Deri Klinik

@DeriKlinik
2011 yılında deri restorasyonu yapmak ve ithal ettiğimiz ürünlerin satışını gerçekleştirmek amacıyla işletmemizin kuruluşunu gerçekleştirdik.

Ağırlıklı olarak ithal mobilya markalarında restorasyonlar yapıyoruz . Ancak kara, hava ve deniz taşıtlarındaki deri restorasyonları için bize danışan müşterilerimizi, genellikle ürünlerimizi kullanan ve bizden profesyonel deri tamiri ile ilgili eğitim almış olan iş ortaklarımıza yönlendiriyoruz.

Deri temizliği, deri bakımı, deri koruma, deri tamiri, deri boyama ve deri yenileme ile ilgili Detailing Sektöründeki profesyonellerle 2018 yılında başlattığımız seminerler ve atölye çalışmaları ile birçok profesyonelle tanışma ve çalışma fırsatı bulduk. Eğitimlerimize katılan, ürünlerimizi kullanan ve referans olabildiğimiz “iş ortaklarımız” deri çanta, deri ayakkabı, deri mont, deri ceket, deri eldiven, otomobillerdeki deri kısımlar, motor yatlar, lüks yatlar, uçak ve helikopter gibi hava taşıtlarında hizmet vermektedirler.

Ürünlerimizin tüm son kullanıcılara, profesyonellere ve iş ortaklarımıza satışını www.shopderiklinik.com adresinde gerçekleştirmekteyiz. Shopderiklinik adresinde üyelik tipinize göre farklı ürünlerimizi bulabileceğiniz gibi, uygulama yöntemleri hakkında çeşitli yazıları ve uygulama videolarını da bulabilirsiniz. Paylaşılan bilgilerin yeterli gelmediği veya emin olamadığınız tüm hususlardaki sorularınız için bizlere çekinmeden WhatsApp, telefon yada emaille ulaşabilirsiniz.

2020 yılının başlarında TugaChemie markasının Türkiye ve Orta Doğu distribütörlüğünü alarak, otomobil ve birçok farklı yüzeyde fark yaratan temizleyici ürünlerinin de satışını gerçekleştirmeye başladık.

2020 yılının son çeyreğinde; büyük bir deri aşkı, restorasyon bilgisi ve 50 yılı aşkın üretim tecrübesini birleştirdik. Bu kıymetli birleşim, uzun soluklu Ar-Ge çalışmalarının ardından TLS-The Leather Specialist markasını üretti.

Sürekli araştırıyor ve gelişerek büyüyoruz