RrezeDielliOfficial

@W77oklO83jOnOEN
2 followers
0 following
19:33
Pure patate me pulë në tavë balte nga zonja Vjollca
3 years ago
20:15
Tortë e shpejtë me mollë në tigan nga zonja Vjollca
3 years ago
27:25
Rreze Dielli -Parashikimi i yjeve për muajin Tetor!
3 years ago
17:02
Peshk me qepë dhe domate në furrë nga zonja Vjollca
3 years ago
4:18
Studentja e Drejtësisë: ‘Për shkak të pandemisë, e kemi të pamundur pagesën e plotë të tarifës’
3 years ago
3:59
Kërkesa e studentëve të Drejtësisë:‘ Përgjysmoni tarifat, nuk kemi zhvilluar mësim’
3 years ago
23:20
Kus kus me perime të pjekura nga zonja Vjollca
3 years ago
1:40
Bricjapi/Jepini kohë vetes! Të papritura në planet e punës por mos e humbisni besimin…
3 years ago
3:17
Ujori/ Qartësohuni mendërisht që të arrini objektivat tuaja!
3 years ago
2:14
Gaforrja/ Kujdes me shpenzimet deri në fillim të Nëntorit!
3 years ago
35:28
Historia e lavdishme e Klubit ' Tirona’ dhe ikona bardheblu
3 years ago
20:44
Burani me spinaq dhe vezë nga zonja Vjollca
3 years ago
14:43
Sodanik nga zonja Vjollca
3 years ago
1:22
Përlotet ikona bardheblu, Sulejman Mema emocionohet kur kujton lavdinë e skuadrës ‘ Tirona’
3 years ago
1:57
Dinastia ‘Mema’, 5 breza që kanë kontribuar në klubin ‘ Tirona’
3 years ago
12:32
Rreze Dielli -Medi, tifozi i zjarrtë i Tironës!
3 years ago
17:49
Byrek me peta të pjekura dhe qumësht nga zonja Vjollca
3 years ago
1:00
Parashikimi i ish-trajnerit Sulejman Mema, ndeshja Young Boys-Tirana
3 years ago
22:39
Sulejman Mema, ikona bardheblu në një rrëfim për skuadrën emblematike në 100 vjetorin e saj
3 years ago
3:01
Konviktet në Qytetin Studenti ‘ minë me sahat’ për përhapjen e Covid-19
3 years ago
19:31
Byrek me kungull të verdhë nga zonja Vjollca
3 years ago
31:24
Kërkesa e studentëve për përgjysmimin e tarifave
3 years ago
22:23
Supë me makarona dhe qiqra nga zonja Vjollca
3 years ago
3:20
Covid 19 dhe masat e reja / Specialistja e ISHP tregon skenarin nëse rritet numri i të infektuarve
3 years ago
10:41
Covid-19/Masat e reja për baret dhe restorantet
3 years ago
17:53
Fileto pule me domate dhe mozzarella nga zonja Vjollca
3 years ago
28:16
Humbi këmbën 12 vjeçe, sot një infermiere e përkushtuar
3 years ago
25:13
Qofte me patëllxhanë dhe salcë limoni nga zonja Vjollca
3 years ago
3:05
Çfarë ndodh brenda Infektivit? Infermierja tregon gjendjen e të prekurve me Covid-19
3 years ago
4:05
Infermierja pjesë e ekipit që shkoi në Itali, por me një detaj të veçantë dhe shumë frymëzues
3 years ago