKON LISTËN E KOMBËTARES, NË FORMACION ME SHUMË TË RINJ - News, Lajme - Kanali 7
4 years ago
1:43
SKENDER BRATAJ THOTË SE KA NDRYSHIME MES GRIPIT DHE COVID-19 - News, Lajme - Kanali 7
4 years ago
1:12
TABAKU NE DURRES “ RAMA PO I KALON 30 MILIONË EURO KLIENTIT TË TIJ” - News, Lajme - Kanali 7
4 years ago
37:32
EDICIONI QENDROR I LAJMEVE, 2 TETOR 2020 ORA 20.00
4 years ago
1:04
GREQI, STUDENTËT KUNDËR MASKAVE_PROTESTA TË DHUNSHME NË ATHINË, SELANIK E QYTETE TË TJERA_LAJM
4 years ago
0:45
KËRKOHET SHKARKIMI I MARKELIAN KUQOS_GJYQTARI I KORÇËS LIROI NGA BURGU GERT GJENERARIN_LAJM
4 years ago
1:43
MBAHET “AHENGU SHKODRAN”_INTERPRETOJNË KËNGETARË TË NJOHUR E TË RINJ_LAJM
4 years ago
2:24
PS NUK NDRYSHON “KOALICIONET”_SHUMICA UL PRAGUN NË 1 PËR QIND DHE “TOLERON” LISTAT_LAJM
4 years ago
0:40
OPOZITA PADIT LLESHAJN NË SPAK_PD “MINISTRI I BRENDSHËM PO MANIPULON LISTAT”_LAJM
4 years ago
2:10
“RAMA, FRIKË NGA HAPJA E LISTAVE”_META, THIRRJE KRYEMINISTRIT TË RESPEKTOJË “5 QERSHORIN”_LAJM
4 years ago
1:23
EKSPOZOHEN PRODHIMET E KOLONJES - News, Lajme - Kanali 7
4 years ago
3:07
DEKLARATAT E VULIN, RAMA I KERKON VUÇIÇ TE REAGOJE, MBRON UÇK-NE - News, Lajme - Kanali 7
4 years ago
1:42
ARTAN SHKËMBI MBETET I PEZULLUAR, AKUZOHET PËR NXJERRJE TË SEKRETIT - News, Lajme - Kanali 7
4 years ago
1:14
DYSHIMET PËR RASTET ME COVID, VUÇIÇ SHPREHET SE DO TË RISHIKOHEN TË DHENAT - News, Lajme - Kanali 7
4 years ago
1:27
NGRIHET AGJENCIA KOMBËTARE E PYJEVE - News, Lajme - Kanali 7
4 years ago
1:29
TRUMP FLET NGA SPITALI: JAM MIRE, DO KTHEHEM SHUME SHPEJT - News, Lajme - Kanali 7
4 years ago
34:51
EDICIONI LAJMEVE KANALI 7 3 TETOR
4 years ago
2:23
NIS TE HENEN “NEXT” DHE “QUO VADIS” NE VIZION PLUS - News, Lajme - Kanali 7
4 years ago
0:38
RAMA E META “LUFTE” NE RRJETET SOCIALE, SHKEMBEJNE AKUZA - News, Lajme - Kanali 7
4 years ago
0:42
RAPORTI I FREEDOM HOUSE, META: SHQIPERIA DREJT NJE JUNTE - News, Lajme - Kanali 7
4 years ago
0:53
SHEMBET NJË TJETËR 12-KATËSH NE DURRËS, PLAGOSET LEHTË USHTARI - News, Lajme - Kanali 7
4 years ago
1:11
“JEPINI FUND MASAVE ANTICOVID”, PROTESTA NË GJERMANI, BRITANI, IZRAEL - News, Lajme - Kanali 7
4 years ago
1:24
AL PAZAR MBETET ZGJEDHJA E PARE, SPEKTAKLI I HUMORIT NIS ME SURPRIZA - News, Lajme - Kanali 7
4 years ago
0:28
DISA ZONA NE TIRANE PA ENERGJI ELEKTRIKE, SHKAK NJE DEFEKT - News, Lajme - Kanali 7
4 years ago
1:23
GREVA E URISE NE DITEN E SHTATE, NAFTETARET SHFAQIN PROBLEME SHENDETESORE - News, Lajme - Kanali 7
4 years ago
1:06
PD VIJON DENONCIMET: QEVERIA LA NE MESHIRE TE FATIT TE PREKURIT NGA TERMETI - News, Lajme - Kanali 7
4 years ago