Zjarr Televizion

@PXnkrveQSalttfj
1:22
PARASHIKIMI I MOTIT - 5 TETOR 2020
3 years ago
2:14
KËMBIMI VALUTOR - 5 TETOR 2020
3 years ago
2:39
HOROSKOPI - 5 TETOR 2020
3 years ago
2:58
KALENDARI HISTORIK - 5 TETOR 2020
3 years ago
1:38
Dita e shtatë e grevës së naftëtarëve! Rëndohet gjendja e tyre shëndetësore!
3 years ago
1:49
Ditën e sotme kryeministri Edi Rama ka prezantuar platformën digjitale të Partisë Socialiste
3 years ago
1:37
Bushi për ndeshjen e Kombëtares U 21 Ka mungesa për të shkuar në Europian
3 years ago
2:57
Bardhi në Elbasan Kundërshtari të ndjek modelin tonë
3 years ago
1:53
Rama i pakenaqur me Meten dhe Bashen!
3 years ago
0:22
Aktorja e njohur e skenës shqiptare, Rajmonda Bulku raportohet se është infektuar me Covid 19
3 years ago
0:46
'Dekriminalizimi', Balla PS e vetmja që e ka sanksionuar në rregullore!
3 years ago
1:42
Meta Vendi po rrëshket!
3 years ago
2:50
Bozdo Ramës Me 153 mln EURO e humbura do financoje për 3 muaj paketën e ndihmës
3 years ago
1:49
Ditën e sotme kryeministri Edi Rama ka prezantuar platformën digjitale të Partisë Socialiste
3 years ago
1:16
Meta e Rama sulmojnë njëri tjetrin në rrjetet sociale
3 years ago
1:42
Ndërtimi i Skavicës, Rama Mirëpresim investimet e vendeve mike
3 years ago
0:27
24 patenta janë pezulluar në aksin SaukTegKashar
3 years ago
1:16
Meta e Rama sulmojnë njëri tjetrin në rrjetet sociale
3 years ago
29:56
shkruje Ne Akull pjesa 1 - 2 Teto 2020
3 years ago
2:09
Mosliberalizimin e vizave Turp për BE në! Kosova i ka plotësuar detyrat e saj
3 years ago
1:41
Fino kundër propozimit të PS
3 years ago
1:37
Arrestohet në Gjirokastër vrasësi me pagesë
3 years ago
1:31
Fino kundër propozimit të PS
3 years ago
1:38
Dita e shtatë e grevës së naftëtarëve! Rëndohet gjendja e tyre shëndetësore
3 years ago
0:24
Aktorja e njohur e skenës shqiptare, Rajmonda Bulku raportohet se është infektuar me Covid 19
3 years ago
1:22
PARASHIKIMI I MOTIT - 2 TETOR 2020
3 years ago
2:14
KËMBIMI VALUTOR - 2 TETOR 2020
3 years ago
1:39
Rama i pakenaqur me Meten dhe Bashen!
3 years ago
1:44
Meta Vendi po rrëshket!
3 years ago
1:34
Katër viktima nga COVID 19 dhe mbi 100 të prekur
3 years ago