Eurolindi

@eurolindi
Produksioni Muzikor "Eurolindi" është themeluar më: 05.01.1995, dhe që nga ajo ditë ne gjithmonë kemi punuar, punojmë dhe do të punojmë në të mirë të muzikës shqiptare dhe në të mirë të muzikdashësve...

Produksioni ynë dhe i juaji "Eurolindi" deri më sot ka prezantuar tek ju mbi 700 albume dhe mbi 200 dvd, të kualitetit kulminant.

Kur kemi partnerë të mrekullueshëm si Elkos dhe Etc, kur kemi bashkëpunim me emrat më të mëdhenjë të estradës, mbi të gjitha kur kemi një audiencë të mrekullueshme siq jeni ju që na perkrahëni , si të mos jemi lider te pakrahasueshëm dhe sit ë mos njihemi si "Më i miri me më të mirët ...

Faleminderit që jeni me ne...
4:03
Viola - A mdon hala ❤️ (2022)
2 years ago
4:14
Ramadan Krasniqi DANI - Keshtu e paska kjo dynja (2022)
2 years ago
25:48
Gold AG - TOP HITET
2 years ago
3:58
Lendrit Krasniqi - Djal Shqiptar (2022)
2 years ago
8:10
Hysni, Linda, Shqiponja & Betimi - Vetem sonte - Potpuri (2022)
2 years ago
1:01:32
Hitet Folklorike 2022
2 years ago
3:27
Hysni Klinaku - Kryt e mire per shami (2022)
2 years ago
3:47
Habib Elezi - Qobanesha - Cover (2022)
2 years ago
8:05
Govi Reka & Sara - Hajde te vallzojna - Potpuri (2022)
2 years ago
4:11
Vushe Mjaku - Toka Dridhet (2022)
2 years ago
3:34
Viola - Pse m'harrove (2022)
2 years ago
3:16
Viola - Zjarr e bojna (2022)
2 years ago
2:57
Viola - Nje dashni (2022)
2 years ago
3:35
Shpat Kasapi & Klodiana Vata - Martesa e Motres (2022)
2 years ago
3:52
Muhamed Salihu - Kryeveper (2022)
2 years ago
30:42
Mimoza Shkodra - TOP HITET
2 years ago
2:58
Govi Reka & Gjon Lleshi - 100% Shqiptare (2022)
2 years ago
16:37
Shkumbin Ismaili - Hitet
2 years ago
4:25
Vellezerit Mziu & Elvira Fjerza - Duje vetin (2022)
2 years ago
8:16
Vellezerit Mziu & Arjana Gashi - Zemren ta kom fal - Potpuri (2022)
2 years ago
4:52
Gazmend Halitaj - Lujmi lujmi me Tallava (2022)
2 years ago
4:05
Govi Reka - Maxhar Pasha (2022)
2 years ago
3:42
Govi Reka - Col Delia (2022)
2 years ago
4:32
Fitim Kelmendi - Tallava per Eurolindin (2022)
2 years ago
3:42
Fitim & Fatlume Kelmendi - Ku m'je nis moj bukuri (2022)
2 years ago
8:07
Elbasani, Ganimete, Shqiponja, Betimi - Vajzat Shqiptare - Potpuri (2022)
2 years ago
3:25
Dod Kalaj - Veq me ty (2022)
2 years ago
8:09
Defatoret Tradita - Potpuri me defa (2022)
2 years ago
4:33
Ekrem Rama - Tik e tak (2022)
2 years ago
3:35
Elbasan Munishi - Haram (2022)
2 years ago