Tuga Chemie Motor ve Motosiklet Temizleyici,car

2 yıl önce
Tuga Endüstriyel Yağ Temizleyici, oldukça etkili ve güçlü, özel olarak geliştirilmiş oldukça aktif bir temizlik ürünüdür. Bu yüksek konsantrasyonlu ve güçlü temizleyici çok kolay uygulanmasının yanında kirlerin çözülmesinde de çok etkilidir.

Tuga Endüstriyel Yağ Temizleyici, gres, yağ ve yağlayıcıları, kurum ve nikotin lekelerini, böcek kalıntılarını ve çok daha fazlasını güvenle çözer ve temizler.

Tuga Endüstriyel Yağ Temizleyici, araçlar, makineler, aletler, karavanlar, plastikler, brandalar, her türlü atölye döşemesi, tanklar ve tank ekipmanları gibi birçok ve farklı yüzeyde kullanabilirsiniz.

Tuga Endüstriyel Yağ Temizleyici, bez, sünger, yada fırça yardımıyla uygulayın ve en fazla 5 dakikayı aşmayacak şekilde ürünün yüzeyde çalışması için bekleyin. Yüzey yeterli şekilde temizlendikten sonra temiz su ile durulanmalıdır. Fazla ıslatılmaması gereken yüzeylerde ise çözülen kir ve temizleyici artıkları, temiz nemli bezle durulanmalıdır.

Tuga Endüstriyel Yağ Temizleyici, saf şekilde kullanılabileceği gibi, hafif kirli yüzeylerde 10 katına kadar seyreltilerek de kullanılabilir.

- İşleme başlamadan önce görünmeyen bir yerde test edilmesini tavsiye ederiz

- Güneş altında ve/veya sıcak yüzeylerde UYGULANMAMALIDIR

- Yüzeyde kurumasına müsaade etmeyin,

- Yüzeyde birikme ve akıntıya izin vermeyin,

- Maksimum bekleme süresini aşmayın,

- Cilal veya hassas alüminyum yüzeylerde ve alkalilere karşı hassas yüzeylerde KULLANILMAMALIDIR,

- Deride alerjik reaksiyona sebep olabilir.

Videonun çekimi ve hazırlanmasında yardımcı olan DetailingTube, Heroic Detailinge çok teşekkür ederiz.

Daha fazla videoya gözat