Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Buczer, Peja, Kobra, DJ. Decks - Wiara czyni cuda

6 lat temu274 views

ObibiPSG

ObibiPSG

Album: Buczer "Dwa Oblicza"


Dodatkowe informacje:
RPS ENTERTEYMENT przy wspólpracy z HUSTLA.PL i TERRORYM przedstawia trzeci klip promujący solowy album Buczera "Dwa Oblicza". Mistrzowskie zdjęcia i montaż do "Wiara czyni cuda" to po raz kolejny zasługa ekipy Blaszany Sad.
Za produkcję muzyczną odpowiedzialny jest LA (WHR), scratche: DJ. Decks.

- Jestem bardzo zadowolony z obrazu do utworu „Wiara czyni cuda". Kawałek nagrałem wspólnie z SLU i Kobrą. Wyszło rewelacyjnie. Dziś prezentujemy go światu. Od wydania albumu „Dwa Oblicza" minęło już trochę czasu. Ciągle jednak trwa promocja, nowe klipy, teraz ciuchy, bo projektujemy serię ubrań, koszulek, baseballówek i bluz sygnowanych hasłem „Moje życie to rap". Ciężko wszyscy pracujemy, żeby słupki sprzedażowe szły w górę. RPS Enterteyment to prężna wytwórnia, wszyscy pracują na sukces -- dodaje raper.
Buczer na polskim rynku działa od 2002 roku. Choć wydana nakładem RPS Enterteyment 24 lutego płyta „Dwa Oblicza" jest jego pierwszym oficjalnym, solowym wydawnictwem, ma już na koncie w sumie dziesięć oficjalnych oraz nieoficjalnych produkcji, w tym trzy wydane własnym sumptem, solowe mixtape`y o wspólnym tytule „Podejrzany o rap". Muzyk najbardziej kojarzony jest z formacją PTP (Północny Toruń Projekt). W ostatnim czasie było o nim głośno w związku ze współpracą z raperami zza oceanu (m.in. Mark Battles, Lil Wayne czy Brown Aztek).

„Wiara czyni cuda", odsłuch - http://youtu.be/F5D2YiXcCBI

Report this video

Select an issue

Embed the video

Buczer, Peja, Kobra, DJ. Decks - Wiara czyni cuda
Autoplay
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/xskh86" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Add the video to your site with the embed code above